تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 54 از 432 اولاول ... 44450515253545556575864104154 ... آخرآخر
نمايش نتايج 531 به 540 از 4315

نام تاپيک: ✦ مباحث مرتبط با دانشگاه جامع علمي و کاربردي

آخر فروم باز .German.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

نحوه رفع مشكلات ثبت‌نام دوره غيرحضوري دانشگاه جامع اعلام شد

خبرگزاري فارس: مدير آزمون، آموزش‌هاي خاص و غيرحضوري دانشگاه جامع علمي كاربردي نحوه رفع مشكلات ثبت‌نام دوره كارداني پودماني غيرحضوري دانشگاه جامع علمي كاربردي را اعلام كرد.

علي صدر در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعي فارس با بيان اين‌كه ثبت‌نام دوره كارداني پودماني غيرحضوري دانشگاه جامع علمي كاربردي به صورت اينترنتي از امروز آغاز و تا چهارشنبه 11 شهريور ادامه دارد، افزود: داوطلبان براي ثبت‌نام در دوره كارداني علمي كاربردي پودماني غيرحضوري مديريت خانواده بايد با مراجعه به دفاتر پستي كارت اعتباري به مبلغ 25 هزار ريال خريداري كنند كه اين كارت داراي شماره پرونده، نام كاربري و رمز عبور است، داوطلبان همچنين بايد دفترچه راهنماي ثبت‌نام را نيز به مبلغ 17 هزار ريال دريافت كنند.
    وي با بيان اين‌كه داوطلبان دوره كارداني علمي كاربردي پودماني غيرحضوري مديريت خانواده پس از مطالعه دفترچه راهنما بايد به نشاني
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    مراجعه و ثبت‌نام كنند، گفت: شهريه هر يك از پودمان‌هاي آموزشي دوره كارداني علمي كاربردي پودماني غيرحضوري مديريت خانواده براي ورودي‌هاي نيمسال اول تحصيلي 88-1387، 330 هزار ريال است.
    مدير آزمون، آموزش‌هاي خاص و غيرحضوري دانشگاه جامع علمي كاربردي با بيان اين‌كه در طول ثبت‌نام داوطلبان بايد از كليك روي دكمه Back خودداري كنند چرا كه در غير اين صورت به صفحه اصلي بازگشته و بايد مراحل ثبت‌نام را از ابتدا آغاز كنند، افزود: ثبت‌نام داوطلبان فقط وقتي تكميل مي‌شود كه در انتهاي مراحل ثبت‌نام سيستم شناسه پرداخت 11رقمي و كد رهگيري 10 رقمي ارائه دهد.
    وي گفت: داوطلبان دوره كارداني پودماني غيرحضوري دانشگاه جامع علمي كاربردي در صورت داشتن مشكل در روند ثبت‌نام اينترنتي بايد به بخش ارتباط با بخش فني در منوي ثبت‌نام مراجعه كنند، اين داوطلبان در صورتي كه سؤالي درباره شرايط و ضوابط ثبت‌نام دارند، مي‌توانند با شماره تلفن‌هاي 82776626 و 82776630 تماس بگيرند.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

سلام
    یک سوال فنی
    من دانشجوی دانشگاه علمی کاربردی پودمانی هستم (کاردانی ) سخت افزار

من تمامی دروسم در آبان ماه تموم میشه و باید تا اسفند منتظر امتحان جامع ارزیابی بمونم آیا در این مدت 4 ماهه میتونم از معافیت تحصیلیم استفاده کنم (( نکته : من در سال 86 تونستم از نظام وظیفه گواهی که بتونم درسم رو ادامه بدم گرفتم ))
    منظورم اینه که توی ابان که درسام تموم میشه باید دفترچه اعظام به خدمت بفرستم
    یا تا موقع اولین امتحان جامع میتونم از معافیتم استفاده کنم

ممنون میشو راهنماییم کنین please

حـــــرفـه ای Ship Storm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    IRAN - ALBORZ وضعیت فعلی: Intelligent Processing

پيش فرض

سلام
    یک سوال فنی
    من دانشجوی دانشگاه علمی کاربردی پودمانی هستم (کاردانی ) سخت افزار

من تمامی دروسم در آبان ماه تموم میشه و باید تا اسفند منتظر امتحان جامع ارزیابی بمونم آیا در این مدت 4 ماهه میتونم از معافیت تحصیلیم استفاده کنم (( نکته : من در سال 86 تونستم از نظام وظیفه گواهی که بتونم درسم رو ادامه بدم گرفتم ))
    منظورم اینه که توی ابان که درسام تموم میشه باید دفترچه اعظام به خدمت بفرستم
    یا تا موقع اولین امتحان جامع میتونم از معافیتم استفاده کنم

ممنون میشو راهنماییم کنین please

شما تا زمانی که آزمون جامع رو قبول نشی میتونی از معافیت تحصیلی استفاده کنی و فارغ التحصیل شناخته نمیشی

تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

مهلت ثبت ‌نام آزمون ارزیابی حرفه ای دانشگاه علمی کاربردی تمدید شد

مهلت ثبت نام در آزمون جامع و ارزیابی حرفه ای پودمانی مهرماه سال 88 دانشگاه جامع علمی کاربردی تا فردا دوشنبه تمدید شد. به گزارش خبرگزاری مهر، آن دسته از داوطلبانی که تاکنون برای ثبت نام در این آزمون اقدام نکرده اند تا فردا دوشنبه 9 شهریورماه فرصت دارند که نسبت به ثبت نام در این آزمون به صورت اینترنتی اقدام کنند.
    داوطلبان می ‌توانند تا ساعت 24 دوشنبه 9 شهریورماه جاری با مراجعه به سامانه آزمون جامع و ارزیابی حرفه ای پودمانی به آدرس [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانشگاه علمی کاربردی ثبت نام کنند.

پروفشنال Mohamma:D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    arak city

پيش فرض

سلام
    بچهها زمان ثبت نام طرم جديد كارشناسيا كيه؟

آخر فروم باز cyrus_ln's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

سلام
    یه سوال دارم دوستان
    دفترچه علمی کاربردی کی میاد؟

تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

مهلت ثبت نام در دوره کاردانی پودمانی غیرحضوری علمی کاربردی تمدید شد

ثبت ‌نام در دوره کاردانی پودمانی غیرحضوری دانشگاه جامع علمی کاربردی تا روز دوشنبه 16شهریورماه تمدید شد. به گزارش خبرگزاری مهر، علی صدر - مدیر آزمون، آموزشهای خاص و غیرحضوری دانشگاه علمی کاربردی با اعلام این خبر افزود: متقاضیان جدید ثبت ‌نام در دوره کاردانی علمی کاربردی پودمانی غیرحضوری مدیریت خانواده و همچنین دانشجویان دوره ‌های قبل، باید در زمان مقرر با مراجعه به دفاتر پستی سراسر کشور نسبت به خرید کارت اعتباری دارای شماره پرونده، نام کاربری و رمز عبور و همچنین یک جلد دفترچه راهنمای ثبت ‌نام اقدام کنند.
    وی اظهار داشت: داوطلبان پس از مطالعه دفترچه باید به سامانه ثبت‌ نام اینترنتی دوره کاردانی پودمانی غیرحضوری مدیریت خانواده به آدرس [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مراجعه و نسبت به ثبت ‌نام خود اقدام کنند.
    مدیر آزمون، آموز‌شهای خاص و غیرحضوری دانشگاه جامع علمی کاربردی افزود: شهریه ثبت ‌نام در هر یک از پودمانهای آموزشی این دوره برای ورودی های نیمسال اول تحصیلی 82-1381 تا قبل از نیمسال اول تحصیلی88 -1387 مبلغ سیصدهزار ریال بوده و شهریه هریک از پودمانهای آموزشی این دوره برای ورودی های نیمسال اول تحصیلی 88-1387 به بعد مبلغ سیصدوسی هزار ریال است.
    مدیر آزمون، آموزشهای خاص و غیرحضوری دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت : تنها شرط پذیرش در این دوره داشتن مدرک دیپلم دوره متوسطه بوده و هیچگونه شرط دیگری از جمله معدل ، جنسیت و سن وجود ندارد.

اگه نباشه جاش خالی می مونه Ali&G's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان ترو خدا راهنمایی کنن من دیپلم الکتروتکنیک هستم کنکور ازاد و دولتی رو شرکت کردم ولی امیدی به قبولیم نیست برج 8 هم باید برم خدمت لطفا بگین کی این دفترچه های علمی کاربردی برای رشته من میاد و میتونم با شرکت تو این دانشگاه سربازی بپیچونم یا نه؟؟؟

در آغاز فعالیت kermoo_22's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    خودمم نمیدونم

پيش فرض نقل قول:

دوستان ترو خدا راهنمایی کنن من دیپلم الکتروتکنیک هستم کنکور ازاد و دولتی رو شرکت کردم ولی امیدی به قبولیم نیست برج 8 هم باید برم خدمت لطفا بگین کی این دفترچه های علمی کاربردی برای رشته من میاد و میتونم با شرکت تو این دانشگاه سربازی بپیچونم یا نه؟؟؟
    ثبت نام علمی کاربردی 3 آذر تا 9 آذر امسال است
    انشاءا... که دانشگاه قبول می شی خدمت نمیری

پروفشنال ehsan_jan3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

کسی خبر داره انتخاب واحد کیه؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •