تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 54 از 399 اولاول ... 44450515253545556575864104154 ... آخرآخر
نمايش نتايج 531 به 540 از 3981

نام تاپيک: ✔ كنكور كارداني به كارشناسي [ قوانین در پست اول !! ]

آخر فروم باز sarina_sh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    (*v*)

پيش فرض

19 اسفنده و هنوز نتایج نیمده
    من احتمال میدم شنبه هفته آینده نتایج بیاد

پروفشنال Gune Baxan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    آنا یوردوم

پيش فرض

سازمان سنجش کی سر موقع نتایج رو اعلام کرده که این بار دومش باشه...

راستی کسی از تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد خبر داره یا نه؟ اصلا تکمیل ظرفیت داره؟؟ اگه داره چه موقعیه؟

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    (*v*)

پيش فرض

سازمان سنجش کی سر موقع نتایج رو اعلام کرده که این بار دومش باشه...

راستی کسی از تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد خبر داره یا نه؟ اصلا تکمیل ظرفیت داره؟؟ اگه داره چه موقعیه؟
    آره اونو که راست میگی
    تکمیل ظرفیت که اومد ... البته نه به اسم تکمیل ظرفیت ... به عنوان پذیرفته شدگان نوبت دوم
    شما اگه به تاپیک سر می زدی خبر دار میشدی
    رشتتون چیه ؟

در آغاز فعالیت deed7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    mashhad

پيش فرض

سلام دوست عزيز. خوددم سر فصل هاي درس ها رو پيداكردم . ولي فكر كنم معارف تغيير كرده اگه اطلاعي پيدا كردي خوشحال مي شيم به ما هم mer30

1 ) مدارهاي الکتريکي :
    قوانين کيرشهف – قانون اهم – مدارهاي مقاومتي – قضاياي شبکه – آشنايي با خازن و القاگر – مدارهاي RC ، مدارهاي RC و کليد زني در مدارهاي RL – مفهوم فيزورها ، تحليل ماندگار سينوسي – تشديد ( رزنانس ) در مدارها – پهناي باند – ضريب کيفيت و پاسخ فرکانسي – مقادير موثر – مقادير متوسط و سري فوريه – مدارهاي سه فاز – مدارهاي داراي تزويج ( القاي متقابل ) – تبديل لاپلاس و کاربردهاي آن و شبکه هاي دو دريچه اي
    منبع : تحليل مهندسي مدار ( ويليام هيت – جک کمرلي – استيون دوربن )

2 ) الکترونيک :
    ديودها – ترانزيستورهاي BJT – ترانزيستورهاي FET – تقويت کنندهاي مرکب – تقويت کننده هاي تفاضلي و منابع جريان و تقويت کننده هاي عملياتي –تقويت کننده هاي توان – فيدبک – رگولاتورها – تحليل فرکانس
    منبع : مباني الکترونيک ( دکتر سيد علي ميرعشقي )

3 ) مدار منطقي :
    اعداد و کدها – گيت هاي منطقي و ساده جبر بولي – ساده سازي توسط جدول کارنو – مدارهاي منطقي ترکيبي – مدارهاي منطقي ترتيبي
    منبع : طراحي ديجيتال ( موريس مانو – ترجمه : دکتر قدرت سپيدنام ) – اصول ديجيتال ( Tocci )

4 ) فيزيک ( الکتريسيته و مغناطيس ) :
    الکترواستاتيک ( بار الکتريکي – قوانين کولن ، شدت ميدان الکتريکي ) – خازن جريان و مقاومت – ميدان مغناطيسي (آهن ربا ، ميدان مغناطيسي اطراف سيمستم طويل حامل جريان ، جهت خطوط ميدان و ... ) القاي الکترومغناطيسي( تعيين جهت emf القايي – ميدان الکتريکي القايي در اطراف يک سيملوله – قانون لنز )
    منبع : فيزيک دانشگاهي هاليدي ( جلد دوم )

5 )رياضيات :
    مثلثات – معادلات و نامعادلات – لگاريتم - تابع – حد و پيوستگي – مجانب - مشتق – مفاهيم کرل – ديوژانس – گراديان – لاپلاسين – کاربرد مشتق – انتگرال – انتگرالهاي چندگانه – کاربرد انتگرال – دنباله و سري – ماتريس – مختصات قطبي و اعداد مختلط – بردار – معادلات ديفرانسيل – تبديل لاپلاس و سري فوريه

6 ) معارف :
    جهان بيني – برهان عليت – برهان حرکت جوهري – برهان نظم – برهان فطرت – صفات خداوند – عدل الهي – جبر واختيار – انگيزه هاي خداجويي منبع : ( انتشارات سمت معارف اسلامي 1 )

7 ) ادبيات فارسي :
    تاريخ ادبيات و قالب هاي شعري – دستور زبان و نگارش فارسي – متون و ادب فارسي
    منبع : برگزيده متون و ادبيات فارسي ( پنج استاد ) – آيين نگارش و دستور زبان فارسي ( چهار استاد ) – برگزيده ادب فارسي ( تربيت معلم ) و دستور و آيين نگارش ( تربيت معلم )

8 ) زبان :
    اسم و پيش اسم ها – رابطه فاعل و فعل – ضماير – زمان حال ( ساده ، استمراري ،کامل ، کامل استمراري ) زمان گذشته و آينده – جملات شرطي و غير حقيقي – افعال Modal – وجه نسبي – نقل قول – معلوم و مجهول – حرف اضافه و افعال دو کلمه اي – وجه وصفي – کاربرد فعل دوم – صفات ، قيود ، کلمات استفهام
    منابع : Grammer in use ( Ramond Morphy) , Modern English ( Marcella Frank )

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    (*v*)

پيش فرض

رشته من کامپیوتره، الان هم دارم کارشناسی ناپیوسته رو تو دانشگاه آزاد می خونم. تکمیل ظرفیت رو هم برای یکی از دوستام پرسیدم. منو کچل کرد از بس پرسید تکمیل ظرفیت کیه!!
    سلام دوست خوب
    نمیدونم الان دیگه به درد دوستتون می خوره یا نه ... ولی اگه رشتشون کامپیوتر (نرم افزار) هست می تونید تو صفحات قبل یه فایل هست دانلود کنید . امیدوارم خودتون هم در درساتون موفق باشید

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    (*v*)

پيش فرض

سلام دوست عزيز. خوددم سر فصل هاي درس ها رو پيداكردم . ولي فكر كنم معارف تغيير كرده اگه اطلاعي پيدا كردي خوشحال مي شيم به ما هم mer30

1 ) مدارهاي الکتريکي :
    قوانين کيرشهف – قانون اهم – مدارهاي مقاومتي – قضاياي شبکه – آشنايي با خازن و القاگر – مدارهاي RC ، مدارهاي RC و کليد زني در مدارهاي RL – مفهوم فيزورها ، تحليل ماندگار سينوسي – تشديد ( رزنانس ) در مدارها – پهناي باند – ضريب کيفيت و پاسخ فرکانسي – مقادير موثر – مقادير متوسط و سري فوريه – مدارهاي سه فاز – مدارهاي داراي تزويج ( القاي متقابل ) – تبديل لاپلاس و کاربردهاي آن و شبکه هاي دو دريچه اي
    منبع : تحليل مهندسي مدار ( ويليام هيت – جک کمرلي – استيون دوربن )

2 ) الکترونيک :
    ديودها – ترانزيستورهاي BJT – ترانزيستورهاي FET – تقويت کنندهاي مرکب – تقويت کننده هاي تفاضلي و منابع جريان و تقويت کننده هاي عملياتي –تقويت کننده هاي توان – فيدبک – رگولاتورها – تحليل فرکانس
    منبع : مباني الکترونيک ( دکتر سيد علي ميرعشقي )

3 ) مدار منطقي :
    اعداد و کدها – گيت هاي منطقي و ساده جبر بولي – ساده سازي توسط جدول کارنو – مدارهاي منطقي ترکيبي – مدارهاي منطقي ترتيبي
    منبع : طراحي ديجيتال ( موريس مانو – ترجمه : دکتر قدرت سپيدنام ) – اصول ديجيتال ( Tocci )

4 ) فيزيک ( الکتريسيته و مغناطيس ) :
    الکترواستاتيک ( بار الکتريکي – قوانين کولن ، شدت ميدان الکتريکي ) – خازن جريان و مقاومت – ميدان مغناطيسي (آهن ربا ، ميدان مغناطيسي اطراف سيمستم طويل حامل جريان ، جهت خطوط ميدان و ... ) القاي الکترومغناطيسي( تعيين جهت emf القايي – ميدان الکتريکي القايي در اطراف يک سيملوله – قانون لنز )
    منبع : فيزيک دانشگاهي هاليدي ( جلد دوم )

5 )رياضيات :
    مثلثات – معادلات و نامعادلات – لگاريتم - تابع – حد و پيوستگي – مجانب - مشتق – مفاهيم کرل – ديوژانس – گراديان – لاپلاسين – کاربرد مشتق – انتگرال – انتگرالهاي چندگانه – کاربرد انتگرال – دنباله و سري – ماتريس – مختصات قطبي و اعداد مختلط – بردار – معادلات ديفرانسيل – تبديل لاپلاس و سري فوريه

6 ) معارف :
    جهان بيني – برهان عليت – برهان حرکت جوهري – برهان نظم – برهان فطرت – صفات خداوند – عدل الهي – جبر واختيار – انگيزه هاي خداجويي منبع : ( انتشارات سمت معارف اسلامي 1 )

7 ) ادبيات فارسي :
    تاريخ ادبيات و قالب هاي شعري – دستور زبان و نگارش فارسي – متون و ادب فارسي
    منبع : برگزيده متون و ادبيات فارسي ( پنج استاد ) – آيين نگارش و دستور زبان فارسي ( چهار استاد ) – برگزيده ادب فارسي ( تربيت معلم ) و دستور و آيين نگارش ( تربيت معلم )

8 ) زبان :
    اسم و پيش اسم ها – رابطه فاعل و فعل – ضماير – زمان حال ( ساده ، استمراري ،کامل ، کامل استمراري ) زمان گذشته و آينده – جملات شرطي و غير حقيقي – افعال Modal – وجه نسبي – نقل قول – معلوم و مجهول – حرف اضافه و افعال دو کلمه اي – وجه وصفي – کاربرد فعل دوم – صفات ، قيود ، کلمات استفهام
    منابع : Grammer in use ( Ramond Morphy) , Modern English ( Marcella Frank )
    دید7 جان من از چند تا از بچه ها در خواست کردم که بهتون کمک کننن ولی خوب مثله اینکه خودتون خداروشکر پیدا کردین
    ممنون از اینکه منابع را اینجا گذاشتین و اما در مورد معارف:
    کتاب اندیشه 1 که جدیدا تدریس میشه و از نظر مطالب خیلی شبیه به معارف نهاد رهبری است باید خونده بشه ولی : چون اصلا نمیشه از کارای سازمان سنجش سر در آورد من می تونم کتاب خاصی را به شما معرفی کنم
    و سر فصل هایی که برای معارف نوشتید یکم ناقصه فکر می کنم

آخر فروم باز DrXoX's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تـــــــهران پلاک 0 اسمم:محمد

پيش فرض

سلام

از دوستان کسی هست که در آزمون های آزمایشی ماهان یا پارسه شرکت کنه؟

من تو آزمون های ماهان شرکت می کنم ( فقط آزمون ) سطح سوال هاش خیلی خوبه

دوستان اگر در آزمون های آزمایشی شرکت می کنن لطفا مطرح کنند

موفق باشید

آخر فروم باز vahidhgh's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من هم آمدم بعد از 2 ماه از دانشگاه زدم بیرون( واقعا خانه دانشجویی حال و هوای خودش را داره ) در مورد رشته برق و زیر مجموعه ها هر کی سوال داره بپرسه که من تا 20 فروردین فقط کامپیوتر دارم یعنی بازم باید برم

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    (*v*)

پيش فرض

شماره 567 نشریه پیک سنجش 20 اسفند ماه منتشر شدhttp://www.--------/82.99.202.138/payksanjesh/

دوست خوب فکر کنم یکم باید تو تیتر ها بیشتر دقت کنید

تاريخ اعلام نتايج و ميزان پذيرش در دانشگاه جامع عملي - کاربردي- صفحه نخست

من همین امروز پیک سنجش گرفتم ولی تو صفحه اول و بقیه صفحات همچین خبری نبود ... موفق باشید

Scientific Moderator farshidshd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ๑۩۞۩๑̴

پيش فرض

دوست خوب فکر کنم یکم باید تو تیتر ها بیشتر دقت کنید

تاريخ اعلام نتايج و ميزان پذيرش در دانشگاه جامع عملي - کاربردي- صفحه نخست

من همین امروز پیک سنجش گرفتم ولی تو صفحه اول و بقیه صفحات همچین خبری نبود ... موفق باشید

سلام سارینا جان
    ایشون پیک سنجش شماره قبل رو میگن
    شما که گرفتی شماره جدیدش هست
    چون منم دیدم این تیتر رو ولی نخریدم چون دیگه واسم مهم نیست

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •