تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 54 از 101 اولاول ... 44450515253545556575864 ... آخرآخر
نمايش نتايج 531 به 540 از 1009

نام تاپيک: Dead Space 2

کاربر فعال انجمن کنسول aha2012's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    In Games

پيش فرض

من الان چپتر 3 هستم
    میخواستم بدونم چرا لباسم مال Dead space 1 هست؟؟
    آخه اونجایی که تو مترو بودیم تو دمویی که ازش دید لباسش مال DS2 بود ولی خودم که اونجا رو رد کردم مال DS1 بود
    چراا؟؟

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

من الان چپتر 3 هستم
    میخواستم بدونم چرا لباسم مال Dead space 1 هست؟؟
    آخه اونجایی که تو مترو بودیم تو دمویی که ازش دید لباسش مال DS2 بود ولی خودم که اونجا رو رد کردم مال DS1 بود
    چراا؟؟
    تحمل داشته باشین... اون لباس هم اواخر بازی به وقتش میاد.
    وقتی بازی رو تموم کنین گزینه ایی براتون باز میشه که میتونین بازی رو با تمامی تجهیزات به جا مونده از سیو قبلی, دوباره شروع کنین... اون دمو مربوط به اون بوده.

3. 4 کاربر از havas_1980 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Abolfazl3007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    Silent Hill

پيش فرض

سلام دوستان
    من یه نکته رو تو داستان کل سری نفهمیدم .
    نکرومورف ها از کجا اومدند یا چجوری بوجود اومدند ؟
    طبق اون چیزی که من تو DOWNFALL و DEADSPACE 1 فهمیدم - - نکرو ها تو AEGIS بودند و MARKER عاملی بود که جلوی اونها (HIVE MIND ) رو گرفته بود و وقتی MARKER رو برداشتند اونها هم رها شدند و بقیه اجساد رو هم تبدیل کردند و...
    ولی الان تو AFTERMATH اینطوری گفته میشه که خود MARKER عاملی هست که بدن اجساد رو تبدیل به نکرو میکنه و ...
    لطفا در این باره توضیح بدید .
    Last edited by Abolfazl3007; 11-02-2011 at 19:29.

آخر فروم باز marmolak kocholo's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    It's S3cr3T

پيش فرض

سلام دوستان
    من یه نکته رو تو داستان کل سری نفهمیدم .
    نکرومورف ها از کجا اومدند یا چجوری بوجود اومدند ؟
    طبق اون چیزی که من تو DOWNFALL و DEADSPACE 1 فهمیدم - - نکرو ها تو AEGIS بودند و MARKER عاملی بود که جلوی اونها (HIVE MIND ) رو گرفته بود و وقتی MARKER رو برداشتند اونها هم رها شدند و بقیه اجساد رو هم تبدیل کردند و...
    ولی الان تو AFTERMATH اینطوری گفته میشه که خود MARKER عاملی هست که بدن اجساد رو تبدیل به نکرو میکنه و ...
    لطفا در این باره توضیح بدید .
    دوست عزیز اینایی که می نویسم مطالبی هستن که خودم در طول بازی(نسخه ی 1و2) متوجه شدم و ممکن هست بعضی جاها اشتباه کرده باشم :
    این اتفاقات در چندین قرن آینده اتفاق افتاده، که دیگه منابع زمین رو به اتمام هست و تکنولوژی طوری پیشرفت کرده که
    انسان ها قادر به سفر در فضا هستند! در این بین یکی از سفینه های بزرگ به نام یو اس جی ایشیمورا(USG Ishimura)
    (که وظیفه ی پیدا کردن و استخراج منابع از سیاراتی که دارای منابع با ارزش هستند رو داشت) می رسه به سیاره ی Aegis 7
    که در اون شی ای به نام Marker رو کشف می کنند. این مارکر شروع می کنه تاثیر گذاشتن روی انسان های این سفینه.
    تو این بین هم یکی از دانشمندان سفینه شروع می کنه به آزمایش روی انسان ها که به نتایج خیلی ناامید کننده ای می رسه، ولی
    به جای این که سریعا آزمایشات رو متوقف کنه آزمایش هارو ادامه می ده که به وجود موجوداتی با نام Necromorphs ختم میشه !
    این موجودات پیشروی می کنن به طوری که تقریبا کل سرنشینان سفینه رو آلوده می کنه و...

تو نسخه ی دوم که از تیمارستان شروع میشه، آیزاک متوجه میشه مارکر خیلی بیش از حد انتظار روی انسان ها تاثیر گذاشته به طوری که
    فرقه یا مذهبی برای پرستش مارکر به وجود اومده ( Religion Of Unitology )
    داستان ادامه دارد...
    اساتید اگه جایی رو اشتباه کردم بگید
    Last edited by marmolak kocholo; 11-02-2011 at 21:49.

6. 3 کاربر از marmolak kocholo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Abolfazl3007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    Silent Hill

پيش فرض

دوست عزیز اینایی که می گم رو مطمئن نیستم، چیزایی هست که خودم متوجه شدم :
    این اتفاقات در چندین قرن آینده اتفاق افتاده، که دیگه منابع زمین رو به اتمام هست و تکنولوژی طوری پیشرفت کرده که
    انسان ها قادر به سفر در فضا هستند! در این بین یکی از سفینه های بزرگ به نام یو اس جی ایشیمورا(USG Ishimura)
    (که وظیفه ی پیدا کردن و استخراج منابع از سیاراتی که دارای منابع با ارزش هستند رو داشت) می رسه به سیاره ی Aegis 7
    که در اون شی ای به نام Marker رو کشف می کنند. این مارکر شروع می کنه تاثیر گذاشتن روی انسان های این سفینه.
    تو این بین هم یکی از دانشمندان سفینه شروع می کنه به آزمایش روی انسان ها و به نتایج خیلی ناامید کننده ای می رسه، ولی
    به جای این که سریعا آزمایشات رو متوقف کنه آزمایش هارو ادامه می ده که به وجود موجوداتی با نام Necromorphs ختم میشه !
    این موجودات پیشروی می کنن به طوری که تقریبا کل سرنشینان سفینه رو آلوده می کنه و...
    داستان ادامه دارد...
    اساتید اگه جایی رو اشتباه کردم بگید
    ممون . ولی تو شماره یک قضیه یه جور دیگه گفته مشه : marker جلوی hive mind رو که نکرو ها در اون بودند و از اونجا تولید و کنتری میشدند رو گرفته بوده ولی وقتی توسط انسانها برداشته شده اونها آزاد شدند - و یکی از اونا به وسیله یک سفینه کوچک (سفینه مهندسی که تو انیمیشن downfall نشون داد ) وارد ایشیمورا میشه و خیلیها رو تبدیل میکنه و...

ما تو downfall میبینیم که اصلا نکروها به هیچ عنوان نمیتونن نزدیک marker بشن (آخر فیلم) . ولی حالا تو شماره 2 گفته میشه که نکروها توسط marker تبدیل شدند ؟؟؟؟

مدیر انجمن بازی Masoud King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    فعلا مشهد!

پيش فرض

سلام

حامد تو رو هارد کور تموم کردی بازی رو؟

من یه دور تا چپتر سه رفتم می خواستم سیو کنم گفتم نه بعدی سیو میکنم که یهو مردم دیگه نرفتم گفتم بعدا : دی

پروفشنال ehsan_update's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    Medical Laboratory

پيش فرض

دوستان این بازی در چند DVD عرضه شده؟ من یه جا دیدم زده بود 5 تا DVD ! راسته؟

آخر فروم باز soliman's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    GameLand

پيش فرض

دوستان این بازی در چند DVD عرضه شده؟ من یه جا دیدم زده بود 5 تا DVD ! راسته؟
    من خودم 5 دی وی دی رو خریدم . اما اگه دلت میخواد فروشگاه p30world این بازی رو در سه دی وی دی عرضه کرده

11. این کاربر از soliman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

مدیر انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Layken's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Sillent Hill

پيش فرض

سلام

حامد تو رو هارد کور تموم کردی بازی رو؟

من یه دور تا چپتر سه رفتم می خواستم سیو کنم گفتم نه بعدی سیو میکنم که یهو مردم دیگه نرفتم گفتم بعدا : دی
    اره ولی من بعد یه بار تموم کردن با اپدیت هام رفتم این طوری راحتتره...
    الان هم باز دارم میرم ببینم یه موردی داشت هومان اشاره کرد نم یدونم چرا واس من نداشت برم می خوام اونو ردیف کنم.
    تو هارد اون مهد کودکه هستش...یه جا میری مثل تئاتر میمونه میریزن اونجاش سخته
    بعد یه جا سوار اون ماشین دریل میشی اونجا هم خیلی سخته
    اخرش هم اون وروجکها اذیت میکنن .

ناظر انجمن توسعه و ساخت بازی Reza Azimy_RW's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    بی سرزمین تر از باد

پيش فرض

سلام دوستان
    بازی فوق العادس ! تو خریدش شک نکنید . من سه چهار روزه بدجور درگیرشم !
    یعنی فوق العاده حیجانی . من همه بازیها رو مثله Black Ops و NFS : HotPorsoit رو هنوز تموم نکردم بعده چند ماه ! اصلا اولشو هم نرفتم ولی این بازی رو نمیشه ول کرد !

14. 4 کاربر از Reza Azimy_RW بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •