تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 54 از 171 اولاول ... 44450515253545556575864104154 ... آخرآخر
نمايش نتايج 531 به 540 از 1707

نام تاپيک: طرفداران Dell Inspiron 5110

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

تشکر دوست عزیز .

آخه چه فایده ای داره . صداش اینقدر کم می شه که صدای هدفون گوشی از این بیشتر هست . هیچ کاری نمی شه کرد صداش کم و زیاد نشه . تو یه Level باشه .

اگر کسی بهم می گفت این مشکل بزرگ رو داره می مردم هم نمی خریدم این دستگاه له رو .

اینقدر صبر می کردم تا لنوو بیاد .

اهههههههههههههههههههههههه هه خاک بر سرم .

باتشکر احسان
    دوست عزیز شما ناگهانی تصمیم به خرید این مدل کردید و بدون تحقیق این مدل تهیه کردید. در تاپیک لنوو هم بهتون گفتم که برای خرید عجله نکنید تا از خریدتون راضی باشید و فکر میکنم به اندازه کافی توضیح براتون نوشتم.

این مورد یک ایراد نیست و اسپیکرهای این لپتاپ قدرتشون همین هست تازه اگر srs premum sound hd غیر فعال کنید اونوقت میشه گفت قدرت واقعی اسپیکرهای این سیستم مشخص میشه که با تکنولوژی srs به این قدرت بالا رسیده.

شما از 2تا اسپیکر 2 وات که روی هم میشه 4 وات و بیس هم نداره نمیتونید بیشتر از این انتظار داشته باشه. گرچه در اسپیکر و ساب اکسترنال و همچنین هدفون قدرت صدای این لپتاپ حرف نداره.

این یک مشکل نرم افزاری هست و شما نباید به همین زودی ناراحت بشید چون مشکل کم و زیاد شدن خود به خود حجم صدا با یک تیک حل شده و حالا مونده قدرت صدا که اومده پائین. متاسفانه در کارت صدا گزینه ای وجود داره با نام loudness equalization که وقتی disable هم هست باز کارشو انجام میده و کارش هم همینه که یک نورمال سازی صدا انجام بده. اگر در ورژن های بعدی این برنامه وقتی این مورد disable باشه و واقعا کار نکنه اونوقت شما میتونید SRS Truvolume هم فعال کنید و این کم و زیاد شدن حجم صدارو هم نداشته باشید.

در این تاپیک قبلا گفته شده بود که این لپتاپ با سخت افزاری که ارائه میکنه نصبت به قیمتش میارزه.
    Last edited by mansia; 03-08-2011 at 22:36.

2. 2 کاربر از mansia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

دوست عزیز شما ناگهانی تصمیم به خرید این مدل کردید و بدون تحقیق این مدل تهیه کردید. در تاپیک لنوو هم بهتون گفتم که برای خرید عجله نکنید تا از خریدتون راضی باشید و فکر میکنم به اندازه کافی توضیح براتون نوشتم.

این مورد یک ایراد نیست و اسپیکرهای این لپتاپ قدرتشون همین هست تازه اگر srs premum sound hd غیر فعال کنید اونوقت میشه گفت قدرت واقعی اسپیکرهای این سیستم مشخص میشه که با تکنولوژی srs به این قدرت بالا رسیده.

شما از 2تا اسپیکر 2 وات که روی هم میشه 4 وات و بیس هم نداره نمیتونید بیشتر از این انتظار داشته باشه. گرچه در اسپیکر و ساب اکسترنال و همچنین هدفون قدرت صدای این لپتاپ حرف نداره.

این یک مشکل نرم افزاری هست و شما نباید به همین زودی ناراحت بشید چون مشکل کم و زیاد شدن خود به خود حجم صدا با یک تیک حل شده و حالا مونده قدرت صدا که اومده پائین. متاسفانه در کارت صدا گزینه ای وجود داره با نام loudness equalization که وقتی disable هم هست باز کارشو انجام میده و کارش هم همینه که یک نورمال سازی صدا انجام بده. اگر در ورژن های بعدی این برنامه وقتی این مورد disable باشه و واقعا کار نکنه اونوقت شما میتونید SRS Truvolume هم فعال کنید و این کم و زیاد شدن حجم صدارو هم نداشته باشید.

در این تاپیک قبلا گفته شده بود که این لپتاپ با سخت افزاری که ارائه میکنه نصبت به قیمتش میارزه.
    تشکر می کنم بابت پاسخ هاتون .

والا من کارم برنامه نویسی هست . این یک هفته ای که لپ تاپم سوخت خیلی از کارم عقب افتادم . بنده قرار داد هایی دارم که باید به اونا عمل کنم . و بدونم دستگاه نمی تونستم برنامه بنویسم . و از روی اجبار رفتم این داغون رو خریدم .

الان این راه حلی که گفتین آیا با همین ورژن درست بشو هست یا خیر ؟؟؟؟

باتشکر احسان

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

دوستان اگر کسی می خواد من می فروشم . 1 روز هست خریدم .

می دونم صاحب اول و آخرش خودمم اما گفتم دیگه .

باتشکر

تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

تشکر می کنم بابت پاسخ هاتون .

والا من کارم برنامه نویسی هست . این یک هفته ای که لپ تاپم سوخت خیلی از کارم عقب افتادم . بنده قرار داد هایی دارم که باید به اونا عمل کنم . و بدونم دستگاه نمی تونستم برنامه بنویسم . و از روی اجبار رفتم این داغون رو خریدم .

الان این راه حلی که گفتین آیا با همین ورژن درست بشو هست یا خیر ؟؟؟؟

باتشکر احسان
    دوست عزیز این لپتاپ اگر صداش به وسیله یک نرم افزار تقویت شده باشه و اون نرم افزار یک ایراد جزئی در کد هاش داشته باشه دلیل میشه شما بگی این لپتاپ داغونه؟

این راه حلی که گفتم برای آخرین ورژن نرم افزار IDT هست. شما میتونید یک کاره دیگر هم بکنید به این صورت که نرم افزار IDT پاک کنید و ویندوز بعد از ری استارت شدن , نرم افزار کارت صدا به صورت خودکار نصب میکنه فکر کنم اسمش بود microsoft audio hd . من دیروز با دقت امتحان کردم و درسته که حجم صدا کاهش پیدا میکنه اما این حجم بیشتر شامل صدای بم میشه که با اکولایزر srs به وجود امده بوده و مربوط به اسپیکر های لپتاپ نمیشه.

گرچه کم شدن حجم صدا به برنامه نویسی مربوط نمیشه که شما که برنامه نویس هستی به این خاطر از این لپتاپ دلسرد شده باشی اما اگر میخواهید بفروشید اول به فروشنده مراجعه کنید شاید بتوانید با مدل دیگری که مد نظر دارید عوض کنید. دوستان زیادی در این تاپیک این لپتاپو میخوان. اگر باهاشون خوب کنار بیاید میتونید سریع این مدل بفروشید.

6. 2 کاربر از mansia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

دوست عزیز این لپتاپ اگر صداش به وسیله یک نرم افزار تقویت شده باشه و اون نرم افزار یک ایراد جزئی در کد هاش داشته باشه دلیل میشه شما بگی این لپتاپ داغونه؟

این راه حلی که گفتم برای آخرین ورژن نرم افزار IDT هست. شما میتونید یک کاره دیگر هم بکنید به این صورت که نرم افزار IDT پاک کنید و ویندوز بعد از ری استارت شدن , نرم افزار کارت صدا به صورت خودکار نصب میکنه فکر کنم اسمش بود microsoft audio hd . من دیروز با دقت امتحان کردم و درسته که حجم صدا کاهش پیدا میکنه اما این حجم بیشتر شامل صدای بم میشه که با اکولایزر srs به وجود امده بوده و مربوط به اسپیکر های لپتاپ نمیشه.

گرچه کم شدن حجم صدا به برنامه نویسی مربوط نمیشه که شما که برنامه نویس هستی به این خاطر از این لپتاپ دلسرد شده باشی اما اگر میخواهید بفروشید اول به فروشنده مراجعه کنید شاید بتوانید با مدل دیگری که مد نظر دارید عوض کنید. دوستان زیادی در این تاپیک این لپتاپو میخوان. اگر باهاشون خوب کنار بیاید میتونید سریع این مدل بفروشید.
    سلام دوست عزیز .

ممنون بابت پاسختون .

یکی از بزرگ ترین عیب های این دستگاه به نظر من کیبور غیر کلاسیکش هست .

دکمه شیفت رو کوچیک کردن .

دکمه اینتر هم همینطور .

جای دکمه \ عوش شده و اومده کنار شیفت . واقعا از روی مجبوری این و خریدم .

حالا یه سوالی شنیدم این دستگاه حرارت بالایی در حین بازی ایجاد می کنه . بازی کن که نیستیم اما دوست دارم بدونم . آیا این صحت داره ؟؟؟

شنیدم در زمان اجرای بازی حرارت CPU و GPU تا 90 هم بالا می ره . این خطر ناک نیست . ؟؟؟؟

تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

سلام دوست عزیز .

ممنون بابت پاسختون .

یکی از بزرگ ترین عیب های این دستگاه به نظر من کیبور غیر کلاسیکش هست .

دکمه شیفت رو کوچیک کردن .

دکمه اینتر هم همینطور .

جای دکمه \ عوش شده و اومده کنار شیفت . واقعا از روی مجبوری این و خریدم .

حالا یه سوالی شنیدم این دستگاه حرارت بالایی در حین بازی ایجاد می کنه . بازی کن که نیستیم اما دوست دارم بدونم . آیا این صحت داره ؟؟؟

شنیدم در زمان اجرای بازی حرارت CPU و GPU تا 90 هم بالا می ره . این خطر ناک نیست . ؟؟؟؟
    کیبورد 5110 درسته که کلاسیک نیست اما قبل خرید کسی نبوده که این مورد ندونسته باشه و بعدن پشیمون بشه یا به عبارتی شما این لپتاپو با این نوع کیبورد و با اطلاع کامل خریدید. این کیبورد اصلا مناسب تایپیست ها و coder ها نیست و اینکه شما این مورد ایراد میدونید به همین خاطر هست که تو شغل شما تایپ یکی از مهمترین فاکتورها محسوب میشه.

یک ایده دارم حالا شاید اصلا جواب نده اما میگم. شما ببین میتونی کیبورد 5010 تهیه کنی و روی 5110 خودت نصب کنی. اما در کل بعید میدونم که بشه.

دکمه شیفت مدل من در هر دو طرف به اندازه کافی بزرگ هست و مشکلی ندارم.
    دکمه اینتر قبول دارم. اینترهای کلاسیک خیلی بهتر جواب میده.

اتفاقا دکمه / کنار شیفت من هست و دکمه \ بالای اینتر قرار داره. این لپتاپ با 2 نوع کیبورد متفاوت عرضه شده که در یکی از این کیبوردها اینتر تقریبا به شکل کلاسیکش هست و در دیگری اینتر مانند دکمه space خطی هست.

حالا که چیزی نشده شما میتونی همین امروز بفروشیش یا یه مدت باهاش کار کنی و با درآمد خوب یک لپتاپ دیگر بخرید و اینو رد کنید. خودتونو عذاب ندید سر این مسائل. وجدانا تو زندگی کلی اعصاب خوردی و مسائل جور واجور وجود داره برای فکرکردن دیگه اگر یک وسیله 800 یا 900 تومنی بخواد اندازه 10 یا 20 ملیون تومان اعصاب مارو به هم بریزه بهتره که بزاریم کنار و دیگه ازش استفاده نکنیم.

بله صحت داره. من خودم بازی کن نبودم اما از وقتی که left for dead ریختم بازی کن شدم شدید!! inspiron ها برای بازی کردن و کارهای سنگین ساخته نشدن چون که سیستم خنک کنندشون به گونه ای طراحی شده که جوابگوی بازی نیست. اما خیلی برام جالب هست که سیستمی که برای high end ساخته نشده چرا cpu high end روش گذاشتن. یعنی به عبارت دیگه آیا core i7 2630qm که قویترین cpu برای لپتاپ هست فقط برای کارهای روزانه مثل چک کردن ایمیل و وبگردی و برنامه های آفیس و موسیقی و فیلم قرار داده شده؟ اگر این طور باشه خیلی خنده داره وقتی این cpu روی سیستم میزارن و میگن که فقط برای کارهای معمولی و روزانه ازش استفاده کنید. در صورتی که این کارهارو با core i3 2310m انجام میدن نه 2630qm. سوالی هست که فردی در سایت ساپورت دل مطرح کرده و کسی تا الان جواب نداده.

برای مثال در این بازی که گفتم با 1 ساعت بازی مداوم در بالاترین تنظیمات ممکن تمام 4 هسته cpu روی 100 میره و حتی یک صدم هم بالاتر از 100 درجه نمیره. اگر از 100 بخواد بالاتر بره اتوماتیک بازی close میشه. چون حداکثر دمای مورد تحمل این cpu صد درجه سانتیگراد هست. گرافیک انویدیا تا 96 درجه بالا میآد. هارد از 51 تا 52 درجه متغیره. رم تا 70 خورده ای بالا میره و چیپست مین بورد تا 99.5 بالا میآد. و در صورت بستن بازی بعد از 1 دقیقه سیستم به دمای طبیعی بر میگرده. البته وجود اتاق خنک دمای بعضی از این قطعاتو به طور میانگین از 10 تا 15 درجه هم کاهش میده. اما در بازی کانتر استریک دمای cpu از 87 بالاتر نرفت و هارد تا 47 و گرافیک 80 و رم تا 60 درجه. به بازی هم خیلی مربوط که بازی چقدر دیتیل داشته باشه و چقدر از cpu و gpu استفاده کنه. بازی موست وانتد هم از کانتر خنکتر اجرا میشه. حالا چون شما i5 تهیه کردی دما هایی که در بالا گفتم حدود 10 تا 15 درجه خنکتر هم بگیر. میتونید در هنگام بازی از کولپد هم استفاده کنید که فکر نکنم بیشتر از حدود 5 درجه تغیر کنه چون شیارهای تهویه هوا زیر این مدل خیلی کم هست اما اتاق خنک بسیار بسیار تاثیر خوبی در خنک کار کردن این لپتاپ داره و به عینه تجربه کردم در همین تابستان گرم.
    در مورد خطرناک بودن دما تا 90 باید گفت که در نسل core i ها دما به صورت جهشی بالا رفته اما سیستم های خنک کنندگی لپتاپ ها هنوز با فن خنک میشه و تغیر چندانی نداشته. باید بدونید که حداکثر دمای 2630qm و 2410m در سایت اینتل 100 درجه سانتی گراد نوشته شده و برای لپتاپ خوب نیست که دما به 100 نزدیک بشه.

TJUNCTION 100 C
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    میتونید در برنامه AIDA64 Extreme Edition در منو tools با system stability test به هر کدوم از قطعات کامپیوتر استرس وارد کنید تا ببینید که دما تا چه اندازی ای در هر قطعه بالا میره با توجه به دمای محیطی که در اون از لپتاپ استفاده میکنید.
    Last edited by mansia; 04-08-2011 at 16:23.

9. 3 کاربر از mansia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

دوستان راهنمایی لطفآ!!!!
    من وقتی لپ تاپو از شارژ میکشم در صورتی که 100% شارژ شده به محض این که میکشم میشه 98% ایا مشکلی هست یا طبیعیه؟؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه aminmousavi86's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

14 درخواست راهنمایی برای نصب وایرلس

با سلام

من این مدل رو خریدم و از اونجا که با داس ارائه شده من تمام درایورهاشو از اینترنت دانلود و نصب کردم ولی هنوز وایرلسش روشن نمیشه و وقتی میخوام درایورش رو نصب کنم ارور میده که باید وایرلس رو روشن کنم:

[IMG]C:\Users\HANI\Desktop\error.jpg[/IMG]

ولی هرکار میکنم وایرلس با دکمه اش روشن نمیشه.

در ضمن تو Device Manager سه تا وسیله هست که نصب نشدن و نمیدونم چکارشون کنم، تو اینترنت هم درایورشون رو سرچ میکنه پیدا نمیشن:

[IMG]C:\Users\HANI\Desktop\devices.jpg[/IMG]

لطفاً راهنمایی کنید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

با سلام

من این مدل رو خریدم و از اونجا که با داس ارائه شده من تمام درایورهاشو از اینترنت دانلود و نصب کردم ولی هنوز وایرلسش روشن نمیشه و وقتی میخوام درایورش رو نصب کنم ارور میده که باید وایرلس رو روشن کنم:

[IMG]C:\Users\HANI\Desktop\error.jpg[/IMG]

ولی هرکار میکنم وایرلس با دکمه اش روشن نمیشه.

در ضمن تو Device Manager سه تا وسیله هست که نصب نشدن و نمیدونم چکارشون کنم، تو اینترنت هم درایورشون رو سرچ میکنه پیدا نمیشن:

[IMG]C:\Users\HANI\Desktop\devices.jpg[/IMG]

لطفاً راهنمایی کنید.
    شاید باید با کلید های ترکیبی روشن کنیو نمیکنی Fn+F2 رو بزن
    اگه نشد برو تو استارت (اگه ویندوزت سونه) تایپ کن ncpa.cpl روی Wireless Network راست کلیک کن و اولین گزینه Enable رو بزن بعد بورو نصب کن درایورو ببین میشه ؟؟

داره خودمونی میشه iman-kk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

سلام .
    دوستان یکی لطف کنه بگه چیکار کنم ال ای دی مربوط به وایرلس خاموش بشه.همونکه کنار ال ای دی باتری جلو سمت چپ هستش.درایورهام نصبه و بلوتوث و وایرلس disable میکنم با Fn+F2 هم وایرلس رو میبندم اما بازهم این ال ای دی بطور مداوم روشنه.اعصابمو خورد کرده.خواهشا یکی راه خاموش کردنشو بگه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •