تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 54 از 301 اولاول ... 44450515253545556575864104154 ... آخرآخر
نمايش نتايج 531 به 540 از 3009

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی استقلال تهران | تـــاج آسـیـا | جلد 2

کـاربـر بـاسـابـقـه M . Sayid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

آره ایمان موسوی بازیکن خیلی خوبیه . ما توی لیگ برتر بازیکن مهاجم خوب زیاد داریم حالا نه در حد مجیدی اون که استثنا هست اما در حد همین برهانی خودمون هستن لااقل از 4 تا موقعیت یکیش رو گل میکنن . اگه ذوج خط حمله ی هم دیگه هم بشن از 4 تا 2 تاشو گل میکننباز بهتر از اون منوچهریه که هیچ کاری بلد نیست بکنه !

خدا رو شکر برم یه نماز شکر بخونم خداوکیلی . فقط مونده این بیک زاده ! اینم بره دیگه ما یه نفس راحتی میکشیم
    سر جهازی قلعه نوییه این هاشم

2. 2 کاربر از M . Sayid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال فوتبال خارجی vahidreza2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

قلعه نوعی:بازیکن باید با قلبش بازی کند/نکونام با من صحبتی نکرده است

سرمربی تیم استقلال گفت:امروز یک روزنامه از قول من نوشته که اگر نکونام از استقلال برود، بهتر است، بالاخره خدا و آخرتی هست و این دوستان باید این مسائل را جواب دهند. به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال،امیر قلعه نوعی در نشست خبری پیش از بازی تیمش برابر سایپا از رقابت‌های جام حذفی اظهار کرد: سایپا یک تیم بابرنامه است. آنها بازی رفت در لیگ را از ما برده‌اند. زمان کمی برای این بازی داشته و فردا بازی بسیار سختی داریم. از آنجا که دو بازی گذشته خود را واگذار کرده‌ایم، در این چند روز بیشتر روی بحث روحی - روانی بازیکنان کار کردیم. یکی دو بازیکن جدید هم به تیم اضافه شده‌اند که در این مدت پیشرفت خوبی داشته‌اند. در جام حذفی بازی می‌کنیم که اشتباه برای هیچ تیمی قابل جبران نیست. آنها هم از ما شناخت خوبی دارند و امیدوارم که بازی زیبایی را شاهد باشیم. قلعه‌نوعی در پاسخ به سوال خبرنگاری که از او پرسید، چرا پرسپولیس چهارشنبه بازی می‌کند اما بقیه تیم‌ها باید جمعه به میدان بروند، گفت: برای من هم واقعا جای تعجب است. نمی‌دانم چرا بازی‌ها را این طور برنامه‌ریزی کرده‌اند. یک بازی‌مان یک روز به تعویق افتاد، سروصدای زیادی به راه افتاد و شرایط داوری را هم که همه در آن بازی دیدند. او درباره حضور منتظری در رقابت‌های غرب آسیا گفت: این موضوع هم برایم عجیب است. تیمی که با آن شرایط رفته، دیگر لزومی به دعوت از منتظری نداشته است. تیم ما کلا سه دفاع وسط دارد. اگر هم منتظری را نمی‌فرستادیم، می‌گفتند که قلعه‌نوعی می‌خواهد به تیم ملی لطمه بزند. قلعه‌نوعی درباره صحبت‌هایی که مبنی بر نارضایتی نکونام از شرایطش در استقلال و احتمال جدایی این بازیکن از آبی‌پوشان به گوش می‌رسد، گفت: بگذارید از اینجا بگویم که پیش از آغاز فصل و دو ساعت مانده به اتمام مهلت نقل‌وانتقالات ایمان مبعلی و محمد محمدی به من گفتند که می‌خواهیم از استقلال برویم. فریدون زندی هم بعد از 4 – 5 هفته همین حرف را زد. من هم به آنها اجازه جدایی دادم. بازیکن باید با قلبش برای استقلال بازی کند. با این حال خود نکونام تا الان هیچ صحبتی با من نکرده است. باید علت‌ یابی کنیم و ببینیم مشکل نکونام چه بوده است. مطمئنا او با طرفداران و باشگاه مشکلی ندارد. نباید در این باره موضع بگیریم. سرمربی استقلال درباره هدف‌ گذاری این تیم در جام حذفی امسال هم گفت: همیشه برای قهرمانی به جام حذفی آمده‌ایم و هیچ وقت هم نمی‌خواستیم که حذف شویم. اگر سال‌های گذشته در جام حذفی نتیجه نگرفته‌ایم، به خاطر این بوده که تیم‌های دیگر قوی‌تر بودند و ما را حذف کردند. ضمن این که خودم دو قهرمانی در جام حذفی دارم و امسال هم همان نگاهی را که به لیگ برتر داریم، به جام حذفی خواهیم داشت. قلعه‌نویی درباره وضعیت بازیکنان جدید این تیم عنوان کرد: با بازیکن برزیلی‌مان رایزنی‌ها را انجام داده‌ایم و قرار است تا یکی، دو روز آینده به تهران بیاید. بیات، مدیر باشگاه شالروا بلژیک می‌خواست به استقلال کمک کند. با این حال تا زمانی که چیزی قطعی نشده باشد، نمی‌توانم صحبتی بکنم. هر وقت قطعی شود، بازیکن جدید مثل حسن اشجاری و عباس محمدرضایی قرارداد خود را ثبت می‌کنند. ضمن اینکه از شرایط میداوودی خبر ندارم. سرمربی استقلال درباره انتقادهایی که مجتبی تقوی پیش از او در نشست خبری خود از مذاکره برخی باشگاه‌های پولدار با بازیکنان جوان تیمش انجام داده بود، گفت: قانونی به نام قانون نقل‌وانتقالات نیم فصل هست که به نظر من قانون خوبی است. اگر همه مذاکرات قانونی باشد، هیچ اشکالی ندارد. با بازیکنان ما هم خیلی صحبت شد اما موضع نگرفتم. اگر بازیکنی دلش با استقلال نیست، بهتر است برود. ضمن این‌که اگر بازیکنی از استقلال برود، دلیل بر ضعف او نیست. به هر حال شاید نتوانسته در استقلال شرایط خوبی داشته باشد. قلعه‌نوعی درباره موضوع بازگشت فرهاد مجیدی به استقلال هم گفت: همیشه گفته‌ام که مجیدی سرمایه استقلال است. اگر امسال به او گفتیم، بیاید فقط به خاطر شخصیت خودش بود. البته احترام به مردم و به نظر مردم به جای خودش. در ابتدای فصل هم دوست داشتم که فرهاد در جمع ما باشد. قبلا در زمان من دو بازیکن خداحافظی کرده بودند و خوشحال می‌شوم که مجیدی هم در زمان من خداحافظی کند. با این حال همه چیز بستگی به تشخیص خود مجیدی دارد. وی درباره مطلب یکی از روزنامه‌ها مبنی بر درخواست قرارداد یک‌ونیم ساله مجیدی از باشگاه استقلال هم گفت: روزنامه‌ها زیاد مطلب می‌نویسند. مثلا امروز یک روزنامه از قول من نوشته که اگر نکونام از استقلال برود، بهتر است. بالاخره خدا و آخرتی هست و این دوستان باید این مسائل را جواب دهند اما بحث قرارداد صحت ندارد.

4. 3 کاربر از vahidreza2007 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال t.sunami's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    اراک

پيش فرض

6. 3 کاربر از t.sunami بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

El Capitano Amir M.ohAma.D's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سابقه دیدارهای استقلال تهران و سایپا کرج در چهارچوب جام حذفی

فصل 79-1378
    مرحله نیمه نهائی
    ورزشگاه آزادی:
    استقلال تهران2-سایپا تهران1
    گلها:داریوش یزدانی(2گل)(استقلال)_مجتبی تقوی(سایپا)
    سرمربی استقلال تهران:منصور پورحیدری
    سرمربی سایپا تهران:محمد مایلی کهن
    .
    .
    .
    فصل 83-1382
    مرحله نیمه نهائی
    ورزشگاه آزادی:
    استقلال تهران2-سایپا کرج1
    گلها:علیرضا واحدی نیکبخت،یدالله اکبری(استقلال)_گل به خودی علیرضا منصوریان(سایپا)
    سرمربی استقلال تهران:امیر قلعه نوعی
    سرمربی سایپا کرج:مجتبی تقوی
    .................................................. .........
    بازیکنان امسال استقلال که سابقه گلزنی به سایپا را دارند:

1.امیرحسین صادقی:1گل(با پیراهن استقلال تهران)
    2.حنیف عمران زاده:1گل(با پیراهن استقلال تهران)
    3.جواد نکونام:6گل(با پیراهن پاس تهران)
    4.مجتبی جباری:1گل(با پیراهن استقلال تهران)
    5.آرش برهانی:10گل(1گل با پیراهن شهرداری کرمان،4گل با پیراهن پاس تهران،5گل با پیراهن استقلال تهران)
    6.میلاد میداوودی:1گل(با پیراهن استقلال اهواز)
    7.کیانوش رحمتی:1گل(با پیراهن پاس تهران)
    8.میثم بائو:2گل(با پیراهن شهرداری تبریز)
    9.سیاوش اکبرپور:6گل(1گل با پیراهن فجرشهیدسپاسی شیراز،2گل با پیراهن استقلال تهران،2گل با پیراهن استیل آذین تهران،1گل با پیراهن تراکتورسازی تبریز)
    10.عباس محمدرضائی:1گل(با پیراهن فجرشهیدسپاسی شیراز)
    11.حسن اشجاری:4گل(3گل با پیراهن ملوان بندرانزلی،1گل با پیراهن فولادمبارکه سپاهان اصفهان)
    12.فرزاد حاتمی:1گل(با پیراهن تراکتورسازی تبریز)
    13.سیدایمان موسوی:1گل(با پیراهن صنعت نفت تهران)
    .
    .
    .
    بازیکنان امسال سایپا که سابقه گلزنی برابر استقلال را دارند:

1.روزبه شاه علی دوست:1گل(با پیراهن پاس همدان)
    2.کاظم برجلو:2گل(با پیراهن سایپا کرج)
    3.ابراهیم صادقی:2گل(با پیراهن سایپا کرج)
    4.سعید دقیقی:3گل(1گل با پیراهن پیکان تهران،1گل با پیراهن شهرداری تبریز،1گل با پیراهن سایپا کرج)
    5.سیداسحاق سبحانی:1گل(با پیراهن سایپا کرج)
    .
    .
    .
    بازیکنان امسال استقلال که سابقه بازی برای سایپا را دارند:

1.کیانوش رحمتی به مدت 2فصل
    2.عباس محمدرضائی به مدت 2فصل
    .
    .
    هیچ یک از بازیکنان امسال سایپا سابقه بازی برای استقلال را ندارند
    .................................................. ......
    امیر قلعه نوعی و مجتبی تقوی تاکنون 4بار با هم روبرو شده اند که 2پیروزی سهم قلعه نوعی بوده،1تساوی و 1پیروزی سهم تقوی بوده است
    .
    .
    امیر قلعه نوعی در دوران مربیگری تاکنون 18بار با سایپا روبرو شده که 9برد-7تساوی و 2شکست ماحصل جدالهای قلعه نوعی با سایپا بوده است
    .
    .
    مجتبی تقوی تاکنون 4بار با استقلال روبرو شده که 2برد،1تساوی و 1شکست ماحصل جدالهای او با استقلال بوده است.تقوی از محدود مربیانی است که تعداد بردهایش برابر استقلال از تعداد باختهایش بیشتر است

منبع:ابیته

8. 4 کاربر از Amir M.ohAma.D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز بی باک بی بال's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    جهنم

پيش فرض

از ادمی که بره برای خودش مدرک لقب بخر چیزی بشتر انتظار نمیره

10. این کاربر از بی باک بی بال بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    پیروزی

پيش فرض

منوچهري در فهرست 18 نفره استقلال

مهاجم تيم استقلال که در حال جدايي از اين باشگاه است، در فهرست 18 نفره آبي‌پوشان قرار گرفت.

امين منوچهري مهاجم تيم استقلال که براي دريافت رضايت‌نامه و جدايي‌اش از اين باشگاه با فتح‌الله‌زاده توافق کرده بود، با تماس مربيان اين تيم به اردوي آبي‌پوشان قبل از ديدار با سايپا اضافه شد.

اين بازيکن که از تيم نفت تهران پيشنهاد دارد، روز گذشته در گفت‌وگو با برخي رسانه ها، اعلام کرد که از اين تيم جدا خواهد شد ولي امروز با تماس کادر فني استقلال در اردوي اين تيم واقع در هتل المپيک شرکت کرد تا در فهرست 18 نفره قرار گيرد.

ديدار تيم‌هاي استقلال و سايپاي البرز فردا ساعت 16:15 در ورزشگاه آزادي برگزار خواهد شد.
    منبع : ورزش3

پ . ن : ما از دست این راحت نمیشیم
    Last edited by MohammadT15; 13-12-2012 at 23:27.

12. 2 کاربر از MohammadT15 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه M . Sayid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

پ . ن : ما از دست این راحت نمیشیم
    خیلیم خوبه ! یکه ! ( با لهجه دوشواری )

14. 2 کاربر از M . Sayid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    پیروزی

پيش فرض

خیلیم خوبه ! یکه ! ( با لهجه دوشواری )
    حالا ببین اگه فردا تو ترکیب باشه چقدر از دستش حرص بخوریم

قلعه‌نويي: تغيير زمان بازي پرسپوليس عجيب است

سرمربي تيم استقلال گفت: نمي‌دانم ما چرا بايد فردا بازي کنيم و پرسپوليسي‌ها چهارشنبه؟!

امير قلعه‌نويي در نشست خبري پيش از ديدار با سايپا اظهار داشت: سايپا واقعا با برنامه است و در بازي رفت ما را شکست داده است. البته ما هم تغييراتي داديم و فردا بازي سختي داريم. با توجه به اينکه 2 بازي گذشته را شکست خورده‌ايم از لحاظ روحي و رواني کار کرده‌ايم و بازيکنان ما پيشرفت خوبي داشتند و با آرامش بيشتر به مصاف حريف مي‌رويم. هم آنها ما را مي‌شناسند و هم ما نسبت به تيم سايپا شناخت داريم و تصور مي‌کنم بازي سختي خواهد بود.

وي در خصوص اينکه چرا شما فردا بازي مي‌کنيد و پرسپوليس روز چهارشنبه گفت: براي من هم عجيب است؛ چرا بايد اين اتفاق بيفتد؟ ديديد که ما به يک سفر رفتيم و چه بلاهايي بر سرمان آوردند و روند داوري را هم که ديديد اما براي خود من هم عجيب است که چرا بايد چنين برنامه‌ريزي شود.

سرمربي تيم استقلال در خصوص ناراحتي جواد نکونام و اينکه او مجددا نسبت به حضور در اين تيم بي تمايلي نشان داده است، گفت: 2 ساعت مانده به پايان نقل و انتقالات محمد محمدي و ايمان مبعلي نزد من آمدند و خواهان جدايي شدند. زندي هم در نيم فصل اول همين کار را کرد ولي من اعتقاد دارم بازيکن بايد با قلبش بازي کند ولي نکونام تا اين لحظه حرفي از جدايي نزده است.بايد علت‌يابي کنيم تا ببينيم مشکل او چيست. شايد او مشکلاتي داشته باشد که ما نمي‌دانيم.

خبرنگاري در خصوص علت حضور پژمان منتظري در مسابقات غرب آسيا سوال پرسيد که قلعه‌نويي گفت: براي من هم عجيب است چون لزومي نداشت که منتظري به آنجا برود. ما کلاً سه مدافع وسط داريم که يکي از آنها در شرايط ايده‌آل نيست، حالا اگر آن بازيکن را نمي‌داديم مي‌گفتند قلعه‌نويي مي‌خواهد به تيم ملي ضربه بزند.

سرمربي تيم استقلال در پاسخ به سوالي مبني بر اينکه با توجه به کمبود مدافع قصد به خدمت گيري بازيکني در اين پست را نداريد گفت: سه مدافع براي استقلال کافي است و من هم قبول دارم که تيمي که مي‌خواهد در سه جام رقابت کند بايد 5 مدافع قوي و خوب داشته باشد اما فعلا براي ما همين تعداد کافي است.

قلعه‌نويي در خصوص اينکه آيا با توجه به گذشته استقلال در جام حذفي اين مسابقات را جدي مي‌گيريد با تمرکزتان روي ليگ برتر و آسيا است گفت: ما که هيچ وقت نمي خواستيم در جام حذفي حذف بشويم و تيم‌ها ما را شکست مي‌دادند، ضمن آنکه 2 قهرماني در جام حذفي داريم اما قطعا همان نگاهي که روي ليگ برتر داريم روي جام حذفي نيز خواهيم داشت.

سرمربي استقلال در خصوص نقل و انتقالات اين باشگاه خاطر نشان: بازيکن برزيلي قرار بود به تهران بيايد اما اين اتفاق نيفتاد و رايزني‌هايي را انجام داديم که فردا يا پس‌فردا به تهران بيايد. همچنين کاماچو ارزه را از روي فيلم انتخاب کرديم و با توجه به شناختي که به آقاي بيات مديرعامل شارلوا داشتيم مي‌دانستيم که او مي‌خواهد به استقلال کمک کند. در اين دو جلسه‌اي که اين بازيکن را ديدم او در حد استقلال است.

وي در خصوص شرايط ميلاد ميداوودي و اينکه گفته مي‌شود اين بازيکن از روز سه‌شنبه در تمرينات شرکت خواهد کرد گفت: من از اين موضوع خبري ندارم.

سرمربي استقلال در خصوص اينکه آيا باشگاهي با بازيکنان شما مذاکره کرده است يا خير، عنوان کرد: قانوني در نيم فصل وجود دارد که تيم‌ها مي‌توانند نقل و انتقالات انجام دهند که اين قانون هم خوب است. اتفاقا اگر اين قانون با رايزني صورت بگيرد بهتر خواهد بود.با بازيکنان ما در ميانه راه صحبت کردند و من موضعي نگرفتم چون اعتقاد دارم بازيکن بايد با قلبش بازي کند و اگر اين گونه نباشد بهتر است که برود. اگر هم يک بازيکن مثلا از استقلال به سايپا رفت دليل بر ضعف او نبوده و نتوانسته خودش با اين تيم هماهنگ کند.

وي در خصوص مذاکره استقلال با غلامرضا رضايي گفت: من خبري ندارم و چنين اتفاقي نيفتاده است.

يکي از خبرنگاران پرسيد روزنامه‌ها نوشته‌اند شما از فرهاد مجيدي خواسته‌ايد قرارداد 4 ماهه ببيند ولي او مي‌‌خواهد قراردادش يک سال و نيمه باشد که قلعه‌نويي پاسخ داد: روزنامه‌ها خيلي چيزها مي‌نويسند. امروز از قول من نوشته شده اگر نکونام از استقلال برود بهتر است، من نمي‌دانم آنها فکر نمي‌کنند که خدايي وجود دارد و آخرتي است! مجيدي سرمايه ملي و سرمايه استقلال است. اول فصل هم خودم پيشنهاد دادم بيايد. نظر مردم و احترام به نظر آنها نيز مهم است ولي اگر اين بار گفتم او به استقلال برگردد به خاطر شخصيت خودش بود. ما هم که صدرنشين هستيم اگر مثلا استقلال ششم بود مي‌گفتيم او نيايد. در زمان من دو بازيکن خداحافظي کردند و دوست داشتم در مورد مجيدي هم همين اتفاق بيفتد. اگر دوست داشت بيايد و بازي کند و اگر توانست ادامه دهد، اگر هم دوست نداشت خداحافظي کند. اما من پيشنهادي مبني بر قرارداد چهارماهه به او ندادم.

منبع : ورزش 3

16. 2 کاربر از MohammadT15 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    پیروزی

پيش فرض

منوچهري در استقلال ماندني شد

امين منوچهري که براي نقل و انتقالات نيم‌فصل در ليست خروجي‌هاي استقلال قرار گرفته بود در اين تيم ماندني شد.

اين مهاجم بلندقامت که در ابتداي فصل از سايپا به استقلال آمده، قرار بود در نيم‌فصل از جمع آبي‌ها جدا شود و حتي تا مرز انتقال به باشگاه نفت تهران پيش رفت. اما در آستانه بازي با سايپا، امير قلعه‌نويي يک بار ديگر اين مهاجم را به اردوي تيم فرا خواند و بعد از مذاکرات انجام‌شده او در استقلال ماندگار شد.

به گزارش گل، با ماندن منوچهري و ميداوودي در جمع آبي‌ها و اضافه شدن امين موسوي، حاتمي و محمدرضايي، استقلال در دور برگشت با ترافيک عجيبي در خط حمله روبه‌رو خواهد بود.

منبع : ورزش 3

این موند میلاد رفت !

18. این کاربر از MohammadT15 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه federrer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    Virtual World

پيش فرض

معلوم نیست چی کار میکنه این قلعه نوعی !!!
    اگه منوچهری موندنیه پس حسینی و میداوودی هم بدتر از منوچهری نبودن که برن!
    این سرگیجه نشون میده تو گرفتن بازیکن شک داره. خدا بخیر کنه

20. این کاربر از federrer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •