تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 538 از 1045 اولاول ... 384384885285345355365375385395405415425485886381038 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,371 به 5,380 از 10441

نام تاپيک: ▓ Microsoft Word سوالات، مشكلات و مباحث در اینجا ▓

حـــــرفـه ای mahdi7610's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    قـــــــم

پيش فرض

سلام دوستان ممنون میشم گزینه موجود در عکس زیر را توضیح دهید

و دوم اینکه همانطور که در سمت راست شکل معلوم یک کلمه را دور آن خط کشیده ام نمی دانم این دو خطی که زیر آن کلمه کشیده شده مربوط به گزینه درون عکس هست یا نه

اما ممنون میشم توضیح دهید با کدام کلیدهای ترکیبی فعال با کدام غیر فعال و .....
    کدوم گزینه ؟
    اگه منظورتون Tracking هست باید بگم از این گزینه برای مشخص کردن و ردیابی تصحیحاتی که در ورد انجام شده است استفاده میشه .
    مثلا یک متن را که تایپ شده است را باز کنید و سپس گزینه Change Track را بزنید .
    حالا برید و متن خودتون را ویرایش کنید . مثلا فونت یک کلمه را عوض کنید . یا یک کلمه را حذف کنید یا یه چیزی اضافه کنید . می بنید که تمام تصحیحاتی که شما روی اون متن انجام میدید برای شما نشون میده .

واسه سوال دوم هم کلمه را انتخاب کنید و روی کلمه راست کلیک کنید و گزینه Font را بزنید توی تب Font در قسمت All Text از قسمت Underline Style گزینه none را انتخاب کنید و صفحه را ok کنید .

موفق باشی

2. این کاربر از mahdi7610 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز alireza1411's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    پای آن کاج بلند

پيش فرض

از یه اخلاقی در انجمن واقعاً شدیداً لذت می برم

و اون چیزی نیست جز اینکه هر دوستی که سوالی را پرسید و جوابش را خودش یافت! جواب را در انجمن بگذارد برای استفاده سایر دوستان

راستی یک موردی هست میدونید متاسفانه فرمول نویسی 2007 با تمام خوشگلی که داره اما بعضی هاش در پرینت نمی افته و برای پایان نامه اصلاً به ریسکش نمی ارزه که ازش استفاده کنی

من از فرمول نویسی 2003 استفاده می کنم و مشکل برعکس نویسی را دارم در 2003 باید چکار کرد؟
    2003 ورمیدار فرمول رو عکس میکنه و در نتیجه مشکلی پیش نخواهد آمد. 2007 به صورت نوشته هست و واسه همین اکثر برنامه های ساخت پی دی اف یه گیر و گور هایی دارن. ولی من از وقتی 2010 رو گرفتم دیگه هیچ مساله ای ندارم. چرا ؟؟؟

چون خودش پی دی اف میسازه و هر جا گیر کرد به صورت عکس Bitmap در میاره. یعنی یه گزینه برای اینکار داره.

شما هم میتونی از نیترو پی دی اف و یا بهتر novaPDF Pro استفاده کنی که در انجمن نرم افزارهای پی دی اف لینکش رو دوستان فکر میکنم گذاشته بودن. کرک یا سریال نامبر مناسب هم داشت.

4. این کاربر از alireza1411 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز nelahe's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

یعنی تا حالا هیچ کس جوابی واسه این سوال پیدا نکرده؟
    سلام دوست عزیز
    نه اونی که شما می خواهید نیست
    اما شما مثلاً می توانید سکشن ایجاد کنید از آخر صفحه اول سپس page number صفحه اول را به طور دستی بنویسید الف و از صفحات دوم به بعد ابجد انتخاب کنید بگویید که از ب شروع کند

6. این کاربر از nelahe بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

کدوم گزینه ؟
    اگه منظورتون Tracking هست باید بگم از این گزینه برای مشخص کردن و ردیابی تصحیحاتی که در ورد انجام شده است استفاده میشه .
    مثلا یک متن را که تایپ شده است را باز کنید و سپس گزینه Change Track را بزنید .
    حالا برید و متن خودتون را ویرایش کنید . مثلا فونت یک کلمه را عوض کنید . یا یک کلمه را حذف کنید یا یه چیزی اضافه کنید . می بنید که تمام تصحیحاتی که شما روی اون متن انجام میدید برای شما نشون میده .

واسه سوال دوم هم کلمه را انتخاب کنید و روی کلمه راست کلیک کنید و گزینه Font را بزنید توی تب Font در قسمت All Text از قسمت Underline Style گزینه none را انتخاب کنید و صفحه را ok کنید .

موفق باشی

منظورم تمام گزینه هایی است که در تب Rewive است تمامشان را خواهش می کنم

نه می دونید سوال دوم فکر می کنم مربوط به همین قسمت است اگر بشود تمام گزینه های این تب را توضیح دهید ممنون می شم یا یک منبعی معرفی کنید
    Last edited by nelahe; 26-10-2010 at 13:49.

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

2003 ورمیدار فرمول رو عکس میکنه و در نتیجه مشکلی پیش نخواهد آمد. 2007 به صورت نوشته هست و واسه همین اکثر برنامه های ساخت پی دی اف یه گیر و گور هایی دارن. ولی من از وقتی 2010 رو گرفتم دیگه هیچ مساله ای ندارم. چرا ؟؟؟

چون خودش پی دی اف میسازه و هر جا گیر کرد به صورت عکس Bitmap در میاره. یعنی یه گزینه برای اینکار داره.

شما هم میتونی از نیترو پی دی اف و یا بهتر novaPDF Pro استفاده کنی که در انجمن نرم افزارهای پی دی اف لینکش رو دوستان فکر میکنم گذاشته بودن. کرک یا سریال نامبر مناسب هم داشت.

سلام دوست عزیز

جداً با 2010 هیچ مشکلی دیگه وجود ندارد در پرینت یا اینکه در pdf اش مشکل نیست
    2- چطور pdf میسازه2010،در کدوم قسمت
    3- راستش در همین مورد من می بینم در 2007 بعضی موقعها در قسمت save خودش pdf ساز دارد و بعضی اوقات هم ندارد چرا؟ چطوریه؟
    4-راستی میدونید برای حل مشکل برعکس نویسی در فرمول 2003 چکار باید کرد

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

من دقیقا این کار رو میکنم
    ولی مشکل اینه که سکشن دوم فقط همون صفحه اولش یه شماره 1 میخوره و 40 صفحه بعدی شماره نمیخوره!
    مشکل ازچیه
    ورد 2007

هر کسی از دوستان میدونه باید چی کار کنم لطف کنه و کمک کنه

منم همیشه از این سکشن ها بدم میاد در پایان نامه استفاده کنم چون واقعاً واقعاً دردسر ایجاد می کنند مخصوصاً اگر بخواهیم صفحه ای خاص یا چند صفحه را پرینت بگیریم ، یه صفحات دیگه را می گیرند!!!!‌

ولی به هر حال اگر فایل وردتون را بگذارید فکر بشه بهتر کمک کرد انشاالله

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اصـــــــــــــفهان وضعیت:Deactivated

پيش فرض

دوستان سلام.میخواستم چطوری میشودکه برای نوشتن متن از راست به چپ نوشت یعنی دوباره با باز کردن ورد نخوام تنظیمات right-to-leftرا انجام بدم چون با تنظیم راست به چپ بعداز خارج شدن از ورد 2003باید راست به چپ نوشتن را تنظیم کرد.باتشکر

آخر فروم باز mohammadirani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    Iran..Rasht

پيش فرض

منم همیشه از این سکشن ها بدم میاد در پایان نامه استفاده کنم چون واقعاً واقعاً دردسر ایجاد می کنند مخصوصاً اگر بخواهیم صفحه ای خاص یا چند صفحه را پرینت بگیریم ، یه صفحات دیگه را می گیرند!!!!‌

ولی به هر حال اگر فایل وردتون را بگذارید فکر بشه بهتر کمک کرد انشاالله

دوستان مشکل من یه چیزدیگه است اصلا

الان اومدم معمولی بدون سکشن،شماره گذاری کنم دیدم بازم فقط صفحه اول شماره میخوره و صفحات بعد نمیخوره
    احتمالا مشکل از Header - Footer باشه.
    تو عکس زیر گذاشتم

محتوای مخفی: Footer 

تنظیمات Page format number هم این طوریه
    مشکل ازچیه پس؟

Last edited by mohammadirani; 26-10-2010 at 17:37.

تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    پای آن کاج بلند

پيش فرض

سلام دوست عزیز

جداً با 2010 هیچ مشکلی دیگه وجود ندارد در پرینت یا اینکه در pdf اش مشکل نیست
    2- چطور pdf میسازه2010،در کدوم قسمت
    3- راستش در همین مورد من می بینم در 2007 بعضی موقعها در قسمت save خودش pdf ساز دارد و بعضی اوقات هم ندارد چرا؟ چطوریه؟
    4-راستی میدونید برای حل مشکل برعکس نویسی در فرمول 2003 چکار باید کرد

بله واقعا خیلی برام عجیبه که دیگه مشکل نداره اصلا.
    برای ساختن به فرمت پی دی اف سیو میکنیم. همین.

2007 در مورد پی دی اف ضعیف عمل کرده و این هم یکی دیگه از مشکلاتشه. من که از هر کی یه مساله جدید میشنوم.

این آخری رو من تجربه نکردم آخه اصلا با 2003 اونقدر آشنا نیستم که نظر بدم.

تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    پای آن کاج بلند

پيش فرض

دوستان سلام.میخواستم چطوری میشودکه برای نوشتن متن از راست به چپ نوشت یعنی دوباره با باز کردن ورد نخوام تنظیمات right-to-leftرا انجام بدم چون با تنظیم راست به چپ بعداز خارج شدن از ورد 2003باید راست به چپ نوشتن را تنظیم کرد.باتشکر
    ببینم تو بخش انتخاب فنت دیدین که یه گزینه ی set as default داره. برای راست به چپ نوشتن در بخش خودش که تو 2010 میشه همین منوی فنت و ... یه گزینه هایی داره و پایین صفحه هم ست از دیفالت رو داره. اونجا ور برو ببین میتونی درستش کنی.

right tto left
    aligment: left

مثلا این گزینه های بالا که گفتم رو میذارین رو حالت دلخواه و اون set as default رو میزنید و تا ورد رو باز کنید میبینید همین حالت رو داره. پیش فرض جدید همینه ... امیدوارم حل بشه.

---------- Post added at 08:10 PM ---------- Previous post was at 08:06 PM ----------

دوستان مشکل من یه چیزدیگه است اصلا

الان اومدم معمولی بدون سکشن،شماره گذاری کنم دیدم بازم فقط صفحه اول شماره میخوره و صفحات بعد نمیخوره
    احتمالا مشکل از Header - Footer باشه.
    تو عکس زیر گذاشتم

محتوای مخفی: Footer 

تنظیمات Page format number هم این طوریه
    مشکل ازچیه پس؟

این مشکل یه مقدار عجیبه. شما یه فایل جدید باز کن باز همین مراحل ور تست کن ببین شماره میزنه. اگه مشکل از همین فایل خاص باشه میشه یه فایل جدید باز کنی و تیکه تیکه کپی پیست کنی حل بشه ولی اگه کلا ورد شما مشکل داشته باشه .... نمیدونم والله ....

14. این کاربر از alireza1411 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •