تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 534 از 535 اولاول ... 34434484524530531532533534535 آخرآخر
نمايش نتايج 5,331 به 5,340 از 5348

نام تاپيک: بررسی سوالات و رفع مشکلات ویندوز ویستا

حـــــرفـه ای jafarian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

ببخشید چاره ای نداشتم جز اینکه از مانیتور با دوربین عکس بگیرم.
    ابتدا صفحه ولکام میاد (صفحه پایین).
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بعدش مقداری طول میده و بعدش این میاد:

البته یه ویندوز ایکس پی هم کنار ویستا دارم که الان ازش استفاده میکنم. ولی فکر نکنم اجرای کرک در ایکس پی بتونه مشکل ویستا رو حل کنه.
    بازم از زحمتت متشکرم.
    برای رفع مشکل خودتون این روش که میگم برین وقتی که سیستم ریست کردین به اون پنجره که عکسش قراردادین باز برخورد داشتین ازبین اون 4 تا گزینه گزینه Access your computer with reduced functionality انتخاب کنید بعداز انتخابش پنجره Internet Explorer باز میشه که شما بعد یک کادر میبینید که باید داخل اون کادر گزینه Allow انتخاب کنید درمرحله بعد تو آدرس بار اینترنت اکسپلورر این دستور C:\Windows\System32 وارد اینتر کنید تو صفحه ای که بعدش باز میشه گزینه cmd.exe رو پیدا کنید روش بعدش کلیک راست گزینه run as administrator انتخاب کنید بعدش تو پنجره مشکی رنگ که همون پنجره cmd باشه این دستور slmgr -rearm وارد اینترکنیدبعدش یک کادر کوچیک باز میشه که میگه عملیات موفق آمیز بودکه باید روی دکمه اکی کلیک کنید اگر که اون پنجره رو ندیدین باید پنجره اکسپلورر خودتون minimize کنید تا احتمالا دیده بشه درمرحله بعد وقتی اون پنجره ای که شکلش آپلود کردین دیدین روی دکمه cancel از اون پنجره کلیک کنید بعدش سیستم log off کنید آخر سرم ریستارت کنید بالا که اومد گزینه ask me later انتخاب کنید این مورد تو سایت پایین قسمتی که نوشته METHOD TWO بصورت شکل همین مراحلی که من گفتم توضیح داده.

2. 2 کاربر از jafarian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه hoomany's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

خیلی ممنونم. فقط یه مشکل دیگه هم دارم.
    براوزر پیش فرض من فایرفاکس بوده و برام اکسپلورر باز نمیشه. به جاش فایرفاکس باز میشه که اونم مشکل داره و گیر میکنه.
    (همونطور که میدونی بسیاری از ورژنهای اخیر فایرفاکس افتضاح بوده و کند شدن و کرش کردن توش به وفور به وجود میاد).
    حالا من چطوری میتونم کاری کنم که فایرفاکس بالا نیاد و به جاش وارد اکسپلورر بشم؟

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

خیلی ممنونم. فقط یه مشکل دیگه هم دارم.
    براوزر پیش فرض من فایرفاکس بوده و برام اکسپلورر باز نمیشه. به جاش فایرفاکس باز میشه که اونم مشکل داره و گیر میکنه.
    (همونطور که میدونی بسیاری از ورژنهای اخیر فایرفاکس افتضاح بوده و کند شدن و کرش کردن توش به وفور به وجود میاد).
    حالا من چطوری میتونم کاری کنم که فایرفاکس بالا نیاد و به جاش وارد اکسپلورر بشم؟
    دیگه اینطوری که شمامیگین خیلی مشکل شده شما روشهای پایین برین اگر نشد باید قید ویندوز بزنید

روش اول

اگر برنامه فایرفاکس بجای اکسپلورراجرا میشه ابتدا ازمنوی file داخل فایرفاکس گزینه save as انتخاب کنید بعدشم طبق شکل پایین یک پنجره برای شما باز میشه طبق شماره 1 گزینه مورد نظر انتخاب کنیدطبق شماره 2 به مسیر مورد نظر برین طبق شماره 3 گزینه cmd رو پیدا کنید روش کلیک راست گزینه run as administrator انتخاب کنید بعدش تو صفحه ای که باز میشه این دستور slmgr -rearm که بالا هم اشاره کردم وارد اینتر کنید بعد طبق اون مراحلی که گفتم پیش برین کادری که بازدن این پیغام باز میشه رو تایید کنید

روش دوم

اگر ازاین طریقم نشد dvd ویندوز ویستا رو داخل درایو بزارین بصورت بوت بالا بیاین تو صفجه اول گزینه repair your computer مشخص کنید همینطوری Next بزنید تا به صفحه system recovery options برسین تو این صفحه گزینه command prompet انتخاب کنید داخلش دستور regedit طبق شکل پایین وارد اینتر کنیدتو صفحه ای که بازمیشه طبق شماره 2 به مسیر موردنظر برین طبق شماره 36 روی گزینه مورد نظر دبل کلیک کنید طبق شماره 4 هم مرورگر فایرفاکس پیدا کنید بعدشم دلیت کنید این مرورگررجیستری رو ببندین داخل پنجره cmd هم دستور exit تایپ اینتر کنید بیاین بیرون سیستم از نوع ریستارت کنید بعدش ببینید مرورگر ie بصورت پیش فرض انتخاب میشه.

5. این کاربر از jafarian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

دیگه اینطوری که شمامیگین خیلی مشکل شده شما روشهای پایین برین اگر نشد باید قید ویندوز بزنید

روش اول

اگر برنامه فایرفاکس بجای اکسپلورراجرا میشه ابتدا ازمنوی file داخل فایرفاکس گزینه save as انتخاب کنید بعدشم طبق شکل پایین یک پنجره برای شما باز میشه طبق شماره 1 گزینه مورد نظر انتخاب کنیدطبق شماره 2 به مسیر مورد نظر برین طبق شماره 3 گزینه cmd رو پیدا کنید روش کلیک راست گزینه run as administrator انتخاب کنید بعدش تو صفحه ای که باز میشه این دستور slmgr -rearm که بالا هم اشاره کردم وارد اینتر کنید بعد طبق اون مراحلی که گفتم پیش برین کادری که بازدن این پیغام باز میشه رو تایید کنید
    ....

سلام
    با محبت و راهنمایی شما تونستم مدتی ویندوزمو راه بندازم.
    حالا سوال اینه که چیکار کنم که بطور نامحدود ازین ویندوز بتونم استفاده کنم؟
    ممنون

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

سلام
    با محبت و راهنمایی شما تونستم مدتی ویندوزمو راه بندازم.
    حالا سوال اینه که چیکار کنم که بطور نامحدود ازین ویندوز بتونم استفاده کنم؟
    ممنون
    دراونصورت باید ویندوز خودتون با کرک مخصوص به ویستا جنیون کنید یک سرچ تو اینترنت بزنید پیدا میکنید کرک ویندوز ویستا رو.

پروفشنال parisa6628's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سلام. دوستان من از یک dvd یک فایل ایزو ساختم و توی ویستا هم یک درایو مجازی ، بعدش فایل ایزو رو مونت میکنم به درایو و استفاده میکنم ولی بعد از 24 ساعت درایو مجازی به صورت خودکار unmont میشه . میخوام دائمی باشه و مجبور نباشم هر دفعه مونت کنم . راهنمایی کنید ایا راهی هست ؟

-----------------------------

پاسخم رو گرفتم. مربوط به نرم افزار اولترا ایزو بود. مشکلم رفع شد.
    Last edited by parisa6628; 14-09-2012 at 10:48.

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

دراونصورت باید ویندوز خودتون با کرک مخصوص به ویستا جنیون کنید یک سرچ تو اینترنت بزنید پیدا میکنید کرک ویندوز ویستا رو.

بازم ازتون ممنونم.
    من راستش موفق نشدم پیدا کنم.
    میشه محبت کنین و یه خوبشو پیدا کنین؟

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

بازم ازتون ممنونم.
    من راستش موفق نشدم پیدا کنم.
    میشه محبت کنین و یه خوبشو پیدا کنین؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

سلام دوستان یه مشکل بزرگ داررم لطفا کمک کنید
    چند وقته که ویندوزم مشکل پیدا کرده و راستش فکر میکنم شروع داستان از اونجایی بودکه میخواستم آیتونز بریزم و نمیشد و من با cmd رفتم winsock رو ریست کردم، خلاصه ی مشکلات رو در زیر می نویسم :
    * وقتی وارد network and sharing misham هیچ چی نشون نمیده و می نویسه class not registered
    * کلا network هیپی رو نشون نمیده ، فقط وقتی کابل رو وصل می کنم یا با وایرلس اینترنت وصل میشه ولی بازم تو network هیچی نیست.
    * در محیط cmd وقتی ipconfig رو اجرا میکنم مینویسه : media disconnected
    * خواستم از نرم افزار pc sprrdy pro استفاده کنم ولی متاسفانه زد رجیستری رو داغون کرد الان دیگه هر برنامه ای میخوام ران کنم باید حتما راست کلیک کنم و run as admin کنم تا بیاد حتی calculator همه چی اینجوری شده ،
    *دیگه الان هیچ فایلی رو نمی تونم تو درایو ویندوز کپی یا paste کنم ! حتی new folder هم نمیتونم بسازم... !
    ویندوزم اریجیناله ! حدود 140گیگ هم اطلاعات حیاطی رو همین درایو دارم ، لطفا کمک کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

ببخشید اگه میشه لینک Keyboard changer رو مستقیم کنین این لینک خرابه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •