تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 532 از 535 اولاول ... 32432482522528529530531532533534535 آخرآخر
نمايش نتايج 5,311 به 5,320 از 5348

نام تاپيک: بررسی سوالات و رفع مشکلات ویندوز ویستا

داره خودمونی میشه obalit88's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض مشکل در ویستا

سلام دوستان نوت بوک من HP pavilion dv3550 هستش و هنوزم نسخه اورجینال ویندوز ویستا از 2 سال پیش روش باقی مونده.
    2بار سیستمو ریستور کردم و تا بحال مشکل خاصی باهاش نداشتم تا اینکه این چند روزه امکان دسترسی به بعضی بخشهای ویندوز رو ندارم .
    مثلا وقتی میخوام از قسمت properties کامپیوتر device manager رو باز کنم پیغامی به این شکل نمایش داده میشه:

Windows cannot find '%SystemRoot%\\system32\\devmgmt.msc'. Make sure you typed the name correctly, and then try again
    همچنین بهم اجازه install کردن نرم افزارهارو نمیده....
    میتونین برای حل مشکل راهنماییم بکنین؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه printemps's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    دوستان من مدتیه با هر بار روشن کردن لپ تاپم این پیغام برام نمایش داده میشه
    گزینه ی اولم زدم ولی نتونست چیزی پیدا کنه و درست کنه.
    شما میدونید مشکلش چیه؟
    (ویندوزم اصله و رو خود لپ تاپ نصب بود. مدل لپتاپمم vaio fw-490)

3. این کاربر از printemps بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Dew Drop's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

سلام
    دوستان من مدتیه با هر بار روشن کردن لپ تاپم این پیغام برام نمایش داده میشه
    گزینه ی اولم زدم ولی نتونست چیزی پیدا کنه و درست کنه.
    شما میدونید مشکلش چیه؟
    (ویندوزم اصله و رو خود لپ تاپ نصب بود. مدل لپتاپمم vaio fw-490)

سلام
    از لینک زیر نرم افزاری معرفی شده رو دانلود و اجرا کنید تا درایور پلوتوث رو نصب و آپدیت کنه ...
    ببینید مشکلتون رو حل می کنه؟

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

5. 3 کاربر از Dew Drop بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه aminrafael3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

خواهش میکنم یه activator به من بدید نوشته فقط امروز رو وقت داری تا اکتیو کنی

داره خودمونی میشه golijan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهران-كرمانشاه

9

با سلام

راستش من مدتيه به دلايلي ديگه بايد از ويندوز ويستا استفاده كنم و دل از XP بكنم اما يه مشكل حسلي مهم دارم!

من يه لپ تاپ DELL Inspiron 1501 دارم كه مشخصات سخت افزاريش اينه:

CPU:3500+AMD Sempron
    RAM:1GB
    HDD:80GB SATA
    Ghraphic:128 ATI

چند سالي ميشه كه اين لپ تاپ رو دارم و ويندوز XP مثل توپ روش كار ميكنه و مشكلي نداره حتي تو رندر كردن پريماير هم مشكلي ندارم. ولي پارسال دو سه بار ويستا Ultimate رو نصب كردم و تعجب فراوان سي پي يوم بطور عادي و بدون اينكه نرم افزاري در حال اجرا باشه نزديك 35% كار ميكنه و اصلا پايين نمياد.درصوذتي كه تو حالت عادي در XP حدود 3 يا 4% كار ميكنه.

حالا ميخواستم بدونم مشكل چيه؟ چيكار كنم؟ در صورتي تو دفترچه لپ تاپ هم نوشته كه ويستا رو ساپورت ميكنه. لطفا راهنمايي كنيد

..
    Last edited by golijan; 04-10-2011 at 22:56.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان و اساتید
    من یه لپ تاپ ASUS دارم که ویستای اورجینال روش نصبیده شده . دوتا مشکل اساسی باهاش دارم :
    اول : تعدادی فایل و پوشه رو با سیستم امنیتی اسوس ( فینگرپرینت + رمز ) کد گذاری کردم و هرموقع لازمشون داشتم به محض اجرای فایل یه پنجره ظاهر میشد و ازم اثر انگشت یا رمز ورودی رو میخواست و با هر یکی از اونها براحتی فایل از رمز خارج میشد و استفاده میکردم به همین سادگی. این روزهای خوش ادامه داشت تا ویندوزم آسیب دید و ناچاری عوضش کردم و دوباره نصبوندمش سر جای خودش ولی چشمتون روز بد نبینه از روزی که ویندوزم رو نو نوار کردم دیگه نمیتونم این فایلهای کد شده رو بازشون کنم و همش بیلاخ نشونم میده
    نه اثر انگشت رو قبول میکنه و نه رمز ورودی رو در حالیکه اثر همون اثر و رمز هم همون قبلیه است چیکار کنم؟ تو رو خدا راهنماییم کنین
    دوم : چند روز پیش فایرفاکس 7.01 رو دانلود و نصب کردم و از سرعتش شگفت زده شدم ولی فقط یه دفعه شگفت آلود شدم چون وسطای کار لود کردن یه صفحه اینترنتی ( بخصوص صفحات ثقیل) فایر فاکس میره تو کما و هیچکاری نمیکنه قفل میشه هنک میکنه و به هیچ دستوری جواب نمیده حتی بسته نمیشه تا جاییکه یا باید ریستارت کنم یا با کلیدهای ترکیبی ctrl+Alt+Del و ورود به تسک منیجر ببندمش .این یکی رو هم تو روخدا کمکم کنین
    با عرض معذرت از روده درازی آخه استرسم خیلی بالاس

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

سلام دوستان
    من ویندوز ویستا نسخه 30 زانویه 2007 رو دارم در واقع همون نسخه نهایی اولیه و سرویس پک هاش همراش نیست.
    حالا اگر بخوام سرویس پک 2 رو روش نصب کنم باید اول سرویس پک 1 رو نصب کنم یا نه مستقیما می تونم سروی پک 2 رو نصب کنم؟
    چون در سایت مایکروسافت حجم فایل سرویس پک 2 که گذاشته کمتر از سرویس پک 1 هست.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان و اساتید
    من یه لپ تاپ ASUS دارم که ویستای اورجینال روش نصبیده شده . دوتا مشکل اساسی باهاش دارم :
    اول : تعدادی فایل و پوشه رو با سیستم امنیتی اسوس ( فینگرپرینت + رمز ) کد گذاری کردم و هرموقع لازمشون داشتم به محض اجرای فایل یه پنجره ظاهر میشد و ازم اثر انگشت یا رمز ورودی رو میخواست و با هر یکی از اونها براحتی فایل از رمز خارج میشد و استفاده میکردم به همین سادگی. این روزهای خوش ادامه داشت تا ویندوزم آسیب دید و ناچاری عوضش کردم و دوباره نصبوندمش سر جای خودش ولی چشمتون روز بد نبینه از روزی که ویندوزم رو نو نوار کردم دیگه نمیتونم این فایلهای کد شده رو بازشون کنم و همش بیلاخ نشونم میده
    نه اثر انگشت رو قبول میکنه و نه رمز ورودی رو در حالیکه اثر همون اثر و رمز هم همون قبلیه است چیکار کنم؟ تو رو خدا راهنماییم کنین
    دوم : چند روز پیش فایرفاکس 7.01 رو دانلود و نصب کردم و از سرعتش شگفت زده شدم ولی فقط یه دفعه شگفت آلود شدم چون وسطای کار لود کردن یه صفحه اینترنتی ( بخصوص صفحات ثقیل) فایر فاکس میره تو کما و هیچکاری نمیکنه قفل میشه هنک میکنه و به هیچ دستوری جواب نمیده حتی بسته نمیشه تا جاییکه یا باید ریستارت کنم یا با کلیدهای ترکیبی ctrl+Alt+Del و ورود به تسک منیجر ببندمش .این یکی رو هم تو روخدا کمکم کنین
    با عرض معذرت از روده درازی آخه استرسم خیلی بالاس
    سوالم خیلی سخت بود یا ارزش جواب دادن نداشت....؟؟؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

آقا در تعجبم از برخی تاپیکها مثل این تاپیک
    532 صفحه مرتب و پشت سرهم عین تراکتور میاد جلو و همه جاش تحرک و فعالیت بچشم میخوره ولی یهو نمیدونم چی میشه و کامل از حرکت میفته
    چرا؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

6

نه ربطی به کرک نداره...
    برات یه لینک پیدا کردم که مشکلت توش مطرح شده
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    به سایته هم نگاه کنی میبینی همون چیزایی که من بهت گفتمو مطرح کرده
    موفق باشی
    من این مشکل رو داشتم با راهنمایی های این سایت درست شد.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •