تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 53 از 278 اولاول ... 34349505152535455565763103153 ... آخرآخر
نمايش نتايج 521 به 530 از 2775

نام تاپيک: کلوپ لپ تاپ ASUS N550

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

الان با یکی از پخش کننده های اصلیش صحبت می کردم میگفت این لپ تاپ با 8 کانفیگ مختلف وارد شده ولی اجازه توزیع گسترده تا قبل از نمایشگاه جیتکس دبی ندارن یعنی تا بعد نمایشگاه طاهرا باید صبر کردنمایشگاه از 28 مهر تا 2 آبان هست
    تصمیم با خودتون

2. 5 کاربر از blueman200 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

مرسی دوست خوبم
    سایت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] از روز 4 شنبه زده بود 4160 بعد صبح امروز زد 4299 و الان زده 4450
    این سایت هم [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] زده 4460 از دیروز تا حالا با گارنتی سریر
    بدون هارد SSD و صفحه لمسی تو هردو سایت عرضه شده و واقعا بی انصافی رو به اوج خودش رسوندن
    اگر به همدیگر اطلاع رسانی کنیم کسی نخره به این قیمت قطعا فروشنده مجبور قیمت عادلانه تر رو اعلام کنه
    هرکسی هم میتونه آدرسی از محل فروش مناسب تو کشورهای همسایه بده بگه شاید دست به دست هم بشه کاری کرد.
    نخرید به هیچ وجه

4. 2 کاربر از blueman200 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای ramingsm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

الان با یکی از پخش کننده های اصلیش صحبت می کردم میگفت این لپ تاپ با 8 کانفیگ مختلف وارد شده ولی اجازه توزیع گسترده تا قبل از نمایشگاه جیتکس دبی ندارن یعنی تا بعد نمایشگاه طاهرا باید صبر کردنمایشگاه از 28 مهر تا 2 آبان هست
    تصمیم با خودتون
    این حرف چقدر معتبره؟....من که اینقدر از این حرفا شنیدم نمیدونم کدومش درسته والا...

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

این حرف چقدر معتبره؟....من که اینقدر از این حرفا شنیدم نمیدونم کدومش درسته والا...

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
    والا منم مثل شما ،طرف خیلی با قاطعیت صحبت میکرد

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

دوستان
    آل ديجيتال سه كانفيگ جديدش رو آورده

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

دوستان
    آل ديجيتال سه كانفيگ جديدش رو آورده

ولی هنوز یا رقم 3350 که فقط صفحه لمسی نبود خیلی فاصله هست - سایتهای دیگه هم اوردند اما همچنان قیمت بی مورد و بی دلیل بالا هست
    به نظر می رسه با ورود به سایتها در صورتیکه واقعا موجودی خودشون باشه نه اینکه همه از یکی یا دو تا منبع فقط آفر میدهند وبرای ارائه به مشتری مجبور به خرید از همین منابع باشند(موجودی واقعی نداشته باشند و صرفا بر اساس سفارش قطعی خرید کننند) تا به مشتری ارائه بدهند در صورت خرید نکردن قیمت حتما پائین می اید خیلی نمیشه امیدوار بود به قیمت منصفانه برسه و قضاوت و نتیجه گیری هنوز در هاله ابهامه.
    فعلا صرفنظر از لمسی نبودن و IPS نداشتن این مدل لپ تاپ لنوو Y510P چیزی از این شازده N550JV کم نداره و البته قیمتش هم با رم 12 حدود 3600 تا 3700 هست.
    ما که منتظر افت قیمت و البته سود مناسب برای خریدار و فروشنده هستیم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

دوستان من سئوالی برام پیش اومده که البته جاش اینجا نیست ولی چون شما پیگیر محصولات ایسوس هستید اینجا می پرسم. این مدلی که ایسوس معرفی کرده
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    این تولید شده؟ اصلا تو ایران میاد ؟ کی ممکنه بیاد؟
    ممنون از پاسختون

داره خودمونی میشه mbadboy7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    زیر آسمان خدا...!

پيش فرض

من نمیدونم اینا با چه ارزی این لپ تاپ رو وارد میکند :|

اگه یه میانگین واسه کانفیگ های مختلف این نوت بوک بگیم 1000 دلار باشه ، اخه چرا باید 4 میلیون تومن پولش بشه ؟
    مگه به لپ تاپ ارز مبادله ای نمیدن ؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

دوست عزیز نرخ ارز فقط یک قسمت ماجراست.مشکل اینه هیچ کس به حقش راضی نیست وهمه از حق بقیم میخوان بخورن.اگه 4 بود میشد یه کاری کرد 4300.4400البته جدا از کسایی که فکر میکنن قیمتش تازه خوبم هست و دوست دارن بیشتر پول بدن یا از دید یه بازاری حرف میزنن.امروزم فک کنم نمایشگاه جیتکس تموم بشه ببینیم چی میشه.اگه قیمت پایین نیاد باید فکر دیگه کرد .لطفا هر کس قیمت میگیره اینجا بگه.که بقیه هم خبر دار شن.با تشکر

12. این کاربر از daniyele_68 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

سلام دوستان من اگه بخوام از رو جعبه بفهم IPS هست یا نه چیکار باید بکنم؟ از داخل ویندوز چطور؟ لطفا میتونید بگید کارایی که هنگام خرید لب تاب باید انجام داد که یوقت لب تاب معیوب نخریم چیه؟ در ضمن من تو یکی از فیلمه دیدم صفحه کلید N550 خصوصا قسمت کلید N به سمت داخل خمیده میشه، دوستانی که این لب تابو دارن تایید میکنن اینو؟ اگه کسی به طور قاطع میتونه بگه کی و با چه قیمتی با گارانتی اصلی میاد اعلام کنه مرسی

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •