تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 53 از 160 اولاول ... 34349505152535455565763103153 ... آخرآخر
نمايش نتايج 521 به 530 از 1595

نام تاپيک: ► هر گونه سوال راجع به موی سر در اینجا مطرح شود ◄

داره خودمونی میشه EshMoul's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

سلام ؛

من به خاطر ورزشی که می‌رم مجبورم مو های پامو بزنم ؛ ولی الان که چند دفعه شده می‌زنمش داره هی ضخیم‌تر و پررنگ‌تر می‌شه ؛ دارویی، مو بَری، ماده‌ای چیزی سراغ ندارید که بشه رشد مو های اون قسمت رو کلاً متوقف کرد و یا سرعتش رو کم کرد و یا حداقل از ضخیم‌تر شدنش جلوگیری کرد ؟؟

ممنون می‌شم اگه جواب بدید .

آخر فروم باز Greedy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    ؟?

پيش فرض

سلام ؛

من به خاطر ورزشی که می‌رم مجبورم مو های پامو بزنم ؛ ولی الان که چند دفعه شده می‌زنمش داره هی ضخیم‌تر و پررنگ‌تر می‌شه ؛ دارویی، مو بَری، ماده‌ای چیزی سراغ ندارید که بشه رشد مو های اون قسمت رو کلاً متوقف کرد و یا سرعتش رو کم کرد و یا حداقل از ضخیم‌تر شدنش جلوگیری کرد ؟؟

ممنون می‌شم اگه جواب بدید .
    سلام ضحیم نمیشه فکر میکنی اینطوره :

رویای پرپشت شدن موها

واقعیت آن است که تراشیدن و سایر روشهای رفع موهای زائد، هیچ تاثیری بر قوام، بافت، رنگ یا سرعت رشد مو ندارند. قسمتی از مو که بالاتر از سطح پوست قرار دارد، بافتی مرده است و هر کاری که روی آن انجام شود، بر رشد مو تاثیر نخواهد گذاشت. از انجا که قابلیت انعطاف موهای کوتاه کمتر از موهای بلند است، مدتی پس از تراشیدن، در موقع لمس، حالت زبر و خشن پیدا می‌کنند وشاید به همین علت است که بعضی‌ها فکر می‌کنند که تراشیدن موها باعث ضخیم تر شدن آنها می‌شود.

لیزر بهترین راهه

داره خودمونی میشه EshMoul's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

رویای پرپشت شدن موها

واقعیت آن است که تراشیدن و سایر روشهای رفع موهای زائد، هیچ تاثیری بر قوام، بافت، رنگ یا سرعت رشد مو ندارند. قسمتی از مو که بالاتر از سطح پوست قرار دارد، بافتی مرده است و هر کاری که روی آن انجام شود، بر رشد مو تاثیر نخواهد گذاشت. از انجا که قابلیت انعطاف موهای کوتاه کمتر از موهای بلند است، مدتی پس از تراشیدن، در موقع لمس، حالت زبر و خشن پیدا می‌کنند وشاید به همین علت است که بعضی‌ها فکر می‌کنند که تراشیدن موها باعث ضخیم تر شدن آنها می‌شود.

لیزر بهترین راهه
    ممنون از جوابتون
    من پامو بار اول تیغ زدم و بعد از اون مو های پام تقرباً دو برابر شدند .

لیزر تقریباً چقدر هزینه برمی‌داره ؟
    راه‌های دیگه‌ای هم هست که پیشنهاد کنید ؟

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    ؟?

پيش فرض

ممنون از جوابتون
    من پامو بار اول تیغ زدم و بعد از اون مو های پام تقرباً دو برابر شدند .

لیزر تقریباً چقدر هزینه برمی‌داره ؟
    راه‌های دیگه‌ای هم هست که پیشنهاد کنید ؟
    قیمت دقیق نمیشه گفت سرچ کردم اینجا زده :
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    هزینه لیزر
    لیزر بسته به نوع دستگاه لیزر وتعداد جلسات متفاوت می باشد .اما به طور معمول برای هر جلسه و وسعت ضایعه هر واحد 30000 تومان دریافت خواهد شد
    کرم موبرم بد نیست :
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آخر فروم باز alone one's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

رویای پرپشت شدن موها

لیزر بهترین راهه
    داداش فک میکنی چیه
    من موهای صورتمو خیلی وقته دارم با تیغو ژیلت میزنم
    هم کلفت میشه و هم زیاد
    من اوایل موهای دستو پام خیلی کم پشت بود،بعد اینکه وقت 1بار زدم الان هم پرپشت ترو فر تر شده و هم ضخیم تر
    این تجربه عملیه منه و تو این مورد حرف هیچ دانشمندیم نمیتونم قبول کنم

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    ؟?

پيش فرض

هر جور مایلی منم زیاد با این مقاله موافق نیستم ولی یه کم فکر میکنم میبینم
    اگر اینطوری بود که هر کی ریش نداشت یا کم داره یا موهاش کم پشته با تیغ میزد در میومد و پرپشت میشد

7. این کاربر از Greedy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    iran

پيش فرض

داداش فک میکنی چیه
    من موهای صورتمو خیلی وقته دارم با تیغو ژیلت میزنم
    هم کلفت میشه و هم زیاد
    من اوایل موهای دستو پام خیلی کم پشت بود،بعد اینکه وقت 1بار زدم الان هم پرپشت ترو فر تر شده و هم ضخیم تر
    دوست خوبم تیغ زدن صورت و یا کلا هر نقطه بدن تاثیری در زیاد شدن یا کلفت شدن و... مو نداره.
    به قول دوستمون اونوقت هر کی کچل بود یا رو صورتش مو نداشت باید الان پشمی میشد....دی
    متاسفانه تو کشورهای جهان سومی اینجور حرفها زیاد عامیانه شده و اکثر افراد هم باور میکنن.
    شما تو اینترنت یه سرچ کنی میبینی کلیه پزشکان این نشریه رو که با تیغ زدن مو کلفت یا پرپشت میشه رو رد کردن.

آخر فروم باز alone one's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اگر اینطوری بود که هر کی ریش نداشت یا کم داره یا موهاش کم پشته با تیغ میزد در میومد و پرپشت میشد
    دوست خوبم تیغ زدن صورت و یا کلا هر نقطه بدن تاثیری در زیاد شدن یا کلفت شدن و... مو نداره.
    به قول دوستمون اونوقت هر کی کچل بود یا رو صورتش مو نداشت باید الان پشمی میشد....دی
    متاسفانه تو کشورهای جهان سومی اینجور حرفها زیاد عامیانه شده و اکثر افراد هم باور میکنن.
    شما تو اینترنت یه سرچ کنی میبینی کلیه پزشکان این نشریه رو که با تیغ زدن مو کلفت یا پرپشت میشه رو رد کردن.
    رفیق کچلی که قضیش جداست،طرف ژنتیکی موهاش در حال ریزشه
    اما اینو عملی دیدمو میبینم
    جدیدترین نمونه واسه خودمم پسرداییمه،واسه باشگاه موهای دستشو زده ولی الان به وضوح موهاش پررنگتر و فرتر شده.اینو پزشکم نباشی میتونی تشخیص بدی دیگه،به همه حرفای پزشکی که نباید اعتماد کرد
    درضمن باید ببینیم اون پزشکا تو کدوم کشور و با چه شرایطی این آزمایشو کردن
    اینیکه من میگم تجربه شهودیمه،وگرنه نه پزشکم و نه ادعای بیشتر دونستن از پزشکارو دارم

پروفشنال FC.Barcelona's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2004

پيش فرض

تیغ موها را ضخیم یا پر پشت نمیکنه! مو وقتی در میاد سرش باریک هست و نرم ولی وقتی با تیغ میزنیم این سر نازک برداشته میشه برای همین احساس میکنیم مو ضخیم شده
    ضخیم شدن موهای بدن به خاطر هورمونهای بدن و پاسخی که پیازمو به این هورمونها نشون میده هست

11. 2 کاربر از FC.Barcelona بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه ali_khoshtip's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

دوست عزیز چند صفحه قبل دیدم که شما نوشتی از ژل موی بسیار قوی فولیکا استفاده میکنی
    میخواستم بدونم چسبندگیش در حد چسب موی نیترو هستش؟
    و اینکه آیا مثل چسب مو زود خشک میشه؟
    آخه موهای من طوریه که باید ژل یا چسب مویی که میزنم سریع خشک بشه تا موهام حالتشو حفظ کنه وگرنه موهام حالت نمیگیره تا الآن هم فقط چسب موی نیترو استفاده کردم که ازش از لحاظ سریع خشک شدن راضی بودم فقط مشکل اینجاست که فکر میکنم ضررش از ژل بیشتره البته من هر روز صبح دوش میگیرم
    ممنون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •