تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: چه کسی برترین کشی کج کار wwe در سال 2012 است؟

راي دهنده
55. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • رندی اورتن

10 18.18%
  • کریس جریکو

0 0%
  • جان سینا

10 18.18%
  • آندر تیکر

10 18.18%
  • سی ام پانک

3 5.45%
  • بیگ شو

0 0%
  • سین کارا

0 0%
  • ری میستریو

5 9.09%
  • د میز

0 0%
  • تریپل اچ

12 21.82%
  • شیمس

2 3.64%
  • کریسشن

0 0%
  • مارک هنری

0 0%
  • آلبرتو دلریو

1 1.82%
  • کین

2 3.64%
صفحه 53 از 287 اولاول ... 34349505152535455565763103153 ... آخرآخر
نمايش نتايج 521 به 530 از 2862

نام تاپيک: کشتی کج

پروفشنال reza boy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

5 - جان سینا

* جان سینا در هفته ی قبل که با رندی اورتون تیم بود نمایش خوبی داشت اما بهتر از رندی نبود و همچنین پدیگری ای که از تریپل ایچ خورد موجب شد تا از مکانی که در هفته ی قبل پاور 25 داشت یعنی نفر پنجم تکون نخوره .

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــ

آخر فروم باز MORINIO's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    ESF

پيش فرض

" World Heavyweight Champion Edge def. Funaki "

در یک مسابقه ی تک به تک ، قهرمان سنگین وزن اج برابر فوناکی قرار گرفت . در این مسابقه اج برای مسخره کردن آندرتیکر در پایان فوناکی رو با یک تومبستون شکست داد . اج داره با این کارهاش ، کار خودش رو سخت تر میکنه چون هرچی بیشتر آندرتیکر رو عصبانی کنه ، در رسل مینیا دو برابر تاوانش رو میبینه . به هر حال اج احساس می کنه بخاطر شکست سوپراستاری آماتور مثل فوناکی ، میتونه به همین راحتی آندرتیکر رو هم شکست بده ولی ...
    " The Undertaker def. ECW Champion Chavo Guerrero | None Title "

در یک مسابقه ی تک به تک که البته بر سر کمربند نبود ، آندرتیکر برابر قهرمان ای سی دابلیو ، چاوو گئررو قرار گرفت . تیکر در این مسابقه خیلی خوب کار کرد و در پایان بعد از یک چوکسلم ، قفل جدیدش رو که تازگی ابداع کرده روی چاوو گئررو زد و در حالی همینطور از دهن چاوو گئررو خون میریخت ، چاوو تسلیم شد و آندرتیکر پیروز مسابقه شد . اما چند لحظه بعد اج به همراه کرت هاکینز و زک رایدر اومد و به آندرتیکر اسپیر زد و سپس با صندلی آندرتیکر رو زد . بعد هم اج کمربند سنگین وزن رو بالا گرفت و اسمک دان این هفته تموم شد .
    عجب بی شرفیه این اج

واقعا حیف کمربند World Heavyweight که دست اینه

کاش آندرتیکر این قفلش رو روی اج بزنه تا دل من خنک شه

=============

رضا جان دستت درد نكنه بابت اخبار كسي كه از شما تشكر نميكنه گفتم حالا من تشكر كنم
    بقيه فقط ميخونن و ميرن
    من چون می خوام نظم تاپیک به هم نریزه گفتم تاپیک یکدست باشه فقط اخبار رو بخونیم

وگرنه مخلص رضا خان هم هستیم

فعلا...

آخر فروم باز mohammad_dj_kazin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

عجب بی شرفیه این اج

واقعا حیف کمربند World Heavyweight که دست اینه

کاش آندرتیکر این قفلش رو روی اج بزنه تا دل من خنک شه

=============

من چون می خوام نظم تاپیک به هم نریزه گفتم تاپیک یکدست باشه فقط اخبار رو بخونیم

وگرنه مخلص رضا خان هم هستیم

فعلا...
    اخبار رو كه توي و ب ل ا گ م ن م ميتونيد بخونيد من گفتم يه تشكري كرده باشم بيچاره هميشه داره اخبار رو ميزاره خوب بايد يه تشكر كرد

تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

6 - باتیستا

* باتیستا در هفته ی قبل نمایش عالی ای داشت و با شکست دادن دویس و دامینو تونست یکی از عالی های اسمکدان هفته ی قبل باشه اما بدلیل عالی بودن نفرات بالایی ، باتیستا از مکان هفته ی پیش تکون نخورد و همین ششم باقی موند .

تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

7 - سی ام پانک

* سی ام پانک در هفته ی گذشته تونست کارلیتو رو در راو شکست بده و همچنین در ای سی دابلیو با جسی و فستس یار شد و تونست پیروز بشه . اما بدلیل بهتر بودن نفرات بالایی سی ام پانک در همین رده ی هفتم که هفته ی قبل در اختیار داشت باقی موند .

تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

7 - سی ام پانک

* سی ام پانک در هفته ی گذشته تونست کارلیتو رو در راو شکست بده و همچنین در ای سی دابلیو با جسی و فستس یار شد و تونست پیروز بشه . اما بدلیل بهتر بودن نفرات بالایی سی ام پانک در همین رده ی هفتم که هفته ی قبل در اختیار داشت باقی موند .

تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

8 - چاوو گئررو ( قهرمان ای سی دابلیو )

* چاوو در هفته ی قبل از آندرتیکر شکست خورد ولی پیروزی او برابر کولین دیلنی باعث شد چاوو رده ی هشتم که هفته ی قبل در اختیار داشت رو حفظ کنه .

تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

9 - شان مایکلز

* شان در هفته ی قبل در راو ، در مسابقه ی مک من و ریک فلیر دخالت کرد و موجب شد تا ریک فلیر مسابقه رو ببره . اما چون خودش مسابقه ای نداشت ، از رده ی نهم که هفته ی قبل هم در اختیار داشت بالاتر نرفت .

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــ

تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

10 - کریس جریکو ( قهرمان بین قاره ای )

* جریکو در هفته ی قبل مسابقه ای رو که بیگ شو در برابر او جریکو میخواست رو قبول کرد ولی جریکو در اون مسابقه بخاطر خستگی مسابقه رو دی کیو کرد . جریکو در هفته ی قبل نمایش خوبی داشت اما همون رده ی دهم هفته ی قبل رو همچنان هم در اختیار داره .

آخر فروم باز ehsssssan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

ايو ل داداش
    شما ديگه غوغا كردي .واقعا دستت درد نكنه من الان اين تاپيك رو ديدم از اين به بعد همش اينجام.راستي يه سوال از big show و rey misterrio چه خبر؟شما تو كدوم كانال تماشا مي كني؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •