تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 53 از 1746 اولاول ... 343495051525354555657631031535531053 ... آخرآخر
نمايش نتايج 521 به 530 از 17452

نام تاپيک: League Of Legends

آخر فروم باز Aria1997's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2011
    محل سكونت
    Deutschland

پيش فرض

چجوری میشه این فایل رو باز کرد؟

پروفشنال Witcher6610's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    On My Pc

3. این کاربر از Witcher6610 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Black Prince's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    شیکاگو

پيش فرض

من ۲ هفته هست با مشکل لگ مواجه شدم برای این بازی! هیچ تغییری توی سیستم و یا اینترنت ندادم، اما نمیدونم چرا اینجوری شده! نمیتونم راحت بازی کنم! به نظر شما چیکار میشه کرد؟ راه حلی سراغ ندارید شما؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

من ۲ هفته هست با مشکل لگ مواجه شدم برای این بازی! هیچ تغییری توی سیستم و یا اینترنت ندادم، اما نمیدونم چرا اینجوری شده! نمیتونم راحت بازی کنم! به نظر شما چیکار میشه کرد؟ راه حلی سراغ ندارید شما؟
    اگه تهران هستی داتک بگیر مشکل حله من که ایمان آوردم به این شرکت. تو World of Warcraft با Latency زیر 150 توی LoL هم طرفای 120 بازی می کنم یعنی Latency سبزه.
    آقا این karma عجب چیزیه! یعنی اون 3100 تا IP که دادم خریدم حلالش اصلا مگه میذاره تیم بمیره؟ یه Attacker خوب اگه بلد باشه یه خرده بازی رو، Support میکنه در حد مادر. و جالبش اینه که یه سری به یه تیم شاسکول بر خوردیم 3 نفر رفته بودن وسط 1 نفر Top منه بدبخت Bot داشتم Solo می کردم، تازه اونم مثل تانک وایساده بودم Damage می خوردم نمیمردم، 2 نفری نمیتونستن منو بکشن. یه سری Guide دیده بودم نوشته بودن Karma Solo Lane باورم نمیشد فقط باید Skin جدید بدن براش، خیلی ژاپنی ماپنیه استیلش.

6. این کاربر از mnime بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Black Prince's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    شیکاگو

پيش فرض

اگه تهران هستی داتک بگیر مشکل حله من که ایمان آوردم به این شرکت. تو World of Warcraft با Latency زیر 150 توی LoL هم طرفای 120 بازی می کنم یعنی Latency سبزه.
    آقا این karma عجب چیزیه! یعنی اون 3100 تا IP که دادم خریدم حلالش اصلا مگه میذاره تیم بمیره؟ یه Attacker خوب اگه بلد باشه یه خرده بازی رو، Support میکنه در حد مادر. و جالبش اینه که یه سری به یه تیم شاسکول بر خوردیم 3 نفر رفته بودن وسط 1 نفر Top منه بدبخت Bot داشتم Solo می کردم، تازه اونم مثل تانک وایساده بودم Damage می خوردم نمیمردم، 2 نفری نمیتونستن منو بکشن. یه سری Guide دیده بودم نوشته بودن Karma Solo Lane باورم نمیشد فقط باید Skin جدید بدن براش، خیلی ژاپنی ماپنیه استیلش.
    مشکل اینجاست که من اینترنت کابلی 25 مگ دارم از Comcast و تهران نیستم! تست سرعت رو هم گذاشتم تو امضام اما نمیدونم ۲ هفته هست چی شده که من اینقدر لگ دارم! تا ۲ هفته پیش پینگم از 77 به بالا نمیرفت تو این بازی، اما الان به 250 هم میرسه بعضی مواقع! نمیدونم چیکار کنم دیگه

اگه نباشه جاش خالی می مونه Pure Energy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    Between Goods & God

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

من یه بار تیکت گذاشتم بهم یه آدرس دادن که یه سری چیزا نوشته بود در مورد پینگ و این چیزا، از جمله اینکه Repair کنم که خوشبختانه خیلی تاثیر داشت، Repair حتما بکن چون میگی 2 هفته خیلی مشکوکه، دقیقا سر پچ Fiora لگت شروع شده مثل اینکه.
    گفتن اگر تغییری پیدا نکرد این کارا رو بکن :

1) A Network Analysis: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    2) A NetworkInfo.log: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    3) Your Router Brand and Model#
    4) Your Modem Brand and Model#
    5) Your ISP

اینارو در اختیارشون بذار تا بررسی کنن و مشکل کار رو بهت بگن.
    Last edited by mnime; 06-03-2012 at 10:23.

10. این کاربر از mnime بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه Pure Energy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    Between Goods & God

پيش فرض

عجب غلتي كردم 3100 IP مفت دادم Xin Zhao گرفتم! اصلا نميشه باش پلي كرد خيلي سخته!!!!

آخر فروم باز Aria1997's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2011
    محل سكونت
    Deutschland

پيش فرض

xin xhao رو تست کردم مزخرف بود !

پروفشنال Witcher6610's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    On My Pc

پيش فرض

عجب غلتي كردم 3100 IP مفت دادم Xin Zhao گرفتم! اصلا نميشه باش پلي كرد خيلي سخته!!!!
    اتفاقا خیلی هیرو آسونیه ولی خوب باید کسی اونو بازی کنه یه یکم بازی بلد باشه به هر حال!
    از یه Combo خاص پیروی می کنه ...اول بهتره با E جلو رفت ولی قبلش بهتره Q روشن شه و با W هم ادامه بدی...تقریبا هیچی نداره چون خیلی OP هست ...

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •