تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 53 از 139 اولاول ... 34349505152535455565763103 ... آخرآخر
نمايش نتايج 521 به 530 از 1386

نام تاپيک: راه اندازی و رفع اشکال مودم وایرلس TP-LINK مدل TD-W 8901 G

داره خودمونی میشه metal0003's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

مودم وایمکس خورجش وصل کرد به مودم وایرلس و وایرلس شر کرد که من مودم 8901 دارم و مجبور به پرداخت پول واسه مودم وایرلس وایمکس نشم
    واین مودم هم بدون استفاده بمونه

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

مودم وایمکس خورجش وصل کرد به مودم وایرلس و وایرلس شر کرد که من مودم 8901 دارم و مجبور به پرداخت پول واسه مودم وایرلس وایمکس نشم
    واین مودم هم بدون استفاده بمونه
    بله میشه. (البته به شرطی که ایرانسل مشکل نداشته باشه، کلا همیشه ایرانسل یه مشکلی داره )

این لینک توضیح:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    این خود عملیاتی که باید انجام بدید:
    کد:
    واضح و ساده توضیح داده. اگه مشکلی داشتید بپرسید.

3. 2 کاربر از resident بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

سلام، مودم من از تیپ TD-W8901G هستش. مشکلی که داره برد بسیار محدودشه. مثلا دو تا اتاق اون طرف تر اصلا سیگنالی دریافت نمی شه، ولی برای مقایسه اگر با لپ تاپ یک شبکه وایرلس بسازم، بردش تمام خونه و اطراف رو پوشش می ده.
    این برد کم برای مودم درست به نظر نمی رسه، به نظرتون ایراد از کجاست؟
    Firmware مودم من هست:
    3.0.0
    build 090805 REL. 42905
    Last edited by stilator; 29-04-2011 at 14:32.

آخر فروم باز hike's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

سلام، مودم من از تیپ TD-W8901G هستش. مشکلی که داره برد بسیار محدودشه. مثلا دو تا اتاق اون طرف تر اصلا سیگنالی دریافت نمی شه، ولی برای مقایسه اگر با لپ تاپ یک شبکه وایرلس بسازم، بردش تمام خونه و اطراف رو پوشش می ده.
    این برد کم برای مودم درست به نظر نمی رسه، به نظرتون ایراد از کجاست؟
    Firmware مودم من هست:
    3.0.0
    build 090805 REL. 42905
    خب برای اینکه خیالتون راحت بشه اول فیرمور رو بروز کنید
    کد:
    الان یک تست کردم. در فاصله حدود 23 متر در حالیکه یک دیوار هم فاصله است من 66 درصدسیگنال داشتم و transmit power هم روی low است .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

خیلی ممنون از لطف شما؛ آپگرید کردم ولی فرقی نکرده. یه مسئله ای که الان فهمیدم اینه که وقتی آنتن رو باز می کنم، وضعیت یه کمی بهتر می شه! حداقل می تونم بگم که آنتن اثر محسوسی نداره (اگر اثرش منفی نباشه!).
    من در فاصله حدود 10 متری با یک دیوار حائل، سیگنال Poor دریافت می کنم. بدون آنتن گاهی می شه Fair، یعنی کمی بهتر از با آنتن!
    الان لپ تاپ با مودم 30 سانت فاصله داره ولی با این حال تمام خونه های مربوط به توان سیگنال که توی ویندوز نشون می ده، پر نشده! یکیش هنوز خالیه.

تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

خیلی ممنون از لطف شما؛ آپگرید کردم ولی فرقی نکرده. یه مسئله ای که الان فهمیدم اینه که وقتی آنتن رو باز می کنم، وضعیت یه کمی بهتر می شه! حداقل می تونم بگم که آنتن اثر محسوسی نداره (اگر اثرش منفی نباشه!).
    من در فاصله حدود 10 متری با یک دیوار حائل، سیگنال Poor دریافت می کنم. بدون آنتن گاهی می شه Fair، یعنی کمی بهتر از با آنتن!
    الان لپ تاپ با مودم 30 سانت فاصله داره ولی با این حال تمام خونه های مربوط به توان سیگنال که توی ویندوز نشون می ده، پر نشده! یکیش هنوز خالیه.
    کارت شبکتون چیه؟ درایورش ببینید بروزه یا نه. راستی شما inssider رو دانلود کنید ببینید تو کانال شما ترافیک وایرلس چطوره .برید روی یک کانال دیگه شاید بهتر بشه. transmit power هم روی high باشه.
    من در فاصله 1 متری 5 خانه پره و 88 درصد سیگنال دارم
    کد:
    کد:

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

من تقریبا مطمئن هستم که ایراد از طرف فرستنده یعنی مودمه؛ چون سیگنال رو با گوشی موبایل هم که مقایسه کردم دیدم واقعا ضعیف تر از چیزیه که باید باشه (در مقایسه با شبکه ای که مثلا با لپ تاپ ساختم و آنتن آنچنانی هم نداره).
    توانی که من در فاصله یک متری می گیرم حدود 68 درصده. تنظیمات مودم هم روی high هست، مشکل ترافیک هم بعیده داشته باشیم چون اطرافمون خالیه کاملا. یکی از دوستان مودم وایرلس مشابه داره، به نظرم باید مودمشو قرض بگیرم ببینم با اون هم کیفیت سیگنال در همین حده یا نه.
    باز هم از شما بسیار ممنونم.

9. این کاربر از stilator بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    مشهد الرضا

پيش فرض

سلام
    من یک دونه از این مودم خریدم در هنگام خرید مودم فروشنده گفت که میشه مشخصات چیز پی ان رو در مودم ست کرد تا هنگام وصل از طریق وایرلس دستگاهی مختلفی ( ال ای دی . موبایل .اچ دی پلیر و ...) بتونن از چیز پی ان استفاده کنند اما من هر چی توی تنظیمات میگردم گزینه ای در این مورد نمی تونم پیدا کنم قابل ذکر که رو جعبه دستگاه این گفته رو داره --- pass-througt ipsec/pptp/l2tp) دوستان لطف کنید راهنمائی کنید با تشکر

11. این کاربر از pan_1356 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

سلام
    من یک دونه از این مودم خریدم در هنگام خرید مودم فروشنده گفت که میشه مشخصات چیز پی ان رو در مودم ست کرد تا هنگام وصل از طریق وایرلس دستگاهی مختلفی ( ال ای دی . موبایل .اچ دی پلیر و ...) بتونن از چیز پی ان استفاده کنند اما من هر چی توی تنظیمات میگردم گزینه ای در این مورد نمی تونم پیدا کنم قابل ذکر که رو جعبه دستگاه این گفته رو داره --- pass-througt ipsec/pptp/l2tp) دوستان لطف کنید راهنمائی کنید با تشکر
    متاسفانه امکانش رو نداره

داره خودمونی میشه raminxxx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    In Gears Of War World

پيش فرض

سلام دوستان
    صفحه وایرلس ستینگم در Interface
    Setupپریده نیست چیکار کنم؟به آخرین فریمویر هم آپدیت کردم نشد

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •