تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 53 از 432 اولاول ... 34349505152535455565763103153 ... آخرآخر
نمايش نتايج 521 به 530 از 4315

نام تاپيک: ✦ مباحث مرتبط با دانشگاه جامع علمي و کاربردي

Scientific Moderator farshidshd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ๑۩۞۩๑̴

پيش فرض

سلام . یه سری سوال :

من دیپلم کاردانش کامپیوترام . 84 دیپلم گرفتم خدمت نرفتم 2 ماه هست که دفترچه خدمت و فرستادم ، نه معافم نه هنوز تاریخ اعزام دارم .

- باید تاریخ اعزام بگیرم ، یا کارت پایان خدمت ؟
    - بعدش میتونم تو آزمون جامع علمی کاربری (کاردانی ، کارشناسی پیوسته ، ناپیوسته) شرکت کنم ؟
    - اگه میشه ، رشته نرم افزار می خواستم شرکت کنم لیست موارد آزمونش چیشه ؟ (عمومی و تخصصی) آیا همون دروس فنی حرفه ای ؟
    - ثبت نام کی ، آزمون کی ؟

ممنون
    برای کاردانی حتما باید پایان خدمت داشته باشی

ولی کارشناسی لازم نداره چیزی

منابع هم تو این تاپیک هم تو قسمت منابع هست همون دروس و سر فصل های سراسری با کمی تغییر که موقع ثبت نام اعلام میکنن

ثبت نام هم تارییخش فعلا معلوم نیست

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

برای کاردانی حتما باید پایان خدمت داشته باشی

ولی کارشناسی لازم نداره چیزی

منابع هم تو این تاپیک هم تو قسمت منابع هست همون دروس و سر فصل های سراسری با کمی تغییر که موقع ثبت نام اعلام میکنن

ثبت نام هم تارییخش فعلا معلوم نیست

مرسی از پاسختون .

فقط یه مسئله :

مگه کارشناسی پیوسته مخصوص دارندگان مدرک پیش دانشگاهی و کارشناسی نا پیوسته مخصوص دارندگان مدرک کاردانی نیست ؟ اونوقت چه جوری میشه کارشناسی شرکت کرد ؟

حـــــرفـه ای Ship Storm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    IRAN - ALBORZ وضعیت فعلی: Intelligent Processing

پيش فرض

دوستان تکمیل ظرفیت علمی کاربردی کاردانی به کارشناسی اعلام نشده؟ خبری هست اصلا؟

Scientific Moderator farshidshd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ๑۩۞۩๑̴

پيش فرض

مرسی از پاسختون .

فقط یه مسئله :

مگه کارشناسی پیوسته مخصوص دارندگان مدرک پیش دانشگاهی و کارشناسی نا پیوسته مخصوص دارندگان مدرک کاردانی نیست ؟ اونوقت چه جوری میشه کارشناسی شرکت کرد ؟
    بله
    کارشناسی پیوسته ماله دارندگان مدرک پیش دانشگاهی هست و کارشناسی ناپیوسته ماله دارندگان مدرک کاردانی

شما اگه کاردانی داری میتونی کارشناسی ناپیوسته شرکت کنی
    اگه پیش دانشگاهی داری میتونی یا کاردانی یا کارشناسی شرکت کنی

دوستان تکمیل ظرفیت علمی کاربردی کاردانی به کارشناسی اعلام نشده؟ خبری هست اصلا؟
    علمی کاربردی تکمیل ظرفیت نداره
    مگه اینکه خیلی خیلی جا داشته باشن

که فکر نمیکنم تکمیل ظرفیت اعلام کنن

5. این کاربر از farshidshd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Ship Storm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    IRAN - ALBORZ وضعیت فعلی: Intelligent Processing

پيش فرض

علمی کاربردی تکمیل ظرفیت نداره
    مگه اینکه خیلی خیلی جا داشته باشن

که فکر نمیکنم تکمیل ظرفیت اعلام کنن

یعنی فرشید جان همه که قبول میشن میرن؟جا خالی هیچی وجود نداره؟؟
    عجب دانشگاه باحالیه پس طرفدار زیاد داره

اگه نباشه جاش خالی می مونه TURBO_BOY2006's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    بندرانزلی

پيش فرض به راهنمایی خیلی فوری نیاز دارم!!!

سلام بچه ها.
    من امسال کنکور ریاضی دادم رتبم هم خراب شد 29000 منطقه 2
    انتخاب رشته رو هم آماده کردم(فقط pc هستن.یعنی یا IT یا مهندسی نرم افزار و کاردانی نرم افزار!!!)ولی هنوز وارد نکردم.اگه لطف کنید راهنماییم کنید که وقت زیادی نمونده.

من یه سری روزانه که به احتمال شونصد درصد قبول نمیشم زدم بعد یه غیر انتفاعی که به احتمال شونصد درصد قبول میشم زدم تو رشت بعدشم پیام نور زدم.
    من از همین الان میدونم که غیر انتفاعی کاردانی علمی کاربردی نرم افزار قبول میشم.تو گیلان مهندسی کامپیوتر نرم افزار غیر انتفاعی نیست!! راه دور هم اگه برم هزینش خیلی زیاد میشه ، مجبور شدم اینو انتخاب کنم چون یه سری مزایای تخفیف ویژه داره.ولی بلاخره کاردانیه دیگه.
    حالا من میخوام بدونم کاردانی علمی کاربردی نرمافزار:
    1- با همون کاردانیی که رشته های فنی میخونن یکیه؟یا فرق داره؟
    2-واسه ادامه تحصیل (خیلی مهمه برام) مشکلی نیست یعنی کاردانی علمی کاربردی نرم افزار به ====> کارشناسی نرم افزار اصلآ وجود داره؟(همون مهندسی میشه؟ یا نه ؟ اگه نه چیه پس؟) در این مورد یکم کامل تر توضیح بدید جون هیچی نمیدونم.
    3-اگه دوباره باید کنکور بدم(بدبختیه) دانشگاهاش زیادن یا نه؟ مشکلی از این بابت وجود نداره؟ سربازی هم باید رفت بعد کاردانی یا میشه ادامه تحصیل داد؟

ممنون میشم به سوالامتم پاسخ بدید.
    هر کدوم رو که میدونید بگید.
    Last edited by TURBO_BOY2006; 08-08-2009 at 22:55.

اگه نباشه جاش خالی می مونه TURBO_BOY2006's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    بندرانزلی

پيش فرض

سلام بچه ها.
    من امسال کنکور ریاضی دادم رتبم هم خراب شد 29000 منطقه 2
    انتخاب رشته رو هم آماده کردم(فقط pc هستن.یعنی یا IT یا مهندسی نرم افزار و کاردانی نرم افزار!!!)ولی هنوز وارد نکردم.اگه لطف کنید راهنماییم کنید که وقت زیادی نمونده.....
    دوستان کمک کنید که امشب باید انتخاب رشته کنم.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

سلام.
    من هم همین سوال رو دارم:
    حالا من میخوام بدونم کاردانی علمی کاربردی نرمافزار:
    1- با همون کاردانیی که رشته های فنی میخونن یکیه؟یا فرق داره؟
    2-واسه ادامه تحصیل (خیلی مهمه برام) مشکلی نیست یعنی کاردانی علمی کاربردی نرم افزار به ====> کارشناسی نرم افزار اصلآ وجود داره؟(همون مهندسی میشه؟ یا نه ؟ اگه نه چیه پس؟) در این مورد یکم کامل تر توضیح بدید جون هیچی نمیدونم.

آخر فروم باز .German.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

آغاز ثبت نام دوره پودمانی غیرحضوری دانشگاه علمی کاربردی از 4 شهریورماه

ثبت نام دوره کاردانی پودمانی غیر حضوری دانشگاه جامع علمی کاربردی به صورت اینترنتی از 4 شهریور ماه آغاز می شود و تا 11 شهریور ادامه خواهد داشت. به گزارش خبرگزاری مهر، علی صدر - مدیر آزمون، آموزشهای خاص و غیرحضوری دانشگاه علمی کاربردی با اعلام این خبر افزود: متقاضیان جدید ثبت نام در دوره کاردانی علمی کاربردی پودمانی غیرحضوری مدیریت خانواده و همچنین دانشجویان دوره های قبل، باید در زمان مقرر با مراجعه به دفاتر پستی سراسر کشور نسبت به خرید کارت اعتباری به مبلغ 25 هزار ریال که دارای شماره پرونده، نام کاربری و رمز عبور است و یک جلد دفترچه راهنمای ثبت نام به مبلغ هفده هزار ریال اقدام کنند.
    وی اظهار داشت: برخی پودمانهای اختیاری نظیر دکوراسیون و تزئینات داخلی، پرورش گلهای زینتی، آشپزی و سفره آرایی و کاربری کامپیوتر بر غنا و تنوع این دوره افزوده شده است و دانشجویان این دوره با امکان انتخاب دو پودمان هم زمان در هر پودمان تحصیلی، حداقل در 3 سال امکان کسب همه مهارتها را داشته و به دریافت مدرک رسمی کاردانی علمی کاربردی پودمانی در دوره مدیریت خانواده از سوی دانشگاه جامع علمی کاربردی نایل می شوند و امکان ادامه تحصیل در مقطع بالاتر را در تمامی دانشگاهها خواهند داشت.
    مدیر آزمون، آموزشهای خاص و غیر حضوری دانشگاه جامع علمی کاربردی افزود: پودمانها در قالب لوح فشرده به همراه جزوه یا کتاب قابل ارائه می شود.
    وی اظهار داشت: شهریه ثبت نام در هر یک از پودمانهای آموزشی این دوره برای ورودیهای نیمسال اول تحصیلی 82-1381 تا قبل از نیمسال اول تحصیلی 88-1387 مبلغ 300 هزار ریال بوده و شهریه هر یک از پودمانهای آموزشی این دوره برای ورودی های نیمسال اول تحصیلی 88-1387 به واحد مبلغ سیصد و سی هزار ریال است.
    صدر گفت: تنها شرط پذیرش در این دوره داشتن مدرک دیپلم دوره متوسطه بوده و هیچگونه شرط دیگری از جمله معدل، جنسیت و سن وجود ندارد.

11. این کاربر از .German. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز .German.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

رئيس دانشگاه جامع علمي كاربردي در گفت‌وگو با فارس:
    15 هزار مدرس جديد به زودي جذب دانشگاه جامع مي‌شوند

خبرگزاري فارس: رئيس دانشگاه جامع علمي كاربردي گفت: به زودي 15 هزار مدرس جديد جذب دانشگاه جامع علمي كاربردي مي‌شوند.

حسين بلندي در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعي فارس با بيان اين‌كه در حال حاضر دانشگاه جامع علمي كاربردي 20 هزار مدرس در مراكز آموزشي تحت نظارت دارد، افزود: با احتساب 15 هزار مدرس جديدي كه به زودي در دانشگاه جامع علمي كاربردي جذب مي‌شوند آمار مدرسان دانشگاه جامع علمي كاربردي به 35 هزار نفر مي‌رسد.
    وي با بيان اين‌كه در حال حاضر 83 درصد از مدرسان دانشگاه جامع علمي كاربردي حق التدريس هستند،‌ گفت: در حال حاضر 70 درصد از مدرسان مراكز آموزش علمي كاربردي كشور مدرك تحصيلي كارشناس ارشد ، 6/7 درصد دكترا و مابقي در مدرك ليسانس دارند ضمن اين‌كه تعدادي از مدرسان دانشگاه جامع علمي كاربردي نيز افراد خبره هستند.
    رئيس دانشگاه جامع علمي كاربردي با تأكيد بر اين‌كه 46 درصد از فعاليت‌هاي دانشگاه جامع علمي كاربردي در زمينه صنعت، 8 درصد كشاورزي ، 30 درصد خدمات اجتماعي و 16 درصد فرهنگ و هنر است، اظهار داشت: 80 درصد از دانشجويان دانشگاه جامع علمي كاربردي بومي و 20 درصد غير بومي هستند كه در آينده اين 20 درصد نيز بومي مي‌شوند.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •