تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 53 از 97 اولاول ... 34349505152535455565763 ... آخرآخر
نمايش نتايج 521 به 530 از 965

نام تاپيک: صدای شکم، نفخ و مشکلات مشابه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

mehfarjشما داروي اعصاب گفتي مصرف مي كني، فكر كنم قبلا گفتي درست يادم نيست كه همراهش داروي ديگه اي هم مصرف مي كني؟
    و اينكه همزمان با مصرف دارو توي همون محيطاي استرسي قبلي بودي و باز هيچ مشكلي نبوده؟ يعني حتي موقعي كه استرس شديد داشتي بازم به روده و سر و صداش مربوط نشده؟
    Last edited by _pari_; 29-09-2013 at 21:53.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

من چند ماهیه که دارم داروی اعصاب وگوارش باهم مصرف میکنم وحالم کلی تغییر کرده.وتوی این چند مدت توی موقعیت های استرس زا قرار گرفتم ولی خیلی تغییر کردم .الان چند هفته است که بدون استرس دانشگاه میرم وسر کلاس ها اصلا مشکلی ندارم خدا روشکر.
    ............................................

Banned
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    'S.u.b.w.a.y

پيش فرض

در کل به نظرم خوردن قرص رانیتیدن بعضی اوقات خیلی به مشکلان گوارشی و معده کمک می کنه
    به خصوص اگه قرصهای دیگه ای مصرف کنیم که عوارضی داره من طبق نظر دکترم استفاده میکنم خیلی عالیه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2013

پيش فرض

بچه ها من بعد از دو سال دوا درمون مشکلم رو با روان پزشک حل کردم.1.5 ماهه که دارم فلوکسیتین می خورم و الان کاملا حالم خوبه شاید اوایل بیماریم به خاطر مشکل گوارشی بود ولی بعدش همش به خاطر استرس و ترس از این مشکل بود من دیگه وقتی تو جمع هستم اصلا به این موضوع فک نمی کنم و مشکلی هم ندارم من که می گم این بیماری فقط یه خاطر اعصابه و اصلا بعد از یه مدت طولانی استرس این مشکل برام بوجود اومد.دکترم باهام صحبت کرد و به جز قرص چند تا حرکت برای اروم شدنم بهم گفت که به نظرم خیلی خوب بودن.پیشنهاد می کنم حتما برین پیش روان پزشک

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

بچه ها من بعد از دو سال دوا درمون مشکلم رو با روان پزشک حل کردم.1.5 ماهه که دارم فلوکسیتین می خورم و الان کاملا حالم خوبه شاید اوایل بیماریم به خاطر مشکل گوارشی بود ولی بعدش همش به خاطر استرس و ترس از این مشکل بود من دیگه وقتی تو جمع هستم اصلا به این موضوع فک نمی کنم و مشکلی هم ندارم من که می گم این بیماری فقط یه خاطر اعصابه و اصلا بعد از یه مدت طولانی استرس این مشکل برام بوجود اومد.دکترم باهام صحبت کرد و به جز قرص چند تا حرکت برای اروم شدنم بهم گفت که به نظرم خیلی خوب بودن.پیشنهاد می کنم حتما برین پیش روان پزشک
    من هم پیش روانپزشک رفتم ولی در زمینه یاد دادن حرکت برای آروم شدن چیزی یادم نداد.میتونی بگی دکترتون در این زمینه چی بهتون یاد داده؟یه سوال دیگه هم دارم اینکه شما به همراه سروصدای شکم مشکل یبوست یا اسهال هم داشتین؟......ممنون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2013

پيش فرض

من هم پیش روانپزشک رفتم ولی در زمینه یاد دادن حرکت برای آروم شدن چیزی یادم نداد.میتونی بگی دکترتون در این زمینه چی بهتون یاد داده؟یه سوال دیگه هم دارم اینکه شما به همراه سروصدای شکم مشکل یبوست یا اسهال هم داشتین؟......ممنون
    بیماری من بعد از به مدت یبوست و استرس شروع شد یه سال به طور مرتب زیر نظر متخصص گوارش بودم یبوستم کامل خوب شد ولی سروصدای شکمم مقطعی بهتر می شد ولی بعد از یه مدت شروع می شد وقتی با روان پزشک صحبت کردم گفت تو وسواس فکری داری وگرنه همه ی ادما روده شون صدا می ده به خاطر همین دو تا حرکت ساده رو بهم گفت که روزی 20-30 بار انجام بدم یکیشون تنفسه، از راه بینی نفس عمیق بکش و بعد از راه دهان هوا رو اروم بده بیرون(مثلا اگه 3 بار به صورت منقطع هوا رو از راه بینی وارد ریه ات کردی اروم اروم سعی کن همون 3 بار طول بکشه تا کل هوا رو بدی بیرون اکی؟) این حرکت رو بهم گفت وقتی جایی می ری که استرس این موضوع رو داری انجام ده خیلی سادست ولی باورت نمی شه چقدر خوبه مهم ترین اثرش هم این که ذهنت می ره به سمت تنفس و دیگه این موضوع یادت میره.حرکت دیگه هم اینه که باید عضلات تمام بدن از انگشت های پا تا سر رو در حالت رها قرار بدیم.اینم خیلی ارام بخش بود برام ولی اول باید دو هفته اون حرکت اول انجام بشه. مهم ترین چیز اینهکه باور کنیم ما اصلا بیماری خاصی نداریم فقط از نظر فکر و روان باید رو خودمون کار کنیم
    Last edited by ly125; 01-10-2013 at 19:21.

7. 2 کاربر از ly125 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

خیلی ممنون که تجربتو در اختیارمون قرار دادی.البته تمرین دومت منو یاد تمرینی است که توی کتابداستان شفا بخش نوشته خوزه سیلواوخونده بودم انداخت البته اون برای تمرین دوم یه راه کامل تری رو گفته که من واقعا پیشنهاد میکنم این کتاب رو دانلود کنید وبخونید واقعا خوب وآموزنده است

9. این کاربر از MEHFARJ بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

orp

داره خودمونی میشه orp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

خب من چند روز پیش رفتم برای ازمایش اما متوجه شدم که غیر از ازمایش خون ازمایش ادرار و مدفوع هم نوشته بود برام ... اون رو هم چند روز بعد از ازمایش خون انجام دادم و 21 نتایج میاد و 23 هم باید برم پیش پزشک . امیدوارم ایندفعه دیگه یه چیزی از تو این ازمایشها در بیاد .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

دوستان امروز خونه تنها بودم ، گفتم خیر سرم یکم ورزش کنم.

یکم خودمو گرم کردم بعد رفتم سراغ یه حرکتی که تو مدرسه زنگ ورزش انجام میدادیم، فک کنم اسمش حرکت پروانه باشه، همین که دستا رو میبریم بالای سر و پاها رو باز میکنیم بعد سریع دستا رو میاریم پائین و پاها رو میبندیم میپریم هوا، خیلی تند انجامش دادم بعد از حدود 10 تا که زدم، دیدم یه صدای خفنی از کل شکمم میاد. دقیقا انگار یه بادکنک پر از آب رو بالا و پائین میندازن، اولش یکم ترسیدم ولی گفتم بزار ببینم چی میشه. کلی حرکت پروانه زدم و دیدم نه خیر، صدا قطع بشو نیست که نیست.

انگار کل شکمم پر از آب و هوا باشه و گارامب گرومب بالا پائین میره! قشنگ میشد دید که انگار اون تو همه چیز وله!! البته بعدش یه احساس راحتی خوبی تو شکمم احساس کردم. شما ها هم همچین چیزی رو تجربه کردید؟؟

12. این کاربر از SLZ بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

orp

داره خودمونی میشه orp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

دوستان امروز خونه تنها بودم ، گفتم خیر سرم یکم ورزش کنم.

یکم خودمو گرم کردم بعد رفتم سراغ یه حرکتی که تو مدرسه زنگ ورزش انجام میدادیم، فک کنم اسمش حرکت پروانه باشه، همین که دستا رو میبریم بالای سر و پاها رو باز میکنیم بعد سریع دستا رو میاریم پائین و پاها رو میبندیم میپریم هوا، خیلی تند انجامش دادم بعد از حدود 10 تا که زدم، دیدم یه صدای خفنی از کل شکمم میاد. دقیقا انگار یه بادکنک پر از آب رو بالا و پائین میندازن، اولش یکم ترسیدم ولی گفتم بزار ببینم چی میشه. کلی حرکت پروانه زدم و دیدم نه خیر، صدا قطع بشو نیست که نیست.

انگار کل شکمم پر از آب و هوا باشه و گارامب گرومب بالا پائین میره! قشنگ میشد دید که انگار اون تو همه چیز وله!! البته بعدش یه احساس راحتی خوبی تو شکمم احساس کردم. شما ها هم همچین چیزی رو تجربه کردید؟؟

من تو ورزش این تجربه رو نداشتم ولی بعضی وقتا که دراز میکشم خودم شکم منقبض و منبسط میکنم سریغ - این صدای تکون خوردن اب داخل معده میاد - البته خوب واسه همه همینجوری هست - بستگی به این داره که چقدر مایعات خورده باشیو ... ولی منم بعد از دچار شدن به IBS این حالت رو دیدم تا قبلش تجربشو نداشتم ... ولی در کل فکر میکنم طبیعی هست ...
    داداش خسته نشی یه وقت پروانه میزنی تو خونه

14. این کاربر از orp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

SLZ

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •