تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 53 از 259 اولاول ... 34349505152535455565763103153 ... آخرآخر
نمايش نتايج 521 به 530 از 2581

نام تاپيک: معرفی گوشی LG KC910 Renoir با لنز 8 مگاپیکسل اشنایدر، صفحه 3 اینچی و امکانات ارتباطاتی کامل

پروفشنال almgti_79's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    تهران - آرياشهر

پيش فرض

دستت درد نکنه اینو که خودمون هم میدونستیم...حالا یکی بخواد 50 تا عکس بفرسته چی...هی باید مارک کنه هی بفرسته!!!!وقت گیره...یعنی راه حلی نداره؟؟؟؟
    دوست عزيز، من هم كه ويوتي و سكرت دارم همين مشكل را داره ولي باهاش كنار اومدم؛ ماكه روزي 25 ساعت توي زندگيمون وقت تلف ميكنيم، يك چند دقيقه اي هم روش!!!

2. این کاربر از almgti_79 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز DariushGreat's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    همین حوالی...

1

به نظرم تنها چیزی که بشه بهش به عنوان عیب نگاه کرد فلششه !! همون طور
    که gsmarena هم گفت .... نور فلش واقعا زیاده و حرفی در این نیست .. اما وقتی میخای
    با فلش عکس بگیری از نظر نرم افزاری خوب عکس رو پردازش نمیکنه و عکس سفید و نا معلوم
    میشه تا اونجایی که من فهمیدم فریمور گوشیم جدید نیست مثل مال آقا مقداده ... احتمال
    زیاد یا آپگرید درست بشه چون به نظرم ایراد نرم افزاری وگرنه نور فلش عالیه خیلی زیاده !!
    یه سری چیز دیگه هم هست که نمیشه گفت عیب ولی اگه جور دیگه ای بود یه مزیت بود !!
    مثلا اینترفیس دوربینش میتونست بهتر باشه مثلا تنظیم کنتراست و شارپنش و رنگ رو نداره
    باید خودت تو قسمت ویرایش عکس این بلا ها رو سر عکس بیاری !! در صورتی که از یک
    super camera phone انتظار میره تو خود هنگام عکاسی اینا باشن ... همین طور 2 تا
    تم بیشتر نداره و منم جایی واسه دانلود ندیدم و این واسه اونایی که خیلی دنبال تم
    و این چیزا هستن بده (البته من اینطور نیستم )
    محمد جون، در بخش دوربین، گزینه ای به نام تنظیم کنتراست نداره. اما گزینه ای به نام Beauty Shot داره که کارش همون تنظیم هوشمند کنتراست هست. مثل این که باس تو فهرست دوربین و زیرمجموعه اون بگردی و پیداش کنی. در مورد شارپ بودن هم باس بگم که به شکل خودکار هست. و در مورد رنگ هم اگه منظورت افکت های رنگی هست باید بری به Art Shot. معادل های فارسیش رو می دونم، اما می ترسم بگم بدتر گیج بشی. کمی بگردی پیدا می کنی دوست من.

در مورد KC910i باس بگم که خوبیش همینه که همه تنظیمات رو یکجا آورده توی صفحه اصلی دوربین و دیگه نیازی نیست به کنکاش فهرست دوربین بپردازیم.

در مورد تم ها هم باس بگم که اگه گوشیش دستم بیاد، و با فایل هاش آشنا بشم، می تونم تم بسازم...
    البته خودت هم می تونی ها!!!

4. 2 کاربر از DariushGreat بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    همین حوالی...

1

سلام
    جناب [D a ri ushGr eat خان بنده هم اون روش كه سايت ال جي براي ارتقاء گوشي هاش ميگه رو رفتم ولي براي اينكار شما رو (( اگه نخواهي ريسك پريدن زبان فارسي رو كني )) به صفحه پشتيباني سايت ال جي در ايران ارجاع ميده كه اونجا هم هيچگونه خدماتي براي گوشي فوق ارائه نمي دهد به عبارتي هيچ فايلي نيست ......

البته دوستمون بايستي اعلام كنه ورژن پلتفرم جاوا اون چنده !!! با توجه به تحقيقات بده توي فروم ال جي براي پشتيباني زبان فارسي بعد از ورژن v10d چيزي نيومده شايد هم فقط نمايندگي ها دارن ..
    چون شايد بصورت تبليغاتي كار مغازه دارا بوده تا پول بيشتر بگيرن !!
    دوست اگه منظورت دانلود بوسيله بروز رسان داخل گوشي كه فعلا فاتحه اينترنت همراه اول خونده شدست و نميشه كاري كرد !
    اما اگه منظور شما سايت ال جي هست كه قسمت فارسي ميشه گفت تعطيله و قسمت انگليسي هم هر چي آپديت بود مال اپراتورها بود مثلا ودافون و اورنج و .... كه بدرد ما نمي خورد تازه اگه هم مي خورد به احتمال زياد فانحه زبان فارسي رو بايستي خوند !!!
    چقدر من و تو پشت سر این ال جی حرف زدیم؟؟؟ گفتیم برای کاربرای ایرانی امکانات حرفه ای نظیر آپدیت گوشی نمی گذاره...؟ گفتیم اگه آپدیت کنیم ممکنه زبون پارسی بپره!!!
    اگه کمی چشمامون رو باز، گوش هامون رو تیز و هوشمون رو 2 برابر می کردیم و با دقت بیشتری توی سایتش می گشتیم، الان این جوری نمی شد!!!

دوستانی که می خوان گوشیشون رو بروز کنن ( به عبارت دیگه نگارش تازه تر پلت فرم رو روی گوشیشون بریزن )، تشریف ببرن به این نشانی:

http://ir.lgmobile.com/web/web.product.manualSoftwareRF.laf
    Last edited by DariushGreat; 10-07-2009 at 13:29.

6. 2 کاربر از DariushGreat بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    همین حوالی...

1

راستی یادم رفت بپرسم... رنوار دارها بگن که:
    1. صفحه کلید کامل کیوورتی QWerty اون همه حروف پارسی رو پشتیبانی می کنه؟ یادم میاد که ویوتی چند تا حرف رو نداشت. مانند د - ژ
    2. سامانه تشخیص دستخط این گوشی از همه حروف پارسی پشتیبانی می کنه یا نه؟ یادم میاد که در ویوتی نمی شد حروف ر - پ - چ - ژ رو به شکل دست خطی در گوشی تایپ کرد.

راستی بچه ها؛ دیروز با مقداد جون تماس گرفتم. حالش خوبه. سرگرم امتحاناتشه؛ به همین خاطر هست که کم پیداس. انشالله خوب پاس کنه و بزودی هم برگرده

8. 2 کاربر از DariushGreat بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Michael Ropy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005

پيش فرض

1. صفحه کلید کامل کیوورتی QWerty اون همه حروف پارسی رو پشتیبانی می کنه؟ یادم میاد که ویوتی چند تا حرف رو نداشت. مانند د - ژ
    من که با رنوار مقداد کارکردم داشت.

10. 3 کاربر از Michael Ropy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

دوستان بنده هر گاه ورژن 9.84 نرم افزار trekbuddy رو ميريزم پيغام عدم همخاني با midt يا جاوا رو مي ده و فقط ورژن پايينتر رو قبول مي كنه وقتي هم اون برنامه را اجرا كرده و نقشه را لود مي كنم پيغام زير رو ميدهد .
    (7) null:
    invalidmapexception
    (null) : no image for tilee 900-0 300*400

دوستان لطف كنيد پاسخ سئوال بالا رو بديد چون تاكنون فكر مي كردم فقط توي مناطق 21 و 22 تهران مشكل دارند امروز مركز شهر چك كردم اونجا هم همين مشكل بود توي نقشه 88 تهران و نقشه ماهوارهاي

آقا داريوش هيچ مشكل با هيچكدام از حروف فارسي نداره

راستي مطابق آدرس آقا داريوش به آدرس رفتم اعلام كرد مي تونم گوشي را به ورژن v10f ارتقائ بدم دارم اينكارو مي كنم خبرش رو بدن مي دم
    Last edited by djmerikhi; 11-07-2009 at 08:27.

داره خودمونی میشه I LOVE MESSI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    Comp Nuo

پيش فرض

منم ديدمش
    من موندم اين c905 چه فلشي داره كه انقدر از رنوار قويتره!
    سلام دوست من فلشش زنون ولی چون نسبت به بقیه یکم گنده تره و توش ایینه بیشتر به کار رفته مثل ان 82

13. این کاربر از I LOVE MESSI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز dark fear's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

محمد جون، در بخش دوربین، گزینه ای به نام تنظیم کنتراست نداره. اما گزینه ای به نام Beauty Shot داره که کارش همون تنظیم هوشمند کنتراست هست. مثل این که باس تو فهرست دوربین و زیرمجموعه اون بگردی و پیداش کنی. در مورد شارپ بودن هم باس بگم که به شکل خودکار هست. و در مورد رنگ هم اگه منظورت افکت های رنگی هست باید بری به Art Shot. معادل های فارسیش رو می دونم، اما می ترسم بگم بدتر گیج بشی. کمی بگردی پیدا می کنی دوست من.

در مورد KC910i باس بگم که خوبیش همینه که همه تنظیمات رو یکجا آورده توی صفحه اصلی دوربین و دیگه نیازی نیست به کنکاش فهرست دوربین بپردازیم.

در مورد تم ها هم باس بگم که اگه گوشیش دستم بیاد، و با فایل هاش آشنا بشم، می تونم تم بسازم...
    البته خودت هم می تونی ها!!!
    ممنون آقا داریوش
    ولی من همه ی حالتا رو قبلا امتحان کردم ... همه ی شرایط حتی با iso های مختلف !! و فهمیدم با iso1600
    بهترین حالت واسه فلشه .. یکم عکس رو زرد میکنه و بهتر میشه .. Beauty Shot یا همون عکس زیبا
    واسه عکس از صورت خوبه ... چین و چروک ها رو حذف میکنه و عکس رو روتوش میکنه ... و البته
    کمی از از وضوحش کاسته میشه (کلا واسه چاپ خیلی چیز خوبیه) art shot یا عکس هنری هم
    واسه گرفتن عکسای هنری و کلاسیکه ... نه عکس معمولی ... گوشه های تصویر رو تاریک میکنه
    تا یه عکس زیبا و هنری بده (کلا کاربرد خودشو داره) کلا خود دوربین کانتراست و رنگ و ... رو تنظیم میکنه
    ولی من منظورم این بود که خوب بود این امکان رو میذاشتن که خودمون هم بتونیم تنظیم کنیم
    Last edited by dark fear; 11-07-2009 at 15:09.

15. 3 کاربر از dark fear بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز dark fear's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

میشه یه مسلمون پیدا بشه جدید ترین ورژن فریمور و شیوه ی دقیق آپگرید رو توضیح بده ؟؟
    ممنون

17. این کاربر از dark fear بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

دوست عزيز براي ارتقاء و ديدن روش آن كه به فارسي هم هست دوست عزيز داريوش ادرسي رو در پست 523 اعلام كرده كه صحيح است و بنده اينكار رو انجام دادم و ورژن گوشي را به F ارتقاء دادم كه تنها تفاوتي كه فعلا ديدم فول شدن صفحه به هنگام عكاسي و به نظرم اندكي سريعتر شدن دستگاه مي باشد ..
    فعلا مورد خاص ديگري نديدم

آقا يه نفر پيدا شده جواب ما رو تو پست 526 بده !!!!!

19. این کاربر از djmerikhi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •