تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: بخاطر عدم بازدهی نظرسنجی این بخش حذف می شود.لطفا از زدن

راي دهنده
0. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
    0 0%
  • تیم مدیریت اینترنت و شبکه

0 0%
صفحه 53 از 482 اولاول ... 34349505152535455565763103153 ... آخرآخر
نمايش نتايج 521 به 530 از 4816

نام تاپيک: DATAK WIMAX & ADSL / شرکت داتک

آخر فروم باز mostafaeshghi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2004
    محل سكونت
    تهران. ميدان 7 تير

پيش فرض

دوستان ! یه چند ساعتی میشه که سرعت رپید شیر من درست شده و با بالاترین سرعت داره دانلود میکنه ! بعید میدونم که تا به کنون برای شما هم درست نشده باشه !

یا اگر نشده شک نکنید تا آخر فردا شب همه چی ردیفه !

اگه نباشه جاش خالی می مونه cinablue's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اره واسه منم سرعت راپید درست شده
    امیدوارم دوباره کاهش پیدا نکنه

اگه نباشه جاش خالی می مونه sam.sum's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

یه زمانی خود داتک برای rapidshare محدودیت تعریف می کرد مثلاً از 8 صبح تا 7 شب.. بعد این بازه زمانی مشکل حل می شد اما جدیدآ این ساعت به 12:30 شب تا 8 صبح تغیر کرده

کـاربـر بـاسـابـقـه sms11's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

دوستان ! یه چند ساعتی میشه که سرعت رپید شیر من درست شده و با بالاترین سرعت داره دانلود میکنه ! بعید میدونم که تا به کنون برای شما هم درست نشده باشه !

داش مصطفی شما شب امتحان کردی سرعت دانلودت خوب شده یا روز امتحان کردی
    اگه روز رو محدود کنند و شب را ازاد کنن که من بدبختم چون شب حتی یه بایت هم دانلود ندارم
    حالا ما که روز دانلد داریم و اینام محدود کردن چه خاکی تو سرم بریزم؟
    MILK way راست میگه من هم 512 دارم اما سرعت دالودم تاحالا به 60 نرسیده
    یه بارم بهشون گفتم گفتن چون ما بین 10 نفر شیر میکنیم سرعت میاد پایین و ممکنه دیگران دانلود کنن تو منطقه مخابراتی شما که سرعت شما میاد پایین
    در صورتی که تو منطقه ما فکر نمیکنم از هر 50 خانواده یه نفر هم ای دی اس ال داشته باشه
    حالا من چیکار کنم؟زنگ بزنم به پشتیبانی؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه cinablue's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

متاسفانه سرعت دانلود تو طول روز از راپید زیر 1 کیلوبایت.....
    محدود کردن
    1 یا 2 شب تا 6 7 صبح انگار بر میدارن...

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

من که هنوز هم نمیتونم دانلود کنم. فقط از لینکهای مستقیم میشه دانلود کرد.شما چطور؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

این شرکت فقط دنبال کمیت هستش نه کیفیت..........
    تو این مملکت کدوم شرکت به فکر کیفیت هست ؟

من آرزو به دل شدم یبار سرعتم از 42-43 بیشتر بشه نمیشه اصلا هیچ وقت، با اینکه من صبح تا شب دانلود میکنم و من این DuMeter ام همیشه بازه و سرعت رو نشون میده ( مهم: این DUmeter یه 5-6 کیلوبایت همیشه سرعت رو بیشتر نشون میده برای همین این داتک میگه برای تست ازش استفاده کنید) این DuMeter هیچ وقت از 50 کیلوبایت بیشتر نشده تا الان. برام سواله که بالاخره این سرویس 512 Share هست باید یه زمانی حالا خیلی کم مثلا به 60 کیلوبایت برسه نباید برسه من یکی از دوستان شاتل 384 فکر کنم داشت یه زمانی دقیقا سرعتش اندازه سرعت الان من بود، من خودمم وقتی 256 همین داتک رو داشتم خیلی وقتا سرعتم به 30 کیلوبایت میرسید. حالا بعضی از دوستان میگن تو عجب آدم زیاده خواهی هستی همینم از کلت زیادی حرف نزن ولی من میخوام فقط ببنیم این اینترنته واقعا 512 (که خوب تابلو نیست) یا همون 384 هست دارن به عنوان 512 تو پاچمون میکنن.
    نه ، این قضیه کاملا شانسی هست ، بستگی به منطقه مخابراتی تون داره .

خیلی خوشحال نشین چون این قضیه مال فقط دیشب نبود ! دقیقا تو این مدت ، شبها اگر اشتباه نکنم از ساعت 12 شب تا 7 صبح محدودیت ها رو برمی داشتن . مگه نمیدونستین ؟ من داشتم برای خودم دانلود میکردم

قضیه Rapidshare و سایت های مشابه به نظر من از این قراره که داتک به طور کامل این سایت ها رو طی این چند روز محدود کرده تا مشکل رفع بشه .

یه بنده خدایی از قسمت پشتیبانی به من گفت که محدودیت کلی Rapidshare در مواقع عادی (بگذریم که تو این مملکت موقعیت عادی تعریف نشده است : دی ) از طرف مخابرات اعمال شده ، و شما هم به این دلیل خیلی این مسئله رو حس نکردید که اکانت دارین .
    Last edited by StormWielder; 14-12-2008 at 12:40.

داره خودمونی میشه sahar_khanoom's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

معاون نگهداري و مديريت شبکه شرکت ارتباطات زيرساخت گفت: با استفاده ازمسيرهاي جايگزين ترکيه،آذربايجان و فالکون مشکل شبکه اينترنت کشور تاپايان امروز برطرف خواهد شد.
    "محمد طاهر شمس" روز يکشنبه در گفت و گو با ايرنا،افزود: اين قطع ارتباط که به دليل قطع کابل مسير جاسک - جفيره که شبکه اينترنت ايران را به کشور امارات متحده عربي متصل مي کند ، رخ داد ، 60 درصد ظرفيت شبکه اينترنت کشور از بين رفت ، اما وجود مسيرهاي جايگزين از قطع شبکه اينترنت جلوگيري کرد.
    به گفته وي ،شرکت ارتباطات زيرساخت با استفاده از مسيرهاي جايگزين ترکيه، آذربايجان و فالکون طي روز گذشته 30 درصد به شبکه اينترنت اضافه کرد و تاپايان امروز 30 درصد ديگر نيز از مسيرهاي پشتيباني جايگزين خواهد شد.
    شمس با بيان اينکه جايگزين کردن مسيرهاي پشتيباني به دليل مسائل تکنيکي زمان بر است،تصريح کرد: درحال حاضر تنها در زمان اوج ترافيک ، شبکه اينترنت کمي کند مي شود که اين مشکل نيز تا پايان امروز برطرف خواهد شد.
    وي درخاتمه با بيان اينکه اين خط ارتباطي در قسمت مربوط به امارات متحده عربي قطع شده است،اظهار داشت: تعميرات اين خط که در بستر دريا قرار دارد ، به عهده شرکت ثالث "ايمارين" است که دو طرف اقدامات لازم را جهت آغاز عمليات ترميم اين خط توسط اين شرکت آغاز کرده اند.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

آسیاتک که هنوز با رپید مشکل داره
    دوستان داتتکی الان رپید سرعتش عادی شده برای شما؟همین الان

آخر فروم باز shahramcat's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

آسیاتک که هنوز با رپید مشکل داره
    دوستان داتتکی الان رپید سرعتش عادی شده برای شما؟همین الان
    رپید برای من بستس ! دانلود نمیکنه !

11. این کاربر از shahramcat بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •