تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 53 از 69 اولاول ... 34349505152535455565763 ... آخرآخر
نمايش نتايج 521 به 530 از 689

نام تاپيک: Need for Speed: Most Wanted

داره خودمونی میشه papa_toop's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

سلام به دوستان

من بازی most wanted رو روی سیستم نصب کردم ولی مثل ps2 فیلم های بازی رو نشون نمی ده
    حالا من باید چی کار کنم که نشون بده

آخر فروم باز frnsh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

سلام به دوستان

من بازی most wanted رو روی سیستم نصب کردم ولی مثل ps2 فیلم های بازی رو نشون نمی ده
    حالا من باید چی کار کنم که نشون بده
    منم هیچ فیلمی رو ندارم. اگه دی وی دی داشت هیچی!!چند تا سیدی داشت؟

آخر فروم باز S@eid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

چند تا سیدی داشت؟
    4 تا .....

داره خودمونی میشه papa_toop's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

براي من 2تا سيدي داشت

آخر فروم باز Rude Boy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

براي من 2تا سيدي داشت
    همونطوری که دوستمون گفتند باید 4 cd باشه و در غیر این صورت قسمت هایی از بازی حذف شده (مثل فیلم ها).

آخر فروم باز frnsh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

همونطوری که دوستمون گفتند باید 4 cd باشه و در غیر این صورت قسمت هایی از بازی حذف شده (مثل فیلم ها).
    تایید میشه.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    Wait wut

پيش فرض

سلام.

1- من الان همه ریس های بلک لیست 13 رو رفتم اما هنوز اون ستاره یا چلنج باز نشده . در ضمن اون رییس هایی که باید پلیسو در عرض 1 دقیقه دور بزنی و... هام باید حتما رد کنم؟

2- هیچ راهیی نیست که اون BMW که اول بازی داری رو ازت نگیرن؟
    آخه مال من رو جرثقیل برد بعدشم اون پلیسایی که ماشینو خط انداخته بودن اومدن Busted کردن . بعدشم بعد از آزاد شدن Mic اومد دنبالم تا بریم یه ماشین بخریم ... حیف هیچی به اندازه اون BMW خوب گاز نمیداد... مخصوصا اگه نیترو میزدی دیگه چی میشد!

3- فایلای VP6 ان اف اس با چی باز میشه؟

4- من میخوام این قسمتای اولیه بازی (دستگیر شدن و خلاصه دموی اول بازی ) رو نمیشه به صورت جدا و با مدیا پلیر ببینم؟ چطوری؟

آخر فروم باز S@eid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

1- من الان همه ریس های بلک لیست 13 رو رفتم اما هنوز اون ستاره یا چلنج باز نشده . در ضمن اون رییس هایی که باید پلیسو در عرض 1 دقیقه دور بزنی و... هام باید حتما رد کنم؟
    در هر دور شوما باید سه تا شرط رو به دست بیاری برای رفتن به مرحله ی بعد ... یکی برنده شدن در تعداد ریس های درخواست شده - یکی شکست دادن پلیس ها در مراحل مختلف به تعداد خواسته شده - و اخر بدست اوردن میزان Bounty درخواست شده .

چک کنید ببینید کدوم یکی رو کامل نکردید .

2- هیچ راهیی نیست که اون BMW که اول بازی داری رو ازت نگیرن؟
    نه عزیز ، این جزو روند بازی هست ... در مرحله اخر ماشین رو پس می گیرید از رازور ...

3- فایلای VP6 ان اف اس با چی باز میشه؟
    من زیاد گشتم ولی برنامه ی مورد نظر رو پیدا نکردم .

4- من میخوام این قسمتای اولیه بازی (دستگیر شدن و خلاصه دموی اول بازی ) رو نمیشه به صورت جدا و با مدیا پلیر ببینم؟ چطوری؟
    راهش همون استخراج هست که نرم افزارش گیر نمیاد ... اگر سیستمتون از لحاظ سخت افزاری قوی هست ببینید می تونید با یه نرم افزار های مخصوص فیلم برداری از صفحه نمایش ، کپچر کنید فیلم ها رو ...

آخر فروم باز MORINIO's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    ESF

پيش فرض

اون موقع که تازه بازی اومده بود من گرفتم 5 تا سی دی بود! و هیچ صحنه حذف شده ای هم نداشت!

یادش به خیر چه حالی میداد!

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    Wait wut

پيش فرض

نه . سیستم کارت کپچر نداره..

خیلی دنبالشم گیرشون بیارم .. کلیم سرچ کردم .. میگن با FLV PLAYER میشه . ما که نتونستیم.

آهان گرفتم ... پلیسا که نشد ! نوشته بود 1000 تا خسارت بزن و بعد فرار کن منم کردم اما چیزی نشد (تیک نخورد)

راستی یه بار شد 8 تا پلیس افتادن دنبالن با سرعت 160 MPH با نیترو میرفتم! اول 2 تا بعد 3 تا بعدش 4 تا بعدشم 6 تا و یهو 8 تا شدن!کاش مثل HP 2 یه هلیکوپتر هم میذاشتن مهشر میشد! یا مثل HP2 یه بخش میذاشتن که تو پلیس شی و متخلفینو بگیری...

الان جریانو فهمیدم ... اون Razor نامرد که توی کربن دوباره میبینش ماشینتو داغون میکنه و مال خودش میکنه ... تو باید اون 15 تا تو رو ببری و برسی به Razor بعدشم Mic پلیس از آب در میادو Razor سوییچو نمیده میک هم ازش میگیره و در میرید بعدش اون لامبورگینی پلیس (همونی که اول بازی خط میندازه) و با یک میلیارد ! پلیس میاند دنبالت ... حیف الان حسش نیست بازیش کنم وگرنه 3 تا بلک لیستو زده بودم ...

راستی اگه + 7 تا پلیس افتادن دنبالتون تنها راهش اینه که به این کامیونایی که ماشین و یا چوب دارن به چرخشون بزنید . اونوقت چوبا میریزه سر پلیسا! البته یه بارم شد پلیسا زدن!

راستی دیتابیس پلیس به چه دردی میخوره؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •