تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 53 از 99 اولاول ... 34349505152535455565763 ... آخرآخر
نمايش نتايج 521 به 530 از 986

نام تاپيک: پارتیشن بندی لپ تاپ های جدید در ویندوز ویستا و حل مشکلات ریکاوری اطلاعات

پروفشنال mo.mo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    شمال

پيش فرض

نه من گفتم مواظبباش هاردت لب تابت فرمت نشه نه درایو c.
    در مورد مراحل ریکاوری کردن هم چیز زیادی در این انجمن نیست.(چون خیلی ساده است مخصوصا hp )
    شما فقط باید complete system restore رو انجام بدین. بعد از این کار تمام مشکلاتتون حل خواهد شد.

در آغاز فعالیت saeid1383a's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض بابا یکی بهم جواب بده

با سلام
    چند تا مشکل و سوال دارم لطفا کمک کنید :
    1. طی3 سالی که لپ تابم (Sony vaio = VGN-AX580G) رو خریدیم چندین بار درایو C رو توسط 2 دی وی دی ریکاوریش ، ریکاوری کردم و هیچ مشکلی برایم پیش نیامده بود .
    تا اینکه چند هفته پیش وقتی که داشتم درایو C رو ریکاوری می کردم شارژ باطری لپ تاب تموم شد و خاموش شد . بعد اینکه روشنش کردم و دوباره عمل ریکاوری رو انجام دادم بهم پیغام Complete drive restor رو داد که می بایست 2 تا درایوشو ریکاوری می کردم ؛ و چون درایو C مخصوص ویندوز(win xp) و درایو D مخصوص اطلاعاتم بود باید یه جوری اطلاعاتم رو از رو هارد بر میداشتم گزینه Complete drive restor رو کنسلش کردم و 2 تا هاردشو (که هر کودوم 80G هست) در اوردم و اطلاعاتمو رو یه سیستم دیگه ریختم و هر دو هارد رو فرمت کردم ؛ و دوباره عمل ریکاوری رو انجام دادم البته ریکاوری کمپلت رو تست کردم که تو نصفه راه ارور داد و سیستم ریست شد . و دیگه لپ تابم ریکاوری نشد . نه درایو C نه هر دو درایو ریکاوری نشد .
    ولی لازم به توضیحه که بگم هر ویندوزی که بخوام میتونم روش نصب کنم چه ایکس پی چه ویستا و همچنین دی وی دی های ریکاوریش هم هیچ مشکلی ندارن
    حالا از مدیران محترم سایت و دوستان عزیز می خوام که کمکم کنید تا بتونم دوباره دستگاهمو ریکاوری کنم
    2 . به تازگی وقتی که به سایت اصلیش ( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) مراجعه کردم دیدم که برای لپ تابم ویندوز ویستا رو با درایورهاش گذاشتن (ویندوز خودش ایکس پی مدیا سنتر هستش) ولی متاسفانه نرم افزارهای مختلفی که رو سیستمم بود هیچ کدومشون تو سایته نیست ؛ مشکلی که دارم اینه که چطور می تونم ویندوز ویستا رو با نرم افزارایه تو سیستم داشته باشم . آیا میشه بعد از اینکه سیستم رو ریکاوری کردم ویندوز ویستا رو روش آپگریت کنم که هم ویستا رو داشته باشم و هم نرم افزارهای رو سیستمو .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

سلام ببخشید من واقعا مشکل دارم یکبار از اول می گم لطفا کامل راهنمایی کنید من 2 تا بکاپ دارم یکی توسط خود ویندوز ویستا گرفتم که در ویندوز اجرا کردم فایلهای درایوc بر میگرده البته اسماشون ولی وقتی وارد ان می شوم یک سری کد می باشد و اجرا نمیشوند دوم توسط nerr8 که هنگام ریستور مقصد می خواهد یکبار c را انتخاب کردم که بعد از نصب ریستارت کردم می گه بوت نداری واگر درایو ریکاوری را انتخاب کنم در ان درایو ذخیره می شود ولی مثل هیدن است واز هیدن هم که بیرون میایم قابل دیدن نیست که احتمالا احتیاج به f11 دارد که قبلا گفته بودم انرا ندارم لطفا اگر عصبانی نمی شید مرا راهنمایی کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

دی وی دی های ریکاوری چه طوری تهیه کنم.یاد ندارم
    کسی قیمت روز این لپ تاپ دارهsony vgn-nr270n/s

داره خودمونی میشه vatanema's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

لپ تاپ من وايو است سري CS.واسه پارتيشن بندي تقريبا تمام پستهاي اينجا رو خوندم.با خود ويستا بخاطر پيج فايل ها نتونستم كاري از پيش ببرم.Partition Manager 9.0 Professional. رو امتحان كردم.drive backup 8.51paragon رو هم امتحان كردم.سي دي بوتابل هم با همون پاراگون ساختم.در نهايت فقط Acronis.Disk.Director.Suite.v10.0.2160 از پسش بر اومد.
    گفتم تجربه خودم رو هم بنويسم شايد بدرد كسي خورد و زحمتش رو كمتر كرد.از همه دوستان مخصوصا رجستر مدير اينجا تشكر ميكنم.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

سلام ببخشید من واقعا مشکل دارم یکبار از اول می گم لطفا کامل راهنمایی کنید من 2 تا بکاپ دارم یکی توسط خود ویندوز ویستا گرفتم که در ویندوز اجرا کردم فایلهای درایوc بر میگرده البته اسماشون ولی وقتی وارد ان می شوم یک سری کد می باشد و اجرا نمیشوند دوم توسط nerr8 که هنگام ریستور مقصد می خواهد یکبار c را انتخاب کردم که بعد از نصب ریستارت کردم می گه بوت نداری واگر درایو ریکاوری را انتخاب کنم در ان درایو ذخیره می شود ولی مثل هیدن است واز هیدن هم که بیرون میایم قابل دیدن نیست که احتمالا احتیاج به f11 دارد که قبلا گفته بودم انرا ندارم لطفا اگر عصبانی نمی شید مرا راهنمایی کنید
    سلام دوست عزیز اقای mo mo امیدوارم حالتان خوب باشد چرا دیگر مرا کمک نمی کنید؟

پروفشنال mo.mo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    شمال

پيش فرض

چرا عصبانی بشیم ؟
    ببنید شما با 2تا dvd ریکاوری که با خود نرم افزار پیش فرض hp گرفتین complete restore کنید .
    در این صورت تمام مشکلات شماحلخواهدشد.
    واگر به هر دلیلی موفق به انجام این کار نشدید میتونید با نصب یه ویندوز جدید و اکتیو کردن آن با اکتیو کد پشت لب تاب و دانلود درایور های آن از سایت hp ویندوز شمابه حالت اول برمیگرده.(البته نرم افزار هایی که بشکله پیش فرض نصب بوده رو از دست خواهید داد.)
    ولی اگر شما با dvd های ریکاوریت ، ریکاوری کنید هیچ مشکلی پیش نمیاد.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

سلام من هنگام ریکاوری گفتم چه اشکالهایی بوجود می اید اگر امکان دارد بگویید چگونه می توان اکتیو کرد

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

راستی من مراحل ریکاوری را گفتم مراحل کدامها درست است و همچنین complete restore در هیچکدام موجود نمی باشد

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

سلام
    من فهمیدم ریکاوری که دارم مربوط به درایو ریکاوری خودم می باشد پس تنها مشکل من نداشتن کلیدf11 می باشد چکار کنم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •