تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 53 از 506 اولاول ... 34349505152535455565763103153 ... آخرآخر
نمايش نتايج 521 به 530 از 5052

نام تاپيک: ‌ پــــــژو 206 ( Peugeot )

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

خیر .فقط تعویض ال سی دی کافیست.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

ماشینه من 206 سفیده
    یکی روانی اومده بود یه نیم متری روش خط عمیق انداخته و رفته
    بردمش ایرانخودرو گفت رنگ کوره ای داریم طوری رنگ میکنم که بشه مثه اولش چون ماشینت هم نووه طوری رنگ میزنیم که موقع فروش هم کسی نفهمه

آیا راس گفته ؟
    رنگ کوره ای یعنی چی ؟؟

در آغاز فعالیت jamal1354's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    سرزمینی بی مرز

پيش فرض

باید LCD Type B بذارید، اما فکر کنم ECU ماشین رو هم باید آپدیت کنی
    ممنون kasra_khan2003 منv8 را جدیدا گرفتم میخاستم بپرسم باز اینایی که گفتی لازمه و ایا تو نمایندگی انجام میدن

آخر فروم باز mm00's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    Gaming n mUsic WorldZ

پيش فرض

ممنون kasra_khan2003 منv8 را جدیدا گرفتم میخاستم بپرسم باز اینایی که گفتی لازمه و ایا تو نمایندگی انجام میدن
    LCD TYPE B اپشنه ...اپشنم یعنی اختیاری
    قیمت اپکو بالا هست میتونی تو بازار تا 180 پیدا کنی ... ولی امکانات خوبی داره که مهم ترنیش نشانگر لحظه به لحظه سوخته ...

5. این کاربر از mm00 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

باید LCD Type B بذارید، اما فکر کنم ECU ماشین رو هم باید آپدیت کنی
    گیر دادی به این آپدیت ها اپدیت فقط مال tu3a هست و اصلا ربطی به آپشن ها نداره و مال مشکلی که در tu3a بود هست
    یه اپدیت دیگه هم هست مال bsi هست که اونم به دیسیپلی ربطی نداره و برای فعال کردن بعضی قابلیت های ماشین هست مثلا من وقتی ماشینو خریدم میشد بدونه روشن کردن چراغ های ماشین مه شکن را روشن کرد ولی وقتی اپدیت کردم بی اس ای را دیگه نمیشه این کارو کرد و حتما باید ماشین چراغهاش روشن باشه تا بشه مه شکن هم روشن کرد و....

---------- Post added at 01:35 PM ---------- Previous post was at 01:31 PM ----------

ماشینه من 206 سفیده
    بردمش ایرانخودرو گفت رنگ کوره ای داریم طوری رنگ میکنم که بشه مثه اولش چون ماشینت هم نووه طوری رنگ میزنیم که موقع فروش هم کسی نفهمه

آیا راس گفته ؟
    رنگ کوره ای یعنی چی ؟؟
    خوب دیگه بعضی ها عقده ای هستند
    در مورد کوره ای هم ماشینو میبرند داخل اتاقی که غبار و گرد و خاک نداره و دماش هم بالاست به این میگن کوره ای

7. 2 کاربر از s-b بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Crisis Manager kasra_khan2003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

گیر دادی به این آپدیت ها اپدیت فقط مال tu3a هست و اصلا ربطی به آپشن ها نداره و مال مشکلی که در tu3a بود هست
    یه اپدیت دیگه هم هست مال bsi هست که اونم به دیسیپلی ربطی نداره و برای فعال کردن بعضی قابلیت های ماشین هست مثلا من وقتی ماشینو خریدم میشد بدونه روشن کردن چراغ های ماشین مه شکن را روشن کرد ولی وقتی اپدیت کردم بی اس ای را دیگه نمیشه این کارو کرد و حتما باید ماشین چراغهاش روشن باشه تا بشه مه شکن هم روشن کرد و....

---------- Post added at 01:35 PM ---------- Previous post was at 01:31 PM ----------

خوب دیگه بعضی ها عقده ای هستند
    در مورد کوره ای هم ماشینو میبرند داخل اتاقی که غبار و گرد و خاک نداره و دماش هم بالاست به این میگن کوره ای
    داشتیم؟ حالا دیگه منو ضایع میکنی؟ وقتی تو برنابئو سوراختون کردیم، میفهمی یادته اون سری به رفیق ما فحش دادی، گفتی خوک؟

راستی، اون bsi الان آپدیت کردی، دیگه نمیشه بدون روشن کردن نور پایین ، مه شکن رو روشن کنی؟ خوب این کجاش قابلیت ماشین هست؟!

ماشینه من 206 سفیده

آیا راس گفته ؟
    رنگ کوره ای یعنی چی ؟؟
    این چیزیه؟!!! ماشین من رو دور تا دور خط انداختن! رو کاپوت هم حتی خط انداختن!

دو طرف رو درست کردم، اما رو کاپوت رو دیگه حوصله نداشتم.

بعضی ها ....

9. این کاربر از kasra_khan2003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

داشتیم؟ حالا دیگه منو ضایع میکنی؟ وقتی تو برنابئو سوراختون کردیم، میفهمی یادته اون سری به رفیق ما فحش دادی، گفتی خوک؟

راستی، اون bsi الان آپدیت کردی، دیگه نمیشه بدون روشن کردن نور پایین ، مه شکن رو روشن کنی؟ خوب این کجاش قابلیت ماشین هست؟!

این چیزیه؟!!! ماشین من رو دور تا دور خط انداختن! رو کاپوت هم حتی خط انداختن!

دو طرف رو درست کردم، اما رو کاپوت رو دیگه حوصله نداشتم.

بعضی ها ....
    نه ضایعت نکردم پس فردا بر میداری ماشینتو میبری نمایندگی میگی این اپدیت کن بعد تا یک کیلومتری مردم بهت میخندند
    حالا میبینیم کی سوراخه 6 تا را یادته
    اون دوستت هم میخواست چپ و راست میومد تو تاپیک ما موج منفی پخش میکرد اگه دم دستم بود .....
    در مورد bsi چرا قابلیت هست این کارو کردند تا در مصرف برق صرفجویی بشه و اصلاح الگوی مصرف رعایت بشه
    دلتون بسوزه ماشین من حتی یه خش هم نداره اخه تو محله ما کسی طرف 206 نمیاد کمترین ماشین مزدا 3 هست بابام اصفهونیه برام هیوندای کوپه نمیخره یکی از دوستام که همسایه دیوار به دیوارمون هست ائودی تی تی داره و من باید سوار این لگن بشم ای خدا پس فردا رفتم اقدام علیه امنیت ملی کردم دلیلش همین فاصله طبقاتی هست

ویرایش:الان کلی فک کردم من به هیچ کس خوک نگفتم داری اشتب میکنی فقط یبار یکی از طرفدارای تیمتون به من برگشت جوابشو دادم
    Last edited by s-b; 24-02-2010 at 17:27.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

پاک شود لطفاااا

Crisis Manager kasra_khan2003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

نه ضایعت نکردم پس فردا بر میداری ماشینتو میبری نمایندگی میگی این اپدیت کن بعد تا یک کیلومتری مردم بهت میخندند
    حالا میبینیم کی سوراخه 6 تا را یادته
    اون دوستت هم میخواست چپ و راست میومد تو تاپیک ما موج منفی پخش میکرد اگه دم دستم بود .....
    در مورد bsi چرا قابلیت هست این کارو کردند تا در مصرف برق صرفجویی بشه و اصلاح الگوی مصرف رعایت بشه
    دلتون بسوزه ماشین من حتی یه خش هم نداره اخه تو محله ما کسی طرف 206 نمیاد کمترین ماشین مزدا 3 هست بابام اصفهونیه برام هیوندای کوپه نمیخره یکی از دوستام که همسایه دیوار به دیوارمون هست ائودی تی تی داره و من باید سوار این لگن بشم ای خدا پس فردا رفتم اقدام علیه امنیت ملی کردم دلیلش همین فاصله طبقاتی هست

ویرایش:الان کلی فک کردم من به هیچ کس خوک نگفتم داری اشتب میکنی فقط یبار یکی از طرفدارای تیمتون به من برگشت جوابشو دادم
    منم یه مدت به بابام گیر دادم بیا ماکسیما یا مزدا3 بخر، که تاپای معامله هم رفتیم، اما بعد دیدم فعلا دادن چنین پولی اشتباه هست، بجاش رفتیم اون 30 تومن رو دادیم یه زمین خریدیم، ویلا بسازیم

بابا یادمه، طرف عکس گذاشته بود از پیغامی که بهش داده بودی، گفتی چرا فوحش میدی، کثافت خوک

جدیدن هیوندای، یه مدل جدید از جنسیس: جنسیس کوپه رو وارد کرده که دیفرانسیل عقب هم هست! خوراک Drift!

اما من اگه پولی دستم برسه و بخوام واسه کلاس و دختر... ماشین بخرم، slk350 رو دوست دارم

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

يه چيزي اينا هست بنام پيغام خصوصي منو ضايع ميکني برنابعو و 6 تايي و خوک و خاطرات شخصي را اونجا بگيد

همونجوري که دوستمون (s-b) گفت چيزي که مسلمه اينه که اپديت اي سي يو مال مشکل تاخير پدال در tu3a بود و هيچ ربطي به lcd b و... نداره بيخودي افکار عمومي را منحرف نکنيد و اگه از چيزي اطلاع نداريد بيخودي نگيد من در يک فروم ديگه بر طبق اطلاعاتي غلتي که دوستان اينجا دادند گفتم براي نصب ال سي دي بايد اپديت کرد ابروم رفت

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •