تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 53 از 97 اولاول ... 34349505152535455565763 ... آخرآخر
نمايش نتايج 521 به 530 از 963

نام تاپيک: مشاوره و راهنمایی برای خرید Tv ا

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    rashtttttttttttttt

پيش فرض

سلام دوستان . " اسب نخریده رفتم زینشو گرفتم "
    مثله کار امروز من . رفتم یک میز Lcd گرفتم . از نمایشگاه با تخفیف ویژه . قابل توجه دوستانی که ساکنه رشت هستند . نمایشگاه لوازم خانگی که در میدان گیل برپاست ، شرکت Sonorous که یک شرکت طراحی و ساخت لوازم خانگی است چندین مدل میز Lcd آورده بود که یکی از اون 3 طبقه ها ی براکت دارشو 280.000 خریدم . فکر کنم خوب خریدم چون چند روز پیش از چند مغازه سئوال کردم شبیه اینو کمتر از 350.000 نمیدادند . تازه جنس شیشه و آلومینیومش هم مثله این نیست . نمایشگاه تا 86/12/05 برپاست .
    مبارکه-میزای قشنگی داشت-راستی اگه میخوای tv بخری تا 15 بگیر-نمایندگیها جنساشون داره ته میکشه-مام تو این هفته دارم میگیرم-2160000 -شاد باشی-بای

پروفشنال mazdakaa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    Shiraz

پيش فرض

کیفیت Plasma بهتره ولی عیب آن Burn پیکسلها براثر تصویر ثابت است اگر دیده باشید پلاسماهای ترمینال هواپیمایی تصویرهای قبل را هم کمرنگ نشان داده یا یک سری پیکسلها خاموش است

پروفشنال mazdakaa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    Shiraz

پيش فرض

یه مقاله در این مورد میزارم
    ولی باید بگم که همین شرکت ها سیم ضد نویز هم تولید کردند
    از طرف دیگه تو منوی سونی یه قسمت وجود داره که می تونه نویز رو حذف کنه که تاثیر قابل توجهی روی کاهش نویز داره. ولی باز هیچ چیز جای کابل قوی رو نمی گیره واسه همین این کابل ها به طور معمول 40 هزار تومن قیمت دارند
    نویز رو معمولا میتونی اطراف نوشته ها ببینی مخصوصا نوشته های منوی ماهواره

قبلا در این مورد توضیح دادم چند صفحه قبل رو بخون
    آره بیسیم بودنش که عالیه 850kw

داره خودمونی میشه Reza's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2004
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض 40d300 خریدم

دوستان سلام . 40d300 خریدم . با Dz750

Lcd شد 2.160.000 و سینمای خانگی هم شد 390.000 .
    دیشب ساعت 12 اومدن برای نصب و تا ساعت 3 صبح طول کشید ولی عجب کیفیت خفنی داره چندتا Dvd خوب داشتم و گذاشتم اینطوری شدم . البته چون شب بود نشد سینما رو خوب تست کنیم .

ولی طرف نتونست سیستمارو طوری به هم وصل کنه که من بتونم به راحتی از ماهواره و Dvd برنامه ضبط کنم . به من گفت باید چند تا فیشو هر دفعه بکنی و بزنی به جلوی Vhs . . مگه میشه ؟ البته بگم که مدل Vhs من سامسونگ کومبو بود و همش میگفت که چون سامسونگه من نمیتونم باهش کار کنم . اینگار که این دستگاه جزام داره . و اصلا دست بهش نزد .
    سئوالی که دارم اینه :
    من قبلا هر زمان که ماهواره برنامه داشت پخش میکرد و کلید Rec رو میزدم علامت ضبط کنار صفحه ظاهر میشد و وقتی ضبط تموم میشد بلافاصله میتونستم نتیجه رو همون جا ببینم . ولی الان اینطوری نیست و میگه علاوه بر کندن فیش باید بری روی یک کانال دیگه و برنامه ضبط شده رو ببینی . این منطقیه ؟ به نظر شما باید فیشها رو طور دیگری نصب کنم . میگه از خروجی Lcd برای ضبط تصویر خروجی گرفته . من نمیدونم . میشه طوری خروجی بگیرم که مثله قبل باشه .

اگه نباشه جاش خالی می مونه mobile's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    Iran-North

پيش فرض

سلام بر دوستان من یه چند وقته که سامسونگ m81 با سینما خانگی tq85 که 1080iسامسونگ گرفتم که من یه مشکلی که دارم اینه که وقتی dvd با هر کیفیتی میزارم وقتی رو ریموت کنترل ال سی دی دکمه info میزنم که مشخصات کیفیت dvd رو بده میده 720x576 ولی باید 1920x1080 چون یکی از آشنا ها همین سینما خانگی با همین مارک ولی ال سی دی سامسونگ s81 گرفته واسه اون حتی رو سی دی های معمولی هم با بالاترین رزولشن نشون میده ولی سامسونگ ال سی دی ما m81 که 46 هم هست همش 720x576 نشون میده چرا ؟ (منظور سایز تصویر هست) . اگر از دوستان در مورده این مدل اطلاعاتی دارند خوشحال میشم به من کمک کنند . باتشکر .
    Last edited by mobile; 27-02-2008 at 11:45.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    rashtttttttttttttt

پيش فرض

دیشب ساعت 12 اومدن برای نصب و تا ساعت 3 صبح طول کشید ولی عجب کیفیت خفنی داره چندتا Dvd خوب داشتم و گذاشتم اینطوری شدم . البته چون شب بود نشد سینما رو خوب تست کنیم .

ولی طرف نتونست سیستمارو طوری به هم وصل کنه که من بتونم به راحتی از ماهواره و Dvd برنامه ضبط کنم . به من گفت باید چند تا فیشو هر دفعه بکنی و بزنی به جلوی Vhs . . مگه میشه ؟ البته بگم که مدل Vhs من سامسونگ کومبو بود و همش میگفت که چون سامسونگه من نمیتونم باهش کار کنم . اینگار که این دستگاه جزام داره . و اصلا دست بهش نزد .
    سئوالی که دارم اینه :
    من قبلا هر زمان که ماهواره برنامه داشت پخش میکرد و کلید Rec رو میزدم علامت ضبط کنار صفحه ظاهر میشد و وقتی ضبط تموم میشد بلافاصله میتونستم نتیجه رو همون جا ببینم . ولی الان اینطوری نیست و میگه علاوه بر کندن فیش باید بری روی یک کانال دیگه و برنامه ضبط شده رو ببینی . این منطقیه ؟ به نظر شما باید فیشها رو طور دیگری نصب کنم . میگه از خروجی Lcd برای ضبط تصویر خروجی گرفته . من نمیدونم . میشه طوری خروجی بگیرم که مثله قبل باشه .
    مبارکه-شیرنی یادت نره-منم تو این هفته میگیرم-راستی حالا که تجربه ی خرید رو
    پیدا کردی نصیحتی نداری به ما کنی؟کجا گرفتی؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه shenhaye_zaman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    AHZ

پيش فرض

سلام بر دوستان من یه چند وقته که سامسونگ m81 با سینما خانگی tq85 که 1080iسامسونگ گرفتم که من یه مشکلی که دارم اینه که وقتی dvd با هر کیفیتی میزارم وقتی رو ریموت کنترل ال سی دی دکمه info میزنم که مشخصات کیفیت dvd رو بده میده 720x576 ولی باید 1920x1080 چون یکی از آشنا ها همین سینما خانگی با همین مارک ولی ال سی دی سامسونگ s81 گرفته واسه اون حتی رو سی دی های معمولی هم با بالاترین رزولشن نشون میده ولی سامسونگ ال سی دی ما m81 که 46 هم هست همش 720x576 نشون میده چرا ؟ (منظور سایز تصویر هست) . اگر از دوستان در مورده این مدل اطلاعاتی دارند خوشحال میشم به من کمک کنند . باتشکر .
    1- سینما رو با چی به LCD وصل کردی؟ نکنه با SCART معمولی وصل کردی؟
    2-به تنظیمات سینما واسه Video output نگاه کردی؟
    3-تنظیمات LCD احتمالش ضعیفه

سئوالی که دارم اینه :
    واسه چی اینهمه طولش دادن؟
    لابد واسه این عملیات بسیار سخت و خطرناک پول هم گرفتند
    ان هم از اون حرفاست چون سامسونگه بش دست نمزنم

معمولا خروجی های ویدئو و صدا باید بتونن از ورودی های وارد شده به LCD صدا وتصویر بگیرند مگر اینکه VHS Player شما صدا رو به صورت منو ضبط کنه که در این صورت باید همون کاریو که طرف گفته انجام بدی

در مورد سوال هم اول شما بگو که تلوزیون قبلی چه مارکی بود؟

آره بیسیم بودنش که عالیه 850kw
    البته تو اون پست به ایرادات این نوع بیسیم هم اشاره شده

AB جان متاسفانه من داشتم OFF می خوندم که از یاهو اوموم بیرون و آیدیت یادم رفت مسیج آرشیو هم چیزی SAVE نکرده بود
    با هاشون صحبت کردم ولی قبول نکردند ظاهرا باید یه مدت صبر کنی
    Last edited by shenhaye_zaman; 27-02-2008 at 20:34.

8. این کاربر از shenhaye_zaman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Reza's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2004
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    من از سونی سنتر چهارراه میکائیل . نزدیک مسجد چهارربرادران گرفتم . توصیه من اینه که اصلا به امید نصابها نباشید . منو از ساعت 9 کاشتند و دقیقا 12 شب اومدن . دیگه میخواستم برم بخوابم . بعد کابل کامپوننت به اندازه کافی از قبل تهیه کنید چون اگه چندتا دستگاه داشته باشید حتما کم میارین . اونا که با خودشون هیچی نمیاره . من LCD رو روی میز براکت دار نصب کردم خیلی باحال شده .

شنهای زمان . VHS Player من دو سری ورودی کامپوننت داره پس باید بتونه صدا رو استریو ضبط کنه . من فکر میکنم چون کابل کم آورده بود یک جوری اینارو بهم آورد . تجهیزاتی که من دارم اینه :
    1 - VHS Player sumsung + DVD player Combo
    2 - -----
    3 - سینمای خانگی SONY

نصاب گفت که باید 5 تا کابل کامپوننت داشته باشی که بتونی بدون دردسر همه اینارو با هم لینک کنی !
    آیا واقعا اینطوریه ؟
    من تجهیزات زیادی ندارم که نشه این کارو کرد . من فقط میخوام هر زمان که کلید rec VHS رو زدم از هر خروجی که داره پخش میشه تصویر و صدا ضبط بشه .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    rashtttttttttttttt

پيش فرض

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    من از سونی سنتر چهارراه میکائیل . نزدیک مسجد چهارربرادران گرفتم . توصیه من اینه که اصلا به امید نصابها نباشید . منو از ساعت 9 کاشتند و دقیقا 12 شب اومدن . دیگه میخواستم برم بخوابم . بعد کابل کامپوننت به اندازه کافی از قبل تهیه کنید چون اگه چندتا دستگاه داشته باشید حتما کم میارین . اونا که با خودشون هیچی نمیاره . من LCD رو روی میز براکت دار نصب کردم خیلی باحال شده .

شنهای زمان . VHS Player من دو سری ورودی کامپوننت داره پس باید بتونه صدا رو استریو ضبط کنه . من فکر میکنم چون کابل کم آورده بود یک جوری اینارو بهم آورد . تجهیزاتی که من دارم اینه :
    1 - VHS Player sumsung + DVD player Combo
    2 - -----
    3 - سینمای خانگی SONY

نصاب گفت که باید 5 تا کابل کامپوننت داشته باشی که بتونی بدون دردسر همه اینارو با هم لینک کنی !
    آیا واقعا اینطوریه ؟
    من تجهیزات زیادی ندارم که نشه این کارو کرد . من فقط میخوام هر زمان که کلید rec VHS رو زدم از هر خروجی که داره پخش میشه تصویر و صدا ضبط بشه .
    مبارکه-فکر کنم از پس نصب کردنش بر بیام-نباید خیلی سخت باشه درسته؟راستی سینما خانگی رو با کابل hdmi وصل کردن؟کابل داشت یا باید جدا بخریم؟
    یه سوال دیگه-نظر فروشنده در مورده dz850 چی بود؟من بین 750 و 850 موندم-هرکی یه چیز میگه
    به هر حال مبارکه-امیدوارم ازش لذت ببری

اگه نباشه جاش خالی می مونه shenhaye_zaman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    AHZ

پيش فرض

مبارکه-فکر کنم از پس نصب کردنش بر بیام-نباید خیلی سخت باشه درسته؟راستی سینما خانگی رو با کابل hdmi وصل کردن؟کابل داشت یا باید جدا بخریم؟
    یه سوال دیگه-نظر فروشنده در مورده dz850 چی بود؟من بین 750 و 850 موندم-هرکی یه چیز میگه
    به هر حال مبارکه-امیدوارم ازش لذت ببری
    نصبش کاری نداره
    واسه نگهداری هم سونی ها دفترچه فارسی دارند که اطلاعات خیلی کاملی توش هست.اینقدر که از خوندنشون حوصلتون سر بره

نه معمولا رو سینما ها کابل HDMI نمیدن
    قیمت کابل هم تو ایران بین 40 تا 80 تومنه
    جواب سوالتون رو هم که تو پیغام پرسیده بودی رو فرستادم
    .................................................. .................................................. ................
    رضا جان میز براکت دار این خطر رو داره که چپ کنه زیاد نزار بچه ها پشت LCD برن چون خطر چپ شدن کامل سیستم میز و LCD وجود داره

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •