تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 53 از 120 اولاول ... 34349505152535455565763103 ... آخرآخر
نمايش نتايج 521 به 530 از 1194

نام تاپيک: کلوپ Lenovo Y580

اگه نباشه جاش خالی می مونه hrh_fourtyseven's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

دلار 3470 تومن!
    پوند 5450 تومن!
    یا ابوالفضل!
    اگه 800 دلار هم قیمتش باشه الان 2776 باید بدی!
    در واقع الان خیلی ارزون تر از این حرفاست!!!!دوست من اون موقع که دلار 2200 بود از کانادا خرید.
    اولا که 800 دلار نیست.850 دلاره تازه با هارد 500 و دی وی دی رایتر(کانفیگ داخلی بلوری و هارد 750)!!!!
    ضمنا 850 دلار قیمت خودشه.با توجه به ایالتی که ازش خرید می کنید بین 50 تا 100 دلار هم مالیات فروش بهش می خوره!
    در میاد به عبارتی 950 تا به اضافه ی یه 50 دلار واسه یه موس و یه کیف هم که بخواین بگیرین.
    می شه جمعا 1000 دلار !!!!!!!
    اگه همین الان خرید کنین دارین بابت 3میلیون و نیم جنس 2700-2800 پول می دین!
    البته اینم بگم که طبق معمول گرونی ارز هیچ ربطی به هیشکی نداره بلکه کار استکبار جهانی و غرب (که اتفاقا هیچ غلطی هم نمی تونن بکنن) و بهایی ها و یهودی هاست!

2. این کاربر از hrh_fourtyseven بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

8 افتضاح

دوستاني كه ميخوان بخرن در جريان باشن كلن لب تاپه بي كيفيتيه ، پايه هاي led ش تكون ميخورن ، همچين لق و پق ميزنه و بايد n56 ميگرفتم اشتباه كردم
    Last edited by hosein-p30; 24-10-2012 at 00:00.

آخر فروم باز M A M M U T's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

اقا من دو هفته پيش y580 رو خريدم و
    چند رو زگرفتار بودم تا ديروز يكي از بچه ها ويندوز ريخت روش شب اومدم خونه روشن كردم چند دقيقه بعد restart شد ، چند بار اين جوري شد و ديگه روشن نشد ، بعد متوجه شدم كه روي لب تاپ برق داره كلا وقتي با دست خيلي اروم اشاره ميكني به بخشهاي فلزيش مور مور ميكنه ، فكر كنم اتصالي داره ، سازگار عوضش ميكنه ؟ بد جوري پكم سوخته ،
    تعميرش مطمئنم كه فايده نداره چون به نظرم motherboard و graphic cardesh sokht الان ميگين چي كار كنم؟
    دوستاني كه ميخوان بخرن در جريان باشن كلن لب تاپه بي كيفيتيه ، پايه هاي led ش تكون ميخورن ، همچين لق و پق ميزنه و بايد n56 ميگرفتم اشتباه كردم
    چرا اینقدر تند میری؟ لپتاپ منم برق داره لپتاپ همه برق داره.اصلا هر دستگاهی که بدنش فلزی باشه برق داره.ماله اون نیست اتصالی هم نداره.
    چی لق میزنه؟مگه موبایله که صفحش لق بزنه؟ صفحش که ثابته یعنی شما میگی led لپتاپ شما شما میره و میاد؟؟؟
    منم یه سری مشکل باهاش داشتم ولی دیگه این قدر بی کیفیت نیست.....تو این دو مه من فقط دومشکل داشتم
    1-سمت چپ کیبورد لپتاپ یکم شل بود
    2 -2 تا پیکسل سوخته که تو هر وسیله ای پیدا میشه.
    دیگه اینا که شما میگی بعید میدونم مشکل خاصی باشه احتمالا تنظیماتش رو بهم زدی اینجوری شده....
    Last edited by M A M M U T; 05-12-2012 at 06:20.

5. این کاربر از M A M M U T بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

چرا اینقدر تند میری؟ لپتاپ منم برق داره لپتاپ همه برق داره.اصلا هر دستگاهی که بدنش فلزی باشه برق داره.ماله اون نیست اتصالی هم نداره.
    چی لق میزنه؟مگه موبایله که صفحش لق بزنه؟ صفحش که ثابته یعنی شما میگی led لپتاپ شما شما میره و میاد؟؟؟
    منم یه سری مشکل باهاش داشتم ولی دیگه این قدر بی کیفیت نیست.....تو این دو مه من فقط دومشکل داشتم
    1-سمت چپ کیبورد لپتاپ یکم شل بود راه حلش یه تیکه کوچیک کاغذه میزاری بین درز کیبورد اصلا هم معلوم نیس
    2 -2 تا پیکسل سوخته که تو هر وسیله ای پیدا میشه.
    دیگه اینا که شما میگی بعید میدونم مشکل خاصی باشه احتمالا تنظیماتش رو بهم زدی اینجوری شده....
    من که همین 2تا مشکلم نداشتم من فوقولاده راضیم تاحالا3 بارم وینذوز عوض کردم

7. این کاربر از wi-fi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

دیروز مدل 1TB با گارانتی سازگار از پاساژ رضا 3,200,000 خریدم. موس و آنتی ویروس و کیفش هم توش بود.
    FHD اصلا تو بازار گیر نمیاد. اگر هم باشه فکر کنم 500-600 به روی همین قیمت!!!
    لپ تاپ خوبه، راضیم ازش. فقط مشکلش براق بودن صفحه (glare) زاویه دید و FDH نبودنش هست. ولی در کل صفحه نمایش قابل قبوله.

نکته داستان اینه که قیمتی که من الان خریدم رو با اولین کسی که تو تاپیک خریده مقایسه کنید، متوجه می شید که باید چجوری بر .... لعنت فرستاد.
    Last edited by youngeagle; 02-10-2012 at 11:46.

9. 3 کاربر از youngeagle بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز HITB0Y's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    هرجا که $ باشه!

پيش فرض

دیروز مدل 1TB با گارانتی سازگار از پاساژ رضا 3,200,000 خریدم. موس و آنتی ویروس و کیفش هم توش بود.
    لپ تاپ خوبه، راضیم ازش. فقط مشکلش براق بودن صفحه (glare) زاویه دید و FDH نبودنش هست. ولی در کل صفحه نمایش قابل قبوله.

نکته داستان اینه که قیمتی که من الان خریدم رو با اولین کسی که تو تاپیک خریده مقایسه کنید، متوجه می شید که باید چجوری بر .... لعنت فرستاد.
    ...............

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

اگه نباشه جاش خالی می مونه hrh_fourtyseven's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

مگه مدل 1TB هم داره؟!!!!!!!
    والا من مدل بدون ssd با هارد 750 اصفهان دیروز قیمت گرفتم 2700 ! تازه تهران که باید ارزون ترم باشه!!
    Last edited by hrh_fourtyseven; 02-10-2012 at 22:07.

آخر فروم باز M A M M U T's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

مگه مدل 1TB هم داره؟!!!!!!!
    والا من مدل بدون ssd با هارد 750 اصفهان دیروز قیمت گرفتم 1700 ! تازه تهران که باید ارزون ترم باشه!!
    1700 یا 2700؟/؟؟
    بله 1 ترابایت هم داره.البته کانفیگی که تو خارج عرضه میشه هارد 1 ترا داره.بعید میدونم تو ایران باشه....

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

من و دوستم با هم گرفتيم مال اون طوريش نيست ، برق هم نداره (خودش ميگه من نديدمش ) ،مال من اصلا روشن نميشه دوسته من فقط صفحه bios مادربورد مياد اولش بعد ديگه صفحه پر خط هاي سفيد و زرد ميشه بعدشم خاموش ، نمايندگي سازگار هم بردم گفت ببرش شركت ، شايد عوضش كنن ولي مال دوستمم اين پايه هاي درش لق بود ، من كه از خدام بود ميومدم ميگفتم به به چه لب تاپي ، خيلي حال كردم ، حيف 2،5 ميليون پول و وقتي كه گذاشتم اخرشم اين شد ، اخه داداشم پارسال n55 گرفت خداييش تا حالا خيلي خوب بود حالا انشالا كه عوضش كنن ، تجربه اي درباره استفاده از گارانتي سازگار دارين؟
    Last edited by hosein-p30; 02-10-2012 at 20:55.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •