تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 53 از 109 اولاول ... 34349505152535455565763103 ... آخرآخر
نمايش نتايج 521 به 530 از 1085

نام تاپيک: کلوپ موتورولا مایلستون

آخر فروم باز johnypersian1656's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    esfahan

پيش فرض

سلام.دوستان اون موتو که گفتم xt701 با قیمت 720 تومن هست (5تا آورده )quench هم 520 که فکر کنم quench قیمتش خیلی خوبه, نظر شما چیه؟

سلام
    یک سوال:
    این گوشی همون درویده؟
    بله ولی دروید واسه شبکه های cdma هست و مایل واسه gsm

2. 3 کاربر از johnypersian1656 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال کلوپ گوشی ها fire159's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    متاسفانه ایران

پيش فرض

سلام.دوستان اون موتو که گفتم xt701 با قیمت 720 تومن هست (5تا آورده )quench هم 520 که فکر کنم quench قیمتش خیلی خوبه, نظر شما چیه؟
    gsm
    قيمت ها براي شروع خوبن
    بخصوص quench كه گوشي خوبيه / اگر كه بصورت عمده وارد ميشد خيلي افت قيمتشون سريع ميشد /
    خودم تابستون يكي از اين جديد جديدا ميخرم /

4. 5 کاربر از fire159 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه jaxi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

سلام دوستان ..!
    میشه آدرس هارو برام بزارید که من تهران از کجا می تونم این گوشی رو به صورت مطمئن و همچنین با کمترین قیمت پیدا کنم ؟؟؟
    در ضمن جانی جان اون Invisbale shild قخ از کجا تهییه کردی...!؟
    از همه دوستان متشکرم

6. 3 کاربر از jaxi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    متاسفانه ایران

پيش فرض

تو علائدین برو گیرت میاد
    قیمت حدودا" 580 هزار

8. 4 کاربر از fire159 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    esfahan

پيش فرض

سلام دوستان ..!
    میشه آدرس هارو برام بزارید که من تهران از کجا می تونم این گوشی رو به صورت مطمئن و همچنین با کمترین قیمت پیدا کنم ؟؟؟
    در ضمن جانی جان اون Invisbale shild قخ از کجا تهییه کردی...!؟
    از همه دوستان متشکرم
    شرمنده jaxi عزیز دیر جواب میدم. واسه قیمت که نمیدونم چرا دوستان قیمت پایین میگن ولی بعد آدرسش رو به بقیه نمیدن!! اما در مورد shield من از یه نفر که با نام کاربری vahid و یه چیزی در ادامه توی موبایلستان عضوه خریدم البته یه مدت طول میکشه تا واست سفارش بده اما مطمئنه خودش هم اصفهانه اگه خواستی آدرس منو بده تا با پیک بفرسته من بگیرم بعد واست پست کنم.

راستی طبق آخرین اخبار ورژن 2.2 واسه مایلستون هم ok شده و توی نیمه ی دوم امسال میاد . مهمترین تغییر هم نصب برنامه ها به طور پیش فرض روی مموری کارت هست بدون نیاز به app2sd .

10. 3 کاربر از johnypersian1656 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

آقا یه روش خوب برا فارسی ساز 2.1 milestone یکی به ما معرفی کنه!هر کدومو رفتیم یه ایرادی داشت.بهترینش این بود که همه جا کار می کرد فقط توی browserحروف جداست.اگه راهی هست که این مشکلم نداره من پیدا نکردم, Please Help

12. این کاربر از Po0yAn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    esfahan

پيش فرض

پویان جان بهترین روش همون استفاده از فارسی ساز nexus هست. توی ایمیل ها هم بالعکس مینویسه؟ لایبرری ها رو دستی کپی کردین؟

نمایی از دسک تاپ آندروید 2.2 که ویدئوش توسط یکی از کارمندان شرکت adobe روی یو تیوب قرار گرفت (توضیح : flash 10.1 با ریلیز شدن FroYo منتشر خواهد شد ) :

اون چیزی که از تصاویر مشخصه یه launcher جدید,android tutorial و global search box از مشخصه ها ی این دسک تاپ جدید هستن .

Some of the rumored features for Android 2.2 include:

• JIT compiler
    • Free additional RAM
    • OpenGL ES 2.0 enhancements
    • Flash 10.1 support
    • Fixed problem with “crazy screen” / Resolution of cross multitouch
    • Activation of Color Trackball
    • Enable FM radio

یه سری توضیحات اضافه هم اینا هستن :
    Additional free RAM should come thanks to the new Linux kernel being used in Froyo. Google is moving from 2.6.29 to the newer 2.6.32 which makes it possible to address the extra RAM

Flash 10.1 is coming .It is entirely possible it could be tied to a future Android firmware and be included with an OTA update.

When is it Android 2.2 coming out

Circle May 19th on your calendar. This is the opening day of Google I/O and I’m anticipating the release of Android 2.2 (and maybe the Flash 10.1 beta) will be tied to this event. Google has provided every developer attending the event a free Droid or Nexus One, so it is possible to see a simultaneous release on both devices

به نظر میرسه که گوگل به همه ی کارمندان شرکت adobe یدونه nexus one رایگان داده (خوش به حالشون ).

Last edited by johnypersian1656; 11-05-2010 at 14:10.

14. 3 کاربر از johnypersian1656 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

با سلام
    اینجا چرا اینقدر خلوت شده؟یه سوال:با آندروید میشه به رادیوهای اینترنتی گوش داد؟من با سیمبین نتونستم.چون نتونست پلی لیست که رادیوها دارن رو باز کنه.خواهش تست کنید جواب بدید.اینم لینک یه رایو با سرعت خیلی خوب:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    البته آهنگ های ترکی پخش ممیکنه.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

ممنون,درست شد.فکر می کنم فایل lib با نام libskia.soکه گوشی رو restart می کنه, آخر از همه و بعد از font و 2 فایل lib دیگه کپی کنید, اینجوری نوشته های web هم برای من سر هم شد.
    sorry جانی جان که دیر جواب دادم,دسترسی درست و حسابی به نت نداشتم که فایل ها رو امتحان کنم زودتر.ممنون از پیگیریت
    Last edited by Po0yAn; 14-05-2010 at 05:10.

17. این کاربر از Po0yAn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    متاسفانه ایران

پيش فرض Quake III running on Motorola Milestone -- with a Zeemote JS1 controlling it all

بازي زيبا و با گرافيك قوي Quake III هم روي ميلستون قابل اجرا شد . و جالبتر اينكه با يك گيم پد كنترل از راه دور به نام Zeemote JS1 controller . Zeemote JS1 براي كاربران نوكيا شناخته شده هست و خوشبختانه حالا براي آندرويد و ميلستون هم ارائه شده و خيلي هم به خوبي كار ميكنه / عكسش رو نتونستم بزارم By now we've all seen some of the great 3D PC games ported over to the smaller screen , but we haven't seen this trick. Youtube user has the classic first person shooter Quake III running on a [ Motorola Milestone and has a Zeemote JS1 controller running the controls. Zeemotes are fairly popular with Nokia users, as well as gamers on that other iPlatform, so it's great to see they are offering an Android version. It's even better that it seems to be working as well as it does. Hit the break for one very cool video</p>
    Last edited by fire159; 14-05-2010 at 08:17.

19. 2 کاربر از fire159 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •