تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 53 از 54 اولاول ... 343495051525354 آخرآخر
نمايش نتايج 521 به 530 از 531

نام تاپيک: سریال در حاشیه / کاری از مهران مدیری

مدیر انجمن اینترنت و شبکه Milad4171's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

والا به نظر من تیم . تیم خوبی نبود. یکی از ارکان های مهم در یک سریال به نظر من اول فیلمنامه اس بعد کارگردانی .
    فیلم نامه یا داستان اگه خوب نباشه کارگردان هرکاری هم بکنه چیز خوبی از آب در نمیاد. البته باز هم این موضوع بستگی داره که در چه شرایطی و چه نوع فیلمنامه ای باشه.
    برای مثال فیلم های تکراری زیادی تولید میشه که فیلم نامه فقط یک مقدار در حد تغییر دیالوگ ها متفاوت هست اما باز بیننده رو جذب میکنه
    اما در مورد فیلم ها یا سریال های ایرانی من فکر میکنم نقش نویسنده خیلی مهمه ! نقش فیلم نامه نویس هم خیلی مهمتر !

کمبودی که در داستان بود همین بود!

2. 2 کاربر از Milad4171 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز albertxx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

رضویان کلا از تلویزیون رفت ! تو اینستاگرامش نوشته !
    کلا؟؟؟؟؟
    چرا؟؟

سه شو مگه اجرا نمیکنه؟؟؟

Sent from my D6502 using Tapatalk

4. این کاربر از albertxx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کـاربـر بـاسـابـقـه MOHAMMAD2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

کلا؟؟؟؟؟
    چرا؟؟

سه شو مگه اجرا نمیکنه؟؟؟

Sent from my D6502 using Tapatalk
    اره
    نمیدونم ، تو اینستاگرام رسمیش نوشته !
    در حاشیه هم دیگه برای همیشه تموم شد

6. 3 کاربر از MOHAMMAD2010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2015

پيش فرض

مهران مدیری بدون پیمان قاسم خانی هیچی برای گفتن نداره

8. 4 کاربر از rezza24 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    N/A

پيش فرض

تموم شد؟ چقدر چرت ...!
    من همه قسمت هاشو دنبال کردم! به امید اینکه خوب شه
    اگه قراره سریال هاش اینطوری باشن والا نسازه خیلی بهتره ...
    چون هم وقت ما رو الکی میگیره و هم بیشتر چهره خودشو خراب میکنه
    فصل 3 هم حتما یه چرتی در میاد مثل این تا دو فصل! بعد میگن چرا کسی سمت تی وی نمیاد!
    فصل بعدی در کار نیست !! اگه قسمت ۲۷ رو نگاه کنید متوجه میشید که کلا پرونده در حاشیه بسته شد ...
    یک سریال آشغال به تمام معنی بود ... مثل بقیه سریال های صدا سیمان!

10. 5 کاربر از sajad-tnt بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز XENON24's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

جالب که قرار بود اواسط سریال خودش هم وارد داستان بشه ولی...خودش هم فهمید چی ساخت سریع جمعش کرد.

12. 2 کاربر از XENON24 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز fandak's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

***طرحی برای «در حاشیه سه»

میرحسینی درباره تولید فصل سوم سریال «در حاشیه» نیز گفت: طرحی را برای ساخت سری سوم این سریال در دست داریم که 26 قسمت ابتدایی آن با موضوع سالمندان مطرح شده، اما هنوز به تصویب نهایی نرسیده است.

وی درباره استقبال نکردن مخاطبان از سری دوم سریال «در حاشیه» و اینکه برای ساخت سری سوم دچار تردید نیست، نیز گفت: برای ساخت سری دوم این سریال، محدودیت و مشکلاتی بر سر راهمان قرار گرفت. از آنجایی که ما نمی‌خواستیم این مسائل باعث ایجاد تنش در جامعه شود، فضای محدودی را تحت عنوان ندامتگاه و زندان انتخاب کردیم و در این فضا ایجاد موقعیت توسط نویسنده و کارگردان بسیار سخت بود و دوست داریم تا ارزیابی در مورد این سریال را در کنار محدودیت‌هایی که داشتیم انجام دهید؛ چراکه زمانی که در یک سریال بازیگر خانم، خانواده و فضای خانوادگی و تعدد لوکیشن نداشته باشید با این محدودیت‌ها طبیعی است اثری از طرف مخاطب ضعیف اعلام شود.

مدیر شبکه سه گفت: از طرفی مهران مدیری نیز به دلیل کسالتی که داشت، نتوانست مقابل دوربین برود و این سریال روی دو بازیگر خاص تمرکز داشت و همین‌ها می‌تواند به یک اثر کمدی لطمه وارد کند. با تمام این تفاسیر اگر بخواهیم ارزیابی درستی از موفقیت یا عدم موفقیت این سریال داشته باشیم، نباید آن را در دسته‌بندی سریال‌های ضعیف قرار دهیم، اما مدیری و تیمش، شاید نتوانستند انتظارات مخاطبان را برآورده کنند.

14. 2 کاربر از fandak بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

رقابت با ماهواره ها مشکل است
    دستمون خالیه

16. این کاربر از L.utus بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال p30g's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

رقابت با ماهواره ها مشکل است
    دستمون خالیه

18. 3 کاربر از p30g بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز XENON24's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض افشاگری بازیگران سریال درحاشیه!

امیر مهدی ژوله به بهانه‌ی برگزیدگان تلویزیون در سال ۹۴ ، نکاتی را درباره‌ی شرایط ساخت مجموعه‌ی «درحاشیه‌»، فشارها و طولانی شدن پروسه تولید و عدم حضور مهران مدیری برای ایفای نقش در صفحه‌ی اینستاگرام خود مطرح کرد.

نویسنده «درحاشیه» در بخش‌های از نوشته آورده است: «من تا الان راجع به مجموعه در «حاشیه ۲» حرفی نزده بودم ولی الان دوست دارم بگویم که ما یک سریال متوقف شده «در حاشیه ۱» را با آن حواشی تمام‌ناشدنی داشتیم با کاراکترهایی که مردم دوست داشتند، با این توضیح که ادامه‌ی کار در بیمارستان ممکن نبود، حتی روپوش سفید‌پوشیدن هم امکان‌پذیر نبود. چند طرح جایگزین مثل تیمارستان و خانه سالمندان و بنگاه اقتصادی و ... هم مورد تایید قرار نگرفت. تنها گزینه ادامه مسیر و فرستادن آنها به بیمارستان و تادیبشان بود. ما از اول می‌دانستیم که فضای تلخ و سنگینی در زندان خواهیم داشت . از حضور خانم‌ها و قصه‌های خانوادگی محروم خواهیم بود و از همه مهم‌تر بزرگ‌ترین ویژگی «در حاشیه ۱ » یعنی نقادی را نخواهیم داشت. »

ژوله عنوان کرده است:«فشار آن توقف و طولانی شدن آن پروسه تولید و فضای کار که کم‌کم غیرهمدلانه و غیردوستانه شده بود و امیدی که به بازخورد‌های مثبت ادامه کار در یک فضای جدید وجود نداشت نتیجه‌اش این بود که آقای مدیری از ابتدای کار بازی نکرد، آقای رادش از قسمت پانزدهم از کار جدا شد و آقای غفوریان و رضوی تا قسمت نوزدهم در کار ماندند.»

این نویسنده همچنین در بخشی از مطلبش یادآور شده است: «طبیعتا ما به عنوان گروه نویسندگان بیش از همه و پیش از همه تمایلی برای نوشتن در حاشیه دو در این فضا و با این شرایط نداشتیم. وقتی تعهد سنگینی برای ادامه‌ی کار روی دوش تهیه‌کننده بود پس ما یا علی گفتیم و با همه چیز‌هایی که داشتیم و نداشتیم وسط میدان آمدیم. قصه‌ها و بچه‌ قصه‌ها و روابطی که درست کردیم چندین بار داستان را براساس نبودن یا رفتن بازیگران بازنویسی کردیم نه برای این‌که مثل در حاشیه یک سروصدا کنیم و بترکانیم فقط به این امید که این تعهد را آبرومندانه به انجام برسانیم. اینها توجیح نقاط ضعف در حاشیه دو نیست که ما بیشتر از همه به آن واقفیم. اینها درد دل‌هایی است که بدانید ما در چه شرایطی چکار کردیم.»

ژوله در پایان مطرح کرده است:« از مشکلات مالی پروژه و اصلاحات پخش و به هم ریختن سر و ته تمام قسمت‌ها می‌گذرم و به این بسنده می‌کنم که در حاشیه دو نه اندازه توانایی این گروه بود نه در شأن لیاقت شما.و این‌که یادآوری می‌کنم بچه‌های نویسنده این کار چه در ایستادن کنار تهیه‌کننده، چه در انعطاف‌پذیری در مقابل تغییرات عجیب و قریب و چه در تلاش برای جنگیدن بی‌شمشیر و سپر، سنگ تمام گذاشتند و پهلوانی کردند.»

20. 5 کاربر از XENON24 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •