تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 53 از 132 اولاول ... 34349505152535455565763103 ... آخرآخر
نمايش نتايج 521 به 530 از 1313

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان قم

داره خودمونی میشه hhrt's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    ناکجا آباد

پيش فرض

خدا نکنه چیزی به سود ملت باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟اصلا انجام میشه
    خدا نکنه به ود خودشون باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟تصویب نشده اجرا میشه!!!!!!!!!!!!!!!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض افزایش چشمگیر پهنای باند اینترنت استان قم در یکسال گذشته !!!!

آخرین خیر سایت
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    جانشین مدیرعامل شرکت مخابرات استان قم گفت: با ایجاد بسترهای ارتباطی همه چیز برای تبدیل شدن استان قم به استان الکترونیک فراهم شده است.
    آقای سید اسدا... دهناد با اشاره به افزایش چمشگیر و بی سابقه پهنای باند در اختیار استان در یکسال گذشته ، پهنای باند در اختیار استان را در پایان سال هشتادو هشت، 465 مگابیت بر ثانیه ذکر کرد و افزود: این میزان با 133 درصد افزایش هم اکنون به بیش از 1085 مگابیت بر ثانیه رسیده است.
    وی افزایش پهنای باند را در انتقال هر چه سریعتر داده ها(اطلاعات) اجرای طرح تجمیع قبوض و پرداختهای غیرحضوری بسیار موثر عنوان کرد و گفت: بر همین اساس ، پهنای باند اینترنت واگذار شده در اوایل سال گذشته ، 151 مگابیت بر ثانیه بود که اوایل امسال به 206 مگابیت بر ثانیه رسید که این امر نشان دهنده افزایش 37 درصدی آن در یکسال گذشته است.
    عضو هیئت مدیره شرکت مخابرات استان قم ، افزایش مشترکان اینترنت پرسرعت (ADSL) به بیش از 40 هزار پورت افزایش یافته است.
    وی از افزایش پهنای باند اینترانت واگذار شده نیز خبر داد و گفت: این شاخص نیز در اواخر سال هشتاد و هشت 369 مگابیت بر ثانیه بود که هم اکنون به بیش از 772 مگابیت بر ثانیه رسیده و حاکی از افزایش 100 درصدی آن است.

سید اسدا... دهناد خاطر نشان کرد هم اکنون 432 شعبه بانکی و 168 مدرسه در استان به شبکه اینترانت متصل هستند.
    طبق این امار اگه کل پهنای باند استان قم (1085 مگابیت) رو بین همه کاربرای ADSL تقسیم کنیم (40 هزار) به هر نفر 27 کیلوبیت میرسه !!!!!!!!!!
    من همین الان به یه vps دسترسی دارم که سرعتش Gb 1 یعنی تقریبا معادل کل پهنای باند استان قم!!!!!

اگه نباشه جاش خالی می مونه hosseinboss's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

پارسال وقتی آقا اومده بود قم مخابراتی ها 512 نامحدود رو میدادن 14 تومن(عین طرح متروس قم که فقط زدن درخت ها رو همون موقع کندن که بگن ما داریم به شدت کار میکنیم یا مثل همین شیرین شدن آب)
    هر طرحی توی این کشور(خصوصا قم)پیاده میشه موقتیه و بیشتر جنبه تبلیغات داره
    ای لعنت به هرچی کذابه

4. این کاربر از hosseinboss بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال LOVEFORLOVE's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

آقا بالا ترین سرعت اینترنت تو دنیا چنده؟؟ 100 مگا بایت در ثانیه ؟
    دوستانم در فرانسه حرف از سرعت 100 مگ میززند من بهش گفتم این سرعت شبکه هست پوزخندی زد گفت به لینک زیر مراجعه کنی خواهی فهمید آبروم جلوش رفت ببنید درسته>؟

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by LOVEFORLOVE; 18-09-2011 at 23:38.

کاربر فعال انجمن pcsoft's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    بهشت ایران

پيش فرض

قیمت ها تکون نخورده. قانون اجرا بشه من عمرا به اینا پول زور بدم.
    اگر قانون اجرا شد اینا محل نگذاشتن با رفیقم میریم حقمون رو بگیریم. بقیه هم همینطور:
    اگر با اینا مدارا کنین 100 سال دیگه هم عین خیالشون نیست. این دفعه که هیچی. ولی دفعه بعد(چون دیگه قانون اجرا شده احتمالا) اگر قانون اجرا شده بود برید حقتون رو بگیرید.
    البته با آرامش

تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

آقا پارس آنلاین و پیشگامان در منطقه زین الدین چطوره ؟میخوام از شاتل برم به یکی از این دو شرککت وضعیت اینا چطوره؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه alirezawater's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

پیشگامان بهتره

تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

آقایون من میخواهم سرویس جدیدی بگیرم اما جز شاتل منطقه مار را پوشش نمیدهد 270 یا اگه هست من خبر ندارم بنظر شما 512 شاتل بگیرم؟ دانلود شبانه هم میخوام انجام بدم سرویس فعلی من اکو لایته 128 که رو 1 مگ بسته شده بخاطر اینکه ترافیکم زود زود تموم شه چه کنم؟

یکی از دوستان وایمکس را پیشنهاد میکنه که شبانه 60 تا دانلود بهش میده مبین نت

کاربر فعال انجمن شبکه اینترنت
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

دوستان قمی بهترین سرویس دهنده اینترنت پرسرعت وایمکس مبین نت هست!!که واقعا تو قم کارش تا الان عالی بوده و من 2تا ازش سرویس دارم

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سوالی داشتید در مورد وایمکس در خدمتم

داره خودمونی میشه mahdimp5's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

دوستان قمی بهترین سرویس دهنده اینترنت پرسرعت وایمکس مبین نت هست!!که واقعا تو قم کارش تا الان عالی بوده و من 2تا ازش سرویس دارم

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سوالی داشتید در مورد وایمکس در خدمتم
    تو همه سرویسهاش سرعت آپلود نصف دانلود هست؟ این سرعتی که گذاشتی مال سرویس یک مگابیتش هست؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •