تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 52 از 58 اولاول ... 242484950515253545556 ... آخرآخر
نمايش نتايج 511 به 520 از 574

نام تاپيک: وزیر ارتباطات تفاوت نظام تعرفه‌ای سابق و جدید اینترنت ثابت را اعلام کرد

اگه نباشه جاش خالی می مونه alyy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

نتیجه نهایی مقایسه تعرفه‌های قدیم و جدید اینترنت به همراه بررسی ترافیک واقعی در تعرفه‌های جدید

همچنان که وزیر ارتباطات نیز به این دسته از مشترکان که مصرفی در حدود 4 گیگ دارند استفاده از سرویس های حجمی اینترنت موبایل یا TD-LTE را توصیه کرد. TD-LTE هنوز در بسیاری مناطق پوشش ندارد.
    منبع : شهر سخت افزار
    اینو ببینید فرق ویز پخته با ویز ناپخته

ویز قبلی دنبال راهکار بوده که واسه کم مصرفها یه فکری بکنه .نگو راه حل دست اذری جهرمی بود.خخخخ یکی نبود به این اقای جهرمی بگه شما که میگی کم مصرفها از نت موبایل استفاده کنن اخه مگه همه جا 3G یا 4G شده که استفاده کنن؟ یا مگه همه فقط با موبایل میرن اینترنت؟ یا همه گوشی سیستم بالا دارن مگه؟
    واقعا این ویرز ها رو از کجا پیدا میکنن.

2. 3 کاربر از alyy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز david-ebi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    IR

پيش فرض

اینو ببینید فرق ویز پخته با ویز ناپخته

ویز قبلی دنبال راهکار بوده که واسه کم مصرفها یه فکری بکنه .نگو راه حل دست اذری جهرمی بود.خخخخ یکی نبود به این اقای جهرمی بگه شما که میگی کم مصرفها از نت موبایل استفاده کنن اخه مگه همه جا 3G یا 4G شده که استفاده کنن؟ یا مگه همه فقط با موبایل میرن اینترنت؟ یا همه گوشی سیستم بالا دارن مگه؟

دوست عزیز دقیقا درست میگی.من خودم کم مصرف هستم.خیلی از کارها هستش که اصلا نمی تونم تو صفحه کوچیک موبایل انجام بدم و باید حتما صفحه مانیتور بزرگ باشه.

حالا میگیم نت موبایل رو هات اسپات می کنیم روی سیستم.اولا که باید برم برای سیستمم کارت شبکه بیسیم بگیرم.

دوما اصلا گوشیم نسل قدیمی هستش و 3g بیشتر نداره و اینقدر هم کند هستش که اصلا وقتی به اینترنت وصل میشه مدام هنگ میکنه باز ول میکنه

من بیشتر استفاده ام از نت در منزل هستش و یکسری کار تخصصی با سیستمم انجام میدم و کلا تا الان اینترنت موبایل به کارم نیومده

حالا اگر بخواهم از نت موبایل استفاده کنم باید هم هزینه گوشی نسل جدید بکنم و هم کارت شبکه بیسیم برای سیستمم

4. 2 کاربر از david-ebi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

مودم سیمکارت خور که پورت lan داشته باشه نزدیکای چهارصده، مودم سیمکارت خور معمولی حدود 200 به علاوه کارت شبکه حدود 250 میشه. مودم td lte مبین نت با مالیات و طرح یک ساله 160
    فقط خواستم در جریان قیمت ها باشید به حرفای وزیر و طرح جدید کاری ندارم

6. این کاربر از ERF@NIAN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

در مورد کم مصرف ها و پرمصرف ها به نظر من فرق طرح قدیم و جدید برای اقشار مختلف اینجوریه
    طرح قدیم:
    برای کم مصرف ها خوب
    برای افراد با مصرف متوسط بد
    و برای پرمصرف ها خیلی بد بود
    و طرح جدید:
    برای کم مصرف ها بد
    برای افراد با مصرف متوسط خوب
    و برای پرمصرف ها نسبتا خوب هست(البته بیشتر های وب و فن اوا که حجم بالا تر میدن)
    ولی چیزی که مشخصه درامد شرکت ها در طرح جدید خیلی میاد پایین تر
    قبلا فقط به کم مصرف ها طرح های نسبتا ارزان میدادن چون خواهان حجم زیادی نبودن
    ولی از اون طرف طرحاشون برای بقیه بد بود و با فروش حجم سرکیسشون می کردن

8. 3 کاربر از Mana5 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

دوست عزیز دقیقا درست میگی.من خودم کم مصرف هستم.خیلی از کارها هستش که اصلا نمی تونم تو صفحه کوچیک موبایل انجام بدم و باید حتما صفحه مانیتور بزرگ باشه.
    حالا میگیم نت موبایل رو هات اسپات می کنیم روی سیستم.اولا که باید برم برای سیستمم کارت شبکه بیسیم بگیرم.
    دوما اصلا گوشیم نسل قدیمی هستش و 3g بیشتر نداره و اینقدر هم کند هستش که اصلا وقتی به اینترنت وصل میشه مدام هنگ میکنه باز ول میکنه

من بیشتر استفاده ام از نت در منزل هستش و یکسری کار تخصصی با سیستمم انجام میدم و کلا تا الان اینترنت موبایل به کارم نیومده
    حالا اگر بخواهم از نت موبایل استفاده کنم باید هم هزینه گوشی نسل جدید بکنم و هم کارت شبکه بیسیم برای سیستمم
    برای استفاده از اینترنت اپراتورهای موبایل روی کامپیوتر میتونید از دانگلهای یو اس بی 4g استفاده کنید

محمدجواد آذری جهرمی در چهاردهمین اجلاس سراسری فناوری رسانه گفت: از یکهزار و ۲۴۱ شهر در تقسیمات کشوری، هم اکنون یکهزار و ۲۰۰ شهر به نسل سوم موبایل متصل شده اند و طبق قولی که به ما داده شده است ۴۰ شهر باقی مانده نیز تا ۲ هفته دیگر به ۳G متصل خواهند شد.

Last edited by leo.unique; 12-12-2017 at 17:15.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

لایو جلسه مدیریت های وب رو شنیدید؟
    گفت پارسال 2 بار هزینه های مخابراتی شون 25 درصد کاهش پیدا کرده
    در مصوبه اخیر مجدد هزینه های مخابراتی 25 درصد کاهش پیدا کرد
    دو بار یک بار 30 درصد و 50 درصد هزینه انتقال و اینترنت رو براشون کاهش دادند.
    تازه چند تاشو گفت و بقیه رو نگفت...
    فقط ببنید...
    چندین بار و چند بار کاهش قیمت داشتند در هزینه های شرکت های اینترنتی اما هیچیش به ما نرسید و همش رو شرکت های اینترنتی خوردند رفت.

اینقدر تخفیف بهشون دادند اما به کاربر ندادند تا در نهایت وزارت خونه مجبور شد تا سرعت و قیمت رو فیکس کنند به اجبار...
    دست وزارت خونه درد نکنه که جلوی اینها ایستاد . خیلی بی انصاف بودند که این همه تخفیف میگرفتند اما هیچی به کاربر نمی رسید و خون ما تو شیشه بود

حقشون هست انشالله شرکت های اینترنتی درآمد شون کم بشه

11. 2 کاربر از Life24 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

دوستان در مورد تفکیک حجم داخلی و خارجی من یه چیزی رو هنوز درست متوجه نشدم
    فرض کنید اگر ماهی 300 گیگ حجم بدن 100 گیگش خارجی باشه 200 گیگش داخلی یعنی اگر ما 99 گیگ خالص خارجی مصرف کنیم و مصرف داخلی نداشته باشیم بعدش هنوز 200 گیگ داخلی رو داریم یا با مصرف خارجی از حجم داخلی هم کم میشه؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه payampop's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

جدول مقایسه تعرفه اینترنت غیر حجمی شرکت‌ها؛ سرعت 16 مگابیت بر ثانیه

14. 2 کاربر از payampop بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال AMIR-AIRGUNNER's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

دوستان در مورد تفکیک حجم داخلی و خارجی من یه چیزی رو هنوز درست متوجه نشدم
    فرض کنید اگر ماهی 300 گیگ حجم بدن 100 گیگش خارجی باشه 200 گیگش داخلی یعنی اگر ما 99 گیگ خالص خارجی مصرف کنیم و مصرف داخلی نداشته باشیم بعدش هنوز 200 گیگ داخلی رو داریم یا با مصرف خارجی از حجم داخلی هم کم میشه؟
    حجم ها بر حسب داخلی هستن و در ضمن حجم داخلی با خارجی این جوری جدا نیست
    فرضا شما 300 گیگ داشته باشی و اگه 99 گیگ خارجی مصرف کنی یعنی 198 گیگ از 300 گیگ رو مصرف کردی و 102 گیگ حجم داخلی باقی مونده

تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

حجم ها بر حسب داخلی هستن و در ضمن حجم داخلی با خارجی این جوری جدا نیست
    فرضا شما 300 گیگ داشته باشی و اگه 99 گیگ خارجی مصرف کنی یعنی 198 گیگ از 300 گیگ رو مصرف کردی و 102 گیگ حجم داخلی باقی مونده
    چرا 198؟ اگر حجم داخلی به فرض 3 برابر حجم داخلی باشه اگر 99 گیگ خارجی مصرف بشه یعنی 297 گیگ تموم شده و فقط 1 گیگ خارجی معادل 3 گیگ داخلی مونده
    این برداشت من بود حالا کسانی که این سرویس های جدید رو گرفتن بیان توضیح بدن بهتره
    ولی چیزی که هست رقم حجمی که نوشتن واسه مردم گول زنندست مثلا طرف فکر می کنه 100 گیگ خالص خارجی و 200 گیگ خالص داخلی داره نمی دونه کلا 100 گیگ داره و خارجیها با ضریب 3 حساب میشه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •