تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 52 از 70 اولاول ... 24248495051525354555662 ... آخرآخر
نمايش نتايج 511 به 520 از 699

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی استقلال تهران | تـــاج آسـیـا | فصل 94-1393

اگه نباشه جاش خالی می مونه federrer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    Virtual World

پيش فرض

جالبه
    منتقدان استقلال و اونایی که میگن بردها شانسیه ،
    اصلا حرفی از پنالتی نیمه اول که گرفته نشد و صحنه آفسایدی که از آرش به اشتباه اعلام شد ، نمی زنن

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از فارس، نوید مظفری در مورد نحوه قضاوت تورج حق‌وردی در بازی استقلال و پیکان گفت: در دقیقه 44 مدافع پیکان بر روی مهاجم استقلال مرتکب خطای پنالتی شد و هنگامی که تکل زد ابتدا پای راست بازیکن استقلال را زد و سپس توپ را دفع کرد. این یک خطای پنالتی بود که داور آن را نگرفت.

وی ادامه داد:‌صحنه دوم و بحث‌برانگیز این مسابقه گلی بود که پیکان به ثمر رساند که این گل هم کاملا سالم بود و هیچ خطایی روی دروازه‌بان استقلال اتفاق نیفتاد. طالب‌لو هنگامی که قصد بلند شدن داشت به بازیکن حریف خورد و این گل کاملا صحیح بود.

مظفری در مورد اینکه قضاوت حق‌وردی در این بازی چطور بود، گفت:‌وقتی داور دو اشتباه تاثیرگذار داشته باشد هر چقدر عملکردش خوب باشد نمی‌توان از آن دفاع کرد.

وی در مورد اعتراض مربیان پیکان و اخراج مربی پیکان در دقیقه 10 گفت: این اعتراضات دیگر در فوتبال دنیا از مد افتاده است. مربی پیکان دیگر چه می‌خواست داور خطای بازیکن استقلال را گرفت و به او کارت زرد هم نشان داد. مربی پیکان به چه اعتراض می‌کرد. هفته گذشته هم یکی از بازیکنان آنگونه اعتراض کرد. این اعتراضات درست نیست.

داور بین‌المللی سابق فوتبال ایران در مورد اینکه مرفاوی گفته استقلال باید برنده می‌شد،‌گفت: من این حرف را قبول ندارم سوت‌های داوران تعیین شده نیست. مرفاوی خودش هم سرمربی استقلال بوده است. داوران ممکن است اشتباه کنند اما اشتباه آنها سهوی است.
    Last edited by federrer; 08-02-2015 at 23:53.

2. 6 کاربر از federrer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز امید رض's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    شهر موبیوس

پيش فرض

بردیم ..بردیممممم بردیمممممممممممم رحمتی ضایع شد
    اینومیگن تیم
    پارسال هم میتونستیم این جوری باشیم این رحمتی که گند میزد یه چند تا از بازیکناهم شیطنت کردن اگه این اتفاق نمی افتاد دیگه الان توفضا بودیم
    بچه ها همه بریم محو بشیم توسکوت اینهمه پیروزی تا بازیه بعدی
    Last edited by امید رض; 10-02-2015 at 02:08.

4. 2 کاربر از امید رض بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه Esteghlal_Paydar44's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    Mashad

پيش فرض

چقدر سیاست پشت برنامه ی 90 و این آقای فردوسی پور کثیفه ! آخه چقدر ؟؟؟!!!

خلاصه ی بازیه ی زیبای استقلال و پیکان از سایت ورزش 3 حدود 7 دقیقه و 42 ثانیس و استقلال حدود 10 9 تا موقعیت گل داره ... اما توی برنامه ی این یارو فقط 2 دقیقه از بازیو نشون میدن که استقلال توش 3 تا موقعیت گل داشت !!

همینطور خلاصه بازی با سایپا !! کلا این 2 تا تیم توی این 2 تا بازی مقابل استقلال روی هم 4 تا موقعیت گل نداشتن تک تک اونارو گلچین میکنن نشون میدن اما 17 18 تا موقعیت گل استقلال تبدیل میشه 5 6 تا موقعیت گل و بازیه استقلال رو اون تحلیل گر اینجوری توصیف میکنه : بازیه متوسط استقلال مقابل پیکان و سایپا !!!

آخه دیگه بچه ی 2 ساله هم بذاری این برنامه ی کثیف تلویزیونی رو نگاه کنه متوجه میشه چقدر با سیاست رنگی داره برنامه جلو میره !! میان میگن تایم برنامه کمه ! موقعیت گل های استقلال رو نشون نمیدن و استقلال رو تیمی متوسط توی این 2 تا بازی توصیف میکنن بعد مصاحبه ی چرت و پرت و دری وریه رحمتی رو کامل پخش میکنن !! بعد میگن این حق برای مسئولان استقلال هست بیان پشت خط اما این هفته نه !! وقت برای رحمتی یه دروازه بان لیگ داخلی هست وقت برای یه باشگاه با 30 40 میلیون هوادار برای دفاع نیست !!

اتفاقا وقتی یه تیم اینقدر دشمن داره اونم توی یه همچین برنامه هایی بردن و ضایع کردن اینا بیشتر به آدم میچسبه

6. 7 کاربر از Esteghlal_Paydar44 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز XENON24's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض فریدون زندی با استقلال تمرین کرد

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ زندی که به دلیل مصدومیت شدید مدت ها از فوتبال دور بود، به ایران برگشته تا به گفته خودش، با دو تیمی که خواهان او هستند مذاکره کند. زندی که برای دیدن بازی استقلال - پیکان به ورزشگاه آزادی رفته بود، امروز به محل تمرین استقلالی ها رفت و با کسب اجازه از قلعه نویی، لباس ورزشی پوشید و با استقلالی ها تمرین کرد.

8. 4 کاربر از XENON24 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز arash-king's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

چقدر سیاست پشت برنامه ی 90 و این آقای فردوسی پور کثیفه ! آخه چقدر ؟؟؟!!!

خلاصه ی بازیه ی زیبای استقلال و پیکان از سایت ورزش 3 حدود 7 دقیقه و 42 ثانیس و استقلال حدود 10 9 تا موقعیت گل داره ... اما توی برنامه ی این یارو فقط 2 دقیقه از بازیو نشون میدن که استقلال توش 3 تا موقعیت گل داشت !!

همینطور خلاصه بازی با سایپا !! کلا این 2 تا تیم توی این 2 تا بازی مقابل استقلال روی هم 4 تا موقعیت گل نداشتن تک تک اونارو گلچین میکنن نشون میدن اما 17 18 تا موقعیت گل استقلال تبدیل میشه 5 6 تا موقعیت گل و بازیه استقلال رو اون تحلیل گر اینجوری توصیف میکنه : بازیه متوسط استقلال مقابل پیکان و سایپا !!!

آخه دیگه بچه ی 2 ساله هم بذاری این برنامه ی کثیف تلویزیونی رو نگاه کنه متوجه میشه چقدر با سیاست رنگی داره برنامه جلو میره !! میان میگن تایم برنامه کمه ! موقعیت گل های استقلال رو نشون نمیدن و استقلال رو تیمی متوسط توی این 2 تا بازی توصیف میکنن بعد مصاحبه ی چرت و پرت و دری وریه رحمتی رو کامل پخش میکنن !! بعد میگن این حق برای مسئولان استقلال هست بیان پشت خط اما این هفته نه !! وقت برای رحمتی یه دروازه بان لیگ داخلی هست وقت برای یه باشگاه با 30 40 میلیون هوادار برای دفاع نیست !!

اتفاقا وقتی یه تیم اینقدر دشمن داره اونم توی یه همچین برنامه هایی بردن و ضایع کردن اینا بیشتر به آدم میچسبه
    همه استقلالیا فهمیدن که این آقای میکروفون به دست چه قصد و هدفی داره !
    تنها هدفش : زمین زدن استقلال
    ولی کور خونده !! تا وقتی خدا با ماست و سرمربی‌ای مثل امیرخان بالا سرِ تیمه ، این آقا باید بشینه یه گوشه و موفقیت‌های استقلال رو ببینه

اومد توی برنامه‌ای که بعد از بازی با سپاهان بود ، بازیِ استقلال رو تحلیل فنّی کرد و همش راجع به نقطه ضعف های استقلال گفت
    جالبیش اینه که فقط بازی استقلال رو تحلیل کرد و اصرار داشت تا نقطه های ضعف و قدرت تیم رو بگه تا تیم‌های مقابل
    مواظب نقطه قوّت استقلال باشن و از طرف دیگه ، از نقطه ضعف استقلال استفاده کنن...

چقد این بشر میتونه پست و ذلیل باشه !! رسانه ملّی رو دادن دست این آقا تا هر کاری دلش خواست انجام بده !!

در رابطه با صحبت‌های رحمتی هم باید بگم : ایشون اومدن میگن تو رختکن به ما و بازیکنا فحش میدادن و حرف‌های رکیک میزدن !!
    خب سوال اینجاس : مگه واسه بار اوّلت بود که با امیرخان کار میکردی !؟
    قبل از اینم گفته بود : منو بخاطر اشک‌هایی که واسه ناصر حجازی ریختم از تیم بیرون کردن !!

معلوم نیس کدوم حرفش درسته کدوم غلط !! هرچی که هست معلومه داره دروغ تحویل میده

10. 6 کاربر از arash-king بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

El Capitano Amir M.ohAma.D's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

تورج حق‌وردي داور بازي استقلال در برابر پيکان در واکنش به اظهارات يکي دو تن از کارشناسان داوري که مدعي بودند گل پيکاني‌ها به اشتباه مردود اعلام شده و سوراکا گل سالم به ثمر رسانده است به 90 گفت: طبعا هر کارشناسي داوري آزاد است در اين باره اظهارنظر کند و سلايق شخصي‌اش در قضاوت را با رسانه‌هاي گروهي در ميان بگذارد. من هم از اين موضوع هيچ گله‌اي ندارم اما بايد به اين قضيه اشاره کنم که اين کارشناسي‌ها باعث نمي‌شود از تصميمي که در خصوص مردود اعلام کردن گل پيکاني‌ها گرفته‌ام برگردم.
    حق‌وردي افزود: من چندين بار صحنه گل مردود پيکاني‌ها را به دقت و با تصوير آهسته نگاه کردم و هر بار سعي کردم اگر نکته‌اي از نظرم دور مانده را لحاظ کنم تا ببينم آيا واقعا اشتباهي رخ داده يا نه تصميم من درست بوده است؟! اما هر بار که اين صحنه را نگاه کردم مطمئن‌تر شدم که درست قضاوت کرده‌ام و درست در سوت خود دميده‌ام.
    وي در خصوص اظهارنظر صدرالدين موسوي عضو کميته داوران فدراسيون فوتبال که اعلام کرده بود گل پيکاني‌ها سالم بوده هم تاکيد کرد: به نظر من مسئوليني که مي‌توان در کميته داوران به حرف آنها استناد کرد حسين عسکري و فريدون اصفهانيان هستند سپس ناظر داوري که بر شرايط بازي و آن صحنه اشراف کامل داشته است و خوشحالم که از جانب اين عزيزان قضاوت من زير سئوال نرفته است. واقعيت مطلب اين است که من اشتباه تاثيرگذاري در روند بازي استقلال و پيکان نداشتم که حالا بخواهم به خاطرش پاسخگوي افکار عمومي باشم
      محتوای مخفی: منبع 
    http://www.navad.net/NewsContent.aspx?NewsID=116548

واقعا دیگه کار از کار گذشته و به نامردی کشیده شده
    من که سالهاست نودو دیگه نمیبینم منی که قبل از 2-3 سال گذشته حتی یک ثانیه از این برنامرو هم حاضر نبودم از دست بدم....بگذریم نمیخوام وارد بحث برنامه بشم

ولی نمیدونم چرا میگن اون گل سالم بود!!!!بی شک به دلیل جو رسانه ایه برنامه 90 که در مورد این گل راه انداخته
    فنایی که وضعیتش مشخصه اون از قضاوت در مورد هند خسرو حیدری جلو سپاهان و خیلی مسائل دیگه که من الان حضور ذهن ندارم که این اقای فنایی یه چیزایی گفته که فکر کنم خودشم فیلمشو ببینه خندش بگیره !!!!!

کوچکترین حرکتی رو گلر خطاست اون گل 100% خطا بود گلر بحثش با یه بازیکن دیگه جداست کوچکترین حرکتی روش خطاست(عجب شعر با قافیه ای شد )....بازیکن پیکان توپ وحیدو قشنگ زد تابلو بود خطاست
    این جو فقط به خاطر 3 برد پی در پی اتفاق افتاده.....

ای کاش یادمون نمی رفت خدایی هم هست...اقایان عادل فردوسی پور علی جوادی هیوا یوسفی و ............
    بیخیال نمیخوام مسائلو باز کنم....این نیز بگذرد
    Last edited by Amir M.ohAma.D; 11-02-2015 at 20:46.

12. 5 کاربر از Amir M.ohAma.D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای امير موسر's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

چند ساله دارم بهتون میگم 90 دشمن استقلاله !؟ پستامم هست !

14. 4 کاربر از امير موسر بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

کامپیوترمو آبی استقلالی کردم تا کور شود هر آنکه ( فردوسی پور ) نتوان دید .

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

16. 7 کاربر از امير موسر بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

فردا باید 40 امتیازی بشیم برای صدر ایشالله !

18. 3 کاربر از امير موسر بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

6 صدر نشینی تاج آسیا ایشاالله به کوردی چشم دشمنان

فردا باید 40 امتیازی بشیم برای صدر ایشالله !
    سلام -ایشالله صدر نشین میشیم به کوری چشم دشمنان

20. 2 کاربر از hamid raza بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •