تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 52 از 79 اولاول ... 24248495051525354555662 ... آخرآخر
نمايش نتايج 511 به 520 از 784

نام تاپيک: بحث و گفتگو درباره نتايج کلی كاروان ايران

اگه نباشه جاش خالی می مونه Kesel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

دوستان میشه بگین این کاهو فروشی و وضع بد مالی عبدولی خبرش از کجا بوده؟؟؟؟؟ آیا اینم شایعه نیست؟؟؟؟؟؟
    متاسفانه از این نقل قول ها می شه . اول از همه این خبر اینجا اومده :
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    آخرش نقل قول کرده که :
    Abdavali was a simple fruit seller who sacrificed a lot in four years for the Olympic Games…people only applaud the ones who won gold medals…We should not leave this champion alone and support him.
    که اسمی از کاهو(!) برده نشده . اینجا می گه میوه فروش هست اما خداییش نگاه کنید منبعی که ذکر می کنه رو :

!! اینجا فقط نوشته تهی دسته ! که اونم معلوم نیست ! می بینیم از تو وبلاگ می یان نقل می کنن ! تازه این وبلاگ هیچ جاش ننوشته که سبزی فروشه من نمی فهمم از کجای این مطلب نقل کرده که بعد لینک اینجا رو به عنوان منبع وارد می کنه .
    و همینم کافیه که دیگه سایتای زرد شروع کنن به پراکنده کردن این حرف ها .
    من نمی دونم . عبدولی رو نمی شناسم . شاید میوه فروش باشه ولی خودتون برید ببینید کجای اون مطلب تو وبلاگ همچین چیزی نوشته که می یاد همچنی نقل قولی می کنه !
    جالبه که زده نقل قول از ایران من اونوقت یه لینک دیگه گذاشته (در واقع اشتباه کرده). منبعشون این هست فک کنم که می بینید وبلاگی هست در بلاگفا :
    Last edited by Kesel; 08-08-2012 at 18:17.

2. این کاربر از Kesel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه wwwatiw's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    ايران

پيش فرض

متاسفانه از این نقل قول ها می شه . اول از همه این خبر اینجا اومده :
    آخرش نقل قول کرده که :

که اسمی از کاهو(!) برده نشده . اینجا می گه میوه فروش هست اما خداییش نگاه کنید منبعی که ذکر می کنه رو :

!! اینجا فقط نوشته تهی دسته ! که اونم معلوم نیست ! می بینیم از تو وبلاگ می یان نقل می کنن ! تازه این وبلاگ هیچ جاش ننوشته که سبزی فروشه من نمی فهمم از کجای این مطلب نقل کرده که بعد لینک اینجا رو به عنوان منبع وارد می کنه .
    و همینم کافیه که دیگه سایتای زرد شروع کنن به پراکنده کردن این حرف ها .
    من نمی دونم . عبدولی رو نمی شناسم . شاید میوه فروش باشه ولی خودتون برید ببینید کجای اون مطلب تو وبلاگ همچین چیزی نوشته که می یاد همچنی نقل قولی می کنه !
    جالبه که زده نقل قول از ایران من اونوقت یه لینک دیگه گذاشته (در واقع اشتباه کرده).
    خیلی ممنون . منم همینو میخواستم بدونم
    یه صفحه ای توی فیس بوک هست که از عکساش معلومه مال خود عبدولی هست .البته با احتمال نود درصد و در اون خودش نوشته که
    • با سلام به دوستان گلم خوب هستین راستی من از بعضی از شما ناراحتم یکی نوشته سبزی فروش یکی زده کاهو فروش ........نان حلال مهمه حالا با کارگری یا میوه فروشی فرق نداره ولی من تو ناز و نعمت بزرگ شدم پدرم کارگر بوده :(

و از اینجا میشه فهمید که اینا شایعه ای بیش نبوده . به نظر من مردم ما میخوان پیاز داغ یه چیزو زیاد کنن میان مسئله رو غم انگیز تر میکنن غافل از اینکه اینا باعث آزار ورزشکارا میشه . من امیدوارم یه روزی دست از این رفتارامون برداریم و هر چیزی رو همونجور که هست نشون بدیم

4. 3 کاربر از wwwatiw بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Gregar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    The North

پيش فرض

خبر دزدیده شدن مدال اون المانیه احتملا صحت داره . توی وقت اضافه هم گفت اینو . اون قضیه ای که اومده سمت تماشاگران ایرانی هم مثل اینکه راسته .

اگه نباشه جاش خالی می مونه Kesel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

خبر دزدیده شدن مدال اون المانیه احتملا صحت داره . توی وقت اضافه هم گفت اینو . اون قضیه ای که اومده سمت تماشاگران ایرانی هم مثل اینکه راسته .
    فعلا فقط صدا و سیما و فارس دارن می گن دزدیده شده . سخنگوی فدراسیون دو و میدانی آلمان این خبر رو رد کرده . توی تویتترش این بنده خدا نوشته کارتمو دزدیدن . مهم تر از همه اصلا مدال ها قراره امشب توزیع بشه ! شما صفحات قبل رو هم یه مطالعه بفرمایید.
    قضیه ی سمت تماشاگرای ایران اومدن رو هم فردوسی پور گفت بعدش هم حرفشو خورد.بلیت توی ورزشگاه المپیک لندن شماره داره . یعنی هر کسی باید رو صندلی خودش بشینه . مگه اون طرف ورزشگاه مال ایرانیا بوده ؟ دوستمون هم تو چند صفحه قبل گفتن که هارتینگ کلا این حرکتا رو زیاد انجام می ده همونطوری که بعدش هم از موانع دو خانمها پرید و پیرهنشو پاره کرده و ...
    این ویدئو رو هم ببینید و بگید از کجا فهمیدید اون جا محل اجتماع ایرانی ها بوده ؟

7. 2 کاربر از Kesel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

مدالهای پرتاب دیسک امشب توزیع میشه؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

خیلی جالبه صدا و سیمای ما می گه هنوز مدال ندادن به حدادی بعد تو همه بخشهای خبری میگن مدال طلای قهرمان المانی رو توی راه رفتن به کلوپ شبانه دزدیدن و شبو تو مترو خوابیده !
    الان شبکه خبر میگفت وقتی قهرمان شده اومده جلو تماشاچیایه ایرانی لباسشو جر داده
    خوبه لباس تنش بوده

10. این کاربر از J@viD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن فوتبال خارجی M E S S I's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

مراسم جر دادن لباس!

----------------------
    مدالهای پرتاب دیسک امشب توزیع میشه؟

بله امشب مدال ها رو توزیع میکنن!

12. 12 کاربر از M E S S I بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز pandemonium's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    BWV 244

پيش فرض

خیلی جالبه صدا و سیمای ما می گه هنوز مدال ندادن به حدادی بعد تو همه بخشهای خبری میگن مدال طلای قهرمان المانی رو توی راه رفتن به کلوپ شبانه دزدیدن و شبو تو مترو خوابیده !
    الان شبکه خبر میگفت وقتی قهرمان شده اومده جلو تماشاچیایه ایرانی لباسشو جر داده
    خوبه لباس تنش بوده
    همش دروغه.

ضمنا من ویدیوی لحظات برنده شدن اون آلمانی رو کامل از ZDF دیدم این حرف هایی که در آوردند همش ناشی از ذهن بدبین و تئوری توطئه هست که همیشه در ذهن ملت جا خوش کرده.
    طرف لباسش رو جلوی دوربین های خبرنگاری پاره کرد نه ایرانی ها.
    بعدش هم کلا تماشاگرهای استدیوم رو یک دور طواف کرد نه اینکه صرفا اومده باشه طرف جایگاه ایرانیا!
    احتمالا طرف اگه ایرانی بود ملت با این ذهنیتشون یه قضیه ای هم واسه پاره کردن لباسش میساختن که مثلا آره چرا لباسی که روش اسم ایرانه رو پاره کرده !
    ---------
    اصلا یک فیلمی بودا خیلی خنده دار بود کارهاش دیشب... طرف از بس ذوق زده شده بود نمیدونست دیگه چی کار بکنه. لباسشو پاره کرد استدیوم رو طواف کرد، رفت توی قسمت دوی با مانع از روی موانع دو میدانی پرید با همون تن لخت. بعدش رفت طرف مشعل المپیک!. از پله های جایگاه مشعل رفت بالا، رفته بود میله های مشعل رو چسبیده بود که دیگه انتظامات محل اومدن اینو یه جوری مهارش کردند از مشعل دورش کردند.
    خیلی خنده دار بود کارهای این بابا
    Last edited by pandemonium; 08-08-2012 at 19:42.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

منم همینو میگم دیگه اخه من که دیشب برنامه المپیکو دیدم امروزم اخبارو دیدم فهمیدم که نمیشه هم مدال داده نشده باشه هم مدالش دزدیده شده باشه
    یعنی یه نفر نیست به اینا بگه با این چرتی که شماها میگین بعدا اگه یه حرفه راستم بزنین باورش نمیشه؟
    یعنی ایکیو در حد جلبک فقط میخوان بگن اره همون یارو که دیشب خودشو جلو ما جر میداد مدالشو دزدیدن
    توهم در توهم

15. 3 کاربر از J@viD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه MASTER OC 7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام به همه

لینک دانلود مسابقه عبدولی را کسی داره ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •