تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 52 از 100 اولاول ... 24248495051525354555662 ... آخرآخر
نمايش نتايج 511 به 520 از 996

نام تاپيک: پی گیری طرح شکایت از ISP ها به علت عدم رعایت قانون عدم محدودیت اینترنت.

آخر فروم باز porya_spy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    اهواز

12

من موندم چرا انقدر اصرار دارن این سرویس هارو به مردم نفروشن ببینید داتک زیر سرویس ها چی نوشته

* میزان اشتراک سرویس‌های CRA- ADSL ضریب اشتراک ۱ به ۱۰ میباشد.
    به عنوان مثال مشترک سرویس۱۲۸ کیلو بیت در ثانیه که نسبت اشتراک سرویس آن، یک به ده تعیین و تعریف شده باشد حداقل۱/۵ کیلوبایت در ثانیه از خدمات بهره مند خواهد شد.

2. این کاربر از porya_spy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای YAHYA-PRO's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

من موندم چرا انقدر اصرار دارن این سرویس هارو به مردم نفروشن ببینید داتک زیر سرویس ها چی نوشته

به عنوان مثال مشترک سرویس۱۲۸ کیلو بیت در ثانیه که نسبت اشتراک سرویس آن، یک به ده تعیین و تعریف شده باشد حداقل۱/۵ کیلوبایت در ثانیه از خدمات بهره مند خواهد شد.
    یعنی خوشم میاد دست خدا رو هم از پشت بستن
    چیزی که امکان نداره اینه که اینا نتونن برای هر مشکلی که براشون پیش میاد یه پل هوایی بزنن راه های در رو از مشکلات اینا هم 1 به 1000 هست !!!
    یعنی دیگه باید بشینیم سیر به حال خودمون گریه کنیم با این 1/5 کیلوبایت در ثانیه
    Last edited by YAHYA-PRO; 22-09-2011 at 20:04.

4. 5 کاربر از YAHYA-PRO بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Extreme-Forces's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

اينم از شركتي كه به من سرويس ميده.
    البته سرويس هاي نامحدود قبلي شون ديگه نيست. يعني فقط همين نوع اينترنت نامحدود رو دارن كه طبق مصوب سازمان تنظيم مقرراته.
    به ما كه همون نامحدود هاي قبليشون كه حداقل هر سرويسش از ايني كه جديدا گذاشتن 10000 تومن گرونتر بود رو نمي دادن. حالا بعدا زنگ ميزنم ببينم اينو بهمون ميدن يا نه
    كسي گرفته ببينه سرعتش چطوره؟؟

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

این رو هم می نوشتید :

* میزان اشتراک سرویس‌های ADSL نامحدود ضریب اشتراک ۱ به ۴ میباشد.

تا مشخص بشه چه حماقتی کردند .یعنی اگر برای 128 ماهی 40000 تومان طبق تعرفه سایتشون پول بدید حداقل سرعت 4 کیلوبایت در ثانیه هست . اینجاست که میصرفه 512 بگیرید ماهی 27000 تومان با ضریب اشتراک 1 به 10 و حداقل سرعت 6.5 که اینها هم همش حرفه چون هیچ سرویس دهنده ای نمی تونه کاربر رو روی حداقل سرویس محدود کنه .

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

7. 2 کاربر از sei_pm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه spiky's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

اشتباه شما همینجاست!!!!
    در هیچجای دنیا کسی به کسی نمیگه چون دانلود میکنی حق منو میخوری!!! اما دوستان ما در ایران هستیم و یک خط رو با 10 نفر شریک هستیم!!! فهمیدین؟ یعنی یکی که هی دانلود بیخودی میکنه داره حق 9 نفر شریکشو میخوره! منم دوست ندارم اینو بگم اما شرایط ما به هر حال اینجوری هست! و فعلا نمیشه کاریش کرد!!! این از این!

.......

بحث بعدی که میبینم چشم هاتون N عدد شده! در مورد اکانت -- شده مونواره ای!
    الان میتونید راحت خودتون آموزش های رایگان این کارو در یافت کنید و برید خودتون -- کنید و مفت استفاده کنید با سرعت N مگابیت یا برید اکانت بخرید با قیمت بازم مفت!!! برای اینکار زحمت بکشید و یه سرچ توی گوگل بزنید با عنوان اکانت -- شده ماهواره ای!
    برای نمونه:
    کد:
    یا
    کد:
    ..........

شما نسبت به اطرافت چند سالی عقب هستی!
    الان خیلی وقته این اکانت های پرسرعت دارن به فروش میرسن!
    و بعد میگین توی ایران کلا 1000 از اینترنت مونوراه ای استفاده نمیکنن؟ واقعا لول! توی محله ما بالای 30 نفر دارن! کجای کاری؟
    همین چند هفته پیش یکی از دوستانم گفت بهت 10 مگ نامحدود میدم ماهی 30 تومن! اما قبول نکردم! دلیلشو در پایین برات میگم!
    بعدش سر من پوز میزنی 1 مگ ایرانسل داری و منم بدبخت هستم دارم با 40 دانلود میکنم؟!؟!؟!!
    شب شما بخیر!

این عکس از سرعت دانلود امشبم:

کد:
    سواد داری احتمالا و میبینی پیک دانلودم به 2.6 مگابایت رسیده!؟؟!!؟ میدونی یعنی چی؟ ییعنی 25 مگابیت سرعت! یعنی 2600 کیلوبایت سرعت دالنود!!! شما توی خوابتم اینو نمیبینی! پس من هیچگونه مشکلی در اینترنت ایران ندارم! اگرم برای این قانون و اطلاع رسانیش تلاش کردم برای امسال شما بود نه خودم!

.........

مورد آخر رو میگم همه توجه کنن!!!!
    یکی از دوستان توی سایت بازی سنتر امروز از شرکت عصر تلکام سرویس جدید 512 نامحدود رو گرفت! سرعت دالنودشم 150 کیلوبایت هست!! فکر کنم دیگه با علم به این به خیلی از سوالات ذهنتون اعم از سرعت 1 یا 2 کیلوبایت این طرح های نامحدود جواب داده شد! اینم آدرس گفته ایشون:
    کد:

اینم تست سرعتش با 512 نامحدود طرح جدید:

کد:
    چیه؟ دهنتون آب افتاد نه؟ البته شاید شما این سرعت رو نداشته باشین اما مطمئنا سرعت دالنود سرویس 512 هم 1 کیلوبایت نخواهد بود همونطور که بعضی دانشمندان اینجا میگن.
    عزت زیاد.

........

آقای darioushjh فکر کنم خبر نداری که اکثر pap ها این قانون رو اجرا کردن نه؟ الان یهو پریدی این تاپیک رو دیدی خواستی نظرتو بدی! ممنون خوندیمش!
    تست سرعت یکی از اولین کسانی که این سرویس رو داره هم گذاشتم چند خط بالاتر ببینش.
    چند نکته
    1-چرا اشاره نمیکنی که همون طرفی هم که گرفته میگه نامحدود نیست و حجم 20 گیگ در ماه داره؟
    2-عصر انتقال داده ها تقریبا یه شرکت کاملا خصوصی هست و سرعت اینترنتش هم ربطی به این طرح نداره خودم یه بار 512 10 گیگ ماهیانه رو گرفتم سرعت دانلودم میانگین 500 کیلوبایت بود یعنی 4 مگابیت که هیچ شرکتی رو سرویس حجمی همچین سرعتی رو نمیده بنابراین سرویس های نامحدودش هم به همین ترتیب هست
    حالا بادت خوابید جونم؟ چون ظاهرا به زور سر نیزه میخوای حرفت رو به بقیه بقبولونی

کاربر فعال طراحی وب DaRiOuShJh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    تـهران - امانیه

پيش فرض

چون ظاهرا به زور سر نیزه میخوای حرفت رو به بقیه بقبولونی
    متاسفانه این دوستمون یه مقدار داره زیاده روی میکنه ولی خوب دستش درد نکنه اطلاعات بدی هم نداده ولی همینطور پیش بره تاپیک بسته میشه چون کاملا از روال کاری خودش خارج داره میشه

موضوع تاپیک شکایت و انتقاد هست نه به رخ کشیدن و به قولی پز دادن سرعت دانلود و ....

---------- Post added at 11:11 PM ---------- Previous post was at 11:10 PM ----------

این رو هم می نوشتید :

* میزان اشتراک سرویس‌های ADSL نامحدود ضریب اشتراک ۱ به ۴ میباشد.

تا مشخص بشه چه حماقتی کردند .یعنی اگر برای 128 ماهی 40000 تومان طبق تعرفه سایتشون پول بدید حداقل سرعت 4 کیلوبایت در ثانیه هست . اینجاست که میصرفه 512 بگیرید ماهی 27000 تومان با ضریب اشتراک 1 به 10 و حداقل سرعت 6.5 که اینها هم همش حرفه چون هیچ سرویس دهنده ای نمی تونه کاربر رو روی حداقل سرویس محدود کنه .

کد:
    از شانسمون خوردیم به تعطیلی ها وگرنه آمارش رو در میاوردم زودتر
    ببینیم اگه سره دادنش اذیت نکنن و نگن مخابرات شما جر 256 معمولی به بالا ( ماهی 60 چوق به بالا) چیزی ارائه نمیشه

10. 3 کاربر از DaRiOuShJh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز porya_spy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    اهواز

12

متاسفانه این دوستمون یه مقدار داره زیاده روی میکنه ولی خوب دستش درد نکنه اطلاعات بدی هم نداده ولی همینطور پیش بره تاپیک بسته میشه چون کاملا از روال کاری خودش خارج داره میشه

موضوع تاپیک شکایت و انتقاد هست نه به رخ کشیدن و به قولی پز دادن سرعت دانلود و ....

---------- Post added at 11:11 PM ---------- Previous post was at 11:10 PM ----------

ببینیم اگه سره دادنش اذیت نکنن و نگن مخابرات شما جر 256 معمولی به بالا ( ماهی 60 چوق به بالا) چیزی ارائه نمیشه
    واقعا حماقتشون مشخص شد ! ضریب سرویس نامحدود مال خودشون 1 به 4 که میشه 4 کیلوبایت ! همون طور که دوستمون بالا گفتن . حالا نمیدونم دلیل این همه اصرار که این سرویس ها بی کیفیت ، اصلا خوب نیست ، نگیرید و این حرفا چیه !!

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

فکر نکنم بخوان اذیت کنند چون از رقیبش جا میمونه اونوقت کاربرها تشویق می شند برن از یک شرکت دیگه سرویس بگیرند. شاید بگن سرعتش کم ولی پیگیر باشی می تونی بگیری.

پروفشنال irainian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    persia

پيش فرض

بابا من هنوز موندم این جناب مسعود که میگه اینترنت ماهواره ای نامحدود 2 مگابایت نه بیت گیر بیار 30 تومن برای من نه 5 یا 10 مگابایت هم که دوستت میگه تو هوا مشتری براش پیدا میکنم بابا همه جا زدن 2 مگابایت کمتر از 70 نمیدن داره میگه 10 مگابایت 30 تومن انگار دوستتون خودش اکانت ماهواره تولید میکنه تو سایت شرکت ها خارجی که خودشون روی ماهواره ارائه میدن هم قیمتش بیشتر از 30 در میاد

اگه نباشه جاش خالی می مونه lucky_luke's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

نکنه شما هم تو ایران نیستی که این تصورات قشنگ قشنگ رو میکنی که نامحدود دست یکی تو ایران بیفته کل اینترنت رو دانلود نمیکنه؟؟؟
    من الان چند روزه نا محدود دارم سرعتش هم بد نیست بین 110 تا 140 میچرخه معمولا
    توی 5 روز اخیر کلا 2.5 گیگ استفاده کردم که یه مقدارش وب گردی و بازی بوده و 1300 مگش هم یه فیلم بود که چند وقتی بود دلم میخواست ببینمش

هرچی هم فکر کردم چیز دیگه برای دانلود نداشتم

وبیشتر دوستام هم که نت درست و حسابی تو دستشون هست همچین الگوی مصرفی دارن و در واقع فقط یکیشون اهل دانلود شبانه و این حرفاست

15. 5 کاربر از lucky_luke بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •