تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: چرا P2 ?

راي دهنده
24. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • کیفیت عالی پخش (صوتی و تصویری)

15 62.50%
  • صفحه بزرگ لمسی

13 54.17%
  • زیبایی و قیافه

12 50.00%
  • بلوتوث و امکانات مربوط (ID Caller ، تماس به تلفن و ...)

16 66.67%
  • سایر امکانات ( نمایش متن و تصویر ، بازی و ....)

10 41.67%
  • DNSe 2

10 41.67%
  • تجربیات قبلی

7 29.17%
  • تمامی موارد

13 54.17%
Multiple Choice Poll.
صفحه 52 از 86 اولاول ... 24248495051525354555662 ... آخرآخر
نمايش نتايج 511 به 520 از 854

نام تاپيک: Samsung YP-P2 تاپیک اختصاصی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

با عرض سلام و خسته نباشيد به همه اعضاي اين تاپيك اگر به سوال من جواب بدين ممنون ميشم من اخيرا p2 خريدم و ميخواستم روي اون تم نصب كنم تم ها رو دانلود كردم ولي نميدونم تو كدوم قسمت دستگاه بريزم از يه نفر سوال كردم گفته تم ها رو بايد با نرم افزار بريزي ميشه توضيح بدين اين نرم افزار چيه و چطور ميشه باهش كار كرد خيلي ممنونم

پروفشنال shutdown's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    your behind

پيش فرض

با عرض سلام و خسته نباشيد به همه اعضاي اين تاپيك اگر به سوال من جواب بدين ممنون ميشم من اخيرا p2 خريدم و ميخواستم روي اون تم نصب كنم تم ها رو دانلود كردم ولي نميدونم تو كدوم قسمت دستگاه بريزم از يه نفر سوال كردم گفته تم ها رو بايد با نرم افزار بريزي ميشه توضيح بدين اين نرم افزار چيه و چطور ميشه باهش كار كرد خيلي ممنونم
    اول از همه تبریک می گم عضویتت رو...............باید cd که تو جعبش هست نصب کنی بعد باید فریم ور رو ارتقا بدی تا پوشه game بیاد و تو بخش گیم تو پوشه prg میریزی..........اگه این نبود بگو تا من ببینم...............بهت بگم..........چست شخصی بده...........چون من خیلی وقته دادمش به داداشم و کار نمی کنم و داداشمم نیست

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

سلام از توجه تون متشكرم فريم ور من 5.05 و اون پوشه اي كه گفتين توش بود( prg) تم ها رو توش ريختم ولي وقتي دستگاه رو روشن ميكنم و وارد پوشه game ميشم ميگه فايلي وجود نداره يه چيز ديگه فورمت تم چي بايد باشه اين ها uci هستند

تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    your behind

پيش فرض

سلام از توجه تون متشكرم فريم ور من 5.05 و اون پوشه اي كه گفتين توش بود( prg) تم ها رو توش ريختم ولي وقتي دستگاه رو روشن ميكنم و وارد پوشه game ميشم ميگه فايلي وجود نداره يه چيز ديگه فورمت تم چي بايد باشه اين ها uci هستند
    اره داداش فرمتش uci هست.........تو باید بری تو قسمت setting\menu style\menu design تو اونجا می تونی
    تم هات رو انتخاب کنی..............

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

باز هم ممنون از توجهتون تو قسمتsetting\menu style\menu design رفتم ولي اثري از تم ها نيست البته به جز تم هاي خود دستگاه ايا تم ها احتياج به نرم افزار دارن يا نه ؟ تم ها رو نميشه با SMS وارد دستگاه كرد؟

آخر فروم باز alil1369's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    متغییر !!

پيش فرض

باز هم ممنون از توجهتون تو قسمتsetting\menu style\menu design رفتم ولي اثري از تم ها نيست البته به جز تم هاي خود دستگاه ايا تم ها احتياج به نرم افزار دارن يا نه ؟ تم ها رو نميشه با SMS وارد دستگاه كرد؟
    شما برنامه EmoDio رو دانلود کن بعد هم میتونی تم هارو بریزی البته تم های جدید رو که رو دانلود سنتر سامسونگ هستش بعلاوه ی تمامی تم های دلخواه موجود در قسمت Sharing سایت EmoDio !

لینک دانلود برنامه در یکی ،دو صفحه قبل هست
    همچنین میتونی مستقیم وارد سایت Emodio.com شی ! هم برنامه رو دانلود کنی هم تم های جدید رو
    راستی ورژن دستگاهت هم اگه قدیمیه اپدیت کن به اخرین ورژن یعنی 5.8

تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    your behind

پيش فرض

شما برنامه EmoDio رو دانلود کن بعد هم میتونی تم هارو بریزی البته تم های جدید رو که رو دانلود سنتر سامسونگ هستش بعلاوه ی تمامی تم های دلخواه موجود در قسمت Sharing سایت EmoDio !

لینک دانلود برنامه در یکی ،دو صفحه قبل هست
    همچنین میتونی مستقیم وارد سایت Emodio.com شی ! هم برنامه رو دانلود کنی هم تم های جدید رو
    راستی ورژن دستگاهت هم اگه قدیمیه اپدیت کن به اخرین ورژن یعنی 5.8
    من رفتم توش بعد وقتی می خوام هر کاری بکنم میگه باید عضو شی وقتی می خوام عضو شم جایی که باید id و email رو بنوسیم ..............وقتی رو کیبورد میزنم کاری انجام نمیده........چرا؟؟؟

آخر فروم باز alil1369's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    متغییر !!

پيش فرض

من رفتم توش بعد وقتی می خوام هر کاری بکنم میگه باید عضو شی وقتی می خوام عضو شم جایی که باید id و email رو بنوسیم ..............وقتی رو کیبورد میزنم کاری انجام نمیده........چرا؟؟؟
    دانلود کردن برنامه نیاز به Register نداره !!
    شما هم اگه از IE استفاده کنی مشکلت حل میشه این سایت با فایرفاکس و سایر مرورگر ها سازگاری نداره با اینترنت اکسپلورر هم که رفتی باید رو اون قسمت کلیک کنی یه Pop-Up باز میشه ID رو اونجا وارد میکنی ،چک میکنه و بعد خودش اونو ثبت میکنه !!
    لینک دانلود EmoDio هم در 1-2 صفحه قبل موجوده .

9. این کاربر از alil1369 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

الان حدود دو هفته میشه که درمورد دیکشنری توضیحی ندادید اگه جواب نمیدید بگین خیال همه رو راحت کنید

تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    your behind

پيش فرض

الان حدود دو هفته میشه که درمورد دیکشنری توضیحی ندادید اگه جواب نمیدید بگین خیال همه رو راحت کنید
    علی جان چند بار توضیع دادند یه سر بزن.......به قبل

12. این کاربر از shutdown بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •