تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: ?

راي دهنده
144. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • 1

0 0%
  • 2

0 0%
Multiple Choice Poll.
صفحه 52 از 77 اولاول ... 24248495051525354555662 ... آخرآخر
نمايش نتايج 511 به 520 از 764

نام تاپيک: مرسدس بنز Mercedes Benz

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

================================

دوست من ممکنه که فرق بین کیت amg با تیونینگش رو بگین....در ضمن فرق emc با amg چیه
    همون طور که اکثر مردم می دونن AMG تیونر مخصوص شرکت بنز هستش و برخی محصولات این کمپانی با این کیت وارد کشور شدن و گاهی اوقات هم شاهد تغییراتی در موتور بودیم
    اما EMC که شما فرمودی اصلا ربطی به تیونر و قدرت نداره و با AMG مقایسه نمیشه
    گاهی اوقات در پشت برخی تولیدات بنز لوگو های EMC یا NBK دیده میشه که این علامت ها اسم نمایندگی های حاشیه خلیج فارس هستن که محصولات از طریق این نمایندگی ها وارد میشن
    EMC یعنی Emirate Motor Company و NBK یعنی Nasser Bin Khaled

2. 3 کاربر از Ali-SV بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز matr!x_2008's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

دوستان این پورشه پانامرا ی جناب علی دایی هست....سر تمرین پرسپولیس

دوست عزیز لینکا خراب شده! دوباره بزار

آخر فروم باز joe_satriani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    مشهــــد

پيش فرض

================================

دوست من ممکنه که فرق بین کیت amg با تیونینگش رو بگین....
    با سلام
    کلا Mercedes Benz تفاوتش با Mercedes Benz AMG در چند چیز هست:

مدل تیونینگ شده ی مرسدس هست
    قدرت بیشتر
    سرعت بیشتر
    زیبایی بیشتر

موفق باشید.

ناظر انجمن اتومبیل mohamad skystar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Under SKY City

پيش فرض

Brabus 800 Coupe 2012

موتور : 12 سیلندر
    حجم موتور : 6500 CC
    قدرت : 800 اسب بخار
    حداکثر سرعت : 350 کیلومتر در ساعت

6. 5 کاربر از mohamad skystar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز mrmostafa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

مرسدس بنز الان ماشين 2 ديفرانسيل داره؟؟؟ كه براي زمستان و جاده هاي برفي و لغزنده مناسب باشه و ليز نخوره. الان بيشترين امنيت و مسئله مهم در خودرو ايمني در زمستان است كه خودرو ليز نخوره و از جاده خارج نشه. كه الان در جاده چالوس از پائيز به بعد چقدر ماشين رو ميبينيم كه از جاده خارج ميشه و همين ماه آبان چند تا خودرو به ته دره سقوط كردن. البته ماشين هاي لنكروز تويوتا كه 2 دف هستن در زمستان امن تر هستن ولي بنز رو نميدونم اصلا داره يا نه ؟!!
    در ضمن مرسدس ماشين شاسي بلند خوب چي داره؟؟؟ يعني شاسي بلند هم بخواهيم بخريم مرسدي خوبه يا بي ام دبليو يا برند ديگه؟؟؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

درود
    عجب غولیه؟؟

یا حق

ناظر انجمن اتومبیل mohamad skystar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Under SKY City

پيش فرض

مرسدس بنز الان ماشين 2 ديفرانسيل داره؟؟؟ كه براي زمستان و جاده هاي برفي و لغزنده مناسب باشه و ليز نخوره. الان بيشترين امنيت و مسئله مهم در خودرو ايمني در زمستان است كه خودرو ليز نخوره و از جاده خارج نشه. كه الان در جاده چالوس از پائيز به بعد چقدر ماشين رو ميبينيم كه از جاده خارج ميشه و همين ماه آبان چند تا خودرو به ته دره سقوط كردن. البته ماشين هاي لنكروز تويوتا كه 2 دف هستن در زمستان امن تر هستن ولي بنز رو نميدونم اصلا داره يا نه ؟!!
    در ضمن مرسدس ماشين شاسي بلند خوب چي داره؟؟؟ يعني شاسي بلند هم بخواهيم بخريم مرسدي خوبه يا بي ام دبليو يا برند ديگه؟؟؟

سلام دوست من.
    شاسی بلند های مرسدس مدل های ML و GLK هستن که عملکردشون نسبت به BMW X6 قابل قبول تره
    اما نسبت به تویوتا لندکروزر حرفی برای گفتن ندارن.
    تو ایران بهترین شاسی بلند که تمام قابلیت های یک خودروی شاسی بلند رو داره لندکروزر و بعد هم پرادو
    هستن.اما بنز همیشه امکانات و کیفیت و زیبایی رو حفظ کرده.

10. 2 کاربر از mohamad skystar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Hektor's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

مرسدس بنز الان ماشين 2 ديفرانسيل داره؟؟؟ كه براي زمستان و جاده هاي برفي و لغزنده مناسب باشه و ليز نخوره. الان بيشترين امنيت و مسئله مهم در خودرو ايمني در زمستان است كه خودرو ليز نخوره و از جاده خارج نشه. كه الان در جاده چالوس از پائيز به بعد چقدر ماشين رو ميبينيم كه از جاده خارج ميشه و همين ماه آبان چند تا خودرو به ته دره سقوط كردن.
    دوست عزیز لیز نخوردن و حفظ پایداری ربط خیلی زیادی به دو یا تک دیفرانسیل بودن نداره و در مانورها روی مسیرهای لغزنده ماشینهای دو دیف هم براحتی منحرف میشن.
    شما فکر کردین سیستم کنترل پایداری ESP برای چی ابداع شده؟خواهشاً ویدئوی زیر رو ببینین تا فرق ماشینی که ESP داره با ماشین فاقد ESP رو روی دریاچه ی یخزده ی برفی(بدترین نوع جاده ی ممکنه) به عینه ببینین و با مکانیسم کار این سیستم هم در ادامش آشنا شین:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    ولی در زمینه ی دو دیفرانسیله بودن باید بدونین کارخونه ی بنز نزدیک به دو دهه هست که بخشی از سواری های کلاس C تا S رو هم با سیستم 4Matic یعنی 4 چرخ متحرک عرضه میکنه که البته بیشتر در کشورهای سردسیر و کانادا طرفدار داره.
    البته ماشين هاي لنكروز تويوتا كه 2 دف هستن در زمستان امن تر هستن ولي بنز رو نميدونم اصلا داره يا نه ؟!!
    بنز هم همونطور که گفتن از بیش از 35 سال قبل کلاس G و از حدود 10 سال قبل کلاس ML و در چند سال اخیر کلاس GL رو بعنوان چهارچرخ متحرکهای کلاس جیپ و یا رده ی SUV داره میسازه.اما بین 4 چرخ متحرکها و SUV های offroad دنیا با وجود سلاطینی مثل VW Touareg و هامر هنوز محصولات تویوتا مخصوصاً لندکروزر رودست ندارن و میتونین به مقایسه ها مراجعه کنین.

12. 2 کاربر از Hektor بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز mrmostafa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

از راهنمايي دوستان سپاسگزارم
    در مورد 4Matic من نميدونستم كلا چي هست بعد كه با دوستان بنز سوارم تي تي صحبت كردم فهميدم كه كلا آپشن 4Matic براي همين موضوع هست كه فهميدم اتاق 124 كه عاشق اين اتق هستم و هنوز ماشين شاخي هست براي خودش آپشن 4Matic رو داره و در جاده بسيار قدرت مانور دارد.
    در مورد شاسي بلند نميدونستم كه لندكروزها سرتر هستن چون بلاخره ماشين هاي آسيايي به گرد ماشين هاي آلماني نميرسه چون ماشين هاي اقتصادي هستن در همين كيش هم كه ساكن هستم و ماشين هاي زيادي رو تجربه كردم عاشق بنز هستم و ماشين هاي امريكائي خيلي ارزونه با 60 ميليون بهترينش رو سوار ميشي ولي مرسدس كلا گرون هست خيلي كم هست اونجا هم البته پسرخاله خودم كه آلمان هست ميگه اول آئودي طرفدار زياد داره به خاطر آپشن هايي كه براي زمستان داره و بعد مرسدس.
    ESP كلا تو چه ماشين هايي هست ؟ يعني از كي و روي چه كلاس هايي قرار گرفته؟؟؟؟
    ممنونم

پروفشنال Hektor's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

از راهنمايي دوستان سپاسگزارم
    در مورد 4Matic من نميدونستم كلا چي هست بعد كه با دوستان بنز سوارم تي تي صحبت كردم فهميدم كه كلا آپشن 4Matic براي همين موضوع هست كه فهميدم اتاق 124 كه عاشق اين اتق هستم و هنوز ماشين شاخي هست براي خودش آپشن 4Matic رو داره و در جاده بسيار قدرت مانور دارد.
    در مورد شاسي بلند نميدونستم كه لندكروزها سرتر هستن چون بلاخره ماشين هاي آسيايي به گرد ماشين هاي آلماني نميرسه چون ماشين هاي اقتصادي هستن در همين كيش هم كه ساكن هستم و ماشين هاي زيادي رو تجربه كردم عاشق بنز هستم و ماشين هاي امريكائي خيلي ارزونه با 60 ميليون بهترينش رو سوار ميشي ولي مرسدس كلا گرون هست خيلي كم هست اونجا هم البته پسرخاله خودم كه آلمان هست ميگه اول آئودي طرفدار زياد داره به خاطر آپشن هايي كه براي زمستان داره و بعد مرسدس.
    ESP كلا تو چه ماشين هايي هست ؟ يعني از كي و روي چه كلاس هايي قرار گرفته؟؟؟؟
    ممنونم
    بهترین SUV های Offroad دنیا در سال 2011 رو در صفحه ی زیر میتونین ببینین:
    کد:
    باوجودیکه لندکروزر رتبه ی چهارم رو داره بلحاظ کارایی آفرود بالاترین امتیاز رو در کل لیست داره و چهارم شدنش بیشتر بدلیل طراحی بیرونی و.. بوده.
    درباره ی سیستم پایداری الکترونیک ESP هم خودتون باید مطالعه کنین.از یوتیوب گرفته تا مقالات مختلف.
    کد:
    این سیستم وجودش برای مواقع بحرانی رانندگی که در کشور ما اغلب به کشتار و تلفات منتهی میشه بسیار حیاتیه و در صورت وجود داشتنش حداقل 80 درصد آمار تصادفات کشور ما میاد پایین.در این صفحه ی تاپیک زیر و صفحات قبلیش زیاد در این زمینه صحبت کردیم که بد نیست خودتونم پیگیری کنین:
    کد:
    در کشور ما که تا همین چند سال قبل حتی از نصب کمربند ایمنی راننده هم مضایقه میشد انتظار نصب ESP روی خودروها انتظار عبثی هست.باید خدا رو صد هزار بار در روز شکر هم بکنیم که با فرغون مونتاژکنهای داخلیمون هنوز سوار درشکه نیستیم..
    Last edited by Hektor; 14-11-2011 at 15:12.

15. 2 کاربر از Hektor بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •