تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 52 از 306 اولاول ... 24248495051525354555662102152 ... آخرآخر
نمايش نتايج 511 به 520 از 3052

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی محصولات Avira - || آرشیو شماره 1 ||

کاربر فعال انجمن لپ تاپ khelane's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

سلام دوستان من کلید اویرا نسخه aviantivir.premium.8.2.0.373 رو میخوام لطفا"

داره خودمونی میشه HAJIIIX's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

دوست عزیز ورژن 8.2.0.373
    همین ورژن آخری...
    موقع نصب میگه باید با سریال نصب کنی و سریال رو هم دارم اما سریالم اشتباهه. مجبور شدم نسخه مجانی رو استفاده کنم. کمک کنین ممنون میشم.
    شماره سریال رو برام بذارین

حـــــرفـه ای hamilton's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

دوست عزیز ورژن 8.2.0.373
    همین ورژن آخری...
    موقع نصب میگه باید با سریال نصب کنی و سریال رو هم دارم اما سریالم اشتباهه. مجبور شدم نسخه مجانی رو استفاده کنم. کمک کنین ممنون میشم.
    شما بدون سريال و بصورت ازمايشي 1 ماهه نصب كنيد سپس با استفاده از كرك Trial Reset مجدد از امكان 1 ماهه آزمايشي استفاده كنيد.

حـــــرفـه ای majid20's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

سلام دوستان من کلید اویرا نسخه aviantivir.premium.8.2.0.373 رو میخوام لطفا"
    دوست عزیز ورژن 8.2.0.373
    همین ورژن آخری...
    در پست زیر روش دریافت Key های 30 روزه و 90 روزه ذکر شده که هنوز فعالند

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پروفشنال matin_vv's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوستان.
    چطور ميشه webguard رو به طور هميشگي غيرفعال كرد؟‌من از صفحه اصلي نرم‌افزار اون رو deavtive ميكنم، اما هر بار كه سيستم رو خاموش و روشن ميكنم، مجدداً فعال ميشه.

حـــــرفـه ای hamilton's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

سلام دوستان.
    چطور ميشه webguard رو به طور هميشگي غيرفعال كرد؟‌من از صفحه اصلي نرم‌افزار اون رو deavtive ميكنم، اما هر بار كه سيستم رو خاموش و روشن ميكنم، مجدداً فعال ميشه.
    در پست زير بطور كامل در خصوص غيرفعال كردن هميشگي Web guard توضيح داده شده است:

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

7. این کاربر از hamilton بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Ali_Best's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    هرکجا که اهل دلی باشد

1 مجموعه ای از خلاصه آموزشهای مربوط به Avira

با سلام

دوستان ... من که داشتم آموزشهایی رو که در پست اول این تاپیک هست و زحمتش رو دوستان کشیدند می خوندم برای این که دوباره کاری نشه و قابلیت نقل و انتقال اون رو داشته باشم اومدم یه خلاصه از نکات مهمشون رو جمع آوری کردم ... گفتم شاید برای شما هم پیش اومده باشه که مجددا به این آموزشها احتیاج پیدا کرده باشید و یا اینکه مشکل در انتقال اون به یه سیستم دیگه رو داشته باشید (البته شاید حجم وسیع آموزشها هم به نحوی باعث بی حوصلگی دوستان نسبت به خوندن مطالب شده باشه) ... از این رو گفتم این مجموعه رو آپلود کنم و بذارم تا دوستان دیگه هم بتونند ازش استفاده کنند و همراه خلاصه ای از نکات مهم رو داشته باشند

فقط در این مورد به موارد زیر توجه داشته باشید :

1 - این بسته آموزشی فقط شامل نکات مهم هست و در اون از مطالب نه چندان مهم دوری شده است تا این مجموعه از حجم زیادی برخوردار نشه ... شما می تونید برای دسترسی به آموزشهای دیگه به ابتدای همین تاپیک مراجعه کنید.
    2 - در این بسته بیشتر به آموزشهای مربوط به آخرین ورژن از محصول Avira Antivir پرداخته شده است. (به این دلیل آنتی ویروس، که بنا به فرمایش اساتید این انجمن Avira Security Suite در حال حاضر آنچنان از قدرت لازم برخوردار نیست.)
    3 - برای این که نکات به صورت خلاصه شده و یکجا ارائه شود، آنها را در یک فایل با پسوند TXT و به صورت Finglish تایپ کرده ام.
    4 - سعی میشود تا لینک دانلود برای این مجموعه آموزشی همواره به روز باشد به گونه ای که اگر ورژن جدیدی از نرم افزار (البته نه نسخه بتای آن) ارائه شود و اساتید زحمت آموزشهای مربوط به اون رو بکشند سریعا این مجموعه به موازات ورژن جدید آپدیت شود.

این هم نمایی از این مجموعه آموزشی:

2 آدرس برای دانلود این مجموعه (اگه یکی خراب بود از دیگری استفاده کنید) :

البته به شما پیشنهاد میکنم که این فایل رو هم دریافت کنید که در اون به "نکات مهم ابزارهای امنیتی" به صورت فینگلیش اشاره شده است :

جا داره که از اساتید این انجمن، M E H R A N , Markus , Nine , Cracki , vtn54 , Mahdi7610 , hamilton , majid20 (امیدوارم که کسی رو از قلم نینداخته باشم) به دلیل پستهای بسیار مفید و آموزشیشون تشکری داشته باشم و امیدوارم در سربلندی و موفقیت کامل همچنان به فعالیت های عالی و با ارزششون در این فروم ادامه بدهند.

فقط ... از آقا مجید گل هم یه سپاس ویژه داشته باشم که به من این اجازه رو دادند که مدتی مزاحمشون بشم و به سوالاتم پاسخ کامل و جامع بدهند و در تکمیل این مجموعه من رو یاری بکنند.

با آرزوی موفقیت برای همگی
    کوچیک شما علی
    Last edited by Ali_Best; 25-03-2009 at 08:50.

9. 2 کاربر از Ali_Best بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال moj63's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    راه شیری

پيش فرض

سلام دوستان

این Avira آپدیت میشه ؟

محل ذخیره آپدیت روی کامپیوتر کجاست ؟؟؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه Markus's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    IRAN-Tehran

پيش فرض

سلام دوستان

این Avira آپدیت میشه ؟

محل ذخیره آپدیت روی کامپیوتر کجاست ؟؟؟
    به پست زير مراجعه کنيد:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

داره خودمونی میشه mohsen.esf's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

من الان نزديك 8 ماه دازم از اين آنتي ويروس استفاده ميكنم .... عالي عاليه

فقط تنها موردي كه برام در طول اين مدت 8 ماه امروز پيش اومد اين ويروس autorun ... كه show hidden file رو غير فعال كرده و درايو هاي هارد در پنجره جداگانه اي باز ميشه

در ضمن من ‌‌‌‌‌‌avira antivir premium آپديت بود 2 دقيقه قبل از وارد كردن فلش مموري تو usb آپديت كردم‌ و همچنين تو سيستمم super anti spyware هم نصب كردم كه اونم 2 دقيقه قبل از وارد كردن فلش مموري تو usb آپديت كردم‌

ولي اين ويروسه افتاد تو سيستمم و الان بدجوري داره اذيت ميكنه

1) چرا بايد اين آنتي ويروس نتونه جلوي اين ويروس رو بگيره ؟

2)‌ ممنون ميشم راهنمايي كنيد تا من از شر اين ويروس راحت بشم ؟ كليه تاپيك ها و بحث هايي كه در مورد اين ويروس گفته و نوشته شده رو خوندم و انجام دادم ولي حل نشد

منتظر جواب هستم
    میتونی از انتی کظم استفاده کنی محصولی از پارس کلیک همین مشکلا من داشتم اویرا هم نصب بود ولی در انجمن اورژنس بیان کردم که این انتی رو به من معرفی کردن و سیستم من بعد از 5 دقیقه به حالت اول برگشت

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •