تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: به کدام آنتی ویروس رای می دهید؟

راي دهنده
219. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • Avast

16 7.31%
  • Avira

24 10.96%
  • Baidu

1 0.46%
  • Bitdefender

35 15.98%
  • Bull Guard

2 0.91%
  • COMODO

30 13.70%
  • DR.Web

4 1.83%
  • ESET - NOD32

48 21.92%
  • Emsisoft

11 5.02%
  • F_Secure

4 1.83%
  • G Data

2 0.91%
  • Kaspersky

63 28.77%
  • Mcafee

8 3.65%
  • Microsoft

5 2.28%
  • Norman

2 0.91%
  • Panda

6 2.74%
  • Qihoo

3 1.37%
  • Quick Heal

2 0.91%
  • Symantec - Norton

29 13.24%
  • Trend Micro

5 2.28%
  • Trustport

1 0.46%
  • Viper

1 0.46%
  • Webroot

6 2.74%
  • ZoneAlarm

7 3.20%
  • ضد بدافزار ایمن

1 0.46%
Multiple Choice Poll.
صفحه 52 از 402 اولاول ... 24248495051525354555662102152 ... آخرآخر
نمايش نتايج 511 به 520 از 4017

نام تاپيک: بحث و گفتگو برای انتخاب آنتی ویروس مناسب ╣══ نتایج نظرسنجیهای سالیانه در پست اول ══╠

آخر فروم باز kases's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

اتفاقا تو همون نتایج که avira از avast بهتر بوده
    انتخاب با خودتون ولی اواست امکانات بیشتری داره
    Last edited by kases; 03-10-2011 at 00:12.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    azərbaycan

پيش فرض

انتخاب با خودتون ولی اواست امکانات بیشتری داره
    خوب دلیل اینکه اینجا مطرح کردم اینه که در مورد امکانات این دو اطلاعی ندارم وگرنه خودم هم میتونستم اون سایت رو بخونم
    چند درصد پیدا کردن ویروس بیشتر تو اینجور تستها زیاد فرقی نداره واسه همین به کمک شما نیاز دارم
    اگه میشه امکانات این دو رو کمی توضیح بدین
    ممنون

آخر فروم باز kases's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

خوب دلیل اینکه اینجا مطرح کردم اینه که در مورد امکانات این دو اطلاعی ندارم وگرنه خودم هم میتونستم اون سایت رو بخونم
    چند درصد پیدا کردن ویروس بیشتر تو اینجور تستها زیاد فرقی نداره واسه همین به کمک شما نیاز دارم
    اگه میشه امکانات این دو رو کمی توضیح بدین
    ممنون
    انتی ویروس اویرا فری امکاناتی مثل انتی اسپایور وب گارد و پرواکتیو نداره ولی اواست فری امکانتتی مثل سندباکس انتی اسپایور محافظت از صفحات وب انتی روتکیت و... داره باز هم انتخاب با خودتون میتونید به سایت خود شرکت ها مراجعه کنید اونجا اطلاعات بیشتری هست

4. 2 کاربر از kases بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    azərbaycan

پيش فرض

ممنون پس همون آواست رو استفاده میکنم ولی یه مشکلی هست سند باکس آواست و سند باکس فایروال کومودو با هم اختلال نمیکنند؟

6. این کاربر از TurkOglu1993 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز K1lou's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    Sabzevar

پيش فرض

ممنون پس همون آواست رو استفاده میکنم ولی یه مشکلی هست سند باکس آواست و سند باکس فایروال کومودو با هم اختلال نمیکنند؟
    با سلام
    بهتره شما سند باکس اواست رو غیر فعال کنید کاری که من الان انجام دادم

8. 4 کاربر از K1lou بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال salar_aziz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

خب از منوی About ببینید نسخه چند هست یا خود عنوان برنامه هم فکر می کنم نوشته مثلا 2011.(احتمالا 2011 هست)
    اگر 2011 هست به نظر من 2012 نصب کنید بهتره. طبق این پست:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    چون در نسخه 2012، Download Insight در تصمیم گیری دخالت می کند.
    پیشنهاد شده که bit defender اورجینال بگیرم خیلی عالیه و تو سال گذشته بهترین آنتی ویروس شناخته شده و ..
    نظرتون چیه؟می ارزه واسش 40 تومن بدم؟(یه کاربره یک ساله)
    اگه نظرتون روی آنتی ویروس اورجینال هست و مورد دیگه ای در نظر دارید بفرمایید چی بگیرم؟
    (راستی یکی از دوستان پیشنهاد داد که mcafee enterperise 8.8 دانلود کنم که نمیشناسم این آنتی ویروس رو!1 نظرتون چیه؟چون اورجینال نیست نظرتون چیه؟)
    من که واقعا گیج شدم و نمیدونم باید چیکار کنم و چی نصب کنم که 100% مطمئن باشه!!
    ممکنه کامل راهنمایی بفرمایید؟

ممنونم
    Last edited by salar_aziz; 04-10-2011 at 21:01.

10. این کاربر از salar_aziz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز AlexanderMahone's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    شیراز

12

پیشنهاد شده که bit defender اورجینال بگیرم خیلی عالیه و تو سال گذشته بهترین آنتی ویروس شناخته شده و ..
    نظرتون چیه؟می ارزه واسش 40 تومن بدم؟(یه کاربره یک ساله)
    اگه نظرتون روی آنتی ویروس اورجینال هست و مورد دیگه ای در نظر دارید بفرمایید چی بگیرم؟
    (راستی یکی از دوستان پیشنهاد داد که mcafee enterperise 8.8 دانلود کنم که نمیشناسم این آنتی ویروس رو!1 نظرتون چیه؟چون اورجینال نیست نظرتون چیه؟)
    من که واقعا گیج شدم و نمیدونم باید چیکار کنم و چی نصب کنم که 100% مطمئن باشه!!
    ممکنه کامل راهنمایی بفرمایید؟

ممنونم
    اگر اصل بخوای بخری:
    نورتون-کسپر-اف سیکیور.اگر هم رایگان بخوای اینترنت سیکیوریتی کومودو البته فایروالکومودو با انتی رایگان اواست یا پاندا کلود عالیه

12. 2 کاربر از AlexanderMahone بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2008

14

اگر اصل بخوای بخری:
    نورتون-کسپر-اف سیکیور.اگر هم رایگان بخوای اینترنت سیکیوریتی کومودو البته فایروالکومودو با انتی رایگان اواست یا پاندا کلود عالیه
    اگه فکر هزینه رو نکنیم خیلی بهتره که اصل بخرم؟(نمیدونم چرا اینقدر وسواس دارم واس آنتی ویروس،در واقع یکم بدبین شدم به همه چیز!!)
    اگه قرار به رایگانه اون مکافی که گفتم در برابر کمودو چطوره؟بازم کمودو؟
    اگه قرار به اصل خریدنه چرا bit defender نه؟خیلی ازش تعریف شنیدم.
    البته روی لپ تاپم نورتون از اول هست که فک کنم اورجیناله و 60 روزش تموم و از همین فروم اکتیویژن رو براش گرفتم که شد120روزه(البته اگه واقعا اورجینال بشه با این اکتیویژن!!)حالا چکارکنم چاکش کنم و برم کاسپر اورجینال بگیرم یا همین اورجیناله یا برم اورجینال اینو بگیرم یا...
    واقعا گیج شدم!!

ممنون میشم کامل راهنمایی کنید.

متشکرم

14. این کاربر از salar_aziz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز AlexanderMahone's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    شیراز

12

اگه فکر هزینه رو نکنیم خیلی بهتره که اصل بخرم؟(نمیدونم چرا اینقدر وسواس دارم واس آنتی ویروس،در واقع یکم بدبین شدم به همه چیز!!)
    اگه قرار به رایگانه اون مکافی که گفتم در برابر کمودو چطوره؟بازم کمودو؟
    اگه قرار به اصل خریدنه چرا bit defender نه؟خیلی ازش تعریف شنیدم.
    البته روی لپ تاپم نورتون از اول هست که فک کنم اورجیناله و 60 روزش تموم و از همین فروم اکتیویژن رو براش گرفتم که شد120روزه(البته اگه واقعا اورجینال بشه با این اکتیویژن!!)حالا چکارکنم چاکش کنم و برم کاسپر اورجینال بگیرم یا همین اورجیناله یا برم اورجینال اینو بگیرم یا...
    واقعا گیج شدم!!

ممنون میشم کامل راهنمایی کنید.

متشکرم
    سلام
    معلومه که اصل بهتره خودم اصل دارم . مشکلاتی که پیش میاد ساپورت لازم داشته باشی البته اگر نگی از ایران هستی یوزر اکانت اصلی نورتون رو ازت دریافت میکنن و یک ساعتم کارداشته باشی راهنماییت میکنن.درسته که اگر اصل نباشه هم ساپورت میشه اما برای مشکلات کوچیک.
    کومودو با مکافی هم بد نمیشه نه تنها کومودو فایروال های کاردرستی مثل ZoneAlarm-OutPost هم در کنار انتیویروس رایگان مثل پاندا-مکافی-اواست-اویرا ترکیب خوبی رو تشکیل میدن.
    بیت دفندر خوب هست اما یکم سنگینه و سرعت رو میگیره من تویتست ورژن 2012 موقع اپدیت مشکل داشتم به ساپورت که ایمیل زدم جوابی نیومد اما عملکرد قابل قبولی رو میده .
    بله اون نورتون 60 روزهارجینال هست.سریال و ریستر اون هم موجوده که اگر ریستر استفاده کنی به برنامه اسیبنمیزنه فقط اسکریپت زمانش رو دست کاری میکنه.اورجینال اورجینال اگر بخوای باید لایسنس بخری اینجور تریل اورجیناله یعنی اورجینال هست اما 120 روز به 120 روزباید با سریال یا ریستر فعالش کنی.اگر یه سریال بخری و واردش کنی که 365روزفعال بشه مشکل حله امااگر بخوای چیز دیگه ای مثل بیت یا کسپر بخری باید این رو پاک کنی و اونارو نصب کنی جای این .اما خودم نورتون رو میگم بخر ضرر نمیکنی

16. 3 کاربر از AlexanderMahone بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

سلام
    معلومه که اصل بهتره خودم اصل دارم . مشکلاتی که پیش میاد ساپورت لازم داشته باشی البته اگر نگی از ایران هستی یوزر اکانت اصلی نورتون رو ازت دریافت میکنن و یک ساعتم کارداشته باشی راهنماییت میکنن.درسته که اگر اصل نباشه هم ساپورت میشه اما برای مشکلات کوچیک.
    کومودو با مکافی هم بد نمیشه نه تنها کومودو فایروال های کاردرستی مثل ZoneAlarm-OutPost هم در کنار انتیویروس رایگان مثل پاندا-مکافی-اواست-اویرا ترکیب خوبی رو تشکیل میدن.
    بیت دفندر خوب هست اما یکم سنگینه و سرعت رو میگیره من تویتست ورژن 2012 موقع اپدیت مشکل داشتم به ساپورت که ایمیل زدم جوابی نیومد اما عملکرد قابل قبولی رو میده .
    بله اون نورتون 60 روزهارجینال هست.سریال و ریستر اون هم موجوده که اگر ریستر استفاده کنی به برنامه اسیبنمیزنه فقط اسکریپت زمانش رو دست کاری میکنه.اورجینال اورجینال اگر بخوای باید لایسنس بخری اینجور تریل اورجیناله یعنی اورجینال هست اما 120 روز به 120 روزباید با سریال یا ریستر فعالش کنی.اگر یه سریال بخری و واردش کنی که 365روزفعال بشه مشکل حله امااگر بخوای چیز دیگه ای مثل بیت یا کسپر بخری باید این رو پاک کنی و اونارو نصب کنی جای این .اما خودم نورتون رو میگم بخر ضرر نمیکنی
    بینهایت ممنون از راهنماییت ولی میدونی،یه فلش از لپ تاپم زدم به سیستم که نود32 کرک شده داشت ویروس توش پیدا کرد که تو لپ تاپم نورتون نشناخته بودتش!!
    یعنی این دلیل بر ضعف نورتون نیست؟
    خودت چی خریدی؟

18. 2 کاربر از salar_aziz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •