تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 52 از 73 اولاول ... 24248495051525354555662 ... آخرآخر
نمايش نتايج 511 به 520 از 722

نام تاپيک: Tomb Raider

آخر فروم باز Turok-71's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    Lُ0ِS َSAّNTُOS

پيش فرض

در حال انجام بازی با وسواسی غیرعادی هستم...هر سولاخ موشی رو چک میکنم!!

در مورد بازی هم نظری ندارم،،البته فعلا!

+
    دوستانی که آنچارتد رو هم بازی کردن لطفا بگن که این بازی واقعا از آنچارتد تقلید کرده یا الگو گرفته؟؟

چون میگن آنچارتد از توم رایدر های اولیه الگو گرفته!!

آخرش چی شد؟؟ یکی بیاد بزنه بشکافه دل و روده بحثو بیاره بیرون...مرسی..

2. 3 کاربر از Turok-71 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    بی خداحافظی...

پيش فرض

در حال انجام بازی با وسواسی غیرعادی هستم...هر سولاخ موشی رو چک میکنم!!

در مورد بازی هم نظری ندارم،،البته فعلا!

+
    دوستانی که آنچارتد رو هم بازی کردن لطفا بگن که این بازی واقعا از آنچارتد تقلید کرده یا الگو گرفته؟؟

چون میگن آنچارتد از توم رایدر های اولیه الگو گرفته!!

آخرش چی شد؟؟ یکی بیاد بزنه بشکافه دل و روده بحثو بیاره بیرون...مرسی..
    خب همونطور که میدونیم قدمت سری Tomb Raider بیشتر از سری Uncharted هست .
    استدیوی ناتی داگ در راه ساخت Uncharted 1 از تعدادی از بازی ها الهام گرفت(تقلید نکرد) و ترکیبی از المان های مختلف بود .
    یکی از آن بازی هایی که ازش الهام گرفت Tomb Raider های قدیم بود ، ولی خب این تموم کارشون نبود ، اونا با ترکیب این ویژگی ها و کنار هم آوردن همه ی اونا تو یه بازی
    سری موفقی تولید کردند که منجر به عناوین موفقی شد(UC2 و Uc3 )
    اما Tomb Raider جدید تا حدودی میشه گفت از Uncharted تقلید کرد !
    البته این چیزی از ارزش هاش کم نمیکنه و بازی خوش ساختی هستش...
    Last edited by CRIS Joon CR7; 21-05-2013 at 11:39.

4. 3 کاربر از CRIS Joon CR7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    Lُ0ِS َSAّNTُOS

پيش فرض

خب همونطور که میدونیم قدمت سری Tomb Raider بیشتر از سری Uncharted هست .
    استدیوی ناتی داگ در راه ساخت Uncharted 1 از تعدادی از بازی ها الهام گرفت(تقلید نکرد) و ترکیبی از المان های مختلف بود .
    یکی از آن بازی هایی که ازش الهام گرفت Tomb Raider های قدیم بود ، ولی خب این تموم کارشون نبود ، اونا با ترکیب این ویژگی ها و کنار هم آوردن همه ی اونا تو یه بازی
    سری موفقی تولید کردند که منجر به عناوین موفقی شد(UC2 و Uc3 )
    اما Tomb Raider جدید تا حدودی میشه گفت از Uncharted تقلید کرد !
    البته این چیزی از ارزش هاش کم نمیکنه و بازی خوش ساختی هستش...
    نتیجه:
    اسکی هایی که آنچارتد میره میشه: الهام
    و بازی هایی مثل توم رایدر اگه شباهتی داشته باشن میشه: تقلید!!

میشه بگی حدودی که توم رایدر تقلید کرده کدومه؟ یا واضح تر بگم،چه بخشایی رو اسکی رفته؟؟

با تشکر

6. این کاربر از Turok-71 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    بی خداحافظی...

پيش فرض

نتیجه:
    اسکی هایی که آنچارتد میره میشه: الهام
    و بازی هایی مثل توم رایدر اگه شباهتی داشته باشن میشه: تقلید!!

میشه بگی حدودی که توم رایدر تقلید کرده کدومه؟ یا واضح تر بگم،چه بخشایی رو اسکی رفته؟؟

با تشکر
    All Of them
    این پست هات در راستای بن کردن کاربراست! اولین قربانی رو گرفتی ولی من دم به تله نمیدم حالا هی ترول کن!

8. این کاربر از CRIS Joon CR7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز 3Dmajid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    پشت کامپیوتر

پيش فرض

من الان دفعه ی دومه که دارم بازی میکنم ... واقعا بازی روی هارد بیشتر میچسبه.
    دشمنا هی تند تند نارنجک پرت میکنن و هی باید جاخالی داد خیلی حال میده

گیم پلی بازی خیلی خوبه ....

صداگذاریشم خوبه مخصوصا صدای لارا وقتی دیالوگ میگه خیلی دوست دارم.

سینماتیک بازی که عالیه و حرکات دوربین خیلی قشنگ ساخته شده.

گرافیک خوبه و قابل قبوله اما چیز خاصی نداره.

این Ati خیر سرش اومده TressFx رو ساخته ولی کلی از فریم ریت بازی کم میکنه ... البته با آپدیت آخر کارت گرافیک خیلی بهتر شده ولی بازم روون نمیشه

فقط داستان بازی به نظرم جالب نیست ... ولی روایت داستان خوبی داره.

خیلی شبیه فارکرای 3 شده ولی فارکرای خیلی قشنگتر و جذاب تر داستان رو روایت میکرد و هیجانی تر بود.

10. 3 کاربر از 3Dmajid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    Lُ0ِS َSAّNTُOS

پيش فرض

All Of them
    این پست هات در راستای بن کردن کاربراست! اولین قربانی رو گرفتی ولی من دم به تله نمیدم حالا هی ترول کن!
    تو کــ نـــازی چرا بن بشی

جدی گفتم...خب بیا از حرفی که زدی دفاع کن محسن...

خب قراره بحث کنیم دیگه...ای بابا

میگی طوم رایدر تقلید آنچارتده؟؟کجاهاش؟؟

12. این کاربر از Turok-71 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز halflife g's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    دور دور دور....

پيش فرض

تو کــ نـــازی چرا بن بشی

جدی گفتم...خب بیا از حرفی که زدی دفاع کن محسن...
    خب قراره بحث کنیم دیگه...ای بابا

میگی طوم رایدر تقلید آنچارتده؟؟کجاهاش؟؟
    با اجازه منم نظرمو بگم.......

ببین انچارتد اومد کمی از شباهتهای موضوعی توم ریدر مثه مکاشفه مقبره های قدیمی و بعضی پازلها رو از تو ریدر قرض گرفت ولی کلیت بازی مال خودش بود و کلی هم المان اضافه کرد(از داستان پرکشش و روایت خوب و اکشن مناسب و ....)در نتیجه در حد همون نت برداری و الهام بود کارشون

ولی این توم ریدر جدید اومده خیلی از صحنه ها و کلا فرم روایی بازی انچارتد رو قرض گرفته که وقتی مثلا لارا از فلان جایی می پره یا از فلان جا اویزون میشه یا نحوه اکشن و حتی ریتم و روند بازی کاملا تو رو یاد انچارتد میندازه......البته اینم خیلی المانها به مکانیک بازی اضافه کرد و تقلید محض هم نبود(مثه فرم سند باکسیش و....)
    این اتفاق واسه بازی مثه مترو هم افتاده من هر وقت داشتم مترو رو بازی می کردم لحظه به لحظه یاد هاف لایف می افتادم تا جایی که منتقدا هم تو نقدشون گفتن که این بازی به نظر مال سازنده های هاف لایف

+

در نتیجه انچارتد از توم ریدر فقط چند تا نکته و نت قرض گرفت ولی توم ریدر ازانچارتد مکانیزم و کلیت بازی رو قرض گرفت

.

14. این کاربر از halflife g بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    Lُ0ِS َSAّNTُOS

پيش فرض

با اجازه منم نظرمو بگم.......

ببین انچارتد اومد کمی از شباهتهای موضوعی توم ریدر مثه مکاشفه مقبره های قدیمی و بعضی پازلها رو از تو ریدر قرض گرفت ولی کلیت بازی مال خودش بود و کلی هم المان اضافه کرد(از داستان پرکشش و روایت خوب و اکشن مناسب و ....)در نتیجه در حد همون نت برداری و الهام بود کارشون

ولی این توم ریدر جدید اومده خیلی از صحنه ها و کلا فرم روایی بازی انچارتد رو قرض گرفته که وقتی مثلا لارا از فلان جایی می پره یا از فلان جا اویزون میشه یا نحوه اکشن و حتی ریتم و روند بازی کاملا تو رو یاد انچارتد میندازه......البته اینم خیلی المانها به مکانیک بازی اضافه کرد و تقلید محض هم نبود(مثه فرم سند باکسیش و....)
    این اتفاق واسه بازی مثه مترو هم افتاده من هر وقت داشتم مترو رو بازی می کردم لحظه به لحظه یاد هاف لایف می افتادم تا جایی که منتقدا هم تو نقدشون گفتن که این بازی به نظر مال سازنده های هاف لایف

+

در نتیجه انچارتد از توم ریدر فقط چند تا نکته و نت قرض گرفت ولی توم ریدر ازانچارتد مکانیزم و کلیت بازی رو قرض گرفت
    .
    آنچارتد بازی قوی ایه و در این شکی نیست،،اما اگه یه نگا به بازی بندازین ایندیانا جونز دنیای گیم رو روبروتون میبینید...پس باید انگ تقلید رو بزنیم به این بازی؟؟

بحث شباهت طوم رایدر با آنچارتد یا تقلیدی که میگید رو قبول ندارم،،در اکثر نقدهایی که در بازی هست اون رو یک بازی مجزا از آنچارتد دونستن و فرضیه تقلید رو رد کردن...

من با الهام گرفتن طوم رایدر موافقم ولی تقلید هرگز...
    دنیای گیم،دنیای ایده هاست،،اگه یه سازنده بتونه با الهام گرفتن ایده های مثب بازی های دیگه یک بازی قوی بسازه جای تقدیر داره نه اینکه اون رو به تقلید و تقلب متهم کنیم...اگه بیس مقایسه هارو تقلید قرار بدیم دنیای گیم میره رو هوا...مثل مثال خودت ک میگی مترو اسکی هاف لایفو رفته...
    سازنده ها میان المان های مثبت رو تو بازیشون قرار میدن و با نبوغی که دارن امضای خودشون رو پای بازی میزنن تا بحث تقلید پیش نیاد...شما این مسئله رو در تمام سبک های دنیای گیم میتونید ببینید....

طوم رایدر هم به من طعم یا مزه ای میده که در انحصار سازنده ی بازیه و امضاش پای بازی هست...

در کل بگم که بازی باید هویت داشته باشه و بتونه روی پای خودش وایسه که طوم رایدر در این زمینه موفق عمل کرده..
    Last edited by Turok-71; 21-05-2013 at 13:59.

16. این کاربر از Turok-71 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز halflife g's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    دور دور دور....

پيش فرض

بحث شباهت طوم رایدر با آنچارتد یا تقلیدی که میگید رو قبول ندارم،،در اکثر نقدهایی که در بازی هست اون رو یک بازی مجزا از آنچارتد دونستن و فرضیه تقلید رو رد کردن...

من با الهام گرفتن طوم رایدر موافقم ولی تقلید هرگز...
    دنیای گیم،دنیای ایده هاست،،اگه یه سازنده بتونه با الهام گرفتن ایده های مثب بازی های دیگه یک بازی قوی بسازه جای تقدیر داره نه اینکه اون رو به تقلید و تقلب متهم کنیم...اگه بیس مقایسه هارو تقلید قرار بدیم دنیای گیم میره رو هوا...مثل مثال خودت ک میگی مترو اسکی هاف لایفو رفته...
    سازنده ها میان المان های مثبت رو تو بازیشون قرار میدن و با نبوغی که دارن امضای خودشون رو پای بازی میزنن تا بحث تقلید پیش نیاد...شما این مسئله رو در تمام سبک های دنیای گیم میتونید ببینید....
    اين هم نظريست و البته محترمه.....

ولي همونطور كه گفتم بازي تقليد محض يا كامل نكرده ولي در بعضي قسمتها فقط جاي ناتان با لارا عوض شده و كل مكانيزم و سكانس دقيقا شبيه هم و اين به نظر من تقليد ....البته گفتم چون در كنارش و در ادامه بازي خيلي نكات متفاوت و خوبي داره توم ريدر در نتيجه بازي ارزشمند و جالب ولي اينكه كلا بگيم مولف ..نه نميشه گفت

در بازي مثه مترو هم شكل و قيافه بعضي دشمنا يا حتي سكانسي كه با اونها مبارزه مي كنيم دقيقا كپي هاف لايف و مثلا جاي مكانها عوض شده و اين قسمتا به نظرم تقليد..

+

البته به نظر من تقليد در صورتي كه با كيفيت باشه و خود بازي هم چيزايي تو چنته داشته باشه و ١٠٠ درصد بازي تقليد نباشه ارزشمند(مثه همين توم ريدر)

.

18. این کاربر از halflife g بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    Lُ0ِS َSAّNTُOS

پيش فرض

اين هم نظريست و البته محترمه.....

ولي همونطور كه گفتم بازي تقليد محض يا كامل نكرده ولي در بعضي قسمتها فقط جاي ناتان با لارا عوض شده و كل مكانيزم و سكانس دقيقا شبيه هم و اين به نظر من تقليد ....البته گفتم چون در كنارش و در ادامه بازي خيلي نكات متفاوت و خوبي داره توم ريدر در نتيجه بازي ارزشمند و جالب ولي اينكه كلا بگيم مولف ..نه نميشه گفت

در بازي مثه مترو هم شكل و قيافه بعضي دشمنا يا حتي سكانسي كه با اونها مبارزه مي كنيم دقيقا كپي هاف لايف و مثلا جاي مكانها عوض شده و اين قسمتا به نظرم تقليد..

+

البته به نظر من تقليد در صورتي كه با كيفيت باشه و خود بازي هم چيزايي تو چنته داشته باشه و ١٠٠ درصد بازي تقليد نباشه ارزشمند(مثه همين توم ريدر)

.
    مراد نظرات یه جوریه ک آدم بین زمین و هوا گیر میکنه

خب بالاخره توئم حرفمو قبول کردی...نبود دیگه؟؟؟

اینم بگم که دریافت شخصی ما از صحنه های مختلف تو بازی ها متفاوته...مثلا من صحنه ای که جول تو لست آویزون شده رو تقلید میدونم اما یه نفر دیگه ممکنه این رو نوآوری سازندش بدونه...دریافت شخصی رو نمیشه به کلیت یک بازی تعمیم داد.
    +
    من مدتها بود که با کرکتر اول اینجور رابطه برقرار نکرده بودم...وقتایی که میلرزید و دندوناش رو هم ساییده میشد منم سردم میشد...یا بلاهایی که همون اول سرش میاد...آدم میخواد آستیناشو بالا بزنه بره کمکش...
    من که تا حالا همچین همزادپنداری ای رو تجربه نکرده بودم...
    Last edited by Turok-71; 21-05-2013 at 15:18.

20. این کاربر از Turok-71 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •