تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 52 از 295 اولاول ... 24248495051525354555662102152 ... آخرآخر
نمايش نتايج 511 به 520 از 2949

نام تاپيک: مشورت و راهنمایی در مورد خرید dvd player و Bluray player

کابر فعال انجمن لوازم صوتی و تصویری ghahremanimehdi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    !ashfield

پيش فرض

بچه ها چطور مي شه فيليپس را آپگريت كرد 5996
    در دفترچه ی راهنما توضیح داده. باید فایل آپگرید رو در یک سی دی کپی کنید و...
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

2. 2 کاربر از ghahremanimehdi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

با سلام و تشکر از همگی دوستان بابت راهنمایی های ارزندشون
    من بعد از خوندن تمام صفحات تاپیک رفتم و یه دی وی دی فیلیپس 5996 گرفتم به قیمت 115 تومن اونم چجوری من شهرستان هستم و با زنگ و تلفن و سفارش و آشنابازی و این حرفا بعد از سه هفته از تهران واسم فرستادن . وقتی بردم خونه و راهش انداختم حالم گرفته شد چون هیچ سی دی و دی وی دی رو نمی خونه اما فلشش خوب کار میکنه به نظر شما دستگاه ایراد داره یا کار خاصی باید انجام بدم؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه abolo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

سلام دوستان من دستگاه 5996 ورژن 98 دارم اشتباهی برنامه ورژن 5996 ورژن 51 رو ریختم روش الان هر کاری میکنم نمیتونم برش گردونم به برنامه قبلی الان با این برنامه تصویر دارم ولی صدا ندارم لطفا راهنمایی کنید چطور برش گردونم؟

تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

من بعد از خوندن تمام صفحات تاپیک رفتم و یه دی وی دی فیلیپس 5996 گرفتم به قیمت 115 تومن اونم چجوری من شهرستان هستم و با زنگ و تلفن و سفارش و آشنابازی و این حرفا بعد از سه هفته از تهران واسم فرستادن . وقتی بردم خونه و راهش انداختم حالم گرفته شد چون هیچ سی دی و دی وی دی رو نمی خونه اما فلشش خوب کار میکنه به نظر شما دستگاه ایراد داره یا کار خاصی باید انجام بدم؟

بفرست گارانتی.

کابر فعال انجمن لوازم صوتی و تصویری ghahremanimehdi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    !ashfield

پيش فرض

اگر مطمئنی که DVD سالم هست احتمالا دستگاه مشکل پیدا کرده و باید بفرستی گارانتی اگر دستگاه گارانتی داره به هیچ وجه دست تعمیرکارهای متفرقه نده.

سلام دوستان من دستگاه 5996 ورژن 98 دارم اشتباهی برنامه ورژن 5996 ورژن 51 رو ریختم روش الان هر کاری میکنم نمیتونم برش گردونم به برنامه قبلی الان با این برنامه تصویر دارم ولی صدا ندارم لطفا راهنمایی کنید چطور برش گردونم؟
    ! من به این مشکل برنخوردم. برای چی با ورژن پایین Downgrade کردی؟
    در فرومهای خارجی درباره ی مشکلت سرچ کن شاید به نتیجه برسی.

تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

من الان میشه گفت مشکلی برای پخش فرمت های مختلف ندارم و هر فیلمی رو هم که بخوام با زیر نویس فارسی ببینم کافیه اون رو تو فلش بریزم و با یک برنامه مثل Subtitle
    creator فایل srt رو در یک دقیقه تیدیل به idx/sub کنم و بعد از همنام کردن با فیلم در usb بریزم و نگاهشون کنم.
    یه چیزی در رابطه با زیر نویس بگم , کسایی که بعد از زیر نویس کردن توی هر دی وی دی پلیری با مشکل هنگ مواجه میشن باید ارتفاع زیر نویس را با ارتفاع فیلمتون و همینطور دی وی دی پلیرتون تنظیم کنید. مثلا در فیلیپس 3260 من وقتی یه فیلم با استاندارد تصویر ( NTFC (620*480 رو میخوام زیرنویس کنم اگه در برنامه
    subtitle creatotr ارتفاع رو 90-480 قرار بدم که میشه 390 زیر نویس در پایین ترین جای تصویر نشون داده خواهد شد.
    حالا اگه ارتفاع رو روی 482 بزارم موقع پخش هنگ میکنه و اگر هم بین 390 و 480 بزارم نشون داده نمیشه .

سلام من مشکل هنگ کردن دارم دستگاه من 5996 هست و منظور شما رو متوجه نمیشم که بزارم رو 480-90 کدوم گزینه رو بزارم اگر ممکنه با عکس نشون بدید؟یا اسم انگلیسیشو تو subtitlecreator برام بگذارید.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

خب از اونجایی که هیچ کدوم از دوستان جواب ندادن مجبور شدم از فروشگاه های جمهوری بپرسم. بعد از چند سوال از فروشندگان مشخص شد که فقط و فقط دستگاه PIONEER DV 610 خروجی اپتیکال داره و فروشنده ها اونو تو رنج 125 تا 145 قیمت دادن. نمایندگی پایونییر 130 می داد و ادعا می کرد مال ما مولتی زون هستش و جهت اثبات این موضوع یک دی دی دی اورجینال شرک که روش نوشته بود زون یک، داخل دستگاه گذاشت که دستگاه اونو نخوند و بیرون داد. بعدش با یک وسیله شبیه ریموت یک دکمه زد و گفت الان دستگاه مولتی شد و مجددا همون دی وی دی رو تو دستگاه گذاشت و این بار شروع به پخش کرد. فروشنده ادعا می کرد این کد ها رو فقط اون داره و مصرفیه یعنی یک کد الان برای دستگاه مصرف شده که 5000 تومان بابش پرداخت کرده...من که باور نکردم ... به هر حال 130 تومان ناقابل پرداخت کردم . بعد ازش کابل اپتیکال و کامپوننت خواستم که این طوری قیمت داد: کابل اپتیکال 20000 تومان ، کابل کامپوننت 20000 و 30000 تومان بسته به طول کابل. احساس کردم خیلی گرون میده لذا نخریدم و رفتم پاساژ علاء الدین طبقه دوم از پند مغازه قیمت کردم که در نهایت به قیمت های زیر همون مارک ها رو خریدم: اپتیکال 12500 و کامپوننت 11000 تومان ... جالب نیست یعنی نمایندگی می خواهد رو فروش دو تا کابل در مجموع 27500 تومان یعنی بیش از 120 در صد گرونتر بفروشه... حالا برام جالب شده بدونم رو خود دستگاه پقدر سود برده....
    دوست عزیز تست کردی ببینی خروجی صدا از پورت HDMI - OPTICAL به صورت همزمان میتونه باش یا نه ؟
    چون PS3 همزمان فقط یک پورت خروجی داره. ممنون میشم جواب بدی.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

با سلام دوستان کسی میدونه ایا دی وی دی رکوردر سونی اخرین مدلش با 250 گیگ هاردایا میتونه فرمت زیرنویس sub , srt رو مثل اونطوری که در کامپیوتر در یک فولدر گذاشت وپخش کنه وایا فیلمهای روی usb هم میتواند ضبط کند وسوال دیگه این دستگاه ها مال کدوم کشور الان وکلا دستگاه خوبی هست یکی میگه لنزش ضعیفه و 500 تومن پولشه وسوال اخر اینکه مال ال جی ها گویا کارت حافظه میخوره مال این چطور منتظر جوابم الان

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

دوست عزیز تست کردی ببینی خروجی صدا از پورت HDMI - OPTICAL به صورت همزمان میتونه باش یا نه ؟
    چون PS3 همزمان فقط یک پورت خروجی داره. ممنون میشم جواب بدی.
    متاسفانه چون تلویزیونم HDMI نداره تست نکردم.

11. این کاربر از rezasme بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه kkain-blood's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

دوستان من چشمام در اومد 50 صفحه رو خوندم آخرش میخوام 5996 بگیریم هرکی داره از معایبشم بگه؟
    بعد من lcd HDMI دارم فرقی میکنه ؟؟
    آخرین قیمت روهم میخواستم.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •