تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 52 از 83 اولاول ... 24248495051525354555662 ... آخرآخر
نمايش نتايج 511 به 520 از 826

نام تاپيک: آموزش هك از پايه

داره خودمونی میشه poorya.t's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    جایی که نه اسمونش نه صدای مردومونش...

14

سلام
    چرا نصیحت می کنی؟
    با چه روشی یک روش خیلی خوب بزار!
    دوست عزیزخوب شما بگو میخوای چی کار کنی روش شم چشم ولی چون میخوای کلاینت هک کنی اولین پیشنهاد نت بایوسه ولی تو بگو میخوای چی کار کنی؟

داره خودمونی میشه ushuaia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

سلام خدمت دوستان و مدیران محترم .....2سوال داشتم مننرم افزار prorat v1.9 و نرم افزار thc scan2.0 را دانلود کرده ام از یک سایت دیگر دانلود کرده ام ...............اموزش کار با این دو نرم افزار نمی دانم ایا کسی بلد است به صورت فیلم یا نوشته ای مرا راهنمیی کند........................ممنون

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت

پيش فرض

سلام خدمت دوستان و مدیران محترم .....2سوال داشتم مننرم افزار prorat v1.9 و نرم افزار thc scan2.0 را دانلود کرده ام از یک سایت دیگر دانلود کرده ام ...............اموزش کار با این دو نرم افزار نمی دانم ایا کسی بلد است به صورت فیلم یا نوشته ای مرا راهنمیی کند........................ممنون
    اموزش تصویری thc scan2.0 نرم افزار واسه war dialing خودم تا حالا کار نکردم ولی باید با داس بازش کنی حال اموزشو ببین .حجم فایل:8.5mb

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت

پيش فرض

اموزش تصویری thc scan2.0 نرم افزار واسه war dialing خودم تا حالا کار نکردم ولی باید با داس بازش کنی حال اموزشو ببین .حجم فایل:8.5mb

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

سلام
    يه سوال
    چطوري ياهو آي دي ميهكن؟(=هك ميكنن)
    من خيلي نياز دارم
    يكي افتاده به فحش دادن

6. این کاربر از call_of_duty بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

سلام
    من از آقا مجید تشکر می کنم ولی نمی دونم چرا بحث آموزش رو ادامه نمی دن. امیدوارم این روندی رو که در پیش گرفته بودند ادامه بدن

8. این کاربر از <l@ve_f@re> بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن مقالات هـک و امنیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    U /\/ |< /\/ 0 \/\/ N

پيش فرض

سلام
    من از آقا مجید تشکر می کنم ولی نمی دونم چرا بحث آموزش رو ادامه نمی دن. امیدوارم این روندی رو که در پیش گرفته بودند ادامه بدن

سلام
    اولا كه اين تايپيك شده پرسش و پاسخ هك يY ! Messenger
    دوما اونايي كه قول همكاري دادند هنوز نيومدن
    سوما به نظر شما ميتونم alone اين تايپيكو ادامه بدم؟؟؟!!!!

10. 2 کاربر از ADRIEN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    U /\/ |< /\/ 0 \/\/ N

پيش فرض

با سلام كسي ميتونه سايتي رو هك كنه؟روش كلي براي هك كردن يه سايت چيه؟

سلام
    اولا درخواستت غير قابل قبول!!!
    دوما متد كلي براي هك سايت وجود نداره چون استاندارده خاصي براي امن سازي وجود نداره

12. این کاربر از ADRIEN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    U /\/ |< /\/ 0 \/\/ N

پيش فرض

سلام به همه دوستان , از جمله عاشقان هک .... من حمید هستم . دانشجوی ترم 7 کارشناسی ICT ......
    باید بگم که که من ظرف یه 3 ساعت انواع سئوال و جوابهای این قسمت که حدود 480 تا می شد را تا انتها خوندم ...
    که جا داره همین جا از آقا مجید و دیگر دوستان که اسمی از آنها در خاطرم نماند تقدیر و تشکر بکنم ......

من خودم رو یه هکر نمیدونم ولی تقریبا یه فرمت کلی از مسیری که باید برای هکر شدن آدم باید طی کنه را بدست اوردم که میخوام به همه کسایی که می خان شروع کنم به گم ....

من خودم خودم اعتقاد دارم و به همه همکلاسیها هم این جمله رو گفتم به شما هم میگم.
    یه هکر خوب کسی که :

1) برنامه نویسیهای C و ++C و #C و Assembly و کلا هر چی اسم برنامه نویسی که تو این قسمت خوندین دیدید بلده باهاش برنامه نویسی کنه برنامه نویسی کنه نه اینکه باهاش محاسبات انجام بده بلکه بلده با استفاده از اون با ویندوز و شبکه و سخت افزار کامپیوتر ارتباط برقرار کنه و مهمتر باهاش کشف الگوریتم رمز نگاری کنه ...

2) یه هکر خوب کسی که سخت افزار های کامپیوتر و شبکه و نحوه کار و عمل کرد آنها را میدونه از اطلاعات کنترلی گرفته تا پروتکلهایی که تو هر قسمت به کار رفته و جزع به جزع آن ...

3) یه هکر خوب کسی که با تمامی سیستم عامل کار کرده باشه و از نقاط قوت و ضعفهای هر کدوم اطلاع داشته . درکل از زیر و بم هر سیتم عامل رئ بشناسه چون بر اساس همین زیرو بم ها و ضعف هاست که میان کد نویسی میکنند تازه با زبان خاص واسه هر قسمت و کاربرد خاص خودش .

تا اینکه بتونن با اون سیستم عامل ارتباط برقرار کرده و سرش کلاه بزارن . جدا به نظر من هک کردن چیزی جز کلاه گذاشتن و دور زدن نیست و این هم جز با آشنایی از نقاط ضعف محیا نمیشه.

اینم بگم که اگر ما هک را بهتره بگم علم هک که واقعا برای خودش یه علمی محسوب میشه مثل یه شهر در نظر بگیریم بالای در ورودی این شهر نوشته هرکس که C , لینوکس نمی داند وارد نشود.

هر وقت اینو میگم یاد این جمله می یوفتم :

حضرت محمد (ص): من شهر علمم و علی (ع) درب آن است هر کس می خواهد وارد شهر شود باید از درب آن وارد شود.

دوستان واسه هکر شدن آدم باید خیلی بدو و باید بدو نه اینکه راه بره چون واقعا علم IT هر 4 ماه یک بار داره 2 برابر میشه ....

و مهتر از همه اینکه اگه می بینه که عقبه و هیچی نمیدونه ناراحت نباشه و ناامید نباشه که ناامیدی برادر مرگ است .

که آدم بلاخره باید از یه جا شروع کنه .

به همه دوستان من توصیه میکنم که برای هک کردن اول از هک کامپیوتر خودشون شروع کنند بعد یه شبکه محلی با 2 تا کامپیوتر راه بندازن و سعی کنن که از یکی از سیستم ها به سیستم کناری نفوذ کنند بطوری که تمامی کنترل سیتم رو مانند سیتم خودشون دردست داشته باشن لازم به گفتنه که سعی کنین راه و روش های مختلف واسه این کار رو کشف کنید و همیشه دنبال یه راه جدید بگردین دنباله رو کور کورانه روشهای دیگران نباشید .

بعد برید سراغ هک سرور که اگه هک سرور رو یاد گرفتید به راحتی میتونید هک سایت هم رو انجام بدید و لی در نظر داشته باشید که باید از چه موانعی رد بشید که عین رد شدن از میدان مینه ....

لازم بگفته اگه پول واسه راه اندازی شبکه و خرید سیستم ندارید از نرم افزار wmware که واسه نصب و اجرای سیستم عاملهای مختلف و تنظیم آنها در کنار هم و در یه لحظه روی یه سیستم را به ما میده ......

راستی یه چیز دیگه بگم بدانید که Dos و telnet از اساسی ترین و پایه ای ترین جز هک محسوب میشه پس لطفنا سعی کنید که حتما اینارو کاملا یاد بگرید ......

یه چیز اساسی دیگه که بنیادی و باید یاد بگرید شبکه است چه از تپولوژی گرفته و تمام چیزهایی چون روتر و سوئیچ , وایرلس , فایروایلو ... باید بدانید باید شما از نحوه اتباط و انقال اطلاعات بین این ابزار ها اطلاع داشته و به تمامی پروتوکل های شبکه آشنا باشین ....

در پایان کتاب هایی را به شما معرفی میکنم که کمک آنها در فهمیدن حقایق برای شما خالی از لطف نیست :

کتاب مهندسی اینترنت آقای احسان ملکیان ؛ طراحی و پیاده سازی شبکه های کامپیوتری آقای ملکیان ؛ مبانی شبکه نوشته عطا الهی نتشارات ناقوس ؛ آشنایی و پیکر بندی روترها و سوئیچ های سیسکو در 21 روز ملکیان ؛ 2 کتاب سیستم عامل و شبکهای کامپیوتری اثر تنمبام ترجمه خاصی مد نظر ندارم ؛

واسه کتابها یی در مورد سیستم عامل ها واسه آشنایی کتابهای زیادی هست کتابهای ویندوز میکروسافت و غیر میکروسافت هم تو بازار گیر میاد ولی باید بدونید تا خودتون با اونا کار عملی نکنید و با هاش سرو کله نزدید از نکات و جاهای مخفی و اشکالات اون سر در نمی یارید .

واسه برنامه نویسی کتابهای زیادی واسه آشنایی هست که اونا رو یاد بگیرید بعد سعی کنید نحوه استفاده از اونارو واسه هک پیدا کنید ..... برنامه نویسی تحت شبکه و ارتباط با سیستم سیستم عامل فراموشتون نشه ....

در آخر هم از دوستان میخوام اصلا دنبال هک آی دی نرن و اگه مردن خدوشون واسه هک آی دی نرم افزار بنویسن .....

امید وارم که تونسته باشم راحی جلوی پای شما عزیزان قرار بدم .......
    اگه کسی سئوالی چیزی داشت اگه بتونم حتما راهنماییش میکنم بهتره به [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ایمیل بزنه چون من بیشتر ایمیلمو چک میکنم تا ....

اگه کسی دوست داره مستقیما مشکل یا حرفشو بگه شماره همراهم اگه خواستین تو پروفایلم ایمیل یاهو هست .....

راستی دوباره بگم من هکر نیستم ها یه موقع از من یه چیزایی نخواید که شرمندتون بشم
    من هم مثل همه شما دارم سعی میکنم که یه هکر بشم . من خیلی تا امروز هنر کرده باشم تونستم از طریق تلنت به یه کامپیوتر یه متر اونورتر وصل بشم و بهش کامند بدم .

با تشکر از تمام دوستان خوبم , بهتره بگم هم وطن های عزیزم ......
    به امید آن روز که همه ما که این مطالب که همه هم وطنهای عزیز مان تا حالا نوشته اند و دیگر هم وطنا که از این به بعد خواهند نوشت و مطالب و سئوالات و مشکلات یکدیگر را خوانده اند و جواب می دهند به یک هکر مفید (که آرزوی دیرینه همه ماست تبدیل شویم.) برای جامعه و برای محافظت دیگر هم وطنان از حملات دشمنان به آنها که جنگ فردا جنگ سایبر است .....

از شما ممنونم دوست عزيز
    حرفاتون پربار بود و لي تازه نصف ماجرا بود هك چيز ماورايي از تفكر يك انسان عادي حالا چه Computer باشه چه چيزه ديگه
    و واقعا تلا ش ميخاد
    به هر حال ما كه بارها گفتيم كي بگوشه كه الكي دنبال هك نرين يا حداقل اسم اين علم رو خراب نكنين با بچه بازي

14. 2 کاربر از ADRIEN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    U /\/ |< /\/ 0 \/\/ N

پيش فرض

سلام
    يه سوال
    چطوري ياهو آي دي ميهكن؟(=هك ميكنن)
    من خيلي نياز دارم
    يكي افتاده به فحش دادن

دوست من اينجا جاي درخواست نيست!!!
    آموزش هستش

16. این کاربر از ADRIEN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •