تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 52 از 1081 اولاول ... 242484950515253545556621021525521052 ... آخرآخر
نمايش نتايج 511 به 520 از 10803

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی محصولات Kaspersky || آرشیو شماره 1 ||

کـاربـر بـاسـابـقـه saviss's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    Far far away

پيش فرض یکی داستان پرز اب چشم!!!

سلام
    من نمیدونم جای این سوال اینجاهست یانه؟ولی خب خوشحال میشم که یکی به من جواب بده:
    دیشب این انتی ویروسو ازخود سایتش(نسخه تریال)داون کردم تاببینم که چه جوریه؟اگه خوبه برم بخرمش اما......وقتی نصبش کردم........چشمتون روز بد نبینه اول که سیستم قفل کرد وتو همون استارت اپ موند هیچیش کارنمیکرد غیر ازموس حتی تسک منیجرهم تعطیل بود.........نه توی سیف مود میومد بالا .....نه حتی به حالت بهینه قبلی برمیگشت............خلاصه مجبورشدم برم توی ملنیوم واز اونجا توی پروگرام فایلز فایلهای مربوطه رو دستی!!پاک کنم بعدش هم نورتون وین داکتر ............تا سیستم توی ایکس پی اومد بالا .........سیستم فایل چکر رو انجام دادم ......اسکن هم کردم...........یه دور هم با وین داکتر زدم خلاصه .......کاری نبود که نکرده باشم
    اخرشم مجبور شدم ویندوز رو دوباره روی همون نصب کنم............اینترنت اکسپلورر رو دستی نصب کنم...........فایر فاکسم تعطیله...............مسنجر یاهوم بعد از بیست بار ریموو ونصب مجدد هنوزم نمیتونم ساین این بشم.....گوگل تاکمم کارنمیکنه....... فقط مونده بود ....بپره خفم کنه که شانس اوردم...........ممکنه کسی بتونه راهنماییم کنه که احتمال چی بوده؟..سیستم عاملم ایکس پی سرویس پک دو هست که یکسال بی عیب ونقص(واقعا بی عیب ونقص)کارکرده بود ونسخه ترو تمیزیه...پس چی شد که اینطورقاط زد؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط saviss
    سلام
    دیشب این انتی ویروسو ازخود سایتش(نسخه تریال)داون کردم تاببینم که چه جوریه؟اگه خوبه برم بخرمش اما......وقتی نصبش کردم........چشمتون روز بد نبینه اول که سیستم قفل کرد وتو همون استارت اپ موند هیچیش کارنمیکرد غیر ازموس حتی تسک منیجرهم تعطیل بود.........نه توی سیف مود میومد بالا .....نه حتی به حالت بهینه قبلی برمیگشت............خلاصه مجبورشدم برم توی ملنیوم واز اونجا توی پروگرام فایلز فایلهای مربوطه رو دستی!!پاک کنم بعدش هم نورتون وین داکتر ............تا سیستم توی ایکس پی اومد بالا .........سیستم فایل چکر رو انجام دادم ......اسکن هم کردم...........یه دور هم با وین داکتر زدم خلاصه .......کاری نبود که نکرده باشم
    اخرشم مجبور شدم ویندوز رو دوباره روی همون نصب کنم............اینترنت اکسپلورر رو دستی نصب کنم...........فایر فاکسم تعطیله...............مسنجر یاهوم بعد از بیست بار ریموو ونصب مجدد هنوزم نمیتونم ساین این بشم.....گوگل تاکمم کارنمیکنه....... فقط مونده بود ....بپره خفم کنه که شانس اوردم...........ممکنه کسی بتونه راهنماییم کنه که احتمال چی بوده؟..سیستم عاملم ایکس پی سرویس پک دو هست که یکسال بی عیب ونقص(واقعا بی عیب ونقص)کارکرده بود ونسخه ترو تمیزیه...پس چی شد که اینطورقاط زد؟
    این دقیقا همان موردی است که من در صفحه 65 بهش اشاره کردم و کسی هم بهش اهمیت نداد . شاید شما اول اینو خونده بودی بهتر میتونستی وارد قلمرو کاسپر بشی .
    توسیستمت پر از تریان و اسپای و شاید ویروس بوده که تو همون مرحله اسکن استارت اپ با اونا در گیر شده
    وچون کاسپر عیبش اینه که فورا میخواد خودشیرینی کنه و جیغ بکشه بگه ویروس پیدا کردم و همه را هم دونه دونه نشون میده در مواجهه با چندین تریان و ویروس از ذوقش قش میکنه و نمیتونه از این فونکشن دونه دونه ویروس ها را نشان دادن استفاده کنه اینه که قاطی میکنه و از کار میفته . در مورد من هنوز کار اینستال تموم نشده میخواست خبر بده که پی سی خاموش میشد .
    نمونه اش را من همینجا امروز صبح نوشتم .
    اما من اولا ایمیج از سیستمی که که قرار بود روش اینو نصب کنم گرفته بودم برای همین مورد ها که شما بهش گرفتار شدی .
    دوما من توانستم از همان سیف مده یک سیستم رستور بکنم به حالت قبل از اینستال کاس 6 برگردم .
    اگه شما هم ایمیج داشتی انقدر مکافات نمیکشیدی .
    همونطور که من بالا هم اشاره کردم . بهتره در سیستم های ویروسی ورژن 5 را اینستال کنی چون براساس تجربه من ورژن 5 به حالت قش نمیفتد و میزاره سیستم بالا بیاد . د ر بالا داستانش را نوشتم . با 5 اول کار کنید که ویروس ها پاک کنه بعد 6 را اینستال کنید .
    Last edited by mossi; 09-04-2006 at 02:06.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

ممنونم امتحان ميكنم خبر ميدم
    قربانت
    شما که سیستمت را نو کردی دیگه ویروس نداری که . پس میتونی کاسپر 6 را اینستال کنی . البته بعد از اینکه از ویندوز سالمت ایمیج گرفتی .

تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    Far far away

پيش فرض نو نكردم ابكشيش كردم!!!

نقل قول نوشته شده توسط mossi
    شما که سیستمت را نو کردی دیگه ویروس نداری که . پس میتونی کاسپر 6 را اینستال کنی . البته بعد از اینکه از ویندوز سالمت ایمیج گرفتی .
    فقط مونده بود وايتكس والكل طبي بهش بزنم
    جرات فرمت كه ندارم چون اينقدر ديوايس وبرنامه هاي گرافيكيم مهمه كه ميترسم يه جوري قاطي كنه كه ديگه مجبورشم فرمت كنم حالا هم دارم نسخه 5روداون ميكنم............ميگما ولي من انتي ويروس پاندا اوريژنال روسيستمم بوده با هم ديگه قاط نزدن؟ درضمن وقتي انتي ويروس وانتي اسپايور بروز باشن بازم ممكنه تروجان وويروس و ازاينجور چيزا پيداشون بشه؟
    ثانيا حالا همه چيز درست كار ميكنه غير از هردو مسينجرم(ياهو وگوگل!!!!)هردوتاروهم چندبار ريمو كردم داون كردم بازم ساين اين نميشم!!!
    حالا با كاسپر5 ببينم چيزي پيداميشه يانه
    قربان دستت

تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    Far far away

پيش فرض کاسپر5

اینم داون کردم اسکن هم کردم ولی به یاهو وگوگل تاک نمیتونم ساین این کنم

اگه نباشه جاش خالی می مونه jarooo_khakandaz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005

پيش فرض

خسته شديم بس كي هميشه بايد يه انتي ويروس رو كامپيوترمون نصب كنيم بابا سرعتمونو مي گيره يه زماني برسه مايكروسافت بتونه يه راه حل داشته باشه

حـــــرفـه ای vtn54's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

سلام
    سلام دوست عزیز

شاید به خاطر آنتی ویروس قبلی شما باشد گفته ای که قبلا پاندا را نصب کرده بودی که معمولا به طور کامل از روی

سیستم پاک نمی شود راستی کدام نسخه را داونلود کرده ای؟

تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    Far far away

پيش فرض كاسپر 5

اینم داون کردم اسکن هم کردم ولی به یاهو وگوگل تاک نمیتونم ساین این کنم
    كاسپر 5
    ولي هنوز نه ياهوم كارميكنه ونه گوگل تاكم
    البته به ايميلام دسترسي كامل دارم ولي مسنجرم تعطيله تعطيل اند

آخر فروم باز Mehdi_Full's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    تــهرانـــ

پيش فرض

بنده Kaspersky internet security 6.0 رو دانلود كردم , ميخواستم بدونم كه در واقع همون آنتي ويروس كسپرسكي هست ديگه , درسته يا نه ؟
    بخاطر اينكه ديگه از كلمه آنتي ويروس استفاده نكرده و بجاش از Internet security استفاده كرده , پرسيدم . ممنون

اگه نباشه جاش خالی می مونه Soshiant's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2005
    محل سكونت
    روی شونه راستت

پيش فرض

Mehdi2006 جان بله
    internet security مجموعه ای از نرم افزار ها هست از جمله انتی ویروس و فایروال
    ------------------
    من انتیویروس کاسپر 6 دارم
    الان حدود 1 هفته هست اپدیت نمیشه
    نمیتونه اتصال پیدا کنه
    فایروال هم ندارم که جلوشو بگیره چیکار کنم
    ---------------------
    اخر این ورژن 6 فاینال هست یا هنوز بتا هست
    اگر فاینال هست بگین internet security دانلود کنم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •