تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 518 از 542 اولاول ... 18418468508514515516517518519520521522528 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,171 به 5,180 از 5415

نام تاپيک: اینترنت بر بستر فیبر نوری FTTH مخابرات، تانوما

در آغاز فعالیت amir779's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2023

پيش فرض

درود
    دوستان سمت ما دارن کابل میخوابونن دو رنگ آبی و قرمز بعضی جاهارو باکس هم رو دیوار خونه ها زدن سر کوچه ها هم کندن درپوش گذاشتن . چقدر زمان میبره تکمیل بشه برای استفاده

- - - Updated - - -

درود
    دوستان سمت ما دارن کابل میخوابونن دو رنگ آبی و قرمز بعضی جاهارو باکس هم رو دیوار خونه ها زدن سر کوچه ها هم کندن درپوش گذاشتن . چقدر زمان میبره تکمیل بشه برای استفاده

- - - Updated - - -

درود
    اقا کسی از این جشنواره فیبر در خانه برای تهران خبر داره شرایطش رو؟ هیچ جا پیدا نکردم
    با ۲۰۲۰ تماس بگیر سرویس 400gigماهانه دویست و چهل تومان رو برات فعال کنن با نامup to 300
    [QUOTE][یاد گرفتم وقتی تو را ازچیزی ترساندن بدان خیر تو در آنهQUOTE]

تاريخ عضويت
    Dec 2023

پيش فرض

با ۲۰۲۰ تماس بگیر آپ تو ۳۰۰ ماهانه ۴۰۰گیگ رو فعال کن هزینش ۲۴۰هزار ماهانه

تاريخ عضويت
    Dec 2023

پيش فرض

درود

- - - Updated - - -

درود

- - - Updated - - -

درود
    داداش چه ربطی داره.. کل ترکیه الان داره از مودم هوآووی استفاده میکنه.
    توی دوسلدورف آلمان یکی از شرکتها داره از هوآووی استفاده میکنه.
    توی پاریس هم داره هوآووی استفاده میکنه.. ربطی به جای خوب و بد نداره که مگه میخواد بره خرید خونه کنه! اصلا اینطور نیست که بگیم این خوبه.. اون بده.. هر کدام از اپراتورها بر اساس نیازشون و کانفیگشون از مودمی که لازم بوده استفاده میکنن و این بخشیش بستگی به قراردادشون داره.. حالا شما اصلا بگو وسط نیویورک هستم و زایکسل استفاده میکنم.. ممکنه همسایه بقلیت از هوآووی استفاده کنه..

- - - Updated - - -
    بیشتر به OLT منطقه داره که با هواوی خوب کار بکنه یا فایبرهوم یا زایکسل
    . یاد گرفتم وقتی تو را ازچیزی ترساندن بدان خیر تو در آنه

4. این کاربر از amir779 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2023

پيش فرض

درود

- - - Updated - - -بیشتر به OLT منطقه ربط داره

درود

- - - Updated - - -

درود
    داداش چه ربطی داره.. کل ترکیه الان داره از مودم هوآووی استفاده میکنه.
    توی دوسلدورف آلمان یکی از شرکتها داره از هوآووی استفاده میکنه.
    توی پاریس هم داره هوآووی استفاده میکنه.. ربطی به جای خوب و بد نداره که مگه میخواد بره خرید خونه کنه! اصلا اینطور نیست که بگیم این خوبه.. اون بده.. هر کدام از اپراتورها بر اساس نیازشون و کانفیگشون از مودمی که لازم بوده استفاده میکنن و این بخشیش بستگی به قراردادشون داره.. حالا شما اصلا بگو وسط نیویورک هستم و زایکسل استفاده میکنم.. ممکنه همسایه بقلیت از هوآووی استفاده کنه..

- - - Updated - - -
    بیشتر به OLTمنطقه شما مربوط میشه کدوم بهتر جواب میده توی ایران هواوی بهتر جواب میده

تاريخ عضويت
    Dec 2023

پيش فرض

معمولش ۲هفته
    اگه منزلتون تازه ساخت باشه توو کار انجام میدن اما اگه قدیمی باشه روو‌کار

7. این کاربر از amir779 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2023

پيش فرض

تا 4 دی سرویس دارم...عملا دیگه فایده نداره تماس گرفتن ساعات شلوغ بخاطر تعداد یوزر ها سرعت میاد پایین اون پشتیبانی هم تماس بگیری تنها کاری که انجام میده سوئیچ آنتن هستش که فرق ندارن در نهایت...
    هفته پیش تماس گرفتم با 2020 برای فیبر فعلا که خبری نشده

قیمت اینجوری داد که 800 برای کابل کشی
    حدود 1.5 هم برای خود مودم
    البته اگه کابل کشی رو از تو کار انجام نده کلا کنسل میکنم
    اطلاع دارید معمولا چند روز طول میکشه این پروسه که تماس بگیرن برای نصب؟
    معمولاً خونه های تازه ساخت رو توکار انجام میدن
    یک هفته الی دوهفته طول میکشه

تاريخ عضويت
    Dec 2023

پيش فرض

از کجا تهیه کنم؟نظر خودم huawei هستش خواستم نظر شما رو هم بدونم
    8247W خووبه هم از لحاظ کیفیت ساخت هم از لحاظ سرعت انتقال داده در حد ۲گیگ

10. این کاربر از amir779 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

هیچ فایده ای نداشت الان چندین روزه دریغ از جواب

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

معمولش ۲هفته
    اگه منزلتون تازه ساخت باشه توو کار انجام میدن اما اگه قدیمی باشه روو‌کار
    رفیق چیکار داری میکنی؟ 2روزه سرویس گرفتی 4تا اطلاع کم داری میای همه رو پشت هم مینویسی کلی اسپم ساختی..
    اصلا اینطور نیست همه ی ساختمانها چه قدیم چه جدید رو اول از داخل بررسی میکنن از طریق رایزرها اگر رایزرهای سیم سالم باشد درست باشد و اجازه رد کردن سیم بده اینکار انجام میشه. اگر امکان نداشته باشه از طریق راه سیم آنتن و اگر نشود از طریق راه کولر و .... در پایان اگر امکان نداشته باشد از رو کشیده میشه.

در مورد فیبر در خیابان عرض .. تمامیه این موارد بسته به طراح شبکه و موقعیت خیابان و پیمانکار نصب دارد.. اگر خیابان طوری باشد که ایرادی نداشته باشد و عرض کشیدن در اون محل مشکلی ایجاد نمیکند.. نظیر کم رد شدن کامیون و یا ماشینهای باری بلند و... لازم باشه تا 200 متر هم توی عرض میکشن..

معمول پروسه هم الان به یک هفته رسیده ، شما امروز درخواست بدی توی تهران،امروز ثبت کنن پیمانکار پس فرداش فیبر میکشه برات.

اینکه میگی به OLT منطقه ربط داره که هوآووی خوب کار کنه یا فیبرهوم یا زایکسل اصلا جمله از شروع اشتباه.. مگه میخوای خیار و گوجه بخری که هر کدوم بهتر بود اون رو بخر؟؟
    هر منطقه دارای خصوصیات خودش هست و تجهیزات نصب شده در منطقه روی هر برندی باشه از همون برند باید استفاده کنن چونکه سخت افزار نصب شده در منطقه این رو اجبار میکنه.
    اینطور که اگر شما سخت افزار منطقه هوآووی باشه ولی زایکسل مودم نصب بخوای بکنی.. امکان خراب شدن مودم هم وجود داره.

لطفا اول کاملا بررسی کنید و بعد توضیحاتتون رو در اختیار بقیه بذارید. تشکر

13. 5 کاربر از pipo4713 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز alpha007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دقیقا همینه...حتی در سطح کلان هم تصمیم گیری و سیاست گذاری اصولی نیست که وضعیت الان اینجوری شده...
    حالا مسخره بازی رو ببین من سه سال پیش آسیاتک داشنم خط رو حدود دو سال پیش از رانژه خارج کردم موقعی که خواستم شاتل بگیرم بعد از دو روز تماس گرفتن که باید با آسیاتک تماس بگیرید که خط شما رو روی سیستم شاهکار غیرفعال کنه خطی که دو سال هستش ADSL نداره شاهکار دیگه چیه... الکی دو روز منتظر این قضیه بودم...
    حالا امروز که خط وصل شده میگن نویز خط بالاست VDSL هم نمیتونیم به شما بدیم...
    حالا دوباره باید درخواست جمع آوری ثبت کنم برم یه جای دیگه فیبر پیدا کنم یا همون زیتل بی کیفیت رو دوباره تمدید کنم... یا باید برم مبین نت 3 میلیون پول مودم بدم که دو سال دیگه بدرد نمیخوره هر روز هم ازش حجم بخرم...
    یکی از یکی داغون ترن بخدا
    بنظرم پول اضافی به این شرکتهای در پیت نده
    دقیقا اینا هم همینو میخان که پول جیب مشتری رو بکشن بیرون سمت خودشون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 8 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (2 کاربر عضو شده و 6 مهمان)

1. amiry1996,
  2. tohid100

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •