تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 514 از 754 اولاول ... 14414464504510511512513514515516517518524564614 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,131 به 5,140 از 7540

نام تاپيک: سوالات و مشکلات جزئی در مورد هر نوع چاپگـــــــــر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

وقت بخیر در رابطه با چاپ با کیفیت canon pro 9000 منو یاری کنید یعنی باکیفیت فوق العاده

داره خودمونی میشه gilaki's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض hp photosmart 7660

سلام دوستان كسي در مورد اين چاپگر hp photosmart 7660
    اطلاعاتي داره؟براي مصارف خانگي ميخوام كلا عكس رنگي ميخوام پرينت بگيرم.
    كيفيتش چطوره؟كاركردشو ميخوام بخرم
    اينم لينكش [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    ممنون
    Last edited by gilaki; 22-05-2012 at 03:07.

داره خودمونی میشه amirhn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

سلام
    من یه hp 1132 خریدم سرعت پرینت و کپی خوبه ولی زمانی که طول می کشه تا فایل را کامپیوتر برای پرینتر بفرسته خیلی زیاده
    چکار کنم مشکل از کجاست؟
    پیشاپیش ممنون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

سلام
    من يه پرينتر تي 50 خريدم بهمراه مخزن كه 3 ماه خاموش بوده وقتي كه روشن كردم چون بلد نبودم مخزن نصب كنم كارتريج هاي خودشو گذاشتم و خيلي خوب پرينت گرفت اما وسط كار جوهر مشكي تموم شد
    اون شخصي كه ازش پرينترو خريدم اومد و برام مخزن نصب كرد اما هر كاري كرديم رنگ مشكي نميزد تا اينكه برديم يه تعميرگاه و مثلا برامون هد سرويس كرد اما وقتي كه از تعميرگاه برگشتيم بازم رنگ مشكي نميزد كه با بررسي تانك متوجه شديم جوهر مشكي توي لوله انتقال جوهر خشك شده و ما رفتيم كمي جرو بحث كه شما60000 تومن از ما الكي گرفتين اين حرفا.......
    در آخر ما يك تانك مخزن خريديم و نصب كرديم اما هر كاري كه كردم پرينتر روي عكس خط ريزي ميندازه (در تمام طول عكس شبيه كركره اي) كه با كمي دقت معلومه و بخاطر همين كيفيت پرينت اورده پايين روي هر كاغذي هم كه ميگيرم همينجوريه اما هد كلين هم زدم به همراه نازل چك كه همه چي ok نشون ميده حتي روي بست فوتو هم پرينت ميگيرم روي كاغذ پريميوم گلاسه(نوع كاغذ هم توي تنظيمات مشخص ميكنم)به هموني كه مثلا تعمير كرده بردم نشون دادم عكسارو گفت جوهري كه توي مخزنا بصورت فابريك هست بدرد نميخوره
    حالا از اساتيد ميخوام كه منو راهنمايي كنن كه اين مشكل چجوري حل ميشه

کاربر فعال انجمن پرینتر و اسکنر mohammad.t's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

سلام
    من يه پرينتر تي 50 خريدم بهمراه مخزن كه 3 ماه خاموش بوده وقتي كه روشن كردم چون بلد نبودم مخزن نصب كنم كارتريج هاي خودشو گذاشتم و خيلي خوب پرينت گرفت اما وسط كار جوهر مشكي تموم شد
    اون شخصي كه ازش پرينترو خريدم اومد و برام مخزن نصب كرد اما هر كاري كرديم رنگ مشكي نميزد تا اينكه برديم يه تعميرگاه و مثلا برامون هد سرويس كرد اما وقتي كه از تعميرگاه برگشتيم بازم رنگ مشكي نميزد كه با بررسي تانك متوجه شديم جوهر مشكي توي لوله انتقال جوهر خشك شده و ما رفتيم كمي جرو بحث كه شما60000 تومن از ما الكي گرفتين اين حرفا.......
    در آخر ما يك تانك مخزن خريديم و نصب كرديم اما هر كاري كه كردم پرينتر روي عكس خط ريزي ميندازه (در تمام طول عكس شبيه كركره اي) كه با كمي دقت معلومه و بخاطر همين كيفيت پرينت اورده پايين روي هر كاغذي هم كه ميگيرم همينجوريه اما هد كلين هم زدم به همراه نازل چك كه همه چي ok نشون ميده حتي روي بست فوتو هم پرينت ميگيرم روي كاغذ پريميوم گلاسه(نوع كاغذ هم توي تنظيمات مشخص ميكنم)به هموني كه مثلا تعمير كرده بردم نشون دادم عكسارو گفت جوهري كه توي مخزنا بصورت فابريك هست بدرد نميخوره
    حالا از اساتيد ميخوام كه منو راهنمايي كنن كه اين مشكل چجوري حل ميشه
    شما نازل چك بگير ببين چطوره

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

نازل چك هم زياد گرفتم همشون ok هست بدون يك جا افتادگي

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

سلام
    من حدود يك ماه پيش يه اپسون مدل sx-130 گرفتم و حالا وقتي موقع پرينت ارور تمام شدن جوهر ميده در حالي كه كلا 20 صفحه رنگي چاپ نزده تو اين مدت البته بنده با مطالعه كلي تاپيك و پستهاي اساتيد فكر ميكنم جوهر بايد داشته باشه و برنامخ WIC v2.21 رو از نت گرفتم وليييييييييييي كليد فعال سازيش رو نتونستم پيدا كنم
    (ببخشيد پر حرفي كردم) حالا سوالم از اساتيد اين هست كه آيا با اين برنامه مشكل حل خواهد شد؟

و اگر حل ميشه لطفا كد برنامه رو اينجا قرار بديد كه ميدونم مشكل خيليها هست و پيشاييش تشكر.

داره خودمونی میشه amirhn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

سلام
    من یه hp 1132 خریدم سرعت پرینت و کپی خوبه ولی زمانی که طول می کشه تا فایل را کامپیوتر برای پرینتر بفرسته خیلی زیاده
    چکار کنم مشکل از کجاست؟
    پیشاپیش ممنون
    توی ویندوز xp امتحان کردم سریع پرینت می گیره ولی تو سون کلی طول می کشه تا یه حجم کم را به پرینتر بفرسته
    آخرین نسخه درایور هم نصب کردم ولی بازم درست نشد
    توروخدا کمکم کنید

داره خودمونی میشه Cna_1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

سلام من يه پرينتر Hp Photosmart 7510e دارم
    مي خواستم با نوت بوكم بصورت وايرلس وصلش كنم
    لطفا توضيح بديد برام
    ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    نا كجا آباد

پيش فرض

سلام
    قبل از عید با توصیه دوستان p30 و پیشنهاد مغازه دارهای ایرانشهر پرینتر اپسون sx125 'گرفتم ولی...
    با کارتریج فابریکش کار میکنه (البته یه مقدار اذیت میکنه و کارتریجاشو نمیشناسه و بعد از چند بار خارج کردن کارتریج و جازدن راه میوفته)
    اما وقتی کارتریجای شارژی رو روش میذارم به رنگ مشکیش گیر میده
    بعضی وقتها هم میشناسش
    ولی وقتی میخام پرینت کنم ارور میده که مشکی رو نشناخته
    یا وسط پرینت گرفتن یک دفعه کاغذ رو میده بیرون و ارور نشناختن کارتریج مشکی رو میده
    کیت جلوی کارتریج رو هم با کیت رنگ های دیگه جا به جا کردم باز هم مشکل حل نشد و به رنگ مشکی گیر دادش

به خدا دو هفتس که دستام همینجوری رنگیه!!!
    هر کاری میکنم درست نمیشه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 11 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 11 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •