تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 514 از 1045 اولاول ... 144144645045105115125135145155165175185245646141014 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,131 به 5,140 از 10441

نام تاپيک: ▓ Microsoft Word سوالات، مشكلات و مباحث در اینجا ▓

آخر فروم باز قله بلند's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

سلام
    یه پایان نامه دارم می خوام شماره صفحه بهش بدم
    مثلا صفحات 10 با الف ب پ ... شماره گذاری بشه
    11 تا 20 ، با اعداد شماره گذاری بشه
    21 تا مثلا 40 با اعداد یونانی شماره گذاری بشه و ....
    کسی می تونه واضح ، خیلی واضح ها !! برام توضیح بده!
    یه چیزایی در مورد خاصیت بریک و این حرفا شنیدم ولی فکر کنم راح حل ساده تری هم داشته باشه آخه قبلا همچین کاری رو خیلی راحت انجام می دادم اما الان یادم رفته ممنون.
    سلام. من این کار رو کردم.
    1-یک فایل word باز کردم و دو تا صفحه ایجاد کردم ولی صفحه سوم رو تولید نکردم.
    2- با Insert>Break>Next Page وارد صفحه سوم شدم.
    3-بعد، از هدر و فوتر استفاده کردم و در section 2 ، صفحه ها رو از 1 شمردم و در section1، صفحه رو با الف، شماره گذاری کردم.
    اگه یک section رو مثلاً با 1 شروع کردید و دید که section بعدی هم عددی شد، عدد اون section رو توی فوتر پاک کنید و با حروف الفبا یا یونانی و یا .... تصحیح کنید.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

قیوم جان شماره پست رو می دی برم دنبالش ، آخه از اینترنت دیال آپ استفاده می کنم و اگه بخوام 511 صفحه رو باز کنم اونوقت .... خودت می دونی که !
    سلام دوست خوبم براي پيدا كردن موضوعي لازم نيست همه پست‌ها را مرور كني كافي فقط يه سرچ بدي و بس
    خودم اون پستو برات پيدا كردم اميد وارم كارت راه بيفته
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

آخر فروم باز far2009's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    اصفهان، نصف جهان

پيش فرض

سلام دوستان. یکی از آشنایان، لب تاپ خریده و ویندوز 7 روش نصب هست. نمی دونم چه آفیسی می شه روش نصب کرد ولی منظره WORD ای که من دیدم مثل آفیس 2007 هست. حالا می خواد اعداد درون متن فایل word رو فارسی کنه. چون من با آفیش 2007 کار نکردم نتونستم تنظیمش کنم. حالا باید چه مسیری رو طی کنم؟
    شما 2 تا راه دارید

1- باید کل متن را انتخاب کنید و فونت آن را به فونت های فارسی که اعداد هم فارسی هستند تغییر بدید

2- یک کار جالب تر هم میشه . این که ctrl +f را بزنید در قسمت replace شما در کادر اول عدد را به انگلیسی و در کادر دوم عدد را به فارسی وارد کنید و بعد هم Replace all را بزنید ( این کار را از 0 تا 9 انجام بدید )

آخر فروم باز far2009's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    اصفهان، نصف جهان

پيش فرض

سلام

من یه سوال داشتم در قسمت numeral من context رو زدم ولی هنگامی فهرست درست می کنم عدد شماره صفحات انگلیسی هست میشه اون رو تصحیح کرد به فارسی ؟

شما بعد از این که انگلیسی نوشت یکی از اعداد را انتخاب کن و فارسی تایپش کن با فونت فارسی بعدش همه اعداد فارسی میشه

تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

سلام

من یه سوال داشتم در قسمت numeral من context رو زدم ولی هنگامی فهرست درست می کنم عدد شماره صفحات انگلیسی هست میشه اون رو تصحیح کرد به فارسی ؟

فرض می کنم که شما می دونید چگونه فهرست بندی کنید که همه کارها به صورت خودکار انجام بشه. حالا شما فهرست و شماره صفحه ها رو دارید و اعداد صفحه هاتتون انگلیسی هست.
    1-شما باید کل فهرست رو انتخاب کنید و روش راست کلیک کنید و سپس گزینه Update Field رو انتخاب کنید. Update Page Numbres Only و دکمه ok رو می زنید. می بینید که شماره های شما فارسی شدن.
    حتی اگه شماره صفحاتتون هم تغیری کردند، لازم نیست دستی شماره های فهرست رو تغییر بدید بلکه از همین روش می تونید استفاده کنید و عمل Update رو انجام بدید.

تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

سلام
    سوالی دارم راجع به انواع save کردن یک فایل word
    من فایل word ی دارم که دارای سه جدول هست. می خواهم هر جدول در یک صفحه word باشد و این کار را انجام داده ام. حالا نمی خواهم از pdf استفاده کنم و فایل pdf شده را برای پرنیت ببرم. می خواهم به صورت یک فایل MHTML ذخیره کنم. این کار را نیز انجام داده ام ولی مطمئن نیستم که این صفحه بندی در فایل MHTML نیز حفظ شده باشد.
    آیا فایل MHTML من صفحه بندی را رعایت می کند و دقیقاً سه صفحه همراه با هر جدول در یک صفحه از پرینتر خارج می شود؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    کرمانشاه

12

مشکل اول که واسه اینه که شما ابعاد نوشتتون از سایز کاغذ بیشتر شده...تو page layout فکر کنم باید درستش کنی.
    اگه فقط کادر رو درست نمی کنه تو border options احتمالا...

مشکل دوم رو که خودم هم تجربه کردم واسه اینه که text direction شما روی چپ به راست هست...تو تنظیمات پاراگراف می تونی درستش کنی....باید راست به چپ باشه.
    1- این مشکل زیاد داشتم. احتمالا باید هم عین من تو ستاب ورد ورقه روی A4 نیست!

2- نمیدونم!
    میذارم رو A4 ولی باز اینجوری میشه،border options هم درس تنظیم میکنم....
    راست به چپ هم میذارم همین طوره!

داره خودمونی میشه فردان's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

سلام
    سوالی دارم راجع به انواع save کردن یک فایل word
    من فایل word ی دارم که دارای سه جدول هست. می خواهم هر جدول در یک صفحه word باشد و این کار را انجام داده ام. حالا نمی خواهم از pdf استفاده کنم و فایل pdf شده را برای پرنیت ببرم. می خواهم به صورت یک فایل MHTML ذخیره کنم. این کار را نیز انجام داده ام ولی مطمئن نیستم که این صفحه بندی در فایل MHTML نیز حفظ شده باشد.
    آیا فایل MHTML من صفحه بندی را رعایت می کند و دقیقاً سه صفحه همراه با هر جدول در یک صفحه از پرینتر خارج می شود؟
    اولا بايد فونتهاي شما را داشته باشد
    در ضمن رزوليشن رايانه جديد بايد مثل شما باشد
    فكر كنم با در نظر گرفتن اين دو موضوع مشكلي نداشته باشيد. محض احتياط مرورگر اينترنت هم يك نوع باشد.

9. این کاربر از فردان بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

14 word

چگونه در ورد شماره صفحات را اینگونه کنیم الف ب پ 3 4 ... ؟؟
    چگونه در ورد برای هر صفحه یک نوع حاشیه بگذاریم؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    karaj

14 مشكل در ذخيره كردن ورد با فرمت A5

سلام دوستان
    كسي ميدونه چطوري ميشه صفحه ورد رو بصورت A5 ذخيره كرد.در ضمن تو منوي PAGE SETUP گزينه اي با عنوان A5 واسه انتخاب وجود نداره.
    اگه كه راهنماييم كنين ممنون ميشم.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •