تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 513 از 946 اولاول ... 13413463503509510511512513514515516517523563613 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,121 به 5,130 از 9459

نام تاپيک: دانلود ویروس، تروجان، بررسی مخرب ها و تست آنتی‌ویروس ╣══ مقررات پست اول حتما مطالعه شود ══╠

آخر فروم باز siavashjal's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    be kasi rabti nadare

پيش فرض

دوست عزیز من می دونم فایل autorun.inf چی هستش. من اون فایلی رو می خوام که به قول شما ویروس ها ازش استفاده می کنن و معمولا فلش ها به این فایل آلوده می شن. من این ویروس رو می خوام.

حـــــرفـه ای A M ! N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    Under the weeping moon

1

دوست عزیز من می دونم فایل autorun.inf چی هستش. من اون فایلی رو می خوام که به قول شما ویروس ها ازش استفاده می کنن و معمولا فلش ها به این فایل آلوده می شن. من این ویروس رو می خوام.

باشه خوب ! اینم از فایل اتوران یا همون autorun.inf یک نمونه ی تقریبا ساده:

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من این ویروس رو می خوام

اما باز که گفتین ویروس

شاد باشی.

Take Care

3. این کاربر از A M ! N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

كاربر فعال انجمن آنتی‌ويروس
    (کارشناس Emsisoft)
    xman681's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    اصفهان يگانه شهر زيباي خدا

5. 2 کاربر از xman681 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز kases's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

درود.

فعلا چند روزی زدم تو نخ چک کردن F-Secure Internet Security 2012
    تا الان که راضی بودم. یه فایلی بود که موقع استارت آپ، نورتون فقط بلوکش میکرد؛ اما ایشون پرسید و منم پاکشون کردم.

-------------------------------------------------------------------------------

بازماندگان:

شاد و پیروز و سربلند باشید
    از دوستان کمودویی خواهش میکنم این فایل 65.exe با کمودو تست بگیرن این ویروس پدر سیستمم در اورده من در زمان اجرای این فایل کمودو نصب داشتم نمیدونم چرا این فایل توسط سند باکس کمودو متوقف نشد تنظیم سند باکس برروی ریستریک بود الان تمام فایلهام مخفی شدن مدام سیستم داشت ریستارت میشد
    اینستالر ویندوزم خراب کرد هیچ انتی ویروسی نصب نمیشد همون اول کار کمودو رو از کار انداخت تنها انتی ویروسی که نصب شد نورتون بود اونم به خاطر اینستالر اختصاصی خودش

7. 5 کاربر از kases بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن آنتی ویروس jolan57's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    ملایر

پيش فرض

از دوستان کمودویی خواهش میکنم این فایل 65.exe با کمودو تست بگیرن این ویروس پدر سیستمم در اورده من در زمان اجرای این فایل کمودو نصب داشتم نمیدونم چرا این فایل توسط سند باکس کمودو متوقف نشد تنظیم سند باکس برروی ریستریک بود الان تمام فایلهام مخفی شدن مدام سیستم داشت ریستارت میشد
    اینستالر ویندوزم خراب کرد هیچ انتی ویروسی نصب نمیشد همون اول کار کمودو رو از کار انداخت تنها انتی ویروسی که نصب شد نورتون بود اونم به خاطر اینستالر اختصاصی خودش
    سلام بهتر است برای تست مالوار سندباکس رو بر روی untrusted قرار بدین ولی من این فایل رو با ریستریک تست کردم ولی موفق به خرابکاری نشد این فایل قصد اتصال به اینترنت رو داشت شاید اشتباهی allow کردین و ویروس ها رو دانلود کرده
    اجرای فایل

قصد اتصال به اینترنت

و این هم تعداد بلاک های دیفنس بعد از اجرای این فایل

9. 6 کاربر از jolan57 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال edi2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    hogwarts

پيش فرض

از Kaspersky Virus Removal Tool یا Emergency Kit استفاده کنید که احتیاج به نصب نداره و به احتمال زیاد مشکلتون رو رفع میکنه

11. 3 کاربر از edi2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز kases's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

سلام بهتر است برای تست مالوار سندباکس رو بر روی untrusted قرار بدین ولی من این فایل رو با ریستریک تست کردم ولی موفق به خرابکاری نشد این فایل قصد اتصال به اینترنت رو داشت شاید اشتباهی allow کردین و ویروس ها رو دانلود کرده
    اجرای فایل

قصد اتصال به اینترنت

و این هم تعداد بلاک های دیفنس بعد از اجرای این فایل

ممنون داداش والا خودمم نمیدونم چی شد اصلا باورم نمیشه چرا کمودو عکس العملی برای من نشون نداد من به خاطر اینکه به کمودو اعتماد داشتم ویروسو دابل کلیک کردم زمانی که ویروسو اجرا کردم سیستم یه لحظه هنگ کرد در ظاهر اتفاقی نیفتاد اما بعد از چند دیقه هزار جور پیام رو صفحه اومد سیستم ریستارت شد وقتی دوباره بالا اومد کمودو از کار افتاده بو دو تمام فولدر دانلود و هر چی رو صحفه دسکتاب بود پاک کرد تسک منیجر از کار افتاد کلا سیستمو فلج کرد هیچ برنامه نصب نمیشد از کاسپر بگیر تا نود32 ترند میکرو مالوربایت سوپر انتی اسپایور و ... بالخره تونستم با هزار جور کلنجار رفتن دست و پای ویروسو ببندم اما حالا 500 گیگ از فایلهام مخفی شدن

13. 3 کاربر از kases بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای *Batman*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    Virtual Environment

پيش فرض

ممنون داداش والا خودمم نمیدونم چی شد اصلا باورم نمیشه چرا کمودو عکس العملی برای من نشون نداد من به خاطر اینکه به کمودو اعتماد داشتم ویروسو دابل کلیک کردم زمانی که ویروسو اجرا کردم سیستم یه لحظه هنگ کرد در ظاهر اتفاقی نیفتاد اما بعد از چند دیقه هزار جور پیام رو صفحه اومد سیستم ریستارت شد وقتی دوباره بالا اومد کمودو از کار افتاده بو دو تمام فولدر دانلود و هر چی رو صحفه دسکتاب بود پاک کرد تسک منیجر از کار افتاد کلا سیستمو فلج کرد هیچ برنامه نصب نمیشد از کاسپر بگیر تا نود32 ترند میکرو مالوربایت سوپر انتی اسپایور و ... بالخره تونستم با هزار جور کلنجار رفتن دست و پای ویروسو ببندم اما حالا 500 گیگ از فایلهام مخفی شدن
    قبلا در این مورد صحبت شده.یادمه آقا مهران تو یه پست تذکر داده بود.
    AutoSandbox امنیتش پایین تره.بنابراین شما باید ویروسها رو با کلیک راست و Run in COMODO Sandbox اجرا کنید.
    مطمئنم اگر این کارو میکردید چنین اتفاقی نمیفتاد.
    آنتی ویروس شما در لحظه حادثه چی بود؟

15. 5 کاربر از *Batman* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اصـــــــــــــفهان وضعیت:Deactivated

پيش فرض

این هم از اجرا این مخرب

عجب بی وجدانی هست !

شانسم گفت در سندباکس مخربا ران کردم !!

17. 8 کاربر از Karkas20 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اصـــــــــــــفهان وضعیت:Deactivated

پيش فرض

من به این نتیجه رسیدم !!

زمانی که اتوسندباکس کومودو روشن باشه ، سوالات پرسیده شده به حداقل میرسه !

ولی اگر اتوسندباکس را خاموش کنید و مخرب را در این ران بکنید ،Sandboxie کومودو سوالاتی میپرسه که حیاتی هستند ، حتی اگر در خوده ویندوز هم ران بکنید ، باز از شما سوال میکند !

بهترین سندباکس همین برنامه هست Sandboxie !

شک نکنید ، برای تست مخرب فقط در همین برنامه اجرا بکنید !

19. 4 کاربر از Karkas20 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •