تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: به نظر شما اين تاپيك چطوره ؟؟

راي دهنده
921. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • عاليه خيلي بدردم خورد

490 53.20%
  • خوبه ولي سطحش پايينه

174 18.89%
  • زياد جالب نيست

52 5.65%
  • درپيت ترين تاپيك P30world همينه

205 22.26%
صفحه 513 از 983 اولاول ... 13413463503509510511512513514515516517523563613 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,121 به 5,130 از 9822

نام تاپيک: تاپيك مخصوص كانتر (همه چيز درباره كانتر)

در آغاز فعالیت generalpir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

من میخوام گرافیک بازی رو از saftware به OPENgEL تغیر بدم اما عوض نمیشه تا دیروز میشد اما امروز نمیدونم چش شده کمک کنین تا میام گرافیکش رو تغییر بدم این ارور رو میده VIDEO MODE CHANGE FAILUR بعد میگه YES یا CANCEL اگه YES بزنم بر میگرده به حالت اول اگه CANCEL رو بزنم قت میشه چیکارش کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟
    شما دوستان چجوری ار صفه دسکتاپ عکس میگیرین از نرم افزار حاصی استفاده میکنین ؟؟؟؟؟اگه به من هم بدید ممنون میشم یا روشش رو آموزش بدید

کاربر فعال انجمن لپ تاپ khelane's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

دوست عزیز وقتی شما یه نارنجک he میخری دیگه نمیتو نی بکنی 2 تاش برای همین یه فلش بنگ بخر اگه خواست فرار کنه از حرف شما پیدا شاید اول کارتون باشه مثل من که نمیتونید خوب هدف گیری کنید و زود از دستمون میپره نارنجک فلش بنگ رو بنداز به طرفش بعداز منفجر شدن طرف گیج میشه اگه نتونه با پشتش به این فلش بنگ بشه بعد سریع" اقدام کن
    (این نظر شخصی من بود از دوستانم تقاضا دارم اگه میتونن راهای دیگه رو پیشنهاد کنن)
    برای دوستمون که در صفحات قبل گفتن که خودمون رو معرفی کنیم توی کانتر چرا یه کلن تشکیل ندیم چند تای با هم یه تیم تشکیل بدیم و تمرین کنیم کی میاد
    من هستم

داره خودمونی میشه Proeex's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    هر جا که او باشد

پيش فرض

نکاتی که خود من یاد گرفتم رو میگم: بعضی هاش مثل سومی خیلی کوچیکه و ریزه ولی مهمه

1. همیشه یه جا خف نگیرید، مچتون رو میگیرن، فکر کنم یکی اشاره کرده بود
    2. الکی و بی جهت راش ندید، مخصوصا موقعی که سی تی هستید، خف کنید یه گوشه و سرتون به کار خودتون باشه
    3. الکی و تو هر موقعیتی خشاب عوض نکنید، بار ها سر همین موضوع هد شات شدم، تا بیای عوض کنی یا حتی کلت دستت بگیری هد شات شدی رفته
    4. حوصله داشته باشید، همین جوری نپرید وسط دشمن، یه کم با سیاست بازی کنید. اگه با هم گروهی تون بازی میکنید سعی کنید با هم حرکت کنید
    5. به اسلحه هایی که بلد نیستید دست نزنید، چون پولتون رو هدر دادید، سعی کنید اول روش کارش رو یاد بگیرید و روی بات ها تست کنید بعدش ازش استفاده کنید.
    6. به هم تیمی هاتون نچسبین، چون با دو سه تا گریند همتون با هم به ملکوت اعلی میرید، فاصله تون رو با نفر جلویی و پشتی تنظیم کنید.
    7. از هر اسلحه ای توی جای خودش استفاده کنید، برای فواصل نزدیک از کلت و فواصل دور از سری های چهارم کمک بگیرید.
    8. به طرف سر شلیک کنید، تر جیها دستتون رو کلیک چپ نذارید و چشتون رو ببنیدید. حداکثر سه تا و چهار تا تیر بزنید، موقع تیر زدن حرکت کنید و خودمونی بگم وول بخورید.
    9. کار با سه تا اسلحه رو یاد بگیرید، کلاش یا ام فور، awp، یه کلت که باهاش راحت هسنتید، که میتونه یا گلاک باشه، یا دیزرت یا کلت سی تی ها ( اسمش چی بود؟ ) کار با این سه تا خیلی مهمه.
    10. اگه پول دارید جلیقه، گریند، فلش و اسموک رو حتما بخرید، دیفیوز کیت هم فراموش نشه.
    11. وقتی میخواید پلن یا دیفیوز کنید، اول یه نگاه به دور و برتون بکنید، دوم به نگاه با تعداد بازیکنا که چند تا از دشمن مونده. دومی معمولا واسه دیفیوز به کار میره، اول همه رو بکشید بعد دیفیوز کنید، یا اطمینان کنید یار دشمن اون طرفا خف نگرفته، یه نووب کامله و داره تو مپ واسه خودش چرخ میزنه. بعدش عملیات دیفیوز رو شروع کنید.
    12. هرزگاهی حواستون به پشت سرتون باشه، بک زن این روزا زیاد شده. برای بردن ابروی شما هم که شده از پشت میان که نایف کنن، با یه نگاه به عقب و یه تیر میتونین هم ابروی طرف رو ببرید، هم از ابروی خودتون دفاع کنید. ( کانتر، یک بازی کاملا حیثیتی )
    13. سنسیویتی یا حساسیت موس رو زیاد نکنید، والله سرگیجه میگیرید. بیشتر از 3 توصیه نمیشه، من خودم 2.7 بازی میکنم.
    14. از کلید چرخان وسط موس استفاده ای بهینه تز از تعویض سلاح بکنید. حرکت به سمت بالا رو واسه پرش و حرکت به سمت پایین رو واسه داک در نظر بگیرید.
    15. به توصیه مهم: به خودی ها رحم کنید، خودی فلش نکنید، از این پیام های صوتی go go go استفاده نکنید ( به قول بچه ها به هم فحش خارجی ندید ) موقع بازی اسپیکر رو روشن کنید به صدای پا ها گوش بدید.

موفق باشید دوستان عزیز

اگه نباشه جاش خالی می مونه Rastin.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

با تشکر از دوستمون..
    روش شوتینگ تا حدودی اختصاصیه بعضیا تک تک میزنن یا سه تایی و یه عده حرفه ای ول میدن!!(البته بسته موقعیت هم فرق داره)
    بعد از یکم بازی دستتون میاد اما مهمترین مسئله حفظ آرامش و دقته..که تازه کارا با دیدن حریف استرسی میشن و در و دیوارو به رگبار میبندن!

پروفشنال mahdi_mbi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من میخوام گرافیک بازی رو از saftware به OPENgEL تغیر بدم اما عوض نمیشه تا دیروز میشد اما امروز نمیدونم چش شده کمک کنین تا میام گرافیکش رو تغییر بدم این ارور رو میده VIDEO MODE CHANGE FAILUR بعد میگه YES یا CANCEL اگه YES بزنم بر میگرده به حالت اول اگه CANCEL رو بزنم قت میشه چیکارش کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟
    شما دوستان چجوری ار صفه دسکتاپ عکس میگیرین از نرم افزار حاصی استفاده میکنین ؟؟؟؟؟اگه به من هم بدید ممنون میشم یا روشش رو آموزش بدید
    در مورد سوال اولت، اگه درایور کارت گرافیکت رو نصب نکردی( نه اونی که خود ویندوز نصب میکنه)، حتما نصبش کن.

برای عکس گرقتن، دکمه Print Screen رو از روی کیبورد بزن. بعد برو تو نرم افزار Paint (همون نقاشی ویندوز) و از منوی Edit گزینه Paste رو انتخاب کن. بعد اون فایل رو Save کن. به همین راحتی

موفق باشی

تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

سلام دوستان من عصر ها ساعت 6 یا 6.30 توی سرور افتاب یا گیم زون هستم با همین نام کاربری نامهای خودتون رو بگید که در اونجا کسب فیض کنیم دیروز وقتی بازی میکردم یهو اقا مهدی با نام tihko رو دیدم بازیشون خیلی خوب بود دمت گرم اقا مهدی وقتی منو میکشتن مزاشتم رو شما و دوربین frist ببینم شوتینگ شما چطوره خیلی خوب بود

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

دوستان عزیز من نمیدونم چرا فایل ها eror میدن اگه کسی میدونه بهم بگه لطفا
    منظورت چیه ؟ کدوم فایلها error می ده ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه mostafait's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

دوستان عزیز در کانتر استرایک 1.6 چه رزولوشنی بهتر است؟!

تصویر را در حالت D3D بگذاریم بهتر است یا اینکه OpenGL !

داره خودمونی میشه Proeex's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    هر جا که او باشد

پيش فرض

سلام دوستان من عصر ها ساعت 6 یا 6.30 توی سرور افتاب یا گیم زون هستم با همین نام کاربری نامهای خودتون رو بگید که در اونجا کسب فیض کنیم دیروز وقتی بازی میکردم یهو اقا مهدی با نام tihko رو دیدم بازیشون خیلی خوب بود دمت گرم اقا مهدی وقتی منو میکشتن مزاشتم رو شما و دوربین frist ببینم شوتینگ شما چطوره خیلی خوب بود
    من هم یا مستر گیم هستم یا گیم زون، ولی این روزا چون sXe با سون مشکل داره نمیتونم بازی کنم

اسمم هم معلوم نیست، بستگی به حس و حال داره، ولی معمولا با اسم
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    بازی میکنم، تو کد گذاشتم تا ترتیبش به هم نخوره

تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

من حدود 1 ساعت دیگه میرم کانتر حال میکنم با نیک نام khelane

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •