تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 512 از 624 اولاول ... 12412462502508509510511512513514515516522562612 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,111 به 5,120 از 6236

نام تاپيک: مشاوره و راهنمایی جهت خرید گیرنده های دیجیتال تلویزیونی

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

سلام
    امیر عزیز والا من نمیدونم کجا فروش دارن و... ولی تا اون جایی که میدونم الان خیلی از شرکت هایی که لوازم خانگی و صوتی تصویری می آوردن به مشکل برخوردن چون گمرک ایران توسط اسنوا بلوکه شده و فقط الان این شرکت اجازه واردات صوتی تصویری و لوازم خانگی رو داره که کیفیت محصولاتش خوب نیست و میشه بهش به عنوان یه چینی خاورمیانه ای نگاه کرد که فقط شکلش درست هست و زاتش نه

الان میتونی تو همون رده یکم ضعیف تر این موارد رو بگیری

1-بلوسنس (این جور که تو دیجی دان به ما اطلاع دادن توسط شرکت پیشرو تماشا ایرانیان (همون mvision gt امارات) ساپورتش تو ایران هست که هم فروش داره هم خدمات)
    2-الکومکس
    3-دیجی باکس (مربوط به شرکت ایران سیستم محصول قابل قبولی هست فقط ساپورت نرم افزارش خوب نیست)
    4-سما
    5-مدل های آخر ایکس ویژن

به این لیست میتونی های ویژن هم اضافه کنی که من چیزی در باره گارانتی و شرکتش نمیدونم ولی محصول خوبی هست
    ممنون دوست عزیز فقط این شرکت که گفتی از نظر اپدیت چطوره اخه اپدیت برام مهمه

آخر فروم باز amirkhan_0o0's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    تو لباسم!!

پيش فرض

منبع من موثق هست فقط نمیشه اعلامش کرد چون شخص هست البته محصولاتی مثل سونی ، ال جی ، سامسونگ میاد چون اونها هم تولید ایران هستن
    بقیه شرکت ها هم به روش بسیار ماهرانه این بلوکه شدن رو دور میزنن که شامل واردات قطعات به صورت منفصل یا skd هست بعدش هم تو ایران زحمت پیچ هاش رو میکشن و میبندنش
    البته آقای احمدی منظورشون CKD هست.
    یه سوال داشتم. آقای احمدی فایل های آپدیتی که معمولا در دسترس ما هست فایل هگز هست که کامپایلر تولید می کنه و برای افراد عادی مثل من قابل ویرایش نیست. اما با توجه به شبیه بودن رابط کاربری اکثر گیرنده ها، معلومه که از یه جا میاد و برای یه برنامه خاص شخصی سازی می شه. می خواستم بدونم شما برای ویرایش جزئی این فایل ها یا پیدا کردن کامپایلری که کد هگز اینا رو تولید کنه اطلاعاتی ندارین؟
    ممنون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

سلام .
    ما گیرنده x.vision مدل 353 داریم .
    من فایل های آپدیت دستگاه رو از سایت مادیران گرفتم و به همون شیوه ای که خودشون در سایت توضیح داده بودند کار آپدیت کردن رو انجام دادم . اما دستگاه فقط یک بار رستارت میشه و دوباره روشن میشه و هیچ اتفاقی براش نمی افته . مثل روز اولشه . وقتی میرم توی منو و اطلاعاتدستگاه ، نسخه نرم افزار رو همون 1.11 میزنه درحالی که باید بشه 1.18
    توی سایت نوشته بود که باید قابلیت pip و چند تا چیز دیگه اضافه بشه .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

سلام
    دوستان عزيز
    من مدتي به علت مشکلات کاري نميتونستم به نت دسترسي داشته باشم البته اين چند وقته مشکلات و باز خورد هاي خوب و بد زيادي در باره اين تاپيک ديدم و از همه بدتر واکنش شرکت هايي بود که حتي من وقت منعکس کردن نقد و بررسي محصولاتشون هم نداشتم و ازشون چيزي ننوشتم هرچند که تمام محصولات تست شده بود ولي به هر حال من از همه دوستان بابت اين تاخير و مدتي هم نبودن خودم پوزش ميطلبم و اميد وارم من رو به بزگواري خودشون ببخشند

عزیز هدف من تبلیغ نبود چون جز هزینه هیچی برامون نداشت اینکه صدای سما کم هست دو علت داره که یکیش قابل رفع و دیگری خیر 1-ایراد صدا و سیما هست در فشرده سازی صدا و تصویر که کلا غیر استاندارد هست و باید رفع بشه که گفتن با نصب رله های جدید این مشکل حل میشه
    2-ایرد چیپ صوتی دستگاه هست که سازنده چیپ خوبی استفاده نکرده که باعث میشه کیفیت صدا و شنیداری صدا کم بشه که 50% این مشکل به صورت نرم افزاری قابل حل هست و بقیه باید در ساخت تجدید نظر بشه

این که رو 1080 فریز میشه به علت کیفیت پایین تصویر ارسالی هست که موقع کانورت به سایز بالاتر پیکسل ها کشیده میشن و باعث میشه کیفیت پایین بیاد و در برخی مدل ها هم به علت رم پایین دستگاه چنین اتفاقی می افته که در مورد سما مورد اول محتمل تر هست

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

خدانگهدار
    علي احمدي

آقای احمدی دست بردار از اینهمه تبلیغ الکی!! اول اومدی گفتی این گیرنده سما جزو رده های سطح بالای بازاره و از سخت افزار مناسبی بر خورداره و نمیدونم چنانو و چنان گفتی که مثل من بیچاره هم باورم شد که این گیرنده حتما" عالیه و 110 هزار تومن بی زبون پاش دادم! حالا در این پستت اومدی میگی ایراد کم بودن صدا اول مربوط به مشکل صدا و سیما است و دوم مربوط به خروجی ضعیف دستگاه!!!
    خب اولا" شما که میگی نا سلامتی فوق لیسانس الکترونیک هستی بگو ببینم اگه 50% مشکل صدا مربوط به صدا و سیما هست پس چرا در دستگاههای گیرنده دیگر مثلا" ایکس ویژن این مشکل را نداریم؟
    دوما" تو که خودت فوق لیسانس الکترونیک هستی باید بدونی که قدرت خروجی دستگاه گیرنده فقط مربوط به نوع و قدرت آی سی خروجی صدا داره و در واقع در این گیرنده مسلما" از یک آی سی با توان (وات) کم و بی کیفیت استفاده شده که خودش جای تعجب داره چون آی سی های آمپلیفایر خروجی صدا با توان مناسب معمولا" قیمت بالایی ندارند که یک سازنده بخواد محصولش را زیر سوال ببره!! و من حدس میزنم شرکت وارد کننده این محصول اصلا" یا کارشناس نداره یا اگه داره اصلا" کالا را تست نکرده و روانه بازار کرده !چون مگه میشه عیب به این بزرگی را برای همچین دستگاه گرون قیمتی نادیده گرفت و بدون رفع آن محصول را روانه بازار کرد؟!!!!!!!!!!!
    تازه مشکل دیگه ای که این گیرنده داره سرعت تعویض کاناشه که هیچ فرقی با گیرنده های رده پایین بازار نداره چون در این گیرنده وقتی کانال را عوض میکنی برای چند ثانیه تصویر فریز میشه و بعد تصویر حالت نرمال میشه و در واقع تا تصویر بیاد از حالت فریز در بیاد و قابل رویت بشه همون چند ثانیه که در گیرنده های دیگه ابتدا تصویر سیاه میشه و بعد نرمال زمان میبره و در واقع هیچ فرقی با هم ندارن!!!
    خب باید بگم اول به حال خودم متاءسفم که گول صحبت های به اصطلاح کارشناسانه!! شما را خوردم و 110 هزار تومن بی زبان را پای این گیرنده دادم که به نظر من اصلا" وابدا" به این قیمت نمی ارزه و پول حروم کردنه و دوم متاءسفم به حال اون افرادی که مثل شما نمی دونم با چه قصدی و با چه معلوماتی میان در این اینجا و در مورد این گیرندهای دره پیت تبلیغ میکنن و مطلب می نویسن!!
    امیدوارم منبعد هر کسی در مورد کالایی تبلیغ میکنه از روی وجدان باشه و لا غیر!
    Last edited by simarana; 13-02-2013 at 23:19.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

سلام
    منم بالاخره مدل ایکس ویژن 353 رو خریدم
    تا حالا که همه چیزش خوب بوده با یه انتن معمولی خوب میگیره
    تنها مشکلی که دیدم این بود که چند تا خش روی پنل جلوش داشت با اینکه پلم بود

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

من به توصیه [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که بسیار از گیرنده دیجیتال ایستر تعریف کرد این دستگاه را خریدم اما در حال حاضر سایتی که قبلا نرم افزار اپدیت می گذاشت تعطیل شده واصلا کسی پاسخ گو نیست
    Last edited by mmarvi2001; 14-02-2013 at 17:09.

7. این کاربر از mmarvi2001 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    خلیج فارس

پيش فرض

ممنون دوست عزیز فقط این شرکت که گفتی از نظر اپدیت چطوره اخه اپدیت برام مهمه
    ببین آپدیت رو اصولا هیچ شرکتی به صورت مناسب تو ایران ارائه نمیکنه چون براشون هزینه زیادی داره اگه بخوان این برنامه رو به صورت منظم و درست و کامل در اختیار قرار بدن این امکاناتی که روی این دستگاه هایی که نام بردم تقریبا مشابه هست و مشکلی هم نداره این که می بینی مادیران مرتب آپدیت میده ایراد کار هست چون نمی یاد خودش ریز دستگاه رو هم چک کنه و وقتی کاربر بهشون میگه میان درستش میکنن

البته آقای احمدی منظورشون CKD هست.
    یه سوال داشتم. آقای احمدی فایل های آپدیتی که معمولا در دسترس ما هست فایل هگز هست که کامپایلر تولید می کنه و برای افراد عادی مثل من قابل ویرایش نیست. اما با توجه به شبیه بودن رابط کاربری اکثر گیرنده ها، معلومه که از یه جا میاد و برای یه برنامه خاص شخصی سازی می شه. می خواستم بدونم شما برای ویرایش جزئی این فایل ها یا پیدا کردن کامپایلری که کد هگز اینا رو تولید کنه اطلاعاتی ندارین؟
    ممنون
    نه ckd و skd باهم متفاوت هستند ckd قطعه میاد و بعد اینجا کارای کاشت و... انجام میشه و تازه میشه skd که اونو با چندتا پیچ ردیفش میکنند
    بله برنامه Ecos هست البته من قبلا از پرشیا پرسیدم و طبق اون چیزی که خودم سرچ کردم و با دوستان مشورت کردم گقتن که بیس لینوکس هست بعدش اینکه چطور ویرایش میشه و... من کسی رو تو ایران پیدا نکردم که کارش رو انجام بده فقط یه نفر گفت 250 میلیون هزینه تقریبیش میشه که باید سورس خریده بشه و... اگه بتونی روش کار کنی مخصوصا روی سری جدید mstar که میاد تو بازار ایران نونت تو روغن هست یه چندتا لینک هست که برات میفرستم به دردت میخوره

سلام .

ما گیرنده x.vision مدل 353 داریم .
    من فایل های آپدیت دستگاه رو از سایت مادیران گرفتم و به همون شیوه ای که خودشون در سایت توضیح داده بودند کار آپدیت کردن رو انجام دادم . اما دستگاه فقط یک بار رستارت میشه و دوباره روشن میشه و هیچ اتفاقی براش نمی افته . مثل روز اولشه . وقتی میرم توی منو و اطلاعاتدستگاه ، نسخه نرم افزار رو همون 1.11 میزنه درحالی که باید بشه 1.18
    توی سایت نوشته بود که باید قابلیت pip و چند تا چیز دیگه اضافه بشه .
    یک بار بازگشت به تنظیمات کارخانه باید کار را دست کنه اگه نشد دوباره ورژن اصلی را برزید و سپس به ورژن بالاتر آپدیت کنه ولی به احتمال بالا کش شده که با تنظیم مجدد ردیف میشه

آقای احمدی دست بردار از اینهمه تبلیغ الکی!! اول اومدی گفتی این گیرنده سما جزو رده های سطح بالای بازاره و از سخت افزار مناسبی بر خورداره و نمیدونم چنانو و چنان گفتی که مثل من بیچاره هم باورم شد که این گیرنده حتما" عالیه و 110 هزار تومن بی زبون پاش دادم! حالا در این پستت اومدی میگی ایراد کم بودن صدا اول مربوط به مشکل صدا و سیما است و دوم مربوط به خروجی ضعیف دستگاه!!!
    خب اولا" شما که میگی نا سلامتی فوق لیسانس الکترونیک هستی بگو ببینم اگه 50% مشکل صدا مربوط به صدا و سیما هست پس چرا در دستگاههای گیرنده دیگر مثلا" ایکس ویژن این مشکل را نداریم؟
    دوما" تو که خودت فوق لیسانس الکترونیک هستی باید بدونی که قدرت خروجی دستگاه گیرنده فقط مربوط به نوع و قدرت آی سی خروجی صدا داره و در واقع در این گیرنده مسلما" از یک آی سی با توان (وات) کم و بی کیفیت استفاده شده که خودش جای تعجب داره چون آی سی های آمپلیفایر خروجی صدا با توان مناسب معمولا" قیمت بالایی ندارند که یک سازنده بخواد محصولش را زیر سوال ببره!! و من حدس میزنم شرکت وارد کننده این محصول اصلا" یا کارشناس نداره یا اگه داره اصلا" کالا را تست نکرده و روانه بازار کرده !چون مگه میشه عیب به این بزرگی را برای همچین دستگاه گرون قیمتی نادیده گرفت و بدون رفع آن محصول را روانه بازار کرد؟!!!!!!!!!!!
    تازه مشکل دیگه ای که این گیرنده داره سرعت تعویض کاناشه که هیچ فرقی با گیرنده های رده پایین بازار نداره چون در این گیرنده وقتی کانال را عوض میکنی برای چند ثانیه تصویر فریز میشه و بعد تصویر حالت نرمال میشه و در واقع تا تصویر بیاد از حالت فریز در بیاد و قابل رویت بشه همون چند ثانیه که در گیرنده های دیگه ابتدا تصویر سیاه میشه و بعد نرمال زمان میبره و در واقع هیچ فرقی با هم ندارن!!!
    خب باید بگم اول به حال خودم متاءسفم که گول صحبت های به اصطلاح کارشناسانه!! شما را خوردم و 110 هزار تومن بی زبان را پای این گیرنده دادم که به نظر من اصلا" وابدا" به این قیمت نمی ارزه و پول حروم کردنه و دوم متاءسفم به حال اون افرادی که مثل شما نمی دونم با چه قصدی و با چه معلوماتی میان در این اینجا و در مورد این گیرندهای دره پیت تبلیغ میکنن و مطلب می نویسن!!
    امیدوارم منبعد هر کسی در مورد کالایی تبلیغ میکنه از روی وجدان باشه و لا غیر!
    من اگه میخواستم تبلیغ کنم و سود کنم یه فروشگاه میزدم بعدش مییومدم تو نت تبلیغ میکردم و جنس رو میفروختم ولی کلا این پول ها واسم ارزش نداره

این که تو دستگاه های دیگه این مشکل نیست به علت کانورتی هست که تو نرم افزار انجام میشه و به صورت خودکار بهبود میابد
    عزیز من اگه بخوام درست اینجا بنویسم که خیلی ها سردرنمی یارن پس عامیانه توضیح میدم دوم این مشکل موقعی که ماداشتیم و یا با دستگاهی که ما تست میکردیم وجود نداشت و بنده هم به صورت کلی در بالا فقط دلایلی که میتونه این موارد رو ایجاد کنه نام بردم و توضیح دادم و به قطع هم نگفتم ایراد دستگاه هست شما هم برای اینکه مطمئن بشی ببر نمایندگیش و همون جا بایه دستگاه دیگه مقایسه کن چون حتی ممکن هست ایراد از اسپیکر شما باشه

این ایراد در سرعت تعویض هم به علت اضافه شدن 2 کانال خارج از استاندارد به سیستم ----t هست که باعث میشه پهنای باند ثابتی برای تعداد شبکه بالاتر مصرف بشه و در نتیجه باید فشردگی و... افزایش یابد تا بشه این شبکه ها رو اضافه فرستاد استاندارد ----t برای ارسال 8 شبکه تلویزیونی و8 شبکه رادیویی رو برای ارسال از طریق یک سیگنال مناسب میدونه و دقیقا دوبرابر این استاندارد میشه ----t2 که هیچ کدومش شامل حال ایران نیست و بینابین هست به هیمن علت سرعت تعویض کانال افزایش یافته این ایراد تو بیشتر دستگاه ها ایجاد شده

بعدش هم شما چرا همش به من گیر میدن مگه من مجبورتون کردم برید بخرید شما خودتون تحقیق میکردین و تستش میکردین من طبق تستی که از دستگاه ها گرفتم جواب هارو نوشتم

من به توصیه
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    که بسیار از گیرنده دیجیتال ایستر تعریف کرد این دستگاه را خریدم اما در حال حاضر سایتی که قبلا نرم افزار اپدیت می گذاشت تعطیل شده واصلا کسی پاسخ گو نیست
    عزیز این ادرس سایتش هست [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] برای من خطای پایگاه داده میزنه زنگشون بزن بهشون بگو خوب

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

من اگه میخواستم تبلیغ کنم و سود کنم یه فروشگاه میزدم بعدش مییومدم تو نت تبلیغ میکردم و جنس رو میفروختم ولی کلا این پول ها واسم ارزش نداره

این که تو دستگاه های دیگه این مشکل نیست به علت کانورتی هست که تو نرم افزار انجام میشه و به صورت خودکار بهبود میابد
    عزیز من اگه بخوام درست اینجا بنویسم که خیلی ها سردرنمی یارن پس عامیانه توضیح میدم دوم این مشکل موقعی که ماداشتیم و یا با دستگاهی که ما تست میکردیم وجود نداشت و بنده هم به صورت کلی در بالا فقط دلایلی که میتونه این موارد رو ایجاد کنه نام بردم و توضیح دادم و به قطع هم نگفتم ایراد دستگاه هست شما هم برای اینکه مطمئن بشی ببر نمایندگیش و همون جا بایه دستگاه دیگه مقایسه کن چون حتی ممکن هست ایراد از اسپیکر شما باشه

این ایراد در سرعت تعویض هم به علت اضافه شدن 2 کانال خارج از استاندارد به سیستم ----t هست که باعث میشه پهنای باند ثابتی برای تعداد شبکه بالاتر مصرف بشه و در نتیجه باید فشردگی و... افزایش یابد تا بشه این شبکه ها رو اضافه فرستاد استاندارد ----t برای ارسال 8 شبکه تلویزیونی و8 شبکه رادیویی رو برای ارسال از طریق یک سیگنال مناسب میدونه و دقیقا دوبرابر این استاندارد میشه ----t2 که هیچ کدومش شامل حال ایران نیست و بینابین هست به هیمن علت سرعت تعویض کانال افزایش یافته این ایراد تو بیشتر دستگاه ها ایجاد شده

بعدش هم شما چرا همش به من گیر میدن مگه من مجبورتون کردم برید بخرید شما خودتون تحقیق میکردین و تستش میکردین من طبق تستی که از دستگاه ها گرفتم جواب هارو نوشتم

عزیز این ادرس سایتش هست [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] برای من خطای پایگاه داده میزنه زنگشون بزن بهشون بگو خوب[/QUOTE]

دوست من رشته اصلی من هم الکترونیکه ولی نخواستم اینو تا حالا بگم.اولا" من با دستگاه گیرنده دیگه ای روی تلویزیونم تست کرده بودم و مشکل صدا در اون وجود نداشت.هم جنابعالی و هم من خیلی خوب میدونیم که این دستگاهها همونطور که قبلا" هم گفتم یک بخش خروجی صدا دارن که معمولا" از آی سی های آمپلیفایر با توان مناسب برای اون استفاده میشه تا میزان سطح صدا در خروجی به اندازه کافی باشه که متاءسفانه در گیرنده سما با توجه به حجم کم صدا مشخصه که از یک آی سی بی کیفیت استفاده شده.حالا شما دوباره ربطش بده به صدا و سیما و نمیدونم کانورتر و .......!!!!!! هنوزم داری یا با هدف مشخصی یا نا خواسته از این دستگاه دفاع میکنی و همین یعنی تبلیغ کالا یی که اصلا" و ابدا" نمی تونه جزو رده متوسط جدول ساخته شما باشه تا چه برسه به رده اول؟!
    در ضمن شما در دنیای ارتباطات کنونی برای تحقیق کجا مراجعه می کنی ؟میری یکی یکی در خونه مردم را میزنی بعد میگی ببخشید آقا گیرنده سما دارین و گیرنده شما ایراد صدا داره و......؟! خب مسلما" برای تحقیق همه مرا جعه به اینترنت می کنن تا در سایت هایی از قبیل همین سایت دانسته های درست و البته بدون تبلیغ و جانب داری و بر اساس وجدان خودمون را بدون منت در اختیار سایر هموطنان دیگمون قرار بدیم تا اگه بتونیم کمک حال هم باشیم.ولی شما هم مجبور نبودی که مطلبی بنویسی ولی حالا که زحمت کشیدی و نوشتی خوب بود ادای آدمهای به اصطلاح پرفسور را در نمی آوردی و اینقدر سنگ دستگاهی را که به نظر من ارزشش نصف این قیمت هم نبود را به سینه نمی زدی؟! شما هنوز ایراد صدا را نتونستی تست بگیری بعدشم میای میگی دستگاهی که شما باش تست گرفتی کارخونش برای شما اختصاصی زده و اون مورد کمبود صدا نداشته ؟!خب لا اقل یک بهونه بهتری میاوردی تا با عقل جور در بیاد!!من که شک دارم شما اصلا" این دستگاهها را تست کرده باشی !چون هم مشخص شد که سخت افزاره این دستگاه ایراد داره و هم سرعت تعویض کانال که شما از اونا تا تونستی تعریف کرده بودی!!!!
    خب نمی خوام این موضوع بیش از این کش پیدا کنه.امیدوارم دوستان گرامی دیگه ای که قصد خرید این گیرنده به اصطلاح رده اول از لحاظ جنابعالی !!! را دارن مثل من پشیمون نشن !
    یا حق

10. 2 کاربر از simarana بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

مطالب شما توی خریدمصرف کننده بی نهایت تاثیر داره لطفا تا اونجا که جا داره حرفه ایاش نظر بدن

12. 2 کاربر از حساام بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

سلام جناب irandvb-t خسته نباشید
    من یه گیرنده دیجیتال فوق العاده خوب برای لپ تاپ می خوام که با این همه برند مختلف حسابی گیج شدم و تغریباً 25 صفحه از این پست را خواندم و چیزی در مورد گیرنده کامپیوتر و لپ تاپ ندیدم اگر ممکنه راهنمایی بفرمائید کدام مدل بهتر از بقیه است و اگر ممکنه چند نمونه را بترتیب کیفیت نام بببرید که در صورت نبود یکی دیگری را تهیه کنم و اگر ممکنه سایت تهیه محصول مورد نظرتون رو هم ذکر کنید

بسیار بسیار ممنون از سایت خوبتون و اطلاعات جامع و کاملی که در اختیار ما گذاشتید انشا الله که بقیه هم که اطلاعاتی در زمینه های دیگه دارند یاد بگیرند و با خودشون اون دنیا نبرند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •