تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 511 از 685 اولاول ... 11411461501507508509510511512513514515521561611 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,101 به 5,110 از 6848

نام تاپيک: 3G & 4G Rightel / شرکت رایتل

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

دوست عزیز بی احترامی نباشه ما که ترکیه هستیم خبری نیست و نقطه کوری نداره!
    لطف کنید با ۲ با سرفتون تخیلات خودتون رو به مردم نگید!
    چه ربطی به وسعت داره!
    شما ایقدیر هم برید ۴ جی هست!
    دهاتم بیاد ۴جی هست!
    ترک سل نشد اوا هست!
    ایران که اومدم این مشکلات هست!حقا که از ماست که بر ماست
    ظاهرا شما دارید تخلیات خودتون رو به مردم میخورونید، بنده زیاد به ترکیه سفر کردم،بازم میگم وسعت پوشش تریجی خیلی بیشتر از ایرانه اما کافیه یک تظاهرات ضد دولتی تو استانبول بشه، اینترنت رو کوسه ها قطع میکنن،این چیزیه که چندین بار تجربش کردم، در ضمن مردم همه آگاهن و میدونن ترکیه و ایران هر دو در برابر اینترنت جهانی ضعف دارن

اگه نباشه جاش خالی می مونه reza_r's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

ظاهرا شما دارید تخلیات خودتون رو به مردم میخورونید، بنده زیاد به ترکیه سفر کردم،بازم میگم وسعت پوشش تریجی خیلی بیشتر از ایرانه اما کافیه یک تظاهرات ضد دولتی تو استانبول بشه، اینترنت رو کوسه ها قطع میکنن،این چیزیه که چندین بار تجربش کردم، در ضمن مردم همه آگاهن و میدونن ترکیه و ایران هر دو در برابر اینترنت جهانی ضعف دارن
    اخه مرد مومن تظاهرات چه ربطي به اين حرفا داره!
    نه تركيه اينترنت ضعيفي نداره! شما اگاهيتو ببر بالا!
    نميدونم چرا امثال شما فقط دوست داريد بگيد همه جا مثل ايرانه !

Sent from my iPhone using Tapatalk

اگه نباشه جاش خالی می مونه reza_r's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

واقعیت قابل انکار نیست، من هم سیم کارت ودافون دارم هم ترکسل،اینترنت ترکیه پینگ بالا داره، هربار هم استانبول درگیری شد ما دیدیم اینترنت کند شده،حالا شما دوست داری اینترنت ترکیه خیلی عالیه و مثل ژاپن و کره است،خب قضاوت با مردم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

کسی میدونه تو قم 4جی شده یا نه

فرستاده شده از HUAWEI GRA-UL10ِ من با Tapatalk

کاربر فعال انجمن شبکه اینترنت
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

کسی میدونه تو قم 4جی شده یا نه

فرستاده شده از HUAWEI GRA-UL10ِ من با Tapatalk
    قم هنوز سایتی را به 4G تجهیز نکردن.

7. 2 کاربر از and-roid2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Electronic-Arts's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

نحوه صحبت شما نشان ادب شماست،پس بلخره قبول کردید که کوسه ها توی ترکیه وجود دارن، در ضمن از زمان وزارت واعظی،وضع نت ایران به مراتب بهتر و بهتر شده ، اون زمان که ایران فورجی داشت،هنوز ترکیه مجوز فورجی نداشت و همه داشتن اونجا به اردوغان میتوپیدن، در ضمن اگر حرفاتونو میخواید اثبات کنید،یک تست از اپراتور بگیرید و قرار بدید

Sent from my PadFone 2 using Tapatalk
    نخیر عزیز همچین خبری نیست که تظاهرات بشه اینترنت های ترکیه بترکه من خودم 100 تا دوست ترک دارم تو ترکیه زندگی میکنن هیچ مشکلی هم پیدا نمیکنن نمیدونم شما از کجا دراوردی این حرفو!!!!! در ضمن حکومت ترکیه سکولار هست و مثل بعضی حکومت ها!!!!! نیست
    همچنین کم اوردی عزیز من به کوچه علی چپ نزن خودتو اون زمان که ایران 4G داشت با سرعت 10 مگ که الان هم داره هر روز هم سرعت کمتر میشه!!!!! ترکیه 3G Dual Carrier داشت با سرعت 42 مگابیت محض اطلاع!!!!!!
    حرف مفت که زیاده عزیز من همه میتونن بزنن اگر هم در مورد پینگ منظورت پینگ اینترنت 4G ترکیه بوده که بده اون به خاطر اینترنت سیار بودنه همین ایرانسل هم پینگش همچین تعریفی نداره در برابر سرویس گیم شاتل

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها amirbrad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

سرعت رایتل چند وقته افت کرده مخصوصا از وقتی که بسته رمضان گذاشته‌. پوشش تر جی همچنان در تهران خوبه اما فورجی هنوز پوشش خوبی نداره و ایرانسل تو پوشش فورجی بهتر شده تو تهران

Sent from my iPhone 6s using Tapatalk

تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

نخیر عزیز همچین خبری نیست که تظاهرات بشه اینترنت های ترکیه بترکه من خودم 100 تا دوست ترک دارم تو ترکیه زندگی میکنن هیچ مشکلی هم پیدا نمیکنن نمیدونم شما از کجا دراوردی این حرفو!!!!! در ضمن حکومت ترکیه سکولار هست و مثل بعضی حکومت ها!!!!! نیست
    همچنین کم اوردی عزیز من به کوچه علی چپ نزن خودتو اون زمان که ایران 4G داشت با سرعت 10 مگ که الان هم داره هر روز هم سرعت کمتر میشه!!!!! ترکیه 3G Dual Carrier داشت با سرعت 42 مگابیت محض اطلاع!!!!!!
    حرف مفت که زیاده عزیز من همه میتونن بزنن اگر هم در مورد پینگ منظورت پینگ اینترنت 4G ترکیه بوده که بده اون به خاطر اینترنت سیار بودنه همین ایرانسل هم پینگش همچین تعریفی نداره در برابر سرویس گیم شاتل
    درسته هیچ محدودیتی تو ترکیه وجود نداره،هیچ سانسوری نیست،سایتی فیلتر نیست، اینترنش هم رتبه یک. فقط نمیدونم این کندی سرعت،پینگ بالا، فیلترینگ و قطعی ها مال کجا بود، سرعت دانلود روی ۲۰ کیلوبایت. ظاهرا مال یه شهر دیگه بوده،مال استانبول و آنکارا نبوده ،لابد من اشتباهی رفتم عراق. شاید ۲۰ بار به جای ترکیه رفتم عراق ، خوبه ژاپن و کره هم سیستم ترکیه رو توی کشورشون پیاده کنن،خیلی سرعتش زیاده

تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

بسته پایه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •