تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 511 از 827 اولاول ... 11411461501507508509510511512513514515521561611 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,101 به 5,110 از 8267

نام تاپيک: تاپیک جامع >> هارد اکسترنال <<

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

سلام خدمت اعضای محترم پی سی ورلد..
    من یه هارد یک تربایت میخوام بخرم ولی هیچ اطلاعی از هارد ندارم.
    یه چیزی میخوام از سیصدتومن ارزانتر باشه و خدای نخواسته مشکلی نداشته باشه چون میخوام خیالم راحت باشه و با خیال راحت اطلاعات بریزم توش..
    و اصلا جابجا نمیکنم و بعد از اینکه اطلاعاتمو ریختم توش استفاده ای ازش ندارم شاید هر از گاهی یه چیزایی ازش کپی کنم..
    چی پیشنهاد میدید؟ترجیحا ارزانتر و کیفیت خوب..
    ممنون

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام خدمت اعضای محترم پی سی ورلد..
    من یه هارد یک تربایت میخوام بخرم ولی هیچ اطلاعی از هارد ندارم.
    یه چیزی میخوام از سیصدتومن ارزانتر باشه و خدای نخواسته مشکلی نداشته باشه چون میخوام خیالم راحت باشه و با خیال راحت اطلاعات بریزم توش..
    و اصلا جابجا نمیکنم و بعد از اینکه اطلاعاتمو ریختم توش استفاده ای ازش ندارم شاید هر از گاهی یه چیزایی ازش کپی کنم..
    چی پیشنهاد میدید؟ترجیحا ارزانتر و کیفیت خوب..
    ممنون
    سلام .
    کمی بودجه ـتون رو بیشتر کنید تا بتونید یکترابایت آداپتوری بخرید که با توجه به گارانتی و انصاف فروشنده و مدلهای مختلف حدود 320 الی 340 هزارتومن هست . wd my book یا seagate backup plus desktop drive یا seagate expansion desktop مدلهای خوبی هستند و پیشنهاد میشه . البته اگر اینترفیس WD element (انواع آداپتوری) usb3 بود در لیست پیشنهادات میذاشتم .

نکته : مدلهای قدیمی seagate expansion اینترفیس usb2 داشتند و بنابراین در هنگام خرید دقت بفرمایید که مدلهای جدید را بخرید که usb3 هستند .

خدای نخواسته مشکلی نداشته باشه چون میخوام خیالم راحت باشه و با خیال راحت اطلاعات بریزم توش..
    اگر در هنگام نگهداری و استفاده از هارد دقت کنید انشااله که مشکلی پیش نمیاد . خودم چندین هارد اکسترنال وسترن دارم که بعد از چند سال هیچ مشکلی ندارند .

3. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

عكس زير تفاوت ضخامت هارد اكسترنال WD My Passport Edge با هاردهاي WD my passport 1TB/2TB را نشان ميدهد .

5. 4 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه mrh.fit's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

سلام .

TrustPort USB Antivirus . البته من تست نکردم و نمیدونم کارایی این برنامه در چه حدی هست ،
    سلام
    من تستش کردم می تونم بگم واقعا چیز الکی و بی فایده ایی هست !
    اولا که پدر آدمو در میاره تا رجیستر بشه اصلا لایسنساش نیست یا بهتره بگیم اونایی که هستن همه بلاکن چون برای اکتیو شدن به سرورش وصل میشه و تا اکتیو نشه اکثر چیزای مهمش مثل آپدیت غیر فعاله

دوم اینکه یه اتوران روی هاردتون می سازه ولی موقعی که به سیستم غریبه وصلش می کنید هیچ عملی انجام نمیده (محافظت نمی کنه ) البته نمی دونم شاید چون رجیستر نشد اینطوری بود .

سوم اینکه خیلی از جاها خوندم که ویروس اتوران خیلی ساده کل سیستمشو نابود می کنه !

خلاصه من بیخیالش شدم ...
    اگه چیز به درد بخوری پیدا کردم حتما اینجا میذارم

7. 2 کاربر از mrh.fit بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

سلام
    دیروز یه دو ترا آداپتوری WD MY BOOK ESSENTIAL خریدم با گارانتی سازگار 395000 تومان ( البته من از تهران نخریدم ولی فکر میکنم از لحاظ قیمتی خوب خریدم، البته امیدوارم اینطور باشه ) و اعتبار گارانتی تا 12/2014 ولی با توجه به این پست هنوز پلمپش را باز نکردم و نگران این هستم که
    MY BOOK با MY BOOK ESSENTIAL فقط در جعبه تفاوت دارند با از لحاظ سخت افزاری هم متفاوتند؟ و کلا این دو مدل چه تفاوتی دارند؟
    64MB cache هست یا نه؟
    لطفا راهنمایی کنید
    سلام .
    ممکنه از لحاظ سخت افزاری متفاوت باشند مثلاً در [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (4895) از قسمت info برنامه hdtune دو هارد my book و my book essential سه ترابایتی عکس گذاشتم . مدل جدید SATAIII هست و مدل قدیم SATAII هست . البته این مسئله در هاردهای اکسترنال خیلی مهم نیست و لازم نیست وسواس داشته باشید . در مورد cache هم به احتمال زیاد 64MB هست . از لحاظ شکل ظاهری (بغیر از جعبه) فرقی باهم ندارند .
    سلام نتیجه بررسی هارد مذکور با HD Tune Pro :
    [IMG] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [/IMG]

و یه سوال هم دارم و اون اینکه یه هارد transcend ضد ضربه 500G دارم دو تا warning میده: این ها یعنی چه؟

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

برای هارد transcend میتونید با نرم افزار Hdd regenerator اسکن و Repair کنید . اینکار طولانی و وقت گیر هست .

نکته 1 : آخرین ورژن این برنامه فکر نکنم هنوز کرک شده باشه و در نتیجه مجبورید ورژن قدیمی تر (2011.11.0011) را استفاده کنید و برای اینکه این ورژن بدرستی رجیستر بشه اول باید ارتباط سیستم با اینترنت قطع بشه و سپس شروع به نصب کنید و پس از اتمام نصب و قبل از اجرای برنامه آنرا کرک کنید .

نکته 2 :طبق عکس زیر گزینه دوم یعنی normal scan رو انتخاب و سپس گزینه scan and repair رو انتخاب کنید .

10. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز sasan.69's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2012
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

دوستان نظرتون درباره کیفیت برند سیلیکون پاور چی هست؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

سلام دوستان

با برنامه hd tune یه تست از هارد لپتاپ گرفتم یه هشدار داده که متوجه اون نمیشم.ممنون میشم من رو راهنمایی کنید .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

سلام دوستان من میخوام یه هارد بگیرم بیشتر برا تماشای فیلم با tv البته تلوزیون من اکثر فرمتها را نشون میده lled samsung اما دوست داشتم یه هارد 2 ترا اون هم برا شبکه بخرم ولی میترسم سرعت بیاد پایین و دلیل اصلی خرید هارد از بین بره یهنی فیلم رو با گیر نشون بده این شد که تصمیم به خرید هارد 2ترا وسترن مای بوک با آدابتور گارانتی سازگار گرفتم شما فکر میکنید اون هارد شبکه رو اگه بخرم مشکلی برام پیش نمیاره یا همین رو بخرم
    ایا همین هارد 2ترا وسترن مای بوک با آدابتور گارانتی سازگار بدردم میخوره
    در ضمن تفاوتهارد 2ترا وسترن مای بوک با آدابتور گارانتی سازگار با هارد 2ترا سیگیت backup plus با آدابتور گارانتی سازگار و هارد 2ترا سیگیت expansion با آدابتور گارانتی سازگاردر چیست؟؟؟؟؟
    ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

سلام خدمت دوستان
    قصد خرید هارد اکسترنال دارم.نمیدونم پروتابل بگیرم یا رومیزی.لب تاپ دارم به نظرتون پروتابل بگیرم؟
    اگه رومیزی بگیرم بخوام برم شهرستان با خودم ببرم احتمال اسیب دیدنش خیلی بیشتر از پروتابله؟
    هاردهای ای دیتا که ضد ضربه و ضد ابه و تو توضیحاته دیجی کالا نوشته که از روی مدلهای نظامی درسته شده ایا بازار گرمیه یا واقعیت داره؟
    تا 400 تومن میخوام هزینه کنم.تو سایته چاره مدل My Book Essential Edition 2TB USB3.0 Black‎ زده 390 تومن رومیزی
    1 ترا بایت پروتابل رو با این بودجه انواع اقسامشو میشه گرفت.2ترای خوب پروتابل چنده؟
    به نظره شما پروتابل بگیرم یا رومیزی؟ چه مارکی چه مدلی و به چه دلیل؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •