تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 511 از 624 اولاول ... 11411461501507508509510511512513514515521561611 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,101 به 5,110 از 6236

نام تاپيک: مشاوره و راهنمایی جهت خرید گیرنده های دیجیتال تلویزیونی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

سلام
    من چند تا نمایندگی تو شهرمون زنگ زدم یکیشون گفت 353 مشکل داره 343 داریم بهتر از اون

دوستان که گیرنده دارن بگن 343 بهتر یا 232 ؟ تو گیرندگیو و کنترل و اینها. قسمت پخش فرمت و اینهاش مهم نیست . ضبطشم خوب باشه

آخر فروم باز amirkhan_0o0's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    تو لباسم!!

پيش فرض

سلام
    فرق بین ایکس ویژن 353 با 343 چیه؟فقط نرم افزاری هست؟اگه نرم افزاری هست راحت میشه 343 رو به 353 اپدیت کرد؟
    ممنون
    353 قابلیت پخش فول اچ دی رو داره. 1080p
    سلام
    من چند تا نمایندگی تو شهرمون زنگ زدم یکیشون گفت 353 مشکل داره 343 داریم بهتر از اون

دوستان که گیرنده دارن بگن 343 بهتر یا 232 ؟ تو گیرندگیو و کنترل و اینها. قسمت پخش فرمت و اینهاش مهم نیست . ضبطشم خوب باشه
    یه قانونی بین فروشندگان وجود داره که می گه: زمانی که خریدار بیاد مغازه و اون چیزی رو که میخواد بخره ضرر کردی، زمانی سود می بری که اون چیزی رو که تو می خوای بخره!
    یه نصیحت دوستانه: خیلی صحبت های فروشنده ها رو جدی نگیرید!

3. 4 کاربر از amirkhan_0o0 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    خلیج فارس

پيش فرض

سلام
    دوستان عزيز
    من مدتي به علت مشکلات کاري نميتونستم به نت دسترسي داشته باشم البته اين چند وقته مشکلات و باز خورد هاي خوب و بد زيادي در باره اين تاپيک ديدم و از همه بدتر واکنش شرکت هايي بود که حتي من وقت منعکس کردن نقد و بررسي محصولاتشون هم نداشتم و ازشون چيزي ننوشتم هرچند که تمام محصولات تست شده بود ولي به هر حال من از همه دوستان بابت اين تاخير و مدتي هم نبودن خودم پوزش ميطلبم و اميد وارم من رو به بزگواري خودشون ببخشند

اگه دوستان از من خوبي يا بدي دين حلال کنن من چون مرتب بايد به مسافرت و ماموريت ميرفتم نتونستم درست اين تاپيک رو بالا ببرم و زيرو بم دستگاه ها رو براتون بگم به اين دلايل توصيه و تهديد چندتا مجموعه انتقاد ناپذير رو هم اضافه کنيد

چند روز پيش اومدم و يه سرکي به تاپيک زدم به چندتا نکته برخوردم که باید توضیح بدم

گيرنده پارس ساخت ايران
    نميدونم چرا اينقدر دوست داريم محصولاتي که شايد در مجموع 20 تا پيچش تو کشور بسته ميشه رو ساخت ايران بدونيم اين واقعا خيلي بده چون يه سري مصرف کننده ها هم ميگن چيني نيست و ساخت ايرانه قابل توجه اين دوستان 20 تا پيچ بستن که حتي پيچ هاش هم وارد شده ساخت ايران که حساب نميشه حتي نميشه مونتاژ ايران حسابش کرد اين يه سود جويي جديد هست که مثل بازار تلفن همراه وارد بحث محصولات صوتي تصويري و به زودي وارد محصولات لوازم خانگي هم خواهد شد و اين واقعا جاي تاسف داره

خلاصه تو گارانتي ماديران اصن شک نکيند بهترين هست تو ايران به نظرم معناي واقعي گارانتي رو مي فهميد !!
    نميدونم دوست عزيز که اين مطلب رو گفته چقدر با قوانين گارانتي بين المللي سروکار داشته يا اينکه براي گارانتي به خود شرکت ماديران يا نماينده هاش مراجعه کرده يا نه

دوست عزيز گارانتي در ايران واقعا به سخره گرفته شده الان به نظرم شرکت هاي ديگه بهتر هست گارانتيشون تا ماديران با اين همه دک و پز
    قابل توجه دوستان ماديران هم توليد نميکنه و مونتاژ ميکنه و در حقيقت چيزي دستش نيست بعد هم شما ميتوني بگي گيرنده هاي ماديران باهم چه فرقي ميکنه؟ ما که سر در نياورديم که بتونيم بهترينش رو پيدا کنيم فقط ميدونيم هر وقت ارز بالا ميره يه شماره مدل عوض ميکنن که بتونن قيمتش رو بکشن بالا

گيرنده ديجيتال دناي STB327New

دوستان اين گيرنده به نقل از سايت پخش کننده چيپ و رمش به صورت زير هست
    M3801D(LQFP128) /400MHz
    SDRAM DDRIII 64M*16bit*1pcs@1333Mhz

که چيپ قوي نيست و اگکه اشتباه نکنم مربوط به سري 2008 بايد باشه پس زياد ذوق نکنيد
    قابليت پخش 9 کانال به دو حالت 3X3 و 1+4 اين قابليت به نظر شما کار شاخصي هست ؟فقط يه تغيير نرم افزاري کوچيک هست ولاغير
    رم DDRIII اين ديگه شده خداي سرعت؟؟؟ نه بابا خيلي از دستگاه ها اين مدل رم رو دارم حتي با سرعت و حجم بيشتر مثلا ديجي باکس و لومکسي 1009 رمش 512 هست (الان دستگاه جلوم باز هست)

و اظهار نظر يکي از دوستان درباره من
    نوشته شده توسط amirkhan_0o0
    انصافاً شما ماجراي اين که کره گيرنده ديجيتال سفارشي براي ايران توليد کرده رو باور کردين؟
    اون ماجراي گمرک و واردات کنترل جديد رو چي؟؟
    مي شه اصلا سايت شرکت ester توي کره يا جا هاي ديگه به غير از ايران معرفي کنين؟؟
    اميدوارم گذشت زمان به من نشون نده که حرف شما درست بوده . irandvbt که اغاز گر اين تاپيک بود خودش براي پرشيا ديجيتال کار مي کرد. دليل من اينه که اطلاعات دروغ راجع به ايستر داد. مثلا من اگر ميدونستم که اگر کنترلش فقط پنج درجه بالاتر يا پايين تر از روبروي دستگاه قرار بگيره جواب نميده هرگز اونرو نمي خريدم. سايت پرشيا ديجيتال هم بسته است. همين اقاي محمد رضا قائدي که ما به حسابش پول واريز کرديم وقتي دستگاه يک مشکل پيدا کرد -که البته واقعا مشکل نبود و اشتباه از خودم بود- گفت من هيچ کاره ام و اينجا فقط مدير فروشم. من قانون تجارت الکترونيک و مسئوليت حقوقي او رو بهش ياد اور شدم ولي به شدت از قبول مسئوليت ابا کرد. حيف که سايتشون تعطيل شده وگرنه بهتون ادرس مي دادم گفتگوي ما در ان انجمن را ببينيد.
    دليل دوم من براي اينکه irandvbt گمارده شرکت پرشيا ديجيتال براي تبليغ کاذب در فضاي مجازي بود سايت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] است که به ظاهر يک سايت تخصصي و مرجع در زمينه گيرنده ديجيتال است. کارشناسان اون سايت دو نفرند که به نام farhad و irandvbt فعاليت مي کنند. و ايستر را بهترين گيرنده بازار معرفي مي کنند. حالا نکته جالب اين است که مديريت سايت پرشيا ديجيتال و اين سايت tv4u يک نفر است. توجه کنيد که irandvbt کارشناس نماي فريبکار که در ان سايت هم هست در حقيقت کارمند (کارمند واژه شريفي است به نظرم مزدور بهتر است)شرکت پرشيا ديجيتال است. ممکن است شما بگوييد که دليلت براي اين ادعا چيست. دليل من اقرار خود مسئولين سايت tv4u است که اين مطلب را صريحا بيان کرده اند. به اين ادرس مراجعه کنيد. و خودتان ببينيد ولي از انجا که مي ترسم بعد از اين پست من تحريفي در ان تاپيک انجام دهند از قسمتي که ادعا کرده ام عکس گرفته ام که برايتان ميذارم.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    البته بي انصافي است اگر بگويم ايستر بد بوده ولي از اينکه فروشنگان آن با زيرکي در لباس کارشناس خود را معرفي کردند بسيار ناراحتم و احساس مي کنم به من توهين شده است. شما را به خدا اين عکس را ببينيد و ملاحظه کنيد که چگونه خود را لو داده اند که مديريت اين سايت و ان سايت يکي است.

آقا يا خانوم ksadi من نه شما رو ميشناسم و نه باهاتون تا حالا صحبتي کردم نميدونم شما ميدوني يا نه ولي کاربری به نام اصفهان ويونا تو همون انجمن هايي که اسم بردين عضو هست که همون آقای قائدي هست که مدير فروش پرشيا ديجيتال هست که هم ايستر رو ميفروشن و هم ويونا رو ايشون قبلا از اينکه محصول رو تو بازار پخش کنن گفت که ديگه ساپورت نميکنه و فقط تو انجمن پشتيباني شرکت کار ميکنه که سوء تفاهمي پيش نياد در ضمن من نه گمارده و تبليغ چي هستم نه کارمند اين شرکت من فوق ليسانس الکترونيک و طراح برد هاي الکترونيکي رو براي يه مجموعه دولتي کار میکنم و حقوقي هم که ميگيرم ده ها برابر پولي هست که يه شرکت بخواد تو ايران به من بده

درباه توليد کننده ester بهتر هست از خودشون بپرسین ولی اینکه یه شرکت کره ای برای ایران جنس تولید کنه چیز عجیبی نیست و اگه شما اطلاع داشته باشی باید بدونی کره فقط مواد اولیه ضروری و مهم رو به ایران نمیده ولی به راحتی انواع لوازم خانگی وصوتی تصویری رو به ایران میفروشه البته به علت اینکه قیمت تمام شده محصول بالاتر می افته بازرگان ها زیر بارش نمیرن و این که حالا یه شرکت برخلاف بقیه اومده از کره جنس اورده هم چیز شق القمری نیست فقط باعث شده کیفیتش بهتر باشه و رقابتی تر که از لحاظ قیمتی هم تو قیمت جبرانش کرده بودن

اینکه یه محصول یه عنوان بهترین گیرنده معرفی شد فقط طبق یک تست جامع و یکسان بود که از همه دستگاه های نام برده شد گرفته شد و هدف این کار هم افزایش بازدید سایت دیجی دان بود و لاغیر که البته هزینه بالایی هم برای ما داشت و بازدید کنندش هم نصیب این انجمن شد

اینجا که فقط سوال می پرسن هیچکس نیست که جواب بده؟پس این استاترهای تاپیک کجا رفتن؟ اینهمه در مورد گیرنده سما تبلیغ کردید ما هم رفتیم خر یدیم ولی اولا" صداش خیلی ضعیفه بطوریکه صداش را که تا ته باز می کنی و ولوم تلویزیون را 60 بالا می بری تازه یه کم صداش در میاد!!!!! نمیدونم این مشکل نرم افزاریه یا سخت افزاری؟ اگه سخت افزاری باشه که 110000 تومن رفت تو پاچمون.در ضمن وقتی گیرنده را روی1080p تنظیم می کنم بعضی از کانلها از جمله کانلهای 1 تا 3 شطرنجی میشن ولی روی 576p که میزارم مشکل بر طرف میشه ! کسی میدونه علت چیه؟
    عزیز هدف من تبلیغ نبود چون جز هزینه هیچی برامون نداشت اینکه صدای سما کم هست دو علت داره که یکیش قابل رفع و دیگری خیر 1-ایراد صدا و سیما هست در فشرده سازی صدا و تصویر که کلا غیر استاندارد هست و باید رفع بشه که گفتن با نصب رله های جدید این مشکل حل میشه
    2-ایرد چیپ صوتی دستگاه هست که سازنده چیپ خوبی استفاده نکرده که باعث میشه کیفیت صدا و شنیداری صدا کم بشه که 50% این مشکل به صورت نرم افزاری قابل حل هست و بقیه باید در ساخت تجدید نظر بشه

این که رو 1080 فریز میشه به علت کیفیت پایین تصویر ارسالی هست که موقع کانورت به سایز بالاتر پیکسل ها کشیده میشن و باعث میشه کیفیت پایین بیاد و در برخی مدل ها هم به علت رم پایین دستگاه چنین اتفاقی می افته که در مورد سما مورد اول محتمل تر هست

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

در مورد گیرنده icen باید بگم این محصول مونتاژ ایران هست و کاشت قطعه تا مونتاژ نهاییش در ایران انجام میشه دستگاه خوبی هم هست نسبت به مارک های دیگه ولی متاسفانه آپدیت و... خوبی نداره و شما باید به صورت دیفالت قبولش داشته باشی ولی مسلما نسبت به مارشال و دنای و لومکسی بهتر هست همه جوره

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

از همه دوستان بابت طولانی شدن پست پوزش میطلبم به بزرگواری خودتون ببخشید
    سعی میکنم از این به بعد هم اینجا سربزنم و سوالات دوستان رو جواب بدم البته سوالاتی که برای حل مشکل باشه از همین جا هم اعلام میکنم دیگه هیچ وقت نمی یام بهترین محصول رو به سبک و استاندارد خارجکی ها تو ایران تست کنم از اون طرف شرکت ها به آدم گیر میدن از اون طرف هم کاربرها میخوان با پول پیکان پروشه بخرن و میان میگن داری تبلیغ میکنی و پول میگیری و...

حواستون به خودتون باشه 36 روز دیگه تا بهار مونده همیشه بهاری باشید

خدانگهدار
    علي احمدي

5. 4 کاربر از irandvb-t بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

جناب irandvb-t شما میدونید چرا ایستر دیگه پخش نداره من اصفهانم یعنی مرکز پخش شرکت اما هیچ کس نداره
    اگه کسی را میشناسید که فروش داره تو پ.خ بگید

آخر فروم باز Ghaioom's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    ترکمن صحرا

پيش فرض

آغاز پخش سراسری شبکه های تماشا و سلامت:
    چهارشنبه 25 بهمن 91
    ساعت 11:00

پخش شبکه هاي تماشا و سلامت سيما از ساعت 11:00 روز چهارشنبه 25 بهمن ماه 91 از طریق فرستنده هاي ديجيتال سراسر كشور آغاز مي شود.

8. 3 کاربر از Ghaioom بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    خلیج فارس

پيش فرض

سلام
    امیر عزیز والا من نمیدونم کجا فروش دارن و... ولی تا اون جایی که میدونم الان خیلی از شرکت هایی که لوازم خانگی و صوتی تصویری می آوردن به مشکل برخوردن چون گمرک ایران توسط اسنوا بلوکه شده و فقط الان این شرکت اجازه واردات صوتی تصویری و لوازم خانگی رو داره که کیفیت محصولاتش خوب نیست و میشه بهش به عنوان یه چینی خاورمیانه ای نگاه کرد که فقط شکلش درست هست و زاتش نه

الان میتونی تو همون رده یکم ضعیف تر این موارد رو بگیری

1-بلوسنس (این جور که تو دیجی دان به ما اطلاع دادن توسط شرکت پیشرو تماشا ایرانیان (همون mvision gt امارات) ساپورتش تو ایران هست که هم فروش داره هم خدمات)
    2-الکومکس
    3-دیجی باکس (مربوط به شرکت ایران سیستم محصول قابل قبولی هست فقط ساپورت نرم افزارش خوب نیست)
    4-سما
    5-مدل های آخر ایکس ویژن

به این لیست میتونی های ویژن هم اضافه کنی که من چیزی در باره گارانتی و شرکتش نمیدونم ولی محصول خوبی هست

آخر فروم باز Soroush-S's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    Guilan

پيش فرض

چون گمرک ایران توسط اسنوا بلوکه شده و فقط الان این شرکت اجازه واردات صوتی تصویری و لوازم خانگی رو داره
    لطفا منبع ؟

11. این کاربر از Soroush-S بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

سلام

به حرف فروشنده ها خیلی اعتماد نکن . لابد 353 موجود نداشتن !
    353 و 232 هردوشنو full hd هستن . همراه مدل 353 یه کابل hdmi هم میدن . 232 و 353 قابلیت نمایش تصوی در تصویر یا همون PIP دارن . از نظر گیرندگی خب مسلما" هر چی مدل جدیدتر و high version تر باشه قوی تره . مدل 353 در حال حاضر بین این سه تا جدیدتره .
    توی پخش انواع فرمتها هم باهم فرق دارن .

اگه نباشه جاش خالی می مونه sam09ft's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

دوستان من توی سایت های فروشنده دستگاه گشتم و از نظر سایت ها و کاربرانی که نظر دادن در حال حاضر بهترین دستگاه sama at-200 هست میخواستم بدونم دوستان کسی تجربه ی کار با این دستگاه رو داره و دستگاه بهتری سراغ دارید ممنون میشم جواب بدید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    خلیج فارس

پيش فرض

منبع من موثق هست فقط نمیشه اعلامش کرد چون شخص هست البته محصولاتی مثل سونی ، ال جی ، سامسونگ میاد چون اونها هم تولید ایران هستن
    بقیه شرکت ها هم به روش بسیار ماهرانه این بلوکه شدن رو دور میزنن که شامل واردات قطعات به صورت منفصل یا skd هست بعدش هم تو ایران زحمت پیچ هاش رو میکشن و میبندنش

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •