تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 51 از 201 اولاول ... 4147484950515253545561101151 ... آخرآخر
نمايش نتايج 501 به 510 از 2006

نام تاپيک: مشاوره خرید خودرو از 10 تا 20 میلیون تومان

ناظر انجمن اتومبیل mohamad skystar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Under SKY City

پيش فرض

متاسفانه الان ال90 دارای حباب میباشد قیمت کارخونه با بازار 1 تومان تفاوت دارد و شما باید 1 تومان بیشتر از قیمت واقعی پرداخت کنید
    مدل 86 یا 87 که دیگه خیلی داغون شده مدل e1 هم اگه پیدا کردید خوبه 88
    405 tu5 مدل 89 هم میتونید فکر کنید
    تیبای صفر هم جزو گزینه های شماست
    نه دوست من.
    تندر 90 مدل 86 یا 87 در حد عالی هم پیدا میشه باید وقت گذاشت و جستجو کرد.
    من 206 تیپ 2 مدل 82 در حد صفر دیدم تعجب کردم اما خوب گاهی اوقات استثنا وجود داره

2. 2 کاربر از mohamad skystar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه aaeiria's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

متاسفانه الان ال90 دارای حباب میباشد قیمت کارخونه با بازار 1 تومان تفاوت دارد و شما باید 1 تومان بیشتر از قیمت واقعی پرداخت کنید
    مدل 86 یا 87 که دیگه خیلی داغون شده مدل e1 هم اگه پیدا کردید خوبه 88
    405 tu5 مدل 89 هم میتونید فکر کنید
    تیبای صفر هم جزو گزینه های شماست
    405 رو خیلی ها میگن استهلاک زیادی داره مخصوصا بعد از دو سه سال و ماشین هنیه. (hen!!!)
    نظرتون در مورد تیبا چیه؟

حـــــرفـه ای hossein.az's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2012
    محل سكونت
    p30world

پيش فرض

405 رو خیلی ها میگن استهلاک زیادی داره مخصوصا بعد از دو سه سال و ماشین هنیه. (hen!!!)
    نظرتون در مورد تیبا چیه؟
    اين طور نيست استهلاك ٤٠٥ با موتور tu٥ بيشتر از تندر ٩٠نيست و كلا ماشينيه كه تقريبا همه كس پسنده .
    در مورد تيبا هم ماشين خوبيه اما شما بايد به بازار فروش كاركرده يه ماشين هم فكر كنيد.البته اين نظر شخصي منه ،انتخاب با شماست.

5. این کاربر از hossein.az بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن اتومبیل mohamad skystar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Under SKY City

پيش فرض

نظرتون در مورد تیبا چیه؟

اتفاقا 405 با موتور TU5 اصلا هن نیست و عملکردش عالیه.
    یکی از دوستان من سری اول TU5 که مدل 89 بود رو داره تا الان هیچ
    مشکلی نداشته و خیلی راضیه.

7. این کاربر از mohamad skystar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض راهنمایی در مورد خرید ماشین

من می خوام یه ماشین بین بازه ی قیتی 14 تا 20ملیون بخرم بین ماشین های زیر شک دارم

سمند معمولی سمند ال ایکس تندر 90 پژو 206 معمولی 206 اس دی

در کل شکل ظاهری و درونی ماشین هم خیلی برام مهمه اما نمی شه از قدرت موتور و ایمنی نرمی ماشین و مصرف سوخت گذشت .

لطفا منو راهنمایی کنید

یه سوال هم در مورد امکانات سمند معمولی و ال ایکس دارم ئقیقا چه فرقی در امکاناتشون هست که باعث تفاوت 2 و نیم ملیونی قیمتش می شه؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه mkh-n71's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

سلام داداش بهترین انتخاب بین این ماشینا بی شک 206sd V8 هست که سواری عالی موتور قوی کابین زیبا و البته ایمن رو داره فقط تنها مشکل کمبود جای سرنشینان خصوصا در ردیف عقب هست

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

نظر شما درسته اما مشکل اینه که الان ایران خودرو اصلا 206 ثبت نام نمیکنه و مشکل دیگه اینه که قیمت اس دی وی هشت هم الان بیش تر از 22 ملیونه و مدل های پایین تر اونم که به پول من بخوره تو بازار نیست .
    الان نظر خودم بشتر رو سمنده ولی بین ال ایکس و معمولی اش و تندر بیشتر شک دارم اگه می شه یه راجع به تفاوت های دو مدل سمند بگید

پروفشنال karvas's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    IRAN

پيش فرض

نظر شما درسته اما مشکل اینه که الان ایران خودرو اصلا 206 ثبت نام نمیکنه و مشکل دیگه اینه که قیمت اس دی وی هشت هم الان بیش تر از 22 ملیونه و مدل های پایین تر اونم که به پول من بخوره تو بازار نیست .
    الان نظر خودم بشتر رو سمنده ولی بین ال ایکس و معمولی اش و تندر بیشتر شک دارم اگه می شه یه راجع به تفاوت های دو مدل سمند بگید
    بگرد تو بازار ببین میتونی وی 1 پیدا کنی موتورش همون موتوره وی8 ولی یه سری امکانات وی 8 رو نداره مثلا شیشه عقب دستی اینه ها دستی سیستم تهویه اتوماتیک نداره پشت گردنی صندلی عقب نداره
    اگه از خرید 206 منصرف شدی به نظر من بهترین انتخاب بعد 206 تندر 90 بعدش سمند ال ایکسef7
    Last edited by karvas; 10-07-2012 at 12:08.

حـــــرفـه ای shadows_funeral's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

206 تیپ 5 یا 6 خوبه ولی ایران خودرو تیپ 2 میده که مفت نمی ارزه. البته قیمت قیمت این دوتا یه کم گرونتر از اون چیزیه که شما توقع دارید. SD هم V8 یا V9 خوبه بقیش مفت نمی ارزه.
    سمند معمولی SE هیچ امکاناتی نداره. خیلی هم کیفیت نداره تا اونجایی که من دیدم. بازار فروش خوبی نداره. سمند LX امکانات بیشتری داره. میتونی بری تو سایت اساکو بخش کلاس خودرو ها تفاوت و امکانات هر کلاس ماشین رو نوشته. سمند سورن ای ال ایکس هم می تونی فکر کنی. ماشین خوبی هست. امکانات فوق العاده ای داره. مصرف سوختشم پایینه. راحت و نرم هستش. بازار فروش خوبی هم داره.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

206 تیپ 5 یا 6 خوبه ولی ایران خودرو تیپ 2 میده که مفت نمی ارزه. البته قیمت قیمت این دوتا یه کم گرونتر از اون چیزیه که شما توقع دارید. SD هم V8 یا V9 خوبه بقیش مفت نمی ارزه.
    سمند معمولی SE هیچ امکاناتی نداره. خیلی هم کیفیت نداره تا اونجایی که من دیدم. بازار فروش خوبی نداره. سمند LX امکانات بیشتری داره. میتونی بری تو سایت اساکو بخش کلاس خودرو ها تفاوت و امکانات هر کلاس ماشین رو نوشته. سمند سورن ای ال ایکس هم می تونی فکر کنی. ماشین خوبی هست. امکانات فوق العاده ای داره. مصرف سوختشم پایینه. راحت و نرم هستش. بازار فروش خوبی هم داره.
    از راهنمایی تون ممنون توسایت ایساکوخیلی چیزا فهمیدم و خیلی برام مفید بود

14. این کاربر از manikh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •