تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: سوالات کنکور سال 90 در چه سطحی بود؟(سراسری)

راي دهنده
368. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • سخت

197 53.53%
  • متوسط

127 34.51%
  • آسان

44 11.96%
صفحه 51 از 598 اولاول ... 4147484950515253545561101151551 ... آخرآخر
نمايش نتايج 501 به 510 از 5972

نام تاپيک: <<انتخاب رشته ی کنکوری های 90 (سراسری،آزاد) + نتایج نهایی+تکمیل ظرفیت>>

داره خودمونی میشه kahkeshan6's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

به به ممنون که به سوالم جواب ندادین!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !
    یعنی کسی نیست در مورد رشته ی مهندسی مواد و بازار کار و درآمدش توضیح بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آخر فروم باز avator20002000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

وای چرا شما الان اینارو بحث می کنید ما تجربی ها الان خلاص شدیم از زیر کنکور بارش!
    امشب باید جشن بگیریم کنکور پزشکی هم تموم شد!
    زیست ولی خداییش از 89 به اینور سختش کردن نامردا.ریاضی و فیزیک امروز مثل غیر تجربی خیلی اسون نبودش ولی برای شیمی درسته اسون نبود ولی بازم دمشون گرم.عمومیم که دیگه حال دادن!

3. 2 کاربر از avator20002000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه AB's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

عزیزم عرض کردم مهندسی شیمی.
    مهندسی که دیگه کاربردی یا محض نداره. گرایشات مختلفی مثل پالایش پتروشیمی و گاز و غیره داره که الان همشون ادغام شدن و دیگه از این اسما نداره.
    عرضم به حضورتون که من از همون اولم از این رشته خوشم نمیومد و چون اسمش خوب بود رفتم. از همون اول به پزشکی و اینا علاقه داشتم.
    امسال دانشگاه آزاد امتحان دادم پزشکی قم زدم. احتمالا قبول میشم. یعنی امیدوارم. اگرم کارم بین الملل درست بشه که میرم همون بین الملل دندان پزشکی. حالا موندم کدوم برم؟ میگن انزلی بهترین واحد بین الملل رو داره.
    رشته شیمی یه زمانی کار براش خیلی زیاد بود . تاهمین چند سال پیش.
    الان وضع عسلویه خیلی خرابه. بیشتر خود بچه های بوشهر اونجا سهمیه دارن. استان بوشهر سرمایه گذاری زیادی روی این رشته کرده.
    وضع کار در مهندسی شیمی اصلا خوب نیست.
    پسرخاله خودمم شیمی خونده بود و فارغ نحصیل شده الان . الان بیکاره و هیجا کار نیست براش مگر اینکه پارتی داشته باشید.
    الان بهترین رشته ها رشته های علوم پزشکی هستن مخصوصا اگر دکترا باشه. شما فرض کنید دارید رشته دندان میخونید. پس فارغ التحصیلی شما وزارت بهداشت موظفه که به مدت 1 سال و خورده ای به شکا کار بده و شما دوره طرح بگذرونید والبته حقوق هم دارید.
    تو رشته شیمی من اصلا با درساش نمیتونستم کنار بیام. بازم میگم من دوست نداشتم. خیلی از بچه های دانشگاهمون هستن که درسشونم خوبه.
    در س هایی مثل استاتیک ترمودینامیک 1 و2 و خیلی درسای دیگش که حالم ازش بهم میخوره. اصولا از درسای حفظی خوشم میاد.

بازم اگر سوالی درباره مهندسی شیمی دارید بپرسید. درحد دانشم پاسخ میدم. سال دوم این رشته هستم که به امید خدا امسال انصراف میدم.

فرق که میکنه. درساشم در دانشگاه مادر تشکیل نمیشه ولی خوب نمیدونم کدومشو انتخاب کنم.
    ممنون بابت توضیحاتت.

همه ماشالله 20 سطر 20 سطر مطلب مینویسن.منم تند تند میخوندم کلمه مهندسی رو ندیدم.

عرض کردم که دروس عملی در دانشگاه های مادر تشکیل میشه اونم در صورتی که اونجا امکانات نباشه.(مخصوصا برای دندان).

تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

من امروز اینجوری شد درصدام
    :
    زبان 100-95
    فارسی 80
    دینی 90
    عربی 40
    زیست 70
    شیمی 80
    فیزیک 40
    ریاضی 10
    به نظرتون ترازم چند میشه؟
    ازمایشگاه تهرانو قبولم؟

6. این کاربر از avator20002000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه howhow's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

ممنون بابت توضیحاتت.

همه ماشالله 20 سطر 20 سطر مطلب مینویسن.منم تند تند میخوندم کلمه مهندسی رو ندیدم.

عرض کردم که دروس عملی در دانشگاه های مادر تشکیل میشه اونم در صورتی که اونجا امکانات نباشه.(مخصوصا برای دندان).

میشه بگی کجا مهندسی شیمی میخونی؟!!من خودم سال آخر مهندسی شیمی گرایش گازم،عزیزم الان واقعا به نظرت کدوم رشته
    بازار کار آلی داره تو ایران...!؟
    .
    .
    .

چی بگم...درمورد مهندسی شیمی کسی سوالی داشت من هستیم

اگه نباشه جاش خالی می مونه fmpr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    پشت دریا ها :دی ( همون تهرون خودمون :دی )

پيش فرض

:
    زبان 100-95
    فارسی 80
    دینی 90
    عربی 40
    زیست 70
    شیمی 80
    فیزیک 40
    ریاضی 10
    ازمایشگاه تهرانو قبولم؟
    سایت 100در100 ترازتو 6667 میزنه

9. این کاربر از fmpr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

اخه اون تجربی هستش کمی تفاوت هستش.
    ولی میخواستم ببینم به نظرتون امیدی داشته باشم با این درصدا به ازمایشگاه تهران؟

11. این کاربر از avator20002000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

:
    زبان 100-95
    فارسی 80
    دینی 90
    عربی 40
    زیست 70
    شیمی 80
    فیزیک 40
    ریاضی 10
    ازمایشگاه تهرانو قبولم؟
    احتمال زياد علوم آزمايشگاهي رو مياري ولي كلا من از اين رشته شخصا خوشم نميادچون تا اونجايي كه من ميدونم همش با مدفوع انسان و تجزيه كردنش سروكارداره...البته ببخشيدا جسارت نباشه......
    آقا از اين عدالت بكشين بيرون فقط من يه چيزي بگم بايد امكانات عالي و دانشگاههاي خوب رو به شهرستانها و جاهاي دور افتاده ببرن كه هركسي تو شهر خودش تحصيل كنه ...ميدونيد واسه چي اينو گفتم آخه همين رتبه ي يك تجربي و زبان 89 كه رستگار رحماني نام داره همكلاسيه يكي از دوستامه رفيقم ميگه درسش از وقتي اومده تهران كلي ضعيف شده و معدلش 13 هست درحاليكه رفيقم معدلش17 بود و كلا ميگه ديگه بيشتر عشق و صفا ميكنن تا درس.خودمم دانشگاه شاهد رفته بودم موقع ثبت نام 90 درصد از كوره دهات اومده بودن يكي شلوار كردي باش بود يكي از حراست سوال مي كرد كتاباشونو كي ميدن كلا تعطيل بودن حالا دخترا خوابگاهشون كجاي تهران باشه خوبه؟ جردن!!! يعني ديگه اينا 4 سال ديگه چي شن خدا ميدونه...

13. 4 کاربر از alishadabmehr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

احتمال زياد علوم آزمايشگاهي رو مياري ولي كلا من از اين رشته شخصا خوشم نميادچون تا اونجايي كه من ميدونم همش با مدفوع انسان و تجزيه كردنش سروكارداره...البته ببخشيدا جسارت نباشه......
    آقا از اين عدالت بكشين بيرون فقط من يه چيزي بگم بايد امكانات عالي و دانشگاههاي خوب رو به شهرستانها و جاهاي دور افتاده ببرن كه هركسي تو شهر خودش تحصيل كنه ...ميدونيد واسه چي اينو گفتم آخه همين رتبه ي يك تجربي و زبان 89 كه رستگار رحماني نام داره همكلاسيه يكي از دوستامه رفيقم ميگه درسش از وقتي اومده تهران كلي ضعيف شده و معدلش 13 هست درحاليكه رفيقم معدلش17 بود و كلا ميگه ديگه بيشتر عشق و صفا ميكنن تا درس.خودمم دانشگاه شاهد رفته بودم موقع ثبت نام 90 درصد از كوره دهات اومده بودن يكي شلوار كردي باش بود يكي از حراست سوال مي كرد كتاباشونو كي ميدن كلا تعطيل بودن حالا دخترا خوابگاهشون كجاي تهران باشه خوبه؟ جردن!!! يعني ديگه اينا 4 سال ديگه چي شن خدا ميدونه...
    ممنونم ولی من روش کلی مطالعه کردم قبلش اون کار که می گید برای کاردانی ها ویکمی هم کارشناسی ها هستش دکترش که اصلا کارم نمی کنه مثل داروسازا!
    اره بابا همین معین فلاحتگر فامیل اشنای ماست اومده تهران راه افتاده!البته درسته بچه بهشره ولی پولدارن کلا به خاطر زمیناشون.از پنجم دبستان قلمچی می رفته امادگی هم فکر کنم تو فکر کنکور بوده.
    این همه سال گذشته به فکر دانشگاه زدن نیستن اصلا!
    چی میشه اگه 50 60 تا دانشگاه تهران دیگه تو شهرستانا بسازن.هان؟این تحصیل کرده های شهرستانی هم که تهران اومدنو بفرستن همونجا درس بدن این دانشگاه تهران استاداشم همینطور.مگه نباید هدف خدمت به ایرانی باشه؟
    خوب اون کسی هم که تو بوشهره هموطن منه اونم باید یه دانشگاه تهران و شریف نزدیک خونش داشته باشه پا نشه بیاد تهران با کلی مشکل و ...
    در کل این بحث مناطقو بیخیال شید 2 هفته دیگه داره جوابا میاد.
    این کنکور پزشکی هم تموم شد عجب حالی داد!
    پس ازمایشگاهو قبولم دیگه 100 درصد؟

15. 3 کاربر از avator20002000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه parsa700's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

آخه دانشگاه ساختن که الکی نیست . والا ما همین دانشگاههای تهرانو بتونیم سطحشو بالانگه داریم خیلیه دیگه دانشگاه خوب تاسیس کردن جای خودش!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •