تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 51 از 449 اولاول ... 4147484950515253545561101151 ... آخرآخر
نمايش نتايج 501 به 510 از 4487

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی محصولات COMODO - || آرشیو شماره 1 ||

داره خودمونی میشه Ali_B1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

دوستان سلام
    من بطور دستی آپدیت رو دانلود کردم و خلاصه دستی آپدیت کردم و بعد هم از طریق آپدیت خود نرم افزار آپدیت کردم و سایر فایل ها رو آپدیت کرد. و فکر می کنم نرم افزار گردن کلفتیست.
    مطلبی که هست اینه که من تنظیمات مهران جان رو انجام دادم روش و حالا احساس می کنم سرعتم روی اینترنت کم شده! یعنی سایت ها دیر بالا میاد و سرعت دانلودم کم شده! البته شاید هم دیشب بطور تصادفی بعد از نصب کو مو دو آی اس پی من مشکلی داشته دوباره تست نکردم ولی سرعت خیلی پایین بود.
    سوال دیگه اینکه برای اینکه به پ ر ا ک س ی سافتور گیر نده اون رو در لیست نرم افزار های مطمئن فایر والش معرفی کردم . راهش همینه دیگه؟

2. این کاربر از Ali_B1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت

پيش فرض

فایروال ها بر خلاف تصور عامه ، تاثیر چندانی بر سرعت کانکشن شبکه اینترنت ندارد،پیشنهاد اکید من این است که کتاب زیر را بخوانید...

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by santamove; 23-10-2010 at 12:48.

4. 4 کاربر از santamove بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    فعلا تبریز

پيش فرض

فایروال ها بر خلاف تصور عامه ، تاثیر چندانی بر سرعت کانکشن شبکه اینترنت ندارد،پیشنهاد اکید من این است که کتاب زیر را بخوانید...

کد:
    سلام داداشی جونم
    خوب بود . دارم می خونمش . دستت درد نکنه .

قربونت . هادی.

6. 2 کاربر از HADI ONLY بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اصـــــــــــــفهان وضعیت:Deactivated

پيش فرض

مهران جان سلام میگم از اقای ملهی پرسیدی یا نه
    Last edited by Karkas20; 23-10-2010 at 14:39.

آخر فروم باز M E H R A N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    سوئد

پيش فرض

مهران جان مگر کمودو امریکایی نیست اما چطور شده که مانند شرکت مکافی ایران را تحریم نکرده.جون من از اقای ملهی میپرسی.چاکر اقا مهران
    میخوای تاپیک کمودو رو ببندی این سوالا رو میپرسی.
    دفاتر اصلی کمودو رو در صفحۀ اول تاپیک گفتم. یکی از دفتر های رسمی که بزرگترین دفتر شرکت کمودو است در امریکا قرار داره اما رئیش کمودو هندی است اکثر کارکنانش هم هندی هستند

در ضمن تحریم ربطی به امریکایی بودن و نبودن نداره. ترکیه هم میتونه تحریم کنه, آلمان و کشور های دیگه هم میتونند که تا الان هم کردند.

---------- Post added at 01:22 PM ---------- Previous post was at 01:21 PM ----------

مهران جان سلام میگم از اقای ملهی پرسیدی یا نه
    جدی گرفتی؟ بیکارم مگه برم ازش بپرسم

9. 3 کاربر از M E H R A N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اصـــــــــــــفهان وضعیت:Deactivated

پيش فرض

یک شوخی کردیم ما حالا بهت برنخورد من که قصد بدی نداشتم.راجب اقای ملهی هم باشما داش مهران شوخی کردم.دوست خوب تویی من هم چاکر دوست خوبم.

11. 2 کاربر از Karkas20 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    سوئد

پيش فرض

این آدرس گزارش :

کد:
    سلام عزیز, گزارش رو چک کردم و آلودگی در سیستم شما پیدا نشد. اما چند نکته هست که ممکنه باعث نشون دادن اون 2 پروسۀ بی نام باشه.

مهمترینش اینه که شما از برنامه ای به اسم Nmap استفاده میکنید. این برنامه ویروس و یا تروجان نیست و فکر کنم خودتون میدونید چرا اینو نصب کردید اما جهت اطلاع شما بگم که این برنامه توسط بعضی از آنتی ویروسها بعنوان unwanted application شناسایی میشه.

کد:
    در ضمن سرویس nmap هر دفعه با روشن شدن سیستم شما بالا میاد که اصلا نیازی هم به فعال بودن نداره. هر چند که من پیشنهاد میکنم این برنامه را پاک کنید اما اگر خواستید فقط سرویسش رو از کار بندازید میتونید برید به مسیر...

Control panle >> Administrative tools >> Services اونجا بگردید و NMapWin را پیدا کنید. دوبار روش کلیک کنید تا باز بشه و اون رو از Automatic روی Manual بذارید.

یک دلیل دیگه اش میتونه استفاده از برنامه های ساخت درایو مجازی باشه مانند Virtual Clone این برنامه های به دلیل تغییراتی که در رجیستری میدند ممکنه باعث همچین کاری بشند اما چون میدونید که ممکنه از این برنامه هم باشه پس مشکلی وجود نداره و بذارید به کار خودش ادامه بده.

دلیل دیگرش میتونه آلوده بودن سیستم شما قبل از نصب کمودو باشه, الان سیستم شما آلوده نیست اما اگر قبلا به هر دلیلی آلوده بوده, این آلودگی باعث شده که یک سری کلید های رجیستری رو در سیستم شما باقی بزاره. شما هم که CCleaner را دارید. سعی کنید CCleaner را باز کنید از قسمت Registry اسکن کنید تا اگر کلید های رجیستری مرده ای در سیستم شما باشه پیدا بشند و بعد اونها رو پاک کنید.

یک دلیل دیگه اش هم میتونه استفاده برنامۀ بلوتوثی باشه که نصب کردید چون این برنامه یک درایو نتورک و یک درایو بلوتوث را در سیستم شما نصب کرده. و برای اینکه بتونه فعال باشه و کارش رو ادامه بده باید درایو هاشو همراه با بالا اومدن سیستم شما اجرا کنه و چون کمودو مخفی ترین درایو ها و پروسه ها رو نشون میده به همین دلیل ممکنه شما این 2 مورد را در داخل تسک منیجر کمودو و نه تسک منیجر ویندوز ببینید.

اینها دلایلی بود که میتونست مربوط به اون 2 پروسه یا درایو بی نام بشه.

اما چند پیشنهاد:
    1. برنامۀ adobe reader را سعی کنید آپدیت کنید چون خیلی قدیمیه و اکسپلویت ها راحت در نسخۀ 7 اجرا میشند. تا حد ممکن هم سعی کنید بجای adobe reader از برنامه های Foxit استفاده کنید. پشیمون نمیشید.

2. دیکشنری babylon نیازی به بالا اومدن با سیستم شما رو نداره. اگر من بودم از استارت آپ درش میاوردم تا با ویندوز بالا نیاد و هر وقت خودم خواستم اجراش کنم.

3. net framework رو حتما سعی کنید آپدیت کنید و از نسخه های جدیدترش استفاده کنید. نسخۀ 1.1 دیگه خیلی قدیمی شده و از لحاظ امنیتی درست نیست استفاده بشه.

4. من برنامه ای نمیبینم که احتیاج به نصب java runtime در سیستم شما داشته باشه. البته خودتون بهتر میدونید اما اگر من جای شما بودم و برنامه ای مانند open office که احتیاج به جاوا داره رو نداشتم حتما JavaRuntime را از سیستمم پاک میکردم. دلیلش هم دلایل امنیتی هست. خیلی از اکسپلویت ها و حتی تروجانها از طریق همین جاوا با وارد شدن به سایت آلوده ای اتوماتیک فعال میشند. اگر هم لازمش دارید سعی کنید همیشه آخرین آپدیت و پچ را داشته باشه.

موفق باشید.

13. 3 کاربر از M E H R A N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    سوئد

پيش فرض

با سلام
    دوست عزیز M E H R A N جان ممنون از راهنمایی که کردی.
    من قبل از این که سوالم را بپرسم پست دوم تاپیک را که مربوط به update بود خوانده بودم.
    اما وقتی که من می خواهم update کنم فایل های مختلفی را دانلود میکند و تنها bases.cav نیست(منظورم update های کوچکی که بعد از این 106mb است).
    ممنون میشم توضیح دهید.
    با تشکر
    پس منظور شما رو اشتباه متوجه شدم.
    ببین شما وقتی فایل bases را از طریق لینک هایی که در پست دوم گذاشتم دانلود کردید اون رو به pc انتقال بدید و کمودو را بعدا آپدیت کنید. بعد از اینکه کمودو را آپدیت کردید و آپدیت های کوچکی که میگید انجام شد اونوقت فایل bases.cav را از محل نصب کمودو که در پوشۀ scanner قرار داره را به لپ تاپ انتقال بدید. اینطوری میتونید آخرین آپدیت را تا زمان انتقال دادن bases.cav در هر دو سیستم داشته باشد.

اما باید توجه داشته باشید که حتی اگر از انتقال دادن فایل bases.cav به لپ تاپ 2 ساعت هم گذشته باشه باز هم ممکنه آپدیت جدیدی در طول این مدت اومده باشه. چون کمودو نسبت به شرایط مابین 8 تا 20 تا آپدیت رو در روز انجام میده. مثلا ناد32 الان 3 بار آپدیت در طول یک شبانه روز داره و فعلا از این 3 آپدیت هیچ وقت 4 تا نشده. قبلا یعنی پارسال فقط 2 تا آپدیت در روز داشت و روزهای شنبه و یکشنبه هم بعضی وقتها کلا تعطیل بود و بعضی وقتها هم فقط 1 آپدیت کوچک داشت.

اما آپدیت های کمودو به دلیل لیست سفید, آپدیت دیتابیس آنتی ویروس و همچنین Cloud Behavior Blocker برای اجرای برنامه های سالم و حتی فایل های آلوده به تعداد زیادی در روز انجام میشه. اما همین آپدیت ها حجمشون خیلی کمه و در حد کیلوبایت هستند.

امیدوارم این توضیحات تونسته باشه کمکی کرده باشه. اگر هم سوال دیگه ای داشتید در خدمتم

موفق باشید.

15. این کاربر از M E H R A N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    سوئد

پيش فرض

دوستان سلام

مطلبی که هست اینه که من تنظیمات مهران جان رو انجام دادم روش و حالا احساس می کنم سرعتم روی اینترنت کم شده! یعنی سایت ها دیر بالا میاد و سرعت دانلودم کم شده! البته شاید هم دیشب بطور تصادفی بعد از نصب کو مو دو آی اس پی من مشکلی داشته دوباره تست نکردم ولی سرعت خیلی پایین بود.
    سوال دیگه اینکه برای اینکه به پ ر ا ک س ی سافتور گیر نده اون رو در لیست نرم افزار های مطمئن فایر والش معرفی کردم . راهش همینه دیگه؟

شما در هنگام نصب CIS تیک قسمت من نمیخوام از DNS Server کمودو استفاده کنم را زدید و یا فقط Next زدید و برنامه هم نصب شد؟

اگر همینطوری Next را زدید پس احتمال اینکه DNS Server های شما در نتورک کانکشن به DNS Server های کمودو تغییر کرده باشه هست. اگر این تغییر رو کرده باشه بله برای کسانی که اینترنت کم سرعتی دارند به صورت خیلی کم , سرعت اینترنت و یا سرعت لود شدن سایت هاشون پایین میاد. من پیشنهاد میکنم که در پست دوم همین تاپیک مطلبی را که مربوط به ClearClod است و با فونت قرمز هم نوشتم بخونید تا هم پی ببرید که چطور میشه DNS Server های کمودو را تغییر داد و به DNS Server های ISP خودتون برگردونید و هم اینکه بتونید پی ببرید چطور میشه از DNS Server های ClearCloud بجای کمودو استفاده کرد.

اگر با استفاده کردن از DNS Server های ClearCloud باز هم احساس کردید که سرعت اینترنت شما کمه و اذیت میکنه اونوقت میتونید کلا از DNS Server استفاده نکنید. این DNS Server ها برای اینه که قبل از دانلود شدن ویروسی به کامیپوتر شما جلوشو بگیره و از باز شدن سایت های آلوده جلوگیری بکنه.

همچنین اگر روزی شما سند باکس کمودو و همچنین +Defense را غیر فعال کردید تا بتونید کرکی را اجرا کنید و اگر کرک آلوده بود و باز هم اگر آنتی ویروس کمودو اون رو شناسایی نکرد و خواست به اینترنت وصل بشه اونوقت همین DNS Server از فرستاده شدن اطلاعات از سیستم شما به آی پی های آلوده و یا سایت های آلوده رو میگیره و نقش یک فایروال را براتون بازی میکنه تمام اینها احتمالات بود وگرنه کمودو اگر فعال باشه همچین اتفاقاتی نمیوفته.

این گیری که میگید پیغامش از طرف کدوم یک از قسمت های کمودو بود. اگر در پیغام به شما میگه که این برنامه میخواد به اینترنت وصل بشه اونوقت بله باید اون رو allow کنید تا بتونه سرور های خودشو پیدا کنه در غیر اینصورت شما نمیتونید از p.r.o.x.y استفاده کنید.

اما اگر این پیغام مربوط به سند باکس بود و با اجرا کردن برنامه اتوماتیک داخل سند باکس باز میشد اونوقت شما باید برنامه را به trusted Application در +Defense انتقال بدید. نحوۀ انجام دادنش را هم در پست دوم تاپیک توضیح دادم.

موفق باشید.

17. 4 کاربر از M E H R A N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال ALI16437's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

درود
    من الان لیست نرم افزارهای فعال سیستم رو نگاه می کردم متوجه این دو تا شدم :

استارت آپ رو چک کردم ، همچین چیزی ندارم؛ مورد مشکوکی هم ندارم ... همینطور تسک منیجر هم ظاهراً چیز غیر عادی نشون نمیده
    این فایلها هم terminate یا block &terminate روشون هیچ اثری نداره و همینجوری باقی می مونن
    الان چیکار باید بکنم؟
    با سلام
    منم مشکل این دوستمون رو دارم ولی واسه من یک دونست دقیقا مثل اون بی نام بدون نشان و مانند عکس بالا.

مهران جان بی زحمت یک نگاهی به این هم بنداز ببین مشکل سیستم ما از کجاست

کد:

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •