تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 51 از 259 اولاول ... 4147484950515253545561101151 ... آخرآخر
نمايش نتايج 501 به 510 از 2581

نام تاپيک: معرفی گوشی LG KC910 Renoir با لنز 8 مگاپیکسل اشنایدر، صفحه 3 اینچی و امکانات ارتباطاتی کامل

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    رو زمین ... !

پيش فرض

شاید فیرمورش اپدیت شده، یه احتمال دیگه اینکه نسخه KC910i باشه که البته بعیده! ولی اگه باشه که خیلی خوبه.
    البته فرق زيادي با هم ندارن اين i دار ها با اصل ها
    فقط يه 1.5 گيگ ناقابل تو خود گوشي هستش

2. این کاربر از 4870x2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز DariushGreat's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    همین حوالی...

پيش فرض

دوستان
    منم به امید خدا تا فردا صاحب رنوار میشم
    امداد غیبی بود قراره یکی از فامیلامون از تهران برام بگیره بیاره
    فردا هم میرسه من از الان در پوست خودم نمیگنجم
    فقط یه چیز :
    قبل از این که بخره زنگ زد گفت که نمایندگی اصلیش داره میده 410 تومن و میگه
    آپگرید شده و ... اما بقیه مغازه ها میدن 390-400 اما میگن آپگرید نشده ... قضیه چیه ؟
    من گفتم از همون نمایندگی اصلیش بگیره دیگه خیالم راحت باشه
    حالا میشه یکی راجع به این آپگرید توضیحی بده ؟
    آقا مقداد کجایی که به کمکت نیاز داریم
    ممنون
    انشالله مبارکت باد! انشالله مبارکت باد!
    ای کاش همون 390 رو می گرفت. چون خودتم می تونی گوشیتو آپدیت کنی. با این حال عیب نداره. چون اگه خودت نمی خواستی انجام بدی و می خواستی بدی بیرون، می باس 10 تومن می دادی...

ببین... بروز رسانی یا آپگرید گوشی، در حقیقت بروز کردن سیستم عامل یا پلتفرم گوشی هست. شرکت های سازنده برای بهبود عملکرد گوشی و یا از میان بردن مشکلات، دست به یکسری تغییرات می زنن و بلاخره ورژنی تازه از اون سیستم عامل و یا پلتفرم می سازن. این نگارش تازه مشکلات پیشین رو نداره و در بیشتر موارد دچار بهبود شده. البته امکان داره در بخش ظاهری هم دچار دگرگونی هایی شده باشه.

و اینکه گفتم خودتم می تونی، باس بگم که اگه بتونی برنامه فلش و یا فلش باکس گوشی های ال جی رو پیدا کنی، می تونی نگارش های تازه رو روی گوشیت بریزی. اگه برنامه فلش رو داشته باشی ( که مال خود کارخونه ال جی هست )، می تونی از طریق اینترنت گوشیتو آپگرید کنی... من هم برای نوکیا 3250 ام همین کارو کردم؛ ورژن قدیمی سیمبیان 9.1 سری 60 سومین ویرایش نگارش 4.14 قدیمی داشتم که به 4.14 نو و جدید که مشکل هنگ نداشت تبدیل کردم. اون هم بصورت اینترنتی... بازم مبارکت باشه

یه دستی به سر و کله ما هم بکش شاید این حق و حقوقمون رو بدن من هم بتونم بخرم....

4. 2 کاربر از DariushGreat بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

سلام
    جناب [D a ri ushGr eat خان بنده هم اون روش كه سايت ال جي براي ارتقاء گوشي هاش ميگه رو رفتم ولي براي اينكار شما رو (( اگه نخواهي ريسك پريدن زبان فارسي رو كني )) به صفحه پشتيباني سايت ال جي در ايران ارجاع ميده كه اونجا هم هيچگونه خدماتي براي گوشي فوق ارائه نمي دهد به عبارتي هيچ فايلي نيست ......

البته دوستمون بايستي اعلام كنه ورژن پلتفرم جاوا اون چنده !!! با توجه به تحقيقات بده توي فروم ال جي براي پشتيباني زبان فارسي بعد از ورژن v10d چيزي نيومده شايد هم فقط نمايندگي ها دارن ..
    چون شايد بصورت تبليغاتي كار مغازه دارا بوده تا پول بيشتر بگيرن !!
    Last edited by djmerikhi; 06-07-2009 at 10:05.

6. 2 کاربر از djmerikhi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

آقا راستي يه سئوالي توي فروم همين سايت و سايت ir-tci يكسري نقشه گذاشتن براي نرم افزار trekbuddy اما هيچكدوم فايل gmi رو ندارن مثلا نقشه تهران با مترو و نقشه ايران آيا كسي نقشه با كيفيت و كامل از ايران و شهر تهران داره !!
    ممنون ميشم آدرسش بده !!

8. این کاربر از djmerikhi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    همین حوالی...

1

سلام
    جناب [D a ri ushGr eat خان بنده هم اون روش كه سايت ال جي براي ارتقاء گوشي هاش ميگه رو رفتم ولي براي اينكار شما رو (( اگه نخواهي ريسك پريدن زبان فارسي رو كني )) به صفحه پشتيباني سايت ال جي در ايران ارجاع ميده كه اونجا هم هيچگونه خدماتي براي گوشي فوق ارائه نمي دهد به عبارتي هيچ فايلي نيست ......

البته دوستمون بايستي اعلام كنه ورژن پلتفرم جاوا اون چنده !!! با توجه به تحقيقات بده توي فروم ال جي براي پشتيباني زبان فارسي بعد از ورژن v10d چيزي نيومده شايد هم فقط نمايندگي ها دارن ..
    چون شايد بصورت تبليغاتي كار مغازه دارا بوده تا پول بيشتر بگيرن !!
    خوب، این از ماردوماز بازی شرکتهای خارجی هست که هیچ وقت خدمات پیشرفته رو در اختیار کاربرای ایرانی قرار نمی دن . توی بخش فارسی سایت نوکیا هم چیزی راجع به آپگرید گوشی ننوشته؛ اما توی انگلیسیش هست.
    تازه دوست گلم دی جی مریخی ( ای کاش نامتو می دونستم! ) هر گوشی ای یه شماره ساخت ( Product Code ) داره که معمولا بر پایه مناطق این شماره ها صادر می شه. برای نمونه برای گوشی من که نوکیا 3250 هست زده 0539323 که واریانت 2 خاورمیانه هست. شما اگه بتونی برنامه بروزرسانی گوشی ال جی رو از سایتش بگیری، وقتی گوشیت رو وصل می کنی، چک می کنه که آیا ورژن تازه تری برای این شماره ساخت هست یا نه. اگه بود بهت پیام می ده که می تونی گوشیت رو بروز کنی، در غیر این صورت بهت می گه همون ورژن فعلی موجود هست؛ می خواهید همین رو دانلود کنید؟
    در مورد موضوع مغازه دارها هم... باس بگم که متاسفانه ممکنه! البته امیدوارم اینجوری نبوده باشه و گوشی محمد جون ورژن جدیدتر با پشتیبانی فارسی باشه

آقا راستي يه سئوالي توي فروم همين سايت و سايت ir-tci يكسري نقشه گذاشتن براي نرم افزار trekbuddy اما هيچكدوم فايل gmi رو ندارن مثلا نقشه تهران با مترو و نقشه ايران آيا كسي نقشه با كيفيت و كامل از ايران و شهر تهران داره !!
    ممنون ميشم آدرسش بده !!
    تا اونجایی که یادم میاد توی همین تاپیک دیدم که می شه پسوند همون نقشه ها رو به طور دستی تغییر بدی و بکنیش gmi. یه سرچ توی این تاپیک بزن ببین درست گفتم رفیق؟!

10. 2 کاربر از DariushGreat بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

دوست اگه منظورت دانلود بوسيله بروز رسان داخل گوشي كه فعلا فاتحه اينترنت همراه اول خونده شدست و نميشه كاري كرد !
    اما اگه منظور شما سايت ال جي هست كه قسمت فارسي ميشه گفت تعطيله و قسمت انگليسي هم هر چي آپديت بود مال اپراتورها بود مثلا ودافون و اورنج و .... كه بدرد ما نمي خورد تازه اگه هم مي خورد به احتمال زياد فانحه زبان فارسي رو بايستي خوند !!!
    اما در مورد نقشه ها بنده الان از اول تا اخر توي اين سايت و سايتهاي ديگه رفتم و همه را دانلود كردم همه از يك مرجع ( متاسفانه ) تغذيه ميشن كه اونم در نقشه ايران فايل GMI را رو نداره و در مورد نقشه تهران 1 نقشه كامل با جزئيات هست كه بدرد نقشه ايران مبتلاست و اون يكي تست سال 88 تهران هست كه ميشه گفت جزئياتش كمه و متاسفانه منطقه 21 و 22 تهران رو پوشش نمي ده

12. این کاربر از djmerikhi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز dark fear's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

آقا گوشی دست من رسید البته زیاد شارژ نداشت ... الان تو شارژه
    ولی انصافا عجب گوشی ایه !! تاچش خیلی خوبه اینترفیسشم خیلی عالیه
    دوربینشم که خودتون بهتر میدونید ... چقدر هم سبکه
    راستی کیفیت صفحشم خیلی عالیه فکر نمیکردم اینجوری باشه
    یکی از دلایلی که رفته بودم طرف s8300 این بود که فکر میکردم کیفیت صفحه ی
    رنوار بالا نباشه ... ولی خیلی خوبه
    راستی دوستانی که دارن : تم تو گوشی نیست ؟؟ من هر چی گشتم چیزی پیدا نکردم

14. 3 کاربر از dark fear بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    همین حوالی...

پيش فرض

آقا گوشی دست من رسید البته زیاد شارژ نداشت ... الان تو شارژه
    ولی انصافا عجب گوشی ایه !! تاچش خیلی خوبه اینترفیسشم خیلی عالیه
    دوربینشم که خودتون بهتر میدونید ... چقدر هم سبکه
    راستی کیفیت صفحشم خیلی عالیه فکر نمیکردم اینجوری باشه
    یکی از دلایلی که رفته بودم طرف s8300 این بود که فکر میکردم کیفیت صفحه ی
    رنوار بالا نباشه ... ولی خیلی خوبه
    راستی دوستانی که دارن : تم تو گوشی نیست ؟؟ من هر چی گشتم چیزی پیدا نکردم
    پس حسابی خوش بگذرون!
    در مورد تم هم غیر ممکنه نباشه! دفترچش رو بخونی پیدا می کنی

16. 2 کاربر از DariushGreat بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

كلا دو تا تم اورجينال مال بنده داشت يكي با بك گراند سفيد و ديگري با بك گراند مشكي و صفحه اول هم پرتره اون دختره !!

آقا كسي نقشه سالم از تهران و ايران گير نياورد به ما معرفي كنه ؟

راستي دوست عزيز دارك فير نگفتي ورژن سيستم عامل ( اينترفيس ) شما چيه !

تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

دوستان همانطور كه مستحضريد براي گوشي هاي جاوا در حال حاضر از نرم افزار trekbuddy براي سيستم موقعيت يابي استفاده ميشه !!
    آيا روشي هم براي پيدا كردن قبله با اين نرم افزار هست ؟
    كلا روشي هست بشه بوسيله جي پي اس اين نوع گوشي ها قبله را پيدا كرد .

19. این کاربر از djmerikhi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •